dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa SOCHACZEW i okolice
  1. lukaszkw FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lukaszkw Zarejestrowany: 25.11.2008 Posty: 219
    UWAGA UWAGA UWAGA
    UWAGA na firmę VICOM Zabezpieczenia ul. Górna 21, 05-870 Błonie jest to firma zakładająca alarmy. Do czasu zapłaty było wszystko ok ale już jak poczuli kaskę to się doprosić nie można od ponad dwóch miesięcy o naprawę i to w okresie "niby gwarancji" i to w dużym cudzysłowiu. Bo co to za gwarancja, jak olewają centralnie klienta.
  2. GeorgeM WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    GeorgeM Zarejestrowany: 28.07.2010 Posty: 3
    Cytat Napisał EBRH
    Zdecydowalismy sie na Oknoplast Krakow w Sochaczewie. Maja profile Veka, 7 lat gwarancji. Wybor kolorow bardzo duzy. Cena przystepna.
    Dzieki za odzew
    Ile kosztowały was te ona z Oknoplast w Sochaczewie, jaki kolor i profil? Czy dali upust jezeli tak to jaki?
  3. mareba SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mareba Zarejestrowany: 11.01.2008 Posty: 65
    Cytat Napisał hubertsain
    Grupa zamarła.....
    Czy już każdy skończył budowę? Czy może jesteście tak zajęci, że nie macie czasu klikać na grupie?
    Jak by ktoś z Was słyszał o mieszkaniu do sprzedania w Sochaczewie 35-50m2 nie szczytowe, najlepiej na I piętrze to proszę o info - znajomi szukają
    Pozdrawiam
    Hubert
    My już prawie skończyliśmy. Została tylko mała wykończeniówka, tj. wysoka klatka schodowa do wyrównania i pomalowania, oraz jeden spaprany przez ekipę p. Wychowańca pokój + ew. parę innych jego niedoróbek, które wychodzą dopiero teraz. Miał przyjść jeden pan, ale jakoś mu się nie spieszy...
  4. hubertsain DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    hubertsain Zarejestrowany: 12.02.2009 Posty: 525
    Cytat Napisał GeorgeM
    w sprawie mieszkania zadzwon pod numer 784860519
    Możesz napisać coś więcej o tym mieszkaniu?
  5. byku666 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    byku666 Zarejestrowany: 01.06.2009 Posty: 75
    I jak tam forumowicze spalnie w piecykach w takich warunkach - pochwalcie sie ile wam pobieraja na dobe ??
  6. hubertsain DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    hubertsain Zarejestrowany: 12.02.2009 Posty: 525
    Cytat Napisał byku666
    I jak tam forumowicze spalnie w piecykach w takich warunkach - pochwalcie sie ile wam pobieraja na dobe ??
    U mnie około 30kg na dobę, piec 38kw, powierzchnia do ogrzania około 300m2. Wszystko zależy od węgla, na razie eksperymentuje. Jak na razie nie polecam nowego składu na Chemitexie, węgiel po chyba 660pln za tonę, ale nie nabiera temperatury tzn. na piecu nie ma możliwości ustawienia więcej niż 60st. węgiel się strasznie żużli. Ładnie pali się węgiel z ul. Żyrardowskiej, prawie na przeciwko Luk Oil, nie ma spieków i dobija temperaturę na jaką się ustawi piec (tak samo wypala się węgiel oryginalnie workowany przez kopalnię, który jest droższy jak i workowany przez dystrybutora-skład). Średnio pali się węgiel z polecanego wcześniej przez któregoś z forumowiczów składu w Topołowej, jedyny plus tego składu to to, że węgiel nie jest zawilgocony czy mokry, ponieważ trzymany jest w szopie ;P Dużo worków mi nie zostało, więc będę eksperymentował dalej
  7. ŁukaszC SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ŁukaszC Zarejestrowany: 22.06.2010 Posty: 28
    My już na wiosnę zaczynamy, jak tylko odwilż przyjdzie. Budujemy Dom w Borówkach 3.

    W związku z tym, macie jakiegoś dekarza do polecenia? Będę potrzebował w okolicach czerwca.

