dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa wielkopolska 2009
Strona 2 z 70
  1. Prince STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Prince Zarejestrowany: 05.07.2007 Posty: 471
    My już mieszkamy, ale będę Wam z całych sił kibicować.

    A dla tych zaczynających mam do odsprzedania WC budowlane (info pod nr 608 67 09 47) – odbiór okolice Kórnika.

    Pozdrawiam i powodzenia
  2. ocampa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ocampa Zarejestrowany: 15.06.2006 Posty: 11
    Cytat Napisał Guzmanka
    Witajcie, a możecie powiedzieć jakie są ceny w tych betoniarniach i hurtowniach? I kiedy kupowaliście?
    Ja wszelakich cen w betoniarniach dowiadywać się będę w III tygodniu marca; teraz takie informacje w sumie zbędne, bo do czasu zrobienia wykopu pod fundamenty trochę czasu (śnieg za oknem i poziom wód wysoki ) i ceny mogą się zdezaktualizować

    PS. Czytałem twój dziennik, sporo o oknach naskrobałaś, w sumie ciekawe informacje. Zaskoczyło mnie, że w 2 tygodnie pozwolenie na budowę otrzymałaś. W Wydziale Urbanistyki i Architektury UM w Poznaniu to trzeba czekać bite 2 miesiące i nie ma szans,żeby było to szybciej
  3. krys1 ELITA FORUM (min. 1000)
    krys1 Zarejestrowany: 29.08.2006 Posty: 1912
    Cytat Napisał emakkk
    Czytając forum człowiek staje się niepewny, bo dostrzega, jak wiele zależy od przysłowiowego szczęścia. W naszym kraju nigdy nie wiesz, czy trafisz na fachowca, który dba o swoje miano dobrego fachowca, czy też kolesia, który chce szybko zarobić i ma gdzieś prawo, dobre imię i zwykłą ludzką przyzwoitość. Można tu przeczytać wiele takich historii................
    Wszystko się zgadza. Polecam ciekawe strony:
    ------>Lista solidnych - Wielkopolska(kliknij)
    i te:
    ---------->Czarna lista Wielkopolski

    Warto zwrócić uwagę na tych, którym sława zaszkodziła i po jakimś czasie trafili z białej na czarną listę.
  4. hejjpozn FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    hejjpozn Zarejestrowany: 26.08.2006 Posty: 114
    Cytat Napisał Guzmanka
    Cytat Napisał hejjpozn
    Witam!
    My również zaczynamy budowę w tym roku, a dokładnie za miesiąc i 1 dzień ''Wprawdzie mieliśmy zacząć jutro, ale pogoda spłatała nam figla'' Budujemy się w Poznaniu w Smochowicach. Materiały mamy już zakupione i leżą w składzie. Najniższe ceny wynegocjowaliśmy w V-Budzie na Wysogotowie i HDMB Maszewski na ul.Dziadoszańskiej 10. Ze względu na odległość w V-Bud transport mamy gratis. Jeśli chodzi o betoniarnie to najniższe ceny mają Bonus-Beton w Luboniu oraz Betoniarnia Waab na ul. Lutyckiej.

    Pozdrawiam wszystkich budujących
    Witajcie, a możecie powiedzieć jakie są ceny w tych betoniarniach i hurtowniach? I kiedy kupowaliście?
    W zeszłym tygodniu ceny w betoniarniach przedstawiały się następujaco:
    Bonus Beton
    B10 188zł netto/m3
    B20 235zł netto
    pompa 200zł/h dojazd w zależności od odległości u nas 100zł

    Betoniarnia Waab
    B10 200zł netto/m3
    B20 228zł netto
    pompa 260zł/h dojazd do nas 100zł
  5. hejjpozn FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    hejjpozn Zarejestrowany: 26.08.2006 Posty: 114
    Cytat Napisał ocampa
    dzięki za info odnośnie betoniarni.
    jeśli chodzi o materiały to my kupowaliśmy pustaki w e-cegly.pl po 4 zł brutto ( POROTON 373x240x238 ) z odbiorem własnym przy granicy niemieckiej (transport własny załatwiony w firmie transportowej) . Bloczki betonowe płaciliśmy 2,2 zł (transport również własny).

