dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa SOCHACZEW i okolice
Strona 1 z 143
  1. Sain FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sain Zarejestrowany: 21.07.2007 Posty: 121
    Witam.
    Czy jest ktos na forum, kto buduje lub zamierza budowac domek na tym terenie??
    Pozdrawiam
    Hubert
  2. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    Witaj! Będę budować w okolicy Zelazowej Woli a ty?
  3. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    Miło mi, szkoda, że nie w okolicach Żelazowej Woli. Ale może zgłosi się ktoś jeszcze. Ponieważ już się wybudowałaś- to jesteś osobą bardzo doświadczoną - możesz mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć ogłoszenia z okolic Sochaczewa na np. ziemię z wykopu? Aktualnie szukam... A mogę zajrzeć do Twojego dziennika budowy? - o ile go pisałaś. Pozdrawiam serdecznie.
  4. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Myślę, że najlepiej byłoby dać ogłoszenie w gazecie lokalnej.(Popytam jeszcze wśród znajomych) Niestety nie założyłam dziennika budowy ale jeśli będziesz chciała to z chęcią coś napiszę i wkleję jakieś zdjęcia(chociaż najpierw muszę się nauczyć).
  5. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    Witaj Też jeszcze nie umiem wklejać zdjęć ale na pewno taki dziennik założę. Pytanie tylko- kiedy.... Mój dom będzie na wsi ... ale w pięknym miejscu.. Przeraża mnie trochę odległość z Warszawy... Jadę około godziny.. Z ziemią odezwał się Pan z forum więc być może załatwię. Ale na pewno przydadzą mi się namiary na ogłoszenia w Sochaczewie i na pewno zwrócę się do Ciebie jeszcze nieraz o pomocne rady- jeśli pozwolisz... A jeżeli chodzi o Twój dom - to oczywiście - chciałabym go popodziwiać. Pozdrawiam
  6. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    Piękny dom! Już mnie zainteresowałaś.. Ja łopatologicznie weszłam na stronę mtmstyl i gdy wyświetlił mi się mój projekt- spisałam sobie cały adres stronki, który ukazał mi się u góry i potem będąc już na forum- weszłam w swój profil i wpisałam ten adres w rubryce opis. I jakoś mi się udało... Co do zdjęć - to jeszcze nie umiem.
  7. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    [img]]http://img525.imageshack.us/img525/7287/dscn0080uc6.th.jpg[img][/img]
  8. maciunio2 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    maciunio2 Zarejestrowany: 11.08.2007 Posty: 144
    witam,

    my wlasnie zaczelismy wczoraj budowe w Budkach Piaseckich.
    nasze zdjecia beda tutaj: http://aneciap.fotosik.pl/albumy/246061.html
    a nasz projekt jest tutaj: http://www.archipelag.pl/projekty-do...rojectMirror=1
  9. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    Witajcie miło!! Nie wiem gdzie sa Budki Piaseckie... Przybliżcie trochę- proszę..
  10. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    "BEATA_BETT"



    Nie miałam czasu pisać na forum... Twój dom jest bardzo ładny.. I juz stoi.. Będziesz miała dużo frajdy wykańczajac go w środku. To chyba najprzyjemniejsza strona budowy
  11. Kogutos FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kogutos Zarejestrowany: 11.08.2007 Posty: 207
    Witam wszystkich

    Ja jestem właśnie na etapie załatwiania formalności z działką oraz najtrudniejszego, wyboru projektu

    Ale i tak dobrze mi poszło pewnej nocki przesiedzianej przed kompem
    Z 40 projektów które mi i żonie się podobały wybrałem 7 :!: a z tych 7 zeszło do czterech,
    i tu zaczął się niesamowity dylemat
    Nasze projekty to:
    http://www.archon.pl/index.php?act=3...m3f01942e015ae
    http://www.archon.pl/index.php?act=3...m45dc21151377f
    http://www.archipelag.pl/projekty-do...d=1&Name=Salma
    http://www.projekty.ign.com.pl/?p=de...319&opcja=opis

    Obecnie jesteśmy bardziej przy projekcie Dom w lawendzie, Dom w robiniach (G)
    Ale naprawdę nie wiemy co wybrać a czas ucieka.
    Na pewno byśmy się szybciej zdecydowali gdybyśmy mieli możliwość obejrzenia tych projektów na oczy jak się budują, lecz niestety te forum jak dla mnie jest trochę zagmatwane i nie mogę znaleźć osób które te projekty budują i obejrzeć zdjęcia chociaż.
    Jeżeli byście gdzieś zauważyli te projekty to proszę dajcie mi znać.

    Działeczkę posiadam w cichej i spokojnej dzielnicy Sochaczewa pt. Kuznocin

    Co wy sądzicie o tych projektach :?:
    Czekam na wasze zawodowe zdanie
  12. maciunio2 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    maciunio2 Zarejestrowany: 11.08.2007 Posty: 144
    Cytat Napisał niezapominajka
    Witajcie miło!! Nie wiem gdzie sa Budki Piaseckie... Przybliżcie trochę- proszę..
    Kaźmierów, Piasecznica Nowa, poludniowy-wschod od Sochaczewa
  13. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    Witajcie miło
    Jeśli chodzi o projekty, które wybraliście to zwróćcie uwage na wielkość salonu, jego ustawność oraz na kuchnie. Wszystkie te domki są śliczne ale pierwszy- chyba w lawendzie- bardzo mi sie spodobał. Wejdź na stronę archonu i tam też powinno być forum, gdzie powinny być komentowane projekty tej pracowni. To samo z następnymi. Może jeszcze na stronie - budujemy Dom.pl- tam też jest forum omawiające różne projekty

