dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa wielkopolska 2009
Strona 70 z 70
  1. iwett27 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    iwett27 Zarejestrowany: 12.03.2008 Posty: 887
    Witam, mam zapytanie odnosnie schodów zewnętrznych: z czego robiliscie schody badz czym okładaliscie schody betonowe???? Zanalazłam fajne plytki schodowe tzw "stopnice" w centrum klinkieru w Baranowie ale cena mnie zabila 57zl za szt przy schodach trzy stopniowych i szerokich na ponad 3m to troche duzo Kostka brukowa nie wchodzi w gre bo beton wylany jest na wysokosc plytki. Moze znacie jakies plytki nadajace sie na schody???
  2. kaka1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kaka1 Zarejestrowany: 26.03.2008 Posty: 60
    hej
    czy możecie polecić jakieś ekipy od bruku?? Rok już mieszkam i dalej mam piach pod nogami))
  3. pawelpiwowarczyk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pawelpiwowarczyk Zarejestrowany: 16.02.2010 Posty: 596
    Cytat Napisał hazeleyes1982
    Witam Wielkopolske z odleglego swietokrzyskiego.Co mnie tu przywiodlo?poszukuje pilnie informacji na temat firmy Hekaplast ( producent okien z Leszna).Czy macie jakies doswiadczenia z ta firma i jej produktami?Okna baaardzo mi sie podobaja, tylko pyt, czy zaryzykowac-firma kompletnie u nas nie znana...no i ta odleglosc...z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam!
    Jareko teraz współpracuje z Hekaplastem. Dla mnie byłaby to wystarczająca rekomendacja (choć ja okna mam od innego producenta).
  4. zygi72 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zygi72 Zarejestrowany: 13.09.2010 Posty: 265
    DLA PRZESTROGI PODAJĘ NAMIARY NA SUPER EKIPĘ BUDOWLANĄ. ARK-BUD Arkadiusz ĆWIKLIŃSKI Ciche 17, 87-736 ZBICZNO.
    reklamują się też w Brodnicy. Jakoby fachowcy od wszystkiego!!! ja się niestety nabrałem. Mam umowę ale niestety teraz przyjdzie mi się włóczyć po sądach. Jest to jakoby firma rodzinna ale masakra. Ojciec który robił mi kominy i szczyci się tym że od 30 lat buduje domy nie wie nawet tego że komin wentylacyjny musi być na przelot i porobił mi tylko z jednej strony wloty powietrza i jeszcze twierdzi że tak ma być!!! a że w projekcie jest inaczej to błąd projektanta.
    Na każdym etapie budowy coś zepsuli, ale już oberwanie balkonu i pękanie stropu i ścian w pokoju nad tarasem, bo wszystko siada bo nie było wylanej stopy pod słup na twardym gruncie to masakra. Teraz tylko się modlić aby dom się nie zawalił.
    Jakby ktoś miał z nimi do czynienia to przestrzegam, a więcej szczegółów podam bezpośrednio.
  5. POLO81 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    POLO81 Zarejestrowany: 22.02.2005 Posty: 56
    Szukam bramy garażowej (4,8 x 2,1) i schodów wewnętrznych drewnianych ze średniej półki takich bez szaleństw.Ile płaciliście za swoje?
  6. ertx SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ertx Zarejestrowany: 07.10.2010 Posty: 61
    Witam serdecznie,
    czy ktoś z was zdecydował się na olejowany parkiet ?
    Właśnie stoję nad podobnym wyborem (lakier czy olej) i chętnie poczytam wasze spostrzeżenia odnośnie użytkowania.

    Czy można by u kogoś obejrzeć taki parkiet (olejowany) przed podjęciem decyzji ?
  7. Tomasz Antkowiak ELITA FORUM (min. 1000)
    Tomasz Antkowiak Zarejestrowany: 19.10.2011 Posty: 2105
    witam

    w mieszkaniu mamy olejowany parkiet w lazience. generalnie jestem zadowolony i jak juz postawimy dom to ponownie chyba sie zdecyduje. nie wiem jak to bylo by w salonie ale w lazience kosztuje to troche pracy bo trzeba regularnie czyscic stary i nanosic swiezy olej.

    parkiet o jakim mowie to klejone do podlogi klepki drewna IPE (znane rowniez chyba jako LAPACHO), klepki jesli mnie pamiec nie myli to w rozmiarze 200x60mm, grubosci nie pamietam.

    nie mam porownania do takiego samego parkietu lakierowanego, ale olejowany bardzo mi odpowiada
  8. iwett27 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    iwett27 Zarejestrowany: 12.03.2008 Posty: 887
    Cytat Napisał Tomasz Antkowiak
    witam

    w mieszkaniu mamy olejowany parkiet w lazience. generalnie jestem zadowolony i jak juz postawimy dom to ponownie chyba sie zdecyduje. nie wiem jak to bylo by w salonie ale w lazience kosztuje to troche pracy bo trzeba regularnie czyscic stary i nanosic swiezy olej.

    parkiet o jakim mowie to klejone do podlogi klepki drewna IPE (znane rowniez chyba jako LAPACHO), klepki jesli mnie pamiec nie myli to w rozmiarze 200x60mm, grubosci nie pamietam.

    nie mam porownania do takiego samego parkietu lakierowanego, ale olejowany bardzo mi odpowiada
    Witam, szukam sprawdzonej ekpiy od płotu Klinkier, podmurówka. Okolice Czerwonaka.
  9. dario1702 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dario1702 Zarejestrowany: 03.06.2010 Posty: 43
    http://darbudrem.pl.tl/Galeria-zdjec...obot/kat-2.htm
    Cytat Napisał iwett27
    Witam, szukam sprawdzonej ekpiy od płotu Klinkier, podmurówka. Okolice Czerwonaka.
  10. tmk52 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tmk52 Zarejestrowany: 02.01.2009 Posty: 54
    Witam,

    Gdzie kupowaliscie swoje ogrodzenie metalowe frontowe ? Interesuja mnie sklepy z rejonu Swarzedza, Kostrzyna.
    Narazie mam wycena z Leroy. Gdzie jeszcze warto zajrzec przed zakupem ?

    Pozdrawiam i dzieki za info.

    TMK
  11. DEKODACH24.PL WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DEKODACH24.PL Zarejestrowany: 02.11.2012 Posty: 9
    Witam
    pomogę i doradzę w wyborze okien dachowych zainteresowanych zapraszam do zadawania pytań

    pozdrawiam
    DEKODACH24.PL
  12. Asiula7771 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Asiula7771 Zarejestrowany: 18.01.2006 Posty: 305
    Możecie polecić dobrego dekarza? okolice puszczy zielonki....
Pokaż wyniki od 1381 do 1392 z 1392
Strona 70 z 70