    A lutycka niedaleko mnie, na pewno ich tam nawiedzę
    My też braliśmy pod uwagę e-cegły, ale doliczając koszty transportu cena nie była już dla nas taka atrakcyjna, natomiast w V-Budzie transport mamy gratis a siporeks w styczniu kupowaliśmy za 24 - 8,20zł brutto, 12 - 4,25zł brutto. Dostalismy spore rabaty, bo kupujemy u nich materiały na całą budowę. Bloczki betonowe za 2,60zł brutto z transportem.
  6. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    Przeklejone z grupy zaczynającej na wiosnę 2009.
    Cytat Napisał Johnadias
    Kolejne zakupy w Poznańskim:

    Bloczek betonowy M-6 2,68 brutto
    Transport 183 brutto za 1 kurs

    (Kupiłem 1900 szt więc wyszły 3 transporty, materiały do lipca czekają u producenta)
    Jakbyś podał jeszcze gdzie kupowałes byłoby fajnie.
  7. Johnadias SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Johnadias Zarejestrowany: 04.06.2008 Posty: 71
    O kurcze! Nie wiedziałem, że powstała już "Moja Grupa"

    Wracając do cen materiałów, uzupełniam więc wiadomości:

    Info dla tych co myślą o rozpoczęciu budowy w tym roku!!!

    STAL:

    Pręty żebrowane fi 12 - 2000,8 zł brutto
    Pręty gładkie fi 6 - 2293,6 zł brutto
    Drut wiązałkowy 1,2 mm żarzony - 29,28 zł brutto / 5kg
    Usługa transportowa dostawy- 146 zł brutto
    Strzemiona 300 szt gięte z fi 6 198 zł brutto

    Najtaniej znalazłem na Lutyckiej w Konsorcjum Stali (dawne Bodeko)

    BLOCZKI BETONOWE:

    Bloczek betonowy M-6 2,68 brutto
    Transport 183 brutto za 1 kurs

    (Kupiłem 1900 szt więc wyszły 3 transporty, materiały do lipca czekają u producenta)

    Najtaniej znalazłem w Dora Buk

    W innych szokujące ceny:
    1. Dera 3,35 brutto szt
    2. Drux 3,15 ---"---"---"
    3. v-Bud 3,29 ---"---"---"
    4. GS Mosina 2,90 ---"---"---"
    5. W.I.R. Luboń 3,29 ---"---"---"

    Na 1900 szt kupując w Dora wliczając transport można było zaoszczędzić prawie 1000 zł!!!

