dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa wielkopolska 2009
Strona 3 z 70
  1. bartolek1975 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bartolek1975 Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 18
    Ja też ruszam w tym roku z budową w Swarzędzu. Mam nadzieję na wiele cennych porad.
    Pozdrawiam.
  2. dankaf OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dankaf Zarejestrowany: 06.03.2008 Posty: 5115
    Jeśli chodzi o składy budowlane to my zaopatrywaliśmy się w PSB "BOL ANN".Dostaliśmy naprawdę dobre ceny.Materiał na ściany kupiliśmy już w listopadzie - dobrze bo sporo zaoszczędziliśmy.Zastanawiamy się czy nie brac już całego dachu.Ale dach będzie u nas dopiero robiony ok.czerwca.
    Gdyby ktoś potrzebował specjalistę od instalacji sieci sanitarnej to mogę pomóc.Gośc jest z Gniezna.Wszystko za nas załatwił i gotowe doręczył do ręki.
  3. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    A ja polecam hurtownię z materiałami budowlanymi z Cielczy ( pod Jarocinem)
    Obsługa REWELACJA. Transport w cenie materiałów budowlanych. Bardzo elastyczni....Ja kupowałam u nich Ytong....w cenie 11,42 netto - gdzie w okolicy Poznania ceny nie schodziły poniżej 16 zł netto...
    Dzięki tej hurtowni zaoszczędziłam ponad 13 tyś.
  4. pawalara STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pawalara Zarejestrowany: 09.10.2008 Posty: 343
    GLAMOURMUM ile km jest z Cielczy na Wasza budowę? My budujemy się koło Kłecka więc nie wiem czy im zawracać głowę
  5. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    Cytat Napisał pawalara
    GLAMOURMUM ile km jest z Cielczy na Wasza budowę? My budujemy się koło Kłecka więc nie wiem czy im zawracać głowę
    Ilość km na działkę nie ma znaczenia.Oni wysyłają towar na całą Polskę. Jeżeli weźmiesz więcej towaru to możesz negocjować warunki transportu.
    Ja wzięłam od nich towaru za 24 tyś
  6. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    Cytat Napisał emakkk
    Witam wszystkich.
    Czekam na pozwolenie na budowę (ok. 10-go marca) i mam nadzieję zacząć w kwietniu. Budowa w Biskupicach.
    Jak na razie skontaktowałem się z jedną ekipą polecaną na forum do wykonania fundamentów. Nie mam nawet jeszcze kierownika. Także u mnie jeszcze wszystko w fazie wstępnej.
    Czytając forum człowiek staje się niepewny, bo dostrzega, jak wiele zależy od przysłowiowego szczęścia. W naszym kraju nigdy nie wiesz, czy trafisz na fachowca, który dba o swoje miano dobrego fachowca, czy też kolesia, który chce szybko zarobić i ma gdzieś prawo, dobre imię i zwykłą ludzką przyzwoitość. Można tu przeczytać wiele takich historii.
    Dlatego życzę wszystkim, żeby nie mieli do przedstawiania negatywnych emocji.
    Witam wszystkich zielonych, do których z przyjemnością się wpisuję. Razem raźniej. No i oczywiście z radością wypatruję przedstawicieli elity i cennych rad i opinii.
    Mogę polecić ci bardzo fajną firmę - o bardzo konkurencyjnych cenach z OGROMNYM doświadczeniem w budowlance
  7. mycha73 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mycha73 Zarejestrowany: 21.02.2009 Posty: 513
    Witam Grupę Wielkopolską 2009

    Chcemy ruszyć z budową marzec / kwiecień - jak tylko dostaniemy kredyt (zdolność jest - papiery złożone w trzech bankach więc mam nadzieję, że dostaniemy). Pozwolenie na budowę mamy (nawet uprawomocnione), kerownik budowy wybrany (p. Zbyszek polecany na forum), ekipa budowlana - jeszcze nie do końca - różnice cenowe poszczególnych firm są tak ogromne, że nie wiadomo na kogo się zdecydować Odnoszę wrażenie, że ten cały kryzys ekip budowlanych raczej nie dotknął (przynajmniej takie sprawiają wrażenie - odległe terminy i ceny z kosmosu).
