dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa częstochowska i okolice
  1. total_sw SYMPATYK FORUM (min. 10)
    total_sw Zarejestrowany: 12.01.2004 Posty: 23
    Witam wszystkich i pozdrawiam.
    Chcialem Wam powiedziec ze budowe zaczelismy z zona w zeszlym roku Projekt Fraszka lub huragan - sa b. podobne na poczateku czerwca 2004. Forum dosc czesto czytalem lecz nigdy nie pisalem bo wtedy tez nie mialem o czym.(wydawalo mi sie ze bardzo sie to wszystko wleklo) Budujemy systemem gospodarczym. Ekipy jedne wchodza drugie wych. Generalnie jest z nimi naprawde roznie. Teraz moge powiedziec ze jestem na etapie: elektryka, hydraulika, alarm, okna, drzwi zewtrz, brama garaz., tynki gipsowka, wylewki zrobione. Aktualnie ukladane sa plytk, moze za jakies 1-2 m-ce bedziemy klasc parkiet, montowac drzwi wewtrz., ocieplanie skosow w poddaszu, za tydz. bedzie polozony kolor na zewtrz bud.(tynk akrylowy). uffff.... to chyba wszystko Budowa jak to mowili moi poprzednicy naprawde wciaga, wydaje sie czasami ze idzie jak krew z nosa, ale ogolnie jestem zadowolony. Jesli ktos by potrzebowal porady to sluze pomoca (jesli chodzi o namiary na fachowcow czy gdzie kupowalem materialy)
    pozdr.
  2. Kleco Guest
    Kleco Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Witam total_sw Napisz mi jaką kupowałeś bramę i drzwi zewnętrzne. Właśnie jestem na tym etapie i szukam czegoś sensownego.
    Dzięki
  3. Rena STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Rena Zarejestrowany: 22.03.2002 Posty: 353
    Witaj Anka, w Poraju jeszcze nie mieszkam (choć już bym chciała) na razie budujemy tam dom. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej i na każdy wekend jeździmy do Poraja. W Mysłowie byłam raz ( w tamtejszej szkole uczy nasz znajomy i jego matka).
  4. total_sw SYMPATYK FORUM (min. 10)
    total_sw Zarejestrowany: 12.01.2004 Posty: 23
    Cytat Napisał Kleco
    Witam total_sw Napisz mi jaką kupowałeś bramę i drzwi zewnętrzne. Właśnie jestem na tym etapie i szukam czegoś sensownego.
    Dzięki
    Brame kupowalem segmentowa firmy Krispol u dealera na ul. Kiedrzynskiej (Firma Dach-Pol) wymiar 2,5x2,5 - 3200zl z montazem
    Jesli chodzi o drzwi zewtrz. zamowilem je u stolarza w miejscowosci Wydra (jak sie jedzie na Panki), debowe z szyba wypukla 2500zl
    pozdr.
  5. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Rena, więc w którym miejscu Poraja budujesz? Czy znajomy, który uczy w naszej szkole to J.S.? Jeśli tak, to jego ojciec jest moim sąsiadem, a ja mieszkam dwa domy za szkołą i tam buduję. Dawno temu byłaś w Mysłowie?
  6. susu SYMPATYK FORUM (min. 10)
    susu Zarejestrowany: 11.07.2004 Posty: 52
    Cytat Napisał total_sw
    Cytat Napisał Kleco
    Witam total_sw Napisz mi jaką kupowałeś bramę i drzwi zewnętrzne. Właśnie jestem na tym etapie i szukam czegoś sensownego.
    Dzięki
    Brame kupowalem segmentowa firmy Krispol u dealera na ul. Kiedrzynskiej (Firma Dach-Pol) wymiar 2,5x2,5 - 3200zl z montazem
    Jesli chodzi o drzwi zewtrz. zamowilem je u stolarza w miejscowosci Wydra (jak sie jedzie na Panki), debowe z szyba wypukla 2500zl
    pozdr.
    total_sw mozesz mi przesłać na priva namiary tego dealera na Kiedrzyńskiej?
    Jestem na etapie zamawiania bramy, rozmawiałem z dealerem Hormanna i ... nie mogę sie pozbierac bo cena jaka mi podał powaliła mnie na kolana.
  7. RYDZU ELITA FORUM (min. 1000)
    RYDZU Zarejestrowany: 04.04.2003 Posty: 2031
    Cytat Napisał susu
    total_sw mozesz mi przesłać na priva namiary tego dealera na Kiedrzyńskiej?
    Jestem na etapie zamawiania bramy, rozmawiałem z dealerem Hormanna i ... nie mogę sie pozbierac bo cena jaka mi podał powaliła mnie na kolana.
    Spróbuj jeszcze z bramą Wiśniowskiego - ja kupowałem przy rondzie Al. JPII
    (dawny salon Opel - Rurarz) - za bramę o wymiarach 2,45 x 2,35 płaciłem z montażem
    cos ok 3 tys. Pierwotnie chciałem Hormanna, ale ta cena....

