dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa SOCHACZEW i okolice
  1. Piotr Kruszyna WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Piotr Kruszyna Zarejestrowany: 15.02.2009 Posty: 4
    mam zamiar zacząć budowę, mam pytanko czy ktoś korzystał z usług firmy budokrusz? mają podobno duże promocje na beton i prefabrykaty.... czy mają swoją siedzibę w okolicach bolimowa?

    pozrdowienia dla wszystkich budowlańców
  2. Martinezio Lider FORUM (min. 2800)
    Martinezio Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 3124
    Piotr: ja brałem od nich beton B20 na ławy i strop. Brałem też B15 na chudziaka, ale z innej firmy i pluję sobie w brodę, że nie brałem z Budokruszu wszystkiego.
    Budokrusz ma nowoczesny sprzęt, a ceny wbrew pozorom nie są takie duże: cena jest końcowa dla klienta, a w tej innej (której nazwy nie podam, ale też z Grodziska ) doliczyli mi za "postój gruchy na placu budowy". Gdy się grzecznie spytałem, co to za pozycja, to mi powiedzieli, że to za ponadczasowy rozładunek. Sęk w tym, że grucha faktycznie długo stała na placu, bo podstawili przedpotopową pompę, która nie dość, że wolno pracowała, to jeszcze bryzgała i miotała rurą, że szok :/ Wszystko znajdziesz w moim dzienniku.
    Suma sumarum - Budokrusz wyszedł za B20 korzystniej, niż B15 w podobnej ilości z tej drugiej firmy.
    Co do innych wyrobów betonowych to się nie wypowiadam, bo nie miałem potrzeby - bloczki na fundamenty dostałem w b. korzystnej cenie w SirBudzie (a że ilość była odpowiednia, to za transport nic nie płaciłem, bo przyjechało od razu od producenta jego transportem ).
  3. Psudi WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Psudi Zarejestrowany: 08.03.2008 Posty: 3
    Czy macie dobrego kierownika budowy?
    (Chodzi o takiego co przez cały czas dogląda, a nie wpada na rozpoczęcie i zakończenie budowy)

    Proszę o namiary
  4. ninjacorps STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ninjacorps Zarejestrowany: 09.02.2006 Posty: 351
    Cytat Napisał Psudi
    Czy macie dobrego kierownika budowy?
    (Chodzi o takiego co przez cały czas dogląda, a nie wpada na rozpoczęcie i zakończenie budowy)

    Proszę o namiary
    Żeby ktoś Ci cały czas doglądał to musisz sobie wynająć kogoś , to będzie prowadził nadzór inwestorski - nie licz, że kierownik budowy to zrobi. Life is brutal.
  5. Psudi WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Psudi Zarejestrowany: 08.03.2008 Posty: 3
    Dzięki za dozę optymizmu

    U brata był kierbud co wpadał na budowę conajmniej 2x w tygodniu i rzeczywiście doglądał budowy. Fakt że liczyl sobie 1.5 razy więcej niż normalnie, ale chyba warto było...

    To był fachowiec starszej daty
  6. Martinezio Lider FORUM (min. 2800)
    Martinezio Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 3124
    Cytat Napisał ninjacorps
    Cytat Napisał Psudi
    Czy macie dobrego kierownika budowy?
    (Chodzi o takiego co przez cały czas dogląda, a nie wpada na rozpoczęcie i zakończenie budowy)

    Proszę o namiary
    Żeby ktoś Ci cały czas doglądał to musisz sobie wynająć kogoś , to będzie prowadził nadzór inwestorski - nie licz, że kierownik budowy to zrobi. Life is brutal.
    dokładnie... nasz, jak nasza ekipa budowała, to nie zdążał na odbiory etapów, bo chłopcy za szybcy byli... np. zadzwoniliśmy że więźba stoi to przyjechał jak już przykryte było na szczęście ekipa super i zastrzeżeń nie było...
  7. mareba SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mareba Zarejestrowany: 11.01.2008 Posty: 65
    Cytat Napisał Piotr Kruszyna
    mam zamiar zacząć budowę, mam pytanko czy ktoś korzystał z usług firmy budokrusz? mają podobno duże promocje na beton i prefabrykaty.... czy mają swoją siedzibę w okolicach bolimowa?