    Pozdrawiam tych co zaczynają budować w tym roku! Cieszę się, że powstała taka grupa!!
  8. pawalara STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pawalara Zarejestrowany: 09.10.2008 Posty: 343
    Witam i dołączam do Wielkopolan. My budujemy się k. Kłecka.
    GUZMANKA-pozdrawiam i podziwiam za kreatywność.
  9. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    wpisuje sie naturalnie
  10. dankaf OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dankaf Zarejestrowany: 06.03.2008 Posty: 5115
    Witam. i dopisuje się.Od wiosny będziemy ciągnąc ściany.
    Pytałam w grupie budującej 2008-pytam i tu.
    Czy ktoś z Was ma może jakies zastrzeżenia do składu budowlanego "TINA" z Gniezna.Dostaliśmy dobrą wycenę dachu.Ale pamiętam złą opinie na czarnej liście wielkopolski.
    Pozdrawiam.
  11. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    Cytat Napisał dankaf
    Witam. i dopisuje się.Od wiosny będziemy ciągnąc ściany.
    Pytałam w grupie budującej 2008-pytam i tu.
    Czy ktoś z Was ma może jakies zastrzeżenia do składu budowlanego "TINA" z Gniezna.Dostaliśmy dobrą wycenę dachu.Ale pamiętam złą opinie na czarnej liście wielkopolski.
    Pozdrawiam.
    Wycenę dachu??
    Chodzi ci o dachówkę??
  12. dankaf OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dankaf Zarejestrowany: 06.03.2008 Posty: 5115
    Czesc.Wycenili nam dachówkę z całym orynnowaniem i oknami dachowymi.
  13. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    Cytat Napisał dankaf
    Czesc.Wycenili nam dachówkę z całym orynnowaniem i oknami dachowymi.
    Zadzwoń jeszcze do Swarzędza . Zaraz dam ci namiary na priva, możesz powołać się na mnie. Objechałam chyba 5-6 hurtowni i właśnie tam dostałam najlepszą ofertę, bardzo precyzyjnie policzoną. Wybrałam 4 dachówki i właściciel zrobił mi wyceny na wszystkie...bez problemu.
    Mam go z polecenia...ja również jestem zadowolona z obsługi. Ma możliwości przechowania dachówki u siebie.
    Jeżeli z jakiś powodów, firma, która robiła ci wycenę znalazła sie na czarnej liście to proponuje odpuścić - to zależny z jakiego powodu sie tam znalazł... może podpytaj tą osobę, która ja tam wpisała.
  14. dankaf OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dankaf Zarejestrowany: 06.03.2008 Posty: 5115
    Dziękuję
    Już mi odpisali -grupa 2008.Wiem tyle że nic nie wiem.I na tak i na nie.Możesz poczytac jest tego sporo.
  15. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    Cytat Napisał dankaf
    Dziękuję
    Już mi odpisali -grupa 2008.Wiem tyle że nic nie wiem.I na tak i na nie.Możesz poczytac jest tego sporo.
    Zaraz dam ci namiar na Swarzędz...może sie okaże że dostaniesz lepszą ofertę, i problem sie sam rozwiąże
  16. dankaf OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dankaf Zarejestrowany: 06.03.2008 Posty: 5115
    Będę wdzięczna.
    Wycenił nam dach również NOW-BUD z Mogilna.Bardzo dokladnie.
    I czekamy jeszcze za wyceną PSB "BOL ANN" z Gniezna-braliśmy u nich materiał na fundamenty i ściany.Nie mam żadnych zastrzeżeń.
    Ale chętnie sprawdzę polecaną przez Ciebię firmę.Może będzie jeszcze lepsza
  17. dankaf OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dankaf Zarejestrowany: 06.03.2008 Posty: 5115
    Bardzo Ci dziękuję
    Gdybyś potrzebowała namiary na projektanta przyłączy wody-mam sprawdzony.Jest z Gniezna.
  18. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    Cytat Napisał dankaf
    Bardzo Ci dziękuję
    Gdybyś potrzebowała namiary na projektanta przyłączy wody-mam sprawdzony.Jest z Gniezna.
    Nie ma za co..... mam nadzieję, że się dogadacie - od wody już mam , teraz szukam elektryka i cieślę
  19. Beata i Rafał DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Beata i Rafał Zarejestrowany: 02.08.2007 Posty: 530
    Do tej grupy też mogę się zapisać! Choć jestem na dalszym etapie ale zawsze mogę pomóc! Jeśli chodzi o cieślę to jetem bardzo zadowolona z naszej ekipy. Chłopaki z polecenia z Pniew. Przyszli za budowę zgodnie z ustalonym terminem a jak szybko więźbę ułożyli, cieśla ma też współpracującą ze sobą ekipę dekarza. Dachówkę kupowałam w DEK-POLu w Poznaniu. Można u nich na placu przetrzymać jakiś czas materiał. To co zostało zabrali a gdy blachę do opierzenia przywieźli w paskudnym kolorze następnego dnia wymienili. Cena również była atrakcyjna! POWODZENIA DZIEWCZYNY!!!!
  20. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    Cytat Napisał Beata i Rafał
    Do tej grupy też mogę się zapisać! Choć jestem na dalszym etapie ale zawsze mogę pomóc! Jeśli chodzi o cieślę to jetem bardzo zadowolona z naszej ekipy. Chłopaki z polecenia z Pniew. Przyszli za budowę zgodnie z ustalonym terminem a jak szybko więźbę ułożyli, cieśla ma też współpracującą ze sobą ekipę dekarza. Dachówkę kupowałam w DEK-POLu w Poznaniu. Można u nich na placu przetrzymać jakiś czas materiał. To co zostało zabrali a gdy blachę do opierzenia przywieźli w paskudnym kolorze następnego dnia wymienili. Cena również była atrakcyjna! POWODZENIA DZIEWCZYNY!!!!
    to ja poproszę na priva namiary na cieślę
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1392
Strona 2 z 70