    Pozdrawiam
  8. susu SYMPATYK FORUM (min. 10)
    susu Zarejestrowany: 11.07.2004 Posty: 52
    Dzięki Rydzu,
    facet od Wiśniowskiego był u mnie wczoraj i lada moment dośle mi wycenę. Brame mam dużą 5,00 X 2,4 więc liczę sie z wysokimi kosztami ale ten Hormann ...
  9. total_sw SYMPATYK FORUM (min. 10)
    total_sw Zarejestrowany: 12.01.2004 Posty: 23
    jesli chodzi o brame garazowa firmy Krispol:
    to tak jak wspomnialem wczesniej: Firma Dach-Pol, ul. Kiedrzynska
    jak sie jedzie od strony rurarza to po prawej stronie przed przejazdem kolejowym, zaraz przy tym CB President.
    Ogladalem bramy Hormana, Wisniowskiego, Krispol i cenowo najlepiej wyszedl ten ostatni, a jesli chodzi o jakosc to ten Horman wcale nie jest az taki dobry (chodzi mi o roznice cen i jakosc wzgledem tych 3 w/w firm). Po prostu nie ma co przeplacac. Jakosc bram tych firm jest b. zblizona do siebie.
  10. JBL SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JBL Zarejestrowany: 17.04.2005 Posty: 49
    Mam prośbę o podrzucenie doświadczeń z wyborem dostawcy okien. Zainteresowałem się ( dzięki Rydzowi) OknoPlusem, wczesniej Tados-Firek i salonem w dawnej Normie ( na Warszawskiej ). Muszę mieć okno 3m rozsuwane i najlepiej nie wymagające odchylenia przy otwieraniu.

    Pozdrawiam częstochowiaków.
  11. kortezjan FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kortezjan Zarejestrowany: 22.09.2004 Posty: 205
    Cytat Napisał JBL
    Mam prośbę o podrzucenie doświadczeń z wyborem dostawcy okien. Zainteresowałem się ( dzięki Rydzowi) OknoPlusem, wczesniej Tados-Firek i salonem w dawnej Normie ( na Warszawskiej ). Muszę mieć okno 3m rozsuwane i najlepiej nie wymagające odchylenia przy otwieraniu.

    Pozdrawiam częstochowiaków.
    cześć. również mam okna tej firmy najbardziej podobała mi się cena jakość sprawdzi się w praniu , montowałem w kwietniu 2004 cześć.
  12. RYDZU ELITA FORUM (min. 1000)
    RYDZU Zarejestrowany: 04.04.2003 Posty: 2031
    Cytat Napisał JBL
    Muszę mieć okno 3m rozsuwane i najlepiej nie wymagające odchylenia przy otwieraniu.
    Ja musiałem zrezygnować z rozsuwanego - niestety ze względu na koszty tego rozwiązania.

    Pozdrawiam
  13. romka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    romka Zarejestrowany: 05.07.2004 Posty: 546
    coś mało widoczna jest ta nasza grupa?
    czyżby nic się nie działo???
  14. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Pewnie dlatego, że się dzieje nikt nie pisze z braku czasu
  15. romka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    romka Zarejestrowany: 05.07.2004 Posty: 546
    ratunku
    czy ktoś przyjdzie nam na ratunek??
    WYSYPAŁ nam się dekarz,inny polecony przez hurtownię dał wydaje mi sie zaporową cenę/35m2 za dach,30mb za rynny,12mb za gąsior,10 m za kosz ukryty,wole