    Ja póki co zarywam nocki przekopując forum w poszukiwaniu wielu interesujących mnie tematów.
    Cieszę się, że odnalazłam TĄ Grupę

    Życzę Wszystkim Powodzenia

    Pozdrawiam
  8. mycha73 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mycha73 Zarejestrowany: 21.02.2009 Posty: 513
    P.S. Mam prośbę - jak ktoś ma namiary na sprawdzoną i konkurencyjną cenowo ekipę budowlaną - proszę o namiary. Budujemy ścinę jednowarstwową więc umiejętności panów murarzy muszą być na tip-top (fuszerki nie ukryją pod styropianem)

    Z góry bardzo dziękuję
  9. emakkk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    emakkk Zarejestrowany: 15.02.2009 Posty: 40
    GLAMOURMUM - będę wdzięczny, jeśli podeślesz kontakt. Pozdrawiam
  10. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    Cytat Napisał emakkk
    GLAMOURMUM - będę wdzięczny, jeśli podeślesz kontakt. Pozdrawiam
    kontakt na jaką firmę... ?? Budowlaną??
  11. emakkk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    emakkk Zarejestrowany: 15.02.2009 Posty: 40
    Cytat Napisał GLAMOURMUM
    Cytat Napisał emakkk
    Witam wszystkich.
    Czekam na pozwolenie na budowę (ok. 10-go marca) i mam nadzieję zacząć w kwietniu. Budowa w Biskupicach.
    Jak na razie skontaktowałem się z jedną ekipą polecaną na forum do wykonania fundamentów. Nie mam nawet jeszcze kierownika. Także u mnie jeszcze wszystko w fazie wstępnej.
    Czytając forum człowiek staje się niepewny, bo dostrzega, jak wiele zależy od przysłowiowego szczęścia. W naszym kraju nigdy nie wiesz, czy trafisz na fachowca, który dba o swoje miano dobrego fachowca, czy też kolesia, który chce szybko zarobić i ma gdzieś prawo, dobre imię i zwykłą ludzką przyzwoitość. Można tu przeczytać wiele takich historii.
    Dlatego życzę wszystkim, żeby nie mieli do przedstawiania negatywnych emocji.
    Witam wszystkich zielonych, do których z przyjemnością się wpisuję. Razem raźniej. No i oczywiście z radością wypatruję przedstawicieli elity i cennych rad i opinii.
    Mogę polecić ci bardzo fajną firmę - o bardzo konkurencyjnych cenach z OGROMNYM doświadczeniem w budowlance
    A miałaś jakąś inną na myśli?
  12. GLAMOURMUM OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    GLAMOURMUM Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 5299
    Cytat Napisał emakkk
    Cytat Napisał GLAMOURMUM
    Cytat Napisał emakkk
    Witam wszystkich.
    Czekam na pozwolenie na budowę (ok. 10-go marca) i mam nadzieję zacząć w kwietniu. Budowa w Biskupicach.
    Jak na razie skontaktowałem się z jedną ekipą polecaną na forum do wykonania fundamentów. Nie mam nawet jeszcze kierownika. Także u mnie jeszcze wszystko w fazie wstępnej.
    Czytając forum człowiek staje się niepewny, bo dostrzega, jak wiele zależy od przysłowiowego szczęścia. W naszym kraju nigdy nie wiesz, czy trafisz na fachowca, który dba o swoje miano dobrego fachowca, czy też kolesia, który chce szybko zarobić i ma gdzieś prawo, dobre imię i zwykłą ludzką przyzwoitość. Można tu przeczytać wiele takich historii.
    Dlatego życzę wszystkim, żeby nie mieli do przedstawiania negatywnych emocji.
    Witam wszystkich zielonych, do których z przyjemnością się wpisuję. Razem raźniej. No i oczywiście z radością wypatruję przedstawicieli elity i cennych rad i opinii.
