dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa SOCHACZEW i okolice
  1. olyv FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    olyv Zarejestrowany: 15.05.2008 Posty: 127
    Cytat Napisał Martinezio
    Beata: chodzi o stan developerski, czy stan surowy? Jeśli to pierwsze, to grosze i jeśli ekipa sprawdzona, to bym brał. Za SSO to taka cena z górnej półki i ekipa musi się na prawdę nieźle wykazać, aby zarobić te 47 koła. Mnie na tyle skasowała ekipa za SSZ z docelowym dachem, oszkleniem i ściankami działowymi na górze murowanymi zamiast G-K. Przy czym miałem fundamenty z bloczków, ale ławy, chudziak i strop były lane z gruchy.
    Co do ekipy to poleciłbym moją, ale nie wiem, co obecnie robią W niedzielę będę się widział z szefem ekipy, to zapytam. Kiedy chcesz zaczynać?
    Witam
    Również poszukuję ekipy budowlanej, chciałabym zacząć w okolicach kwietnia tego roku. Jak masz jakiś namiar to poproszę.
  2. Coobah STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Coobah Zarejestrowany: 13.05.2004 Posty: 410
    Cytat Napisał eurydyka
    a mozna poprosic o namiary na ten workowany groszek? niedlugo nam sie skonczy pierwsza nieudana partia niestety, wiec na koncowke zimy by sie dobry przydal
    PHU BENBUD
    Teresin, ul. Wiśniowa 30
    046 861-30-01, kom: 606 238 357

    http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&...&sId=&x=29&y=5
  3. Martinezio Lider FORUM (min. 2800)
    Martinezio Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 3124
    O kurcze, nawet mam blisko Nie wiedziałem, że tam jest jakiś skład, choć często tamtędy jeżdżę jadąc na budowę Dzięki, Coobah
  4. Coobah STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Coobah Zarejestrowany: 13.05.2004 Posty: 410
    Cytat Napisał Martinezio
    O kurcze, nawet mam blisko Nie wiedziałem, że tam jest jakiś skład, choć często tamtędy jeżdżę jadąc na budowę Dzięki, Coobah
    a no jest sklad.. biorę tam tylko ekogroszek, bo naprawdę ladnie sie spala...
    No i kiedys wzialem 3 paczki styropianu...
  5. eurydyka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    eurydyka Zarejestrowany: 21.04.2006 Posty: 246
    Cytat Napisał Coobah
    Cytat Napisał eurydyka
    a mozna poprosic o namiary na ten workowany groszek? niedlugo nam sie skonczy pierwsza nieudana partia niestety, wiec na koncowke zimy by sie dobry przydal
    PHU BENBUD
    Teresin, ul. Wiśniowa 30
    046 861-30-01, kom: 606 238 357

    http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&...&sId=&x=29&y=5
    dzieki za namiary
  6. olyv FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    olyv Zarejestrowany: 15.05.2008 Posty: 127
    Hej a powiedzcie gdzie w okolicy warto kupować materiały budowlane. Który skład polecacie? Przymierzmy się co cegieł, cementu i takich tam pierdołek ...
  7. Coobah STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Coobah Zarejestrowany: 13.05.2004 Posty: 410
    Sylwia,

    forumowicze polecają skład budowlany w Kampinosie...
    Może warto tam podjechać...
  8. Martinezio Lider FORUM (min. 2800)
    Martinezio Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 3124
    Potwierdzam - skład w Kampinosie ma b. dobre ceny, zwłaszcza na Porotherm Wienerbergera Nikt w okolicy ich nie przebije. Co do reszty, to w zasadzie w normie - brałem od nich cement i papę termozgrzewalną, oraz trochę styropianu i takie tam duperele.
    Aczkolwiek większość materiałów załatwiałem w Sir-Budzie poprzez internet (kontaktowałem się z niejakim Sylwestrem Cieślakiem). Tylko, że jeśli to do Sochaczewa, to transport (z Błonia) trochę drogo wyjdzie :/ Może się okazać, że skórka nie warta wyprawki.
    W Sochaczewie też jest kilka składów (w ok. Al. 600-lecia w pobliżu Bierdonki, czy jakoś tak), lub w ok. ronda na Żyrardów. Sorka, ale dokładnych adresów nie podam.
    Jeśli chodzi o drewno, to polecam wizytę w Jaktorowie - tam operuje koleś, który zwozi drewno z ok. Podlasia - ceny ma bardzo konkurencyjne (za drewno impregnowane zanurzeniowo bierze tyle, co w innych składach za nieimpregnowane).

    A propos drewna, to ostało mnie się trochę kantówek (będzie ze 2 kubiki) w całkiem niezłym stanie - trochę gwoździ do wyjęcia. Długości belek od 6m (2-3 szt.) do ok. 2-3m. Wymiar: 12x8. Mogę tanio odsprzedać, bo inaczej pójdą na paliwo dla kozy :> Transport własny.
    Przypomnę jeszcze, że mam po nieco ponad 1 palecie pustaków Leier Thermopor 25cm i 11,5cm, oraz stemple cięte do długości ok 2,6m (funkel nówki - tylko raz śmigane, jeszcze żywiczne!!!)
  9. kamionkal STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamionkal Zarejestrowany: 05.01.2007 Posty: 465
    Cytat Napisał olyv
    Hej a powiedzcie gdzie w okolicy warto kupować materiały budowlane. Który skład polecacie? Przymierzmy się co cegieł, cementu i takich tam pierdołek ...
    z sochaczewa polecam budomat
    http://www.zumi.pl/1265050,Budomat_M...zew,firma.html

