dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
grupa WOŁOMIN, TŁUSZCZ, okolice
  1. pirawawa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pirawawa Zarejestrowany: 02.06.2008 Posty: 469
    Ile tę działkę chcesz podnieść ?
    Wywrotka dobrej ziemi - 800 zł
    Wywrotka ziemi z lasu z korzeniami - 100 zł
  2. GraMar ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar Zarejestrowany: 07.07.2011 Posty: 1299
    Cytat Napisał pirawawa
    Ile tę działkę chcesz podnieść ?
    Wywrotka dobrej ziemi - 800 zł
    Wywrotka ziemi z lasu z korzeniami - 100 zł
    Ja starałam się ziemię brać z firmy wywózkowej z wykopów-to firma BOJAN, zadzwoń do ich kierowcy-513867487, było trochę skrawków styropianu, dykty [ogromna ciężarówa, wywrotka 250zł]. Zasypywałam tym wykop wokoło domu. Na wierzch też zapewne coś miewają, ale u nich dobrze jest zostawić swoje namiary i potrzeby, zgłaszają się jak to mają.

    Ziemia do zasypania fundamentu do środka- niestety 400 zł za ogromną wywrotkę.
  3. T0MII FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    T0MII Zarejestrowany: 27.01.2009 Posty: 179
    Wywrotka, wywrotce nie równa
    Ja za zasyp płaciłem 500 zł za 25 ton. No i generalnie takie ceny (20 zł/tona) były u 5 dostawców piasku/ziemi/żwiru do których dzwoniłem.
    GraMar jak możesz podesłać telefon do tego zasypu za 400 zł to będę wdzięczny. Na wiosnę muszę jeszcze podjazd do garażu usypać.
  4. T0MII FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    T0MII Zarejestrowany: 27.01.2009 Posty: 179
    Moi drodzy coś mi świta w głowie że ktoś tu polecał osobę która wypełnia wnioski o zwrot VATu w rozsądnych pieniążkach. Przeszukałem kilka ostatnich stron i nie mogę znaleźć. Jeśli macie takie namiary to był bym wdzięczny!

    Pozdrawiam!
  5. GraMar ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar Zarejestrowany: 07.07.2011 Posty: 1299
    Cytat Napisał T0MII
    Wywrotka, wywrotce nie równa
    Ja za zasyp płaciłem 500 zł za 25 ton. No i generalnie takie ceny (20 zł/tona) były u 5 dostawców piasku/ziemi/żwiru do których dzwoniłem.
    GraMar jak możesz podesłać telefon do tego zasypu za 400 zł to będę wdzięczny. Na wiosnę muszę jeszcze podjazd do garażu usypać.
    To największa wywrota, jakie widuję. TOMI, jeśli chodzi Ci o zasyp na podjazd do garażu, to wystarczy ten żwir za 250 zł, jest bardzo ładny, a te trochę skrawków styropianu czy dykty-to sobie wyjmiesz!
    Telefon podałam wyżej, to p.Adrian , tel. 513 867 487.
    Mam też telefon do p.Piotra, tel. 604 398 068; on przywoził mi wówczas drobny żółty piach do zasypania fundamentów w środku, pod chudziak. Zaznaczam jednak, że w wykopach są różne piaski i oni wożą to co mają w danym dniu. Najlepiej zostawić im swój namiar, adres, co potrzebne i się zgłaszają. Najtaniej jest jak mają wykop i natychmiast muszą to wywieźć.
  6. GraMar ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar Zarejestrowany: 07.07.2011 Posty: 1299
    Cytat Napisał T0MII
    Moi drodzy coś mi świta w głowie że ktoś tu polecał osobę która wypełnia wnioski o zwrot VATu w rozsądnych pieniążkach. Przeszukałem kilka ostatnich stron i nie mogę znaleźć. Jeśli macie takie namiary to był bym wdzięczny!

    Pozdrawiam!
    Ja zleciłam to mojej księgowej, 4% od wypłaty/zwrotu z US.
  7. pirawawa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pirawawa Zarejestrowany: 02.06.2008 Posty: 469
    Rozliczenie VAT ja polecałem Pan Bartłomiej kom. +48 668-356-653 [email protected]
  8. Po***ni FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Po***ni Zarejestrowany: 16.01.2013 Posty: 265
    Dzięki za namiary, na pewno skorzystam muszę trochę poczekać aż zniknie śnieg...
    Mam namiar do w miarę uczciwego człowieka z Wołomina brałem u niego piach do murowania i zasypywania fundamentów 602-230-347 Artur
    Za piach do murowania w tamtym roku płaciłem 400 zł nie wiem jak teraz bo coś wspominał że będzie podnosił ceny.
  9. Kolinml SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kolinml Zarejestrowany: 06.02.2012 Posty: 35
    Poszukuje dobrych i nie drogich fachowców od elektryki, hydrauliki, tynków ręcznych cementowo-wapiennych czekam na namiary Pozdrawiam
  10. Kolinml SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kolinml Zarejestrowany: 06.02.2012 Posty: 35
    Potrzebuje też dobrego fachowca, który wykona projekt i dokona przyłącza gazowego Czekam na namiary
  11. brunet wieczorową DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    brunet wieczorową Zarejestrowany: 26.10.2010 Posty: 982
    Cytat Napisał Kolinml
    Potrzebuje też dobrego fachowca, który wykona projekt i dokona przyłącza gazowego Czekam na namiary
    Spróbuj u Nasiłowskiego z Zielonki. Ja robiłem u nich instalację gazową i jestem bardzo zadowolony. Szybko, sprawnie a cena normalna.
  12. Po***ni FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Po***ni Zarejestrowany: 16.01.2013 Posty: 265
    Czy ktoś ma dobrego fachowca, muszę wywiercić studnię głębinową, abisyjki niestety nie sprawdzają się w mojej okolicy.
  13. masz36 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    masz36 Zarejestrowany: 13.02.2013 Posty: 23
    Witam serdecznie forumowiczów

