dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa koszalinska
Strona 1 z 64
  1. robak131 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robak131 Zarejestrowany: 20.03.2002 Posty: 42
    Witam.
    Czy buduje lub bedzie ktos z okolic Koszalina.Jesli tak to niech sie ujawni.Bedzie razniej.
    Pozdrawiam
    robak131
  2. Hania 2 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Hania 2 Zarejestrowany: 15.03.2003 Posty: 4
    Buduję w Koszalinie.W tej chwili jest już stan surowy zamknięty.
    Kończymy instalacje elektryczne i hydrauliczne.Pozdrawiam.
  3. Bratles SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bratles Zarejestrowany: 05.04.2003 Posty: 30
    Ja też zamierzam się budować w rejonie Koszalina-mam działkę na szczeciniskiej a raczej w Nowych Bielicach – teren podmokły ale jest drenaż . Wszystko przede mną. Za chwilę startuję.
    Nie wiedziałem , że forum to tak przyjemna strona . Koszaliniacy Łączcie się
  4. Adamus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adamus Zarejestrowany: 08.12.2002 Posty: 107
    Witam Koszalin !
    Ja też zamierzam "wdepnąć" lada moment w tę zabawę, obecnie zamierzam kupic działkę aby na wiosnę 2004 ruszyć z pracami. Będę budawć na osiedlu Północ II tzw. Europejskim. Liczę, że bedziemy sie wspierać w zdobywaniu informacji co, gdzie i za ile można kupić na co zwracać uwagę, gdzie w Koszalinie warto coś załatwić i z kim itd. Trzymajmy się !
  5. piotr karpowicz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotr karpowicz Zarejestrowany: 10.05.2003 Posty: 5
    witam koszalin wkrótce zaczynam ,więc mam pytanie gdzie można wynegocjować dobre ceny bloczków bet. betonu b 15 jeżeli macie ekipę do dachu (wiązary) jak się cenią, dom powstanie w cewlinie murator d09 na 102,kupię skrzynkę elektryczną budowlaną w rozsądnej cenie ............ ( musimy trochę zaistnieć na tym forum ) ADAMUS NIE ŚPIJ BO PRZEGAPISZ KOPANIE FUNDAMENTÓW KOLEGI BO JUŻ ŁOPATA PYTA SIĘ O CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDROWIENIA DLA KOSZALINA
  6. Adamus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adamus Zarejestrowany: 08.12.2002 Posty: 107
    Witam Piotruś !!! Jak tam fundamenty ???? chłopie kup skrzynkę piwa to w dwa dni obrobimy i twoje i moje Pozdrawiam !!!
  7. piotr karpowicz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotr karpowicz Zarejestrowany: 10.05.2003 Posty: 5
    ja myślę że dwie butelki walkera wystarczą chyba że ktoś z Koszalina ma ochotę się przyłączyć do kopania fundamentów wraz z konsumpcją ,ale ja myślę że KOSZALIN NA TYM FORUM ŚPI W PORÓWNANIU DO SZCZECINA WIĘC NIEMA CO SIĘ DZIWIĆ ŻE NAS WCHLONELI-czy mam racje, czy się mylę
  8. Adamus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adamus Zarejestrowany: 08.12.2002 Posty: 107
    Cieszę sie Piotruś że choc jedna osoba na tym forum ma tyle odwagi aby nie kryć sie za jakimś tam nick`iem tylko "prosto w mordę" podaje swoje pełne dane osobowe Co do Jasia Wędrowniczka to tak trzymać w 2 godziny dostaniemy takiego szwingla że i mury pnąć sie zaczną do góry !!!
  9. piotr karpowicz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotr karpowicz Zarejestrowany: 10.05.2003 Posty: 5
    Bo trzeba być twardym anie miętkim !!!!!!![img][/img]
  10. Viki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Viki Zarejestrowany: 19.06.2003 Posty: 30
    witam koszalin viki
  11. Adamus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adamus Zarejestrowany: 08.12.2002 Posty: 107
    Witaj VIKI - umarł król niech żyje król
  12. mark0 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mark0 Zarejestrowany: 05.11.2002 Posty: 156
    Pozdrawiam resztę Koszalina. Jestem na etapie kupowania działki w Konikowie (jeszcze się dzieli). Będę chciał jak najszybciej pozałatwiać formalnosci - jak długo trwało u was?
  13. Adamus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adamus Zarejestrowany: 08.12.2002 Posty: 107
    No nareszcie już jest !!! moja działka na ul. Holenderskiej w Koszalinie 700 m2. Na wiosnę ruszamy (I hope ) teraz tylko zostaje mi cała papierologia VIKI jak Ci sie podoba ??!!
    http://www.eweb.pl/forum/index.htm
  14. mark0 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mark0 Zarejestrowany: 05.11.2002 Posty: 156
    Trzymam kciuki - ADAMUS.
    Ja na swoją działkę jeszcze czekam.
  15. Viki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Viki Zarejestrowany: 19.06.2003 Posty: 30
    witam marko w moim przypadku papierologia trwała 5 miesięcy ale można załatwić w 3 miesiace jeżeli potrzebujesz uczciwego geodetę pisz pozdrawiam
  16. Viki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Viki Zarejestrowany: 19.06.2003 Posty: 30
    ludzie żyjcie trochę bo jest beznadziejnie czy ktoś z KOSZALINA cos buduje czy macie jakieś ekipy do dachu które uporają się z wiązarami za przyzwoitą cenę
  17. Viki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Viki Zarejestrowany: 19.06.2003 Posty: 30
    acha ADAMUS JEST DOBRZE JUTRO JESTEM NA DZIAŁCE MOŻESZ ZAJECHAĆ
  18. Adamus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adamus Zarejestrowany: 08.12.2002 Posty: 107
    Hi !
    Widzę Viki że to forum koszalińskie zamiania się w dialog koszaliński ... ok z dzisiejszej wizyty na twojej działce wyszły nici żona do obiadu skusiła mnie piwkiem i zamiast na działkę do Ciebie trafiłem przed ekran monitora ale nie ma tego złego... zapraszam na http://www.eweb.pl/forum/viki/ mam nadzieję, że poznajesz choć wiem, że już jest to historyczne zdjęcie i bardzo dobrze !!!!
  19. Adamus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adamus Zarejestrowany: 08.12.2002 Posty: 107
    To znów Adamus W piątek przeznaczyłem 3 godzinki na objechanie wszystkich instytucji Koszalina odpowiedzialnych za wydanie opini itp. rzeczy niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę i muszę sie przyznać, że jestem ... BARDZO mile zaskoczony wszędzie miłe przywitanie, zero problemów, nie wiem tylko czy to przypadek czy też będzie tak dalej, jeśli tak to do końca sierpnia powinienem się ze wszystkim uporać !!! Myślę, że duże znaczenie ma tu położenie działki i fakt pełnego uzbrojenia terenu, ale jak mówią szczęście sprzyja lepszym
  20. Adamus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Adamus Zarejestrowany: 08.12.2002 Posty: 107
    Ludzie ja wiem że jest recesja (ponoć ) ale czy nikt w naszym pięknym mieście nie robi nic na budowie ! między jedną a drugą cegłą zapraszamy do wymiany dowiadczeń, tu dołączam swój głos do Viki`ego ! Odezwijcie się !
    PS.
    Jak tam Viki skończyłeś dziś kopanie ??
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1278
Strona 1 z 64