    bralismy u nich sporo rzeczy i to dosyć "grubych" (np. cegłę, wełnę mineralną) - niezłe ceny, dobra obsługa, dostawa w uzgodnionym terminie.
  10. hubertsain DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    hubertsain Zarejestrowany: 12.02.2009 Posty: 525
    Cytat Napisał jojka
    Cytat Napisał Martinezio
    jojka: 150m2 to faktycznie malućko... Czy aby nie za mało? U mnie, przy domku o pow. użytkowej 113m2 wyszło powierzchni do otynkowania (bez sufitów) prawie 330m2! Faktem, że mam na poddaszu ściany murowane, więc je też trzeba "objechać", ale mimo wszystko powinno być chyba więcej. Jaki masz domek?
    no tak, w sumie mało, ale to dlatego, że remontujemy stary budynek.Powierzchni użytkowej mamy ze 120m2, z czego całe poddasze będzie z KG. A na dole, łazienkę też mamy z płyt. W sumie wyjdzie max. 200m. Znalazłam nową ekipę, w sobote mają wpaść obejrzeć, czy się za to wezmą. Mam nadzieje,że tak, bo mam już dosyć szukania kogoś, kto się tego podejmie.
    Mąż Pani się pochwalił, że znalazła naszą firmę Pani na forum Muratora -> grupa Sochaczew i okolice. Byliśmy na Państwa budowie, wyceniliśmy, tak jak uzgodniliśmy czekamy na kontakt co do terminu rozpoczęcia prac. tynki na gotowo oddamy zrobione w ciągu 3 dni
  11. hubertsain DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    hubertsain Zarejestrowany: 12.02.2009 Posty: 525
    [quote="kamionkal"]
    Cytat Napisał olyv
    Hej a powiedzcie gdzie w okolicy warto kupować materiały budowlane. Który skład polecacie? Przymierzmy się co cegieł, cementu i takich tam pierdołek ...
    Jeżeli chodzi np. o parapety zewnętrzne, kleje, płyty G-K, siatki itp itd to polecam firmę na ul. Mostowej 11 - Damex. Ceny mają bardzo dobre i transport gratis. tel. 863-31-40 lub 608 487 527
  12. eurydyka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    eurydyka Zarejestrowany: 21.04.2006 Posty: 246
    a parapety wewnetrzne? macie jakies sprawdzone juz?
  13. Coobah STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Coobah Zarejestrowany: 13.05.2004 Posty: 410
    Cytat Napisał eurydyka
    a parapety wewnetrzne? macie jakies sprawdzone juz?
    a wewnętrzne parapety mamy z brązowego granitu..
    Ładne, tylko troszkę zimne
  14. hubertsain DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    hubertsain Zarejestrowany: 12.02.2009 Posty: 525
    Cytat Napisał eurydyka
    a parapety wewnetrzne? macie jakies sprawdzone juz?
    U mnie w jadalni i salonie mamy parapety granitowe z tego samego materiału co kominek. Są piękne, ale niestety dość drogie, 1 szt. około 1tyś.
    W pozostałych pomieszczeniach parapety są z konglomeratu, wyglądają też naprawdę ładnie, niczym z kamienia Te parapety kupowaliśmy w firmie Korona -> http://www.korona2003.pgrs.pl/ którą mogę zdecydowanie polecić
  15. eurydyka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    eurydyka Zarejestrowany: 21.04.2006 Posty: 246
    granit to chyba nie w tym podejsciu niestety, myslalam raczej o drewnopodobnych, moze ktos ma z nimi jakies doswiadczenie?
  16. Coobah STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Coobah Zarejestrowany: 13.05.2004 Posty: 410
    Cytat Napisał eurydyka
    granit to chyba nie w tym podejsciu niestety, myslalam raczej o drewnopodobnych, moze ktos ma z nimi jakies doswiadczenie?
    Granitowe są bardzo praktyczne, nie wymagają jakiś specjalnych "zabiegów konserwacyjnych"
  17. ninjacorps STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ninjacorps Zarejestrowany: 09.02.2006 Posty: 351
    Cytat Napisał eurydyka
    granit to chyba nie w tym podejsciu niestety, myslalam raczej o drewnopodobnych, moze ktos ma z nimi jakies doswiadczenie?
    Eurydyka - Ja biorę plastiki w okleinie takiej jak okna z Korony 2003
    W poniedziałek będą mierzone.
  18. Martinezio Lider FORUM (min. 2800)
    Martinezio Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 3124
    A propos parapetów wewnętrznych, to my chcemy parapety ze sztucznego marmuru. Myślimy, żeby wziąć z tej firmy, z której braliśmy okna. Cenowo nie powalają: ok. 70 zł od metra za 30cm parapet.
    Sztuczny marmur to taki w sumie ni pies, ni wydra, ale wygląda bardzo ciekawie i o delikatnym wzorze
  19. mareba SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mareba Zarejestrowany: 11.01.2008 Posty: 65
    U nas konglomerat, czy coś takiego. Facet ma reklamę przy szkole w Kozłowie Biskupim. Całkiem przyzwoite .
  20. mareba SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mareba Zarejestrowany: 11.01.2008 Posty: 65
    Cytat Napisał olyv
    Hej a powiedzcie gdzie w okolicy warto kupować materiały budowlane. Który skład polecacie? Przymierzmy się co cegieł, cementu i takich tam pierdołek ...
    Ja też mogę spokojnie polecić Budomat na Gawłowskiej.
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 2849