    pozrdowienia dla wszystkich budowlańców
    Witaj Piotrze,
    Z tego co pamiętam, to z budokruszu przyjeżdżali do nas ze Skierniewic. Tak czy tak, nie jest daleko, a wszystko szybko, sprawnie i bez problemów. Cenę wtedy (I półrocze 2007) mieli nie najniżsżą, ale za to beton był dobrej jakości i z certyfikatem .
  8. olyv FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    olyv Zarejestrowany: 15.05.2008 Posty: 127
    Hej a po drewno( dechy, stemple i więźbę) gdzie uderzać ??? Wiem, że w Lubiejewie jest tartak i tylko ten w sumie kojarzę...
  9. Martinezio Lider FORUM (min. 2800)
    Martinezio Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 3124
    Ja standardowo już polecam kolesia z Jaktorowa (droga Grodzisk - Żyrardów). Drewno ma bardzo dobrej jakości, impregnowane. Stemple, które od niego wziąłem były świeżutkie, jeszcze żywiczne i pachnące lasem
    Cenowo przebija wszystkich lokalnych - za impregnowane dałem tyle, co u pozostałych za nieimpregnowane (a za impregnację życzą sobie po 50-70 zł od metra).
    Służę namiarami na PRV.
  10. hubertsain DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    hubertsain Zarejestrowany: 12.02.2009 Posty: 525
    Cytat Napisał olyv
    Hej a po drewno( dechy, stemple i więźbę) gdzie uderzać ??? Wiem, że w Lubiejewie jest tartak i tylko ten w sumie kojarzę...
    Ja brałem całe drewno z tartaku w Mokasie (w Żelazowej Woli skręca się na łuku w lewo przy stacji gazowej). Jestem bardzo zadowolony, dobre ceny i super obsługa, jak nie mieli wolnego auta dostawczego, a potrzeba było mi desek na już to przywieźli wozem z koniem
  11. Łukasz26 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Łukasz26 Zarejestrowany: 25.02.2009 Posty: 1
    Jestem zainteresowany namiarem na ten skłąd drewna w jaktorowie.jezeli mozna to prosił bym o kotakt na e-maila [email protected].A może polecicie mi ,gdzie w okolicach sochaczewa lub sochaczewie moge kupić w dośc dobrej cenie wieźbe dachową.Pozdrawiam
  12. Kogutos FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kogutos Zarejestrowany: 11.08.2007 Posty: 207
    Cytat Napisał mareba
    U nas konglomerat, czy coś takiego. Facet ma reklamę przy szkole w Kozłowie Biskupim. Całkiem przyzwoite .
    też tam brałem i polecam, szybko i tanio.
  13. eurydyka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    eurydyka Zarejestrowany: 21.04.2006 Posty: 246
    ile placiliscie za kladzenie klinkieru? chodzi o slupki do bramy
  14. ninjacorps STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ninjacorps Zarejestrowany: 09.02.2006 Posty: 351
    Cytat Napisał ninjacorps
    Cytat Napisał eurydyka
    granit to chyba nie w tym podejsciu niestety, myslalam raczej o drewnopodobnych, moze ktos ma z nimi jakies doswiadczenie?
    Eurydyka - Ja biorę plastiki w okleinie takiej jak okna z Korony 2003
    W poniedziałek będą mierzone.
    We wtorek założyli - wyglądają lepiej niż sobie wyobrażałam
    Kolor orzech - będą łądnie kontrastowały do jaśniutkich ścian.
  15. Liseczek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Liseczek Zarejestrowany: 04.06.2008 Posty: 56
    Witam czy ktokolwiek budował, buduje lub będzie w najbliższym czasie budował z thermomuru lub może w podobnym systemie np izodom.
    Szukam wszelkich danych na taki temat. Doświadczeń z budowy i z mieszkania. No i szukam kierownka budowy, który ma doświadczenie w domach w tym systemie
    Info proszę bezpośrednio na maila [email protected]
    pozdrawiam
    Liseczek
  16. Martinezio Lider FORUM (min. 2800)
    Martinezio Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 3124
    UWAGA: przyjmę gruz ceglano-betonowy w dużej ilości!!! Najchętniej przyjmę już wytłuczony, ale nie pogardzę też grubymi odłamami
    Jeśli ktoś ma i chce się pozbyć, to można zwalać u mnie na działce przed chatą!!!

    W późniejszym terminie będę też chętny na humus :> gdyby komuś był zbędny.
  17. ninjacorps STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ninjacorps Zarejestrowany: 09.02.2006 Posty: 351
    Cytat Napisał Martinezio
    UWAGA: przyjmę gruz ceglano-betonowy w dużej ilości!!! Najchętniej przyjmę już wytłuczony, ale nie pogardzę też grubymi odłamami
    Jeśli ktoś ma i chce się pozbyć, to można zwalać u mnie na działce przed chatą!!!

    W późniejszym terminie będę też chętny na humus :> gdyby komuś był zbędny.
    No niestety ale nie licz, że ktoś się zgłosi - każdy potrzebuje

    Ja muszę utwardzić gruzem np. 26 m podjazd do domu a humusu potrzebuj duuuuużo bo muszę chatę podsypać -- tak mam wysoko wyprowadzone fundamenty....
  18. Martinezio Lider FORUM (min. 2800)
    Martinezio Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 3124
    Cytat Napisał ninjacorps
    No niestety ale nie licz, że ktoś się zgłosi - każdy potrzebuje

    Ja muszę utwardzić gruzem np. 26 m podjazd do domu a humusu potrzebuj duuuuużo bo muszę chatę podsypać -- tak mam wysoko wyprowadzone fundamenty....
    Wiesz, połudzić się zawsze można
    Z drugiej strony nie bardzo uśmiecha mi się ściągać od firm wyburzających, bo te zdzierają na transporcie Za 30t gruzu śpiewka zaczyna się od jakichś 800 zł netto, a najbliżej co znalazłem, to z Piaseczna aż (aczkolwiek nie najtaniej - najtaniej wychodziło mi z Rembertowa)
  19. ellisa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ellisa Zarejestrowany: 10.11.2006 Posty: 37
    coooooooooo potzebujecie gruzu?a jak prosiłam zeby ktos wziął to nie było chetnych,qrde 10 ciezarowek wywiozłam
  20. jojka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jojka Zarejestrowany: 14.06.2008 Posty: 42
    jakby ktoś chciał namiary na super ekipę tynkarzy, to się polecam właśnie skończyli robić u nas naszą chatkę, i jestem zachwycona- szybko, czysto, i równo.
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 2849