dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa wielkopolska 2009
Strona 1 z 70
  1. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    Zapraszam Was do grupy BUDUJĄCYCH W 2009 R. W WIELKOPOLSCE.
  2. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    Trochę nas Wielkopolan już jest w grupie zaczynającyh w 2009r.
    Myślę, że wzorem z poprzednich lat, warto podzielić się na regiony, abyśmy mogli wymieniać się informacjami, cenami, wykonawcami w naszej okolicy.
  3. Bartas i AG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bartas i AG Zarejestrowany: 18.05.2008 Posty: 27
    Nareszcie ktoś zaczął! Koleżanko Guzmanko będziesz matką chrzestną naszej grupy (taki przywilej założyciela) My planujemy budowę koło Grodziska Wielkopolskiego. Jeżeli nasze kochane urzędy i instytucję się spiszą, to startujemy w kwietniu Pozdrawiamy.
  4. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    Oooo jak miło....


    Na dobry początek wklejam dane mi przez Glamurkę/ GLAMOURMUM namiary na żwirownie:

    Żwirownia Biskupice p. Cieślak 601441863
    Żwirownia Nadrożno 61 8154297
    Żwirownia Złotniczki 61 8154640
    Żwirownia Dąbrowa 61 8143152
    Żwirownia Caro Wierzyce 61 4274719
    Żwirownia Iwno 602244272
    Żwirownia Borówko 61 8662249
  5. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    Bartas i AG fajnego masz awatara, to grzane piwo jest?
  6. Michał i Magda STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Michał i Magda Zarejestrowany: 06.08.2008 Posty: 492
    No to my również dołączamy, wprawdzie grup budujących w Wielkopolsce całe mnóstwo, ale czasem trudno przeczesuje się po kilkanaście stron szukając odpowiedzi na nurtujące pytania. A tu wszyscy na podobnym etapie

    My budujemy w Dębogórze pod Poznaniem (gm. Czerwonak). Pozwolenie jest, ekipa murarzy i dekarzy również. Obecnie czekamy na decyzje kredytową (z jednego banku mamy już pozytywna odpowiedź), no i zamawiamy materiały.

    Życzymy powodzenia wszystkim rozpoczynającym budowę.

    Pozdrawiamy,
    Magda i Michał
  7. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    My również pozwolenie mamy, na razie jeszcze w urzędzie, czekamy na uprawomocnienie.
    Mamy kierownika budowy, który nagrał nam ekipę. Niestety ekipa ma jakieś opóźnienia, ale w razie czego kierbud ma jeszcze kogoś innego godnego polecenia i nie mamy się denerwować.
    Czekamy aż ziemia rozmarznie i ruszamy z budową ogrodzenia, chcemy postawić barak, a później .... będziemy kupować materiały.

    Pozdrowienia i powodzenia.
  8. *Strzelba* FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    *Strzelba* Zarejestrowany: 13.12.2008 Posty: 104
    Cześc
    Kolejna grupa z serii
    Nie wiem czy bardzo potrzebna, ale skoro jest i idealnie do niej pasuję - wpisuję się
    Pozdrawiam
  9. Bartas i AG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bartas i AG Zarejestrowany: 18.05.2008 Posty: 27
    Droga Guzmanko przecież od razu widać, że to gorący kubek Knorr U nas projekt jest, ale czekamy na zapis działki, którą dostajemy od rodziców. Niestety trochę było problemów z wydzieleniem ziemi ale myślę, że na dniach powinna się sprawa zakończyć. Ekipę mam umówioną po świętach wielkanocnych bo w tym czasie będę w Polsce i osobiście muszę dopilnować robót do stanu zero. Niestety przebywam w Irlandii i będę zmuszony budować się etapami. Takie życie emigranta.
    Pozdrawiam.
  10. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    Ważne, że wracasz do Polski
    A to na kiedy masz plany przeprowadzkowe, z grubsza
  11. mort FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mort Zarejestrowany: 12.02.2008 Posty: 250
    W związku z tym, że również zaczynamy budowę naszego domu w tym roku zgłaszamy swój access do grupy. Jesteśmy na etapie dostosowania projektu Domu za Rogiem. Zauważyłem, że coraz więcej ludzi wybiera północny kierunek Poznania...
    Wszystkim budującym życzymy solidnych wykonawców i tanich materiałów! (tanich wykonawców i solidnych materiałów również)
  12. Bartas i AG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bartas i AG Zarejestrowany: 18.05.2008 Posty: 27
    W tym roku mamy w planach stan surowy zamknięty a jeżeli będą środki to może coś więcej. Wszystko zależy od pracy i kursu euro, który na dzień dzisiejszy jest bardzo wysoki . Chcemy zrobić wszystko, żeby nie brać kredytu. Ja to najchętniej bym już dzisiaj wrócił na łono ojczyzny ale wiadomo, że trzeba teraz trochę się poświęcić żeby później delektować się własnym kwadratem. A jakie plany ma reszta budowlańców?
  13. margo-11 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    margo-11 Zarejestrowany: 13.02.2009 Posty: 1
    Witam
    W tym roku też zaczynam budowę i będę wdzięczny za wszystkie informacje :ceny usług projektowych , materiałów itd. Domek to sielanka !! z garażem. Na dzień dzisiejszy czekam za warunkami zabudowy co dalej napisze później
  14. krys1 ELITA FORUM (min. 1000)
    krys1 Zarejestrowany: 29.08.2006 Posty: 1912
    Hura !!!!!!!!!!!!!! Nowa grupa. Nareszcie powiało młodością.
    Ja to jestem stara i wszędzie mnie pełno. Będę za Was trzymać kciuki i oby do wiosny, nie ma to jak pierwsze roztopy