    Budujemy w Michałowie k. Klembowa. Obecnie stan surowy - jak się trochę ociepli to wejdą cieśle. Mamy jednego "generalnego" wykonawcę i jak do tej pory, odpukać" mogę go z czystym sumieniem polecić.

    Pozdrawiam
    Mariusz
  14. radekJRG13 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radekJRG13 Zarejestrowany: 26.09.2010 Posty: 38
    Witam wszystkich serdecznie, piszę dzisiaj ku przestrodze dla tych którzy jeszcze nie mają działki . Otóż chodzi o to że we wrześniu 2010 roku kupiłem działkę w Szewnicy od pana " L " i tego samego roku zacząłem załatwiać sprawy związane z pozwoleniem na budowę i przyłączami . W 2011 postawiłem fundamenty , a w 2012 resztę aż do dachu . Wszystko szło dobrze do czasu jak mieli podłączyć mi prąd tzn lipiec 2012 . Pech chciał że nie miałem przy działce słupa a z elektrowni dostałem warunki na napowietrzne . Pion zrobiony skrzynka powieszona tylko podłączyć do sieci i okazuje się że pan " L " się nie zgodził na pociągnięcie nad rogiem jego działki przyłącza do mojego domu . W tej sytuacji elektrownia zmieniła mi warunki na kablowe , a pion już zrobiony i kto mi zwróci poniesione koszty . Całe szczęście że pan " L " sprzedał tą działkę więc z nowym sąsiadem mogłem się dogadać , a skoro tak to elektrownia zmieniła z powrotem warunki na napowietrzne. W między czasie okazało się że zlecenie które otrzymał wykonawca straciło ważność i znowu kilka tygodni do przodu , bo przecież każdy papier musi się uprawomocnić . Całe szczęście wszystko jest już OK mam podłączony prąd czekam teraz tylko na fakturę i założenie licznika .
    Pozdrawiam i przestrzegam najlepiej jak masz wszystko na papierze !!!!
  15. pirawawa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pirawawa Zarejestrowany: 02.06.2008 Posty: 469
    Ale przed czym przestrzegasz ?
  16. radekJRG13 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radekJRG13 Zarejestrowany: 26.09.2010 Posty: 38
    Cytat Napisał pirawawa
    Ale przed czym przestrzegasz ?
    Przed takimi jak pan " L " który do puki widzi w tobie korzyść to jest bardzo miły a jak korzyści się skończą to mają cię gdzieś !!!
  17. pirawawa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pirawawa Zarejestrowany: 02.06.2008 Posty: 469
    A Ty byś się zgodził na kable nad swoją działką ?, ja nie.
    Z elektrowni nie dostaje się warunków - tylko ma się wybór, na początku mogłeś wybrać ziemne (czy jak to zwał).
    Gratuluje nowego sąsiada który zgodził się na takie rozwiązanie !
  18. radekJRG13 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radekJRG13 Zarejestrowany: 26.09.2010 Posty: 38
    Cytat Napisał pirawawa
    A Ty byś się zgodził na kable nad swoją działką ?, ja nie.
    Z elektrowni nie dostaje się warunków - tylko ma się wybór, na początku mogłeś wybrać ziemne (czy jak to zwał).
    Gratuluje nowego sąsiada który zgodził się na takie rozwiązanie !
    Mylisz się, nie zawsze masz możliwość wyboru rodzaju przyłącza, oczywiście jak z każdym dokumentem masz prawo się nie zgodzić ale ostateczną decyzję o rodzaju przyłącza podejmuje operator sieci .Widzę przynajmniej że będę miał sąsiada z którym da się dogadać .
  19. masz36 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    masz36 Zarejestrowany: 13.02.2013 Posty: 23
    Witam,

    Mam pytanie. Czy ktoś z Was miał może doświadczenia z załatwieniem utwardzenia drogi gminnej w gminie Klembów?

    Pozdrawiam
    Mariusz
  20. pirawawa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pirawawa Zarejestrowany: 02.06.2008 Posty: 469
    Miałem doświadczenia w Radzyminie. Zamawiasz gruz, koparkę i droga utwardzona.
Pokaż wyniki od 2001 do 2020 z 2462