    Pozdrawiam
  8. Martinezio Lider FORUM (min. 2800)
    Martinezio Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 3124
    Kurna, myślałem, że w grupie nic się nie dzieje, a to cholewka reorganizacja... Witam po dłuższej przerwie

    U mnie groszek z kopalni Piast (chyba retopal), oryginalnie workowany, mokry w środku (grrr... ), ale pali się nawet ładnie. Trochę żużli, ale tak, że grudki się rozpadają po dotknięciu, więc raczej dopala w miarę dobrze. Wartość opałowa nominalna ok. 25MJ. Zużycia jeszcze nie mierzyłem - kupiłem 2 tony i ładuję w miarę zapotrzebowania. Zobaczymy, na jak długo mi styknie węgla Póki co, to 1 zasobnik grochu (ok. 250kg) schodzi mi w 2-3 tygodnie przy tych temp. Więc pewnie będzie w ok. 15-17 kg na dobę.
    Myślę, że to całkiem przyzwoity wynik na 113m2 powierzchni do ogrzania i kociołek 18kW

    W zeszłym sezonie poszły mi ok. 3t od początku kotłowania chyba pod koniec września, do wyłączenia kotła w maju jakoś
    To drugi sezon grzewczy, więc teoretycznie powinno pójść nieco mniej, ale to też zależy od zimy.
  9. kolo12 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kolo12 Zarejestrowany: 16.01.2009 Posty: 73
    Witam mam SSO
    od wiosny chcę startować dalej, więc potrzebuję kilka namiarów: elektryk (chętnie taki który robi alarmy), tynkarz (tradycyjne cem-wap +piasek kwarcowy), projektant zjazdu - z tym jest problem kilka razy już pytałem ale brak odzewu, fachowiec do ocieplenia, i blachy na dach, hydraulika prawie mam, nie ukrywam że cena się liczy ale jest jakość najważniejsza
    Z góry dziękuję
    Pozdr kolo
  10. chopinetka ELITA FORUM (min. 1000)
    chopinetka Zarejestrowany: 11.10.2005 Posty: 1500
    Cytat Napisał niezapominajka
    Witam.
    Kiedys obiecałam CHOPINETCE, że jak znajdę jakies szkółki roślin to podam na forum.
    Przepraszam, że trwało to tak długo a i może niekoniecznie pora nie ta ale jak już mam to zrobić, to teraz...
    Potem znowu coś mi wypadnie...
    - szkółka krzewów ozdobnych "Szymanowski" (www.szymanowski.pl)
    ul Boczna 5, Duchnice, Ożarów Mazowiecki tel.: (22) 722 26 48;
    - szkółka Umiastów w Umiastowie, ul. Umiastowska 43
    www.mpro.com.pl tel: (22) 722 10 63 kom. 600 454 639;
    - szkółka KPN
    Leszno, ul. Polna 37 tel: (22) 725 81 36;
    Na razie mogę polecić te trzy.
    Ponadto w szkółce KPN-u bardzo tanio kupiłam ładne sadzonki sosny, brzozy i modrzewia. Mają tez inne rośliny. Najlepiej dowiedzieć się dzwoniąc do nich.
    Pozdrawiam
    Bardzo dziękuję za namiary na pewno przydadzą się!
    BYKU666 niestety mój kontakt z panem ze składu opałowego w Topołowej zaliczam do nieudanych. Tak mnie długo zwodził, że mąż w końcu zamówił drewno w innym miejscu. Totalna klapa.
    pozdrawiam
  11. hubertsain DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    hubertsain Zarejestrowany: 12.02.2009 Posty: 525
    Zapraszam do skorzystania z moich usług. Wykonujemy tynki cementowo wapienne jak i gipsowe, elewacje, ocieplenia poddaszy + G-K, gładzie...
    Nasze referencje dostępne są na forum pod adresem:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ww.sain.pl-url