  15. ocampa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ocampa Zarejestrowany: 15.06.2006 Posty: 11
    To i ja się przyłączam
    Zaczynamy budowę w tym roku. Ponieważ mamy już działkę w Poznaniu, to mogliśmy kupić wcześniej materiały budowlane: cegły porotherm i bloczki betonowe To był w sumie strzał w dziesiątkę, bo zakupy robiliśmy w grudniu, po okazyjnej cenie

    Teraz czekamy na pozwolenie na budowę (1 tydzień marca ), no i zacznie się szukanie betoniarni za niedługo
  16. hejjpozn FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    hejjpozn Zarejestrowany: 26.08.2006 Posty: 114
    Witam!
    My również zaczynamy budowę w tym roku, a dokładnie za miesiąc i 1 dzień ''Wprawdzie mieliśmy zacząć jutro, ale pogoda spłatała nam figla'' Budujemy się w Poznaniu w Smochowicach. Materiały mamy już zakupione i leżą w składzie. Najniższe ceny wynegocjowaliśmy w V-Budzie na Wysogotowie i HDMB Maszewski na ul.Dziadoszańskiej 10. Ze względu na odległość w V-Bud transport mamy gratis. Jeśli chodzi o betoniarnie to najniższe ceny mają Bonus-Beton w Luboniu oraz Betoniarnia Waab na ul. Lutyckiej.

    Pozdrawiam wszystkich budujących
  17. ocampa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ocampa Zarejestrowany: 15.06.2006 Posty: 11
    dzięki za info odnośnie betoniarni.
    jeśli chodzi o materiały to my kupowaliśmy pustaki w e-cegly.pl po 4 zł brutto ( POROTON 373x240x238 ) z odbiorem własnym przy granicy niemieckiej (transport własny załatwiony w firmie transportowej) . Bloczki betonowe płaciliśmy 2,2 zł (transport również własny).

    A lutycka niedaleko mnie, na pewno ich tam nawiedzę
  18. emakkk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    emakkk Zarejestrowany: 15.02.2009 Posty: 40
    Witam wszystkich.
    Czekam na pozwolenie na budowę (ok. 10-go marca) i mam nadzieję zacząć w kwietniu. Budowa w Biskupicach.
    Jak na razie skontaktowałem się z jedną ekipą polecaną na forum do wykonania fundamentów. Nie mam nawet jeszcze kierownika. Także u mnie jeszcze wszystko w fazie wstępnej.
    Czytając forum człowiek staje się niepewny, bo dostrzega, jak wiele zależy od przysłowiowego szczęścia. W naszym kraju nigdy nie wiesz, czy trafisz na fachowca, który dba o swoje miano dobrego fachowca, czy też kolesia, który chce szybko zarobić i ma gdzieś prawo, dobre imię i zwykłą ludzką przyzwoitość. Można tu przeczytać wiele takich historii.
    Dlatego życzę wszystkim, żeby nie mieli do przedstawiania negatywnych emocji.
    Witam wszystkich zielonych, do których z przyjemnością się wpisuję. Razem raźniej. No i oczywiście z radością wypatruję przedstawicieli elity i cennych rad i opinii.
  19. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    Cytat Napisał hejjpozn
    Witam!
    My również zaczynamy budowę w tym roku, a dokładnie za miesiąc i 1 dzień ''Wprawdzie mieliśmy zacząć jutro, ale pogoda spłatała nam figla'' Budujemy się w Poznaniu w Smochowicach. Materiały mamy już zakupione i leżą w składzie. Najniższe ceny wynegocjowaliśmy w V-Budzie na Wysogotowie i HDMB Maszewski na ul.Dziadoszańskiej 10. Ze względu na odległość w V-Bud transport mamy gratis. Jeśli chodzi o betoniarnie to najniższe ceny mają Bonus-Beton w Luboniu oraz Betoniarnia Waab na ul. Lutyckiej.

    Pozdrawiam wszystkich budujących
    Witajcie, a możecie powiedzieć jakie są ceny w tych betoniarniach i hurtowniach? I kiedy kupowaliście?
  20. Guzmanka ELITA FORUM (min. 1000)
    Guzmanka Zarejestrowany: 08.09.2008 Posty: 1763
    Dodaję, żeby nie zapomnieć.

    Cytat Napisał mort
    Namiary na jeszcze jedną żwirownię:

    BETONIARSTWO Władysław i Łucja Smirnow
    ul. Powstańców Wielkopolskich 20
    Ceradz Dolny 64-553 Grzebienisko
    tel/fax : 061 2918963 tel : 061 2950066
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1392
Strona 1 z 70