    Mogę polecić ci bardzo fajną firmę - o bardzo konkurencyjnych cenach z OGROMNYM doświadczeniem w budowlance
    A miałaś jakąś inną na myśli?
    później doczytałam....poszło na priv
  13. bartolek1975 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bartolek1975 Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 18
    od jakiego producenta w okolicy Poznania kupowaliście okna? interesują mnie takie ze "złotego środka"...
  14. Beata i Rafał DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Beata i Rafał Zarejestrowany: 02.08.2007 Posty: 530
    Cytat Napisał bartolek1975
    od jakiego producenta w okolicy Poznania kupowaliście okna? interesują mnie takie ze "złotego środka"...
    Okna Firmy DAkO ul. Daliowa 2 w Poznaniu! Firma solidna, ceny konkurencyjne i o solidnych fundamentach. Słyszałam o firmach, które sprzedawały okna kilka lat temu a teraz "szukaj wiatru w polu" a gwarancja na 5 lat!!!!
  15. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    Cytat Napisał Beata i Rafał
    Cytat Napisał bartolek1975
    od jakiego producenta w okolicy Poznania kupowaliście okna? interesują mnie takie ze "złotego środka"...
    Okna Firmy DAkO ul. Daliowa 2 w Poznaniu! Firma solidna, ceny konkurencyjne i o solidnych fundamentach. Słyszałam o firmach, które sprzedawały okna kilka lat temu a teraz "szukaj wiatru w polu" a gwarancja na 5 lat!!!!
    I to właśnie jest przerażające. W obecnych czasach.... niczego nie można byc pewnym
  16. toffiffi0000 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zarejestrowany: 01.02.2009 Posty: 13
    Witam wszystkich i też się dopisuję. Uwaga ostrzegam, można tu poznać sąsiadów budujących się zaledwie kilkaset metrów od Was - pozdrawiam Guzmanka ))
  17. pawlok DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pawlok Zarejestrowany: 19.05.2006 Posty: 848
    Cytat Napisał bartolek1975
    od jakiego producenta w okolicy Poznania kupowaliście okna? interesują mnie takie ze "złotego środka"...
    Witam na grupie 2009 , ajko ten startujacy w 2008
    Właśnie w lutym zamówiliśmy Oknoplast Kraków, przedstawicielstwo pani Michaliny w Gnieznie - liczne dobre referencje na wielkopolskich grupach 2008 i 2007..
    Pawlok
  18. toffiffi0000 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zarejestrowany: 01.02.2009 Posty: 13
    Cytat Napisał bartolek1975
    od jakiego producenta w okolicy Poznania kupowaliście okna? interesują mnie takie ze "złotego środka"...
    My mamy okna PCV z firmy Heiliński z Obornik - profile Rehau (www.okna22.pl)
  19. tomkrzysiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tomkrzysiek Zarejestrowany: 16.05.2008 Posty: 333
    To ja tez sie tu zapisuje!!! Chociaz pewnie wiecej informacji uzyskam w grupie 2008 bo przede mna w tym roku wykonczeniówka
  20. tomkrzysiek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tomkrzysiek Zarejestrowany: 16.05.2008 Posty: 333
    Cytat Napisał dankaf
    Będę wdzięczna.
    Wycenił nam dach również NOW-BUD z Mogilna.Bardzo dokladnie.
    I czekamy jeszcze za wyceną PSB "BOL ANN" z Gniezna-braliśmy u nich materiał na fundamenty i ściany.Nie mam żadnych zastrzeżeń.
    Ale chętnie sprawdzę polecaną przez Ciebię firmę.Może będzie jeszcze lepsza
    Ja zrobiłem wycene na dachówke w BOL ANN i musze przyznac ze mnie mile zaskoczyli chyba u nich sie zaopatrze , wiem ze sie Tobie podopba Roben czarny (Tobago) ja chyba wezme wzor Fleming (falista) , ogladałem dzisiaj dachy w Robenie Fleming (czarny )i Monza Plus (falista plus) ) mialem szczescie bo dwa domy na przeciwko siebie stały wlasnie z tymi dachowkami i w tym kolorze no i decyzja zapadla na Fleming szczerze mowiac wyglada zupelnie inaczej na dachu niz w katalogu
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1392
Strona 3 z 70