    Cytat Napisał kolo12
    Witam mam SSO
    od wiosny chcę startować dalej, więc potrzebuję kilka namiarów: elektryk (chętnie taki który robi alarmy), tynkarz (tradycyjne cem-wap +piasek kwarcowy), projektant zjazdu - z tym jest problem kilka razy już pytałem ale brak odzewu, fachowiec do ocieplenia, i blachy na dach, hydraulika prawie mam, nie ukrywam że cena się liczy ale jest jakość najważniejsza
    Z góry dziękuję
    Pozdr kolo
  12. EBRH SYMPATYK FORUM (min. 10)
    EBRH Zarejestrowany: 11.02.2010 Posty: 30
    Witam,
    poszukuje dobrego glazurnika.
    Macie może jakiegoś sprawdzonego fachowca ?
  13. EBRH SYMPATYK FORUM (min. 10)
    EBRH Zarejestrowany: 11.02.2010 Posty: 30
    [quote=kolo12]Witam mam SSO
    od wiosny chcę startować dalej, więc potrzebuję kilka namiarów: elektryk (chętnie taki który robi alarmy), tynkarz (tradycyjne cem-wap +piasek kwarcowy), projektant zjazdu - z tym jest problem kilka razy już pytałem ale brak odzewu, fachowiec do ocieplenia, i blachy na dach, hydraulika prawie mam, nie ukrywam że cena się liczy ale jest jakość najważniejsza
    Z góry dziękuję
    Pozdr kolo


    Elektryk - 501746338 . Polecam
  14. malaga SYMPATYK FORUM (min. 10)
    malaga Zarejestrowany: 14.03.2007 Posty: 78
    MAM DO SPRZEDANIA 6 NOWYCH ROLEK WEŁNY KNAUF NA PODDASZE GR. 10cm
    CHĘTNYCH ZAPRASZAM PO ODBIÓR DO SOCHACZEWA
  15. hubertsain DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    hubertsain Zarejestrowany: 12.02.2009 Posty: 525
    Cytat Napisał EBRH
    Witam,
    poszukuje dobrego glazurnika.
    Macie może jakiegoś sprawdzonego fachowca ?
    LESZEK 601-398-562, można powiedzieć, że od Huberta od tynków
  16. violar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    violar Zarejestrowany: 15.01.2009 Posty: 13
    Witam!

    Poszukuję koparki na gąsiennicach, jak by ktoś miał namiar to byłabym bardzo wdzięczna...
  17. korek_kk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    korek_kk Zarejestrowany: 14.03.2008 Posty: 88
    Cytat Napisał violar
    Witam!

    Poszukuję koparki na gąsienicach, jak by ktoś miał namiar to byłabym bardzo wdzięczna...
    wydaje mi się że w wulkanizacji koło BP wyjeżdżając z sochaczewa w stronę warszawy widziałem tablicę: kopanie stawów i chyba tam mają koparkę na gąsienicach.
    Jeżeli byłaby potrzebna koparko-ładowarka zapraszam 668832178
  18. P4weKk WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    P4weKk Zarejestrowany: 15.09.2010 Posty: 2
    witam.
    Panowie i Panie
    do rozliczenia z firma potrzebuje faktury vat z tego roku na kwote 4500zl. czy ktos z Was w ostatnim czasie remontowal/kupowal cos do domu? chodzi mi o same paragony z ktorymi bede mogl udac sie do sklepu i poprosic o wystawienie fv na tenże paragon. Towar moze byc rozny, poczawszy od cementu, kleju, farb, wanny, okna, drzwi, glazura. oczywiscie rachunek nie musi opiewać na 4500
    bylbym wdzieczny za pomoc
  19. goraf SYMPATYK FORUM (min. 10)
    goraf Zarejestrowany: 23.03.2009 Posty: 42
    Witam,
    mam do sprzedania kibelek na budowe; stan b. dobry 2 właściciel; Altanka kontakt 602 368-491

    http://img30.imageshack.us/i/dsc00465dn.jpg/
  20. paula8122 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    paula8122 Zarejestrowany: 14.03.2008 Posty: 75
    Cytat Napisał EBRH
    Witam,
    poszukuje dobrego glazurnika.
    Macie może jakiegoś sprawdzonego fachowca ?
    Witam, posiadam nr do sprawdzonego glazurnika

    609298920

    Pzdr
Pokaż wyniki od 1841 do 1860 z 2849