    Ja już wiem, ze mój salon ikuchnia są za małe, oglądałam ten dom w realu i teraz zastanawiam się jak je powiększyć. O tyle mam problem, że ja kupiłam już ten projekt. Sam dom jest fajny, góra super ale salon stanowczo za mały.. Pozdrawiam
  14. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    Kaźmierów, Piasecznica Nowa, poludniowy-wschod od Sochaczewa



    To gdzieś niedaleko Żelazowej Woli? Ja dopiero przymierzam się do budowy
    w Olszowcu w gminie Brochów- ok. 2km od Żelazowej W. w stronę Warszawy
    Nie znam jeszcze dobrze okolic
  15. Kogutos FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kogutos Zarejestrowany: 11.08.2007 Posty: 207
    Cytat Napisał niezapominajka
    Witajcie miło
    Jeśli chodzi o projekty, które wybraliście to zwróćcie uwage na wielkość salonu, jego ustawność oraz na kuchnie. Wszystkie te domki są śliczne ale pierwszy- chyba w lawendzie- bardzo mi sie spodobał. Wejdź na stronę archonu i tam też powinno być forum, gdzie powinny być komentowane projekty tej pracowni. To samo z następnymi. Może jeszcze na stronie - budujemy Dom.pl- tam też jest forum omawiające różne projekty

    Ja już wiem, ze mój salon ikuchnia są za małe, oglądałam ten dom w realu i teraz zastanawiam się jak je powiększyć. O tyle mam problem, że ja kupiłam już ten projekt. Sam dom jest fajny, góra super ale salon stanowczo za mały.. Pozdrawiam
    Co masz na myśli mówiąc że salony są duże :?: tzn. że są nie ustawne :?:
    Co do forum archonu to pisałem do ludzi którzy mieli tam swoje maile ale niestety nikt nie odpisał
    Ale pozostawiłem notkę może ktoś się odezwie
    Co do projektu Lawenda to faktycznie bardzo nam się podoba ale w tym projekcie chcielibyśmy zrobić sporo zmian a z tego co już się dowiedziałem to sporo to będzie kosztować Szukając projektów braliśmy pod uwagę całokształt żeby nie robić za dużo poprawek a najlepiej wcale, choć to nieuniknione Jak na obecną chwilę jesteśmy bardziej za Dom w robiniach bo salon jest od strony północny zachód na całości linii co nam daje niesamowite doświetlenie, poza tym ma całkiem dobrze rozmieszczone poddasze, oczywiście tych garderób nie bierzemy pod uwagę dzięki czemu dodatkowo się powiększą pokoje i dodatkowo doświetlą.

    niezapominajka a co cię skłoniło do wyprowadzki ze stolicy i wybranie tych rejonów ? Powiem że dojazdy są bardzo uciążliwe wiem bo sam dojeżdzałem przez ponad rok.
  16. maciunio2 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    maciunio2 Zarejestrowany: 11.08.2007 Posty: 144
    Cytat Napisał niezapominajka
    To gdzieś niedaleko Żelazowej Woli? Ja dopiero przymierzam się do budowy
    w Olszowcu w gminie Brochów- ok. 2km od Żelazowej W. w stronę Warszawy
    Nie znam jeszcze dobrze okolic
    Zelazowa Wola jest na polnoc-polnocny-wschod od Sochaczewa - nasza dzialka jest na POLUDNIOWYM-wschodzie 3km na poludnie od szosy Warszawa-Poznan

    Kogutos jesli macie salon od polnocy, to raczej bedzie ciemny slonce jest zwykle na poludniu nasz salon ma okna od poludnia wlasnie i od zachodu, zeby bylo milo sobie popatrzec wieczorem na zachod slonca, a sypialnia od poludnia i wschodu, zeby nas rano swiatlo witalo kuchnie mamy od polnocy i od strony bramy, zeby bylo widac gosci
  17. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    Nie bardzo orientuję się w terenie

    Ale pewnie bardzo bym chciała żeby ktoś budował się niedaleko mnie
  18. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    1. kupiliśmy działkę 13000m w otulinie Puszczy już z warunkami zabudowy i to nas skłoniło do załatwienia pozwolenia na budowę, które już mamy. Jeśli chodzi o dojazdy- to bywamy teraz częściej na działce i jedziemy ok. godziny. Poza tym nie jesteśmy związani sztywnymi godzinami pracy. A miejsce jest piękne..no i cena działki..

    2. Pisząc o zwróceniu uwagi na wielkość salonu i kuchni- chciałam Wam to uświadomić- ja widziałam swój salon w realu w wybudowanym domy wg. mojego projektu- dotarłam do paru ludzi, który ten dom wybudowały i wszyscy narzekają, że jest przymały (salon)

    3. Salon powinien być usytuowany od południa lub od połudn.- zach. gdyż wtedy będziecie mieli słonecznie, najlepiej jak kuchnia ma okno na drogę.

    4. Do mnie odezwali się ludzie ( do których wysłałam maile odnośnie mojego projektu ) od kilku dni do m-ca. Odezwało się kilka osób. Więc cierpliwości.







  19. maciunio2 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    maciunio2 Zarejestrowany: 11.08.2007 Posty: 144
    Cytat Napisał niezapominajka
    1. kupiliśmy działkę 13000m w otulinie Puszczy już z warunkami zabudowy i to nas skłoniło do załatwienia pozwolenia na budowę, które już mamy. J
    WOW!!! 1.3 ha to KAWAŁ ZIEMI! pogratulowac przyda wam sie chyba traktor do koszenia trawy
    nasza dzialeczka to mikrus przy Waszej - tylko 2600m2
  20. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    To działka rolna z pozwoleniem na budowę siedliska. Jestem na etapie doprowadzania prądu. A traktorek pewnie będzie potrzebny
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2849
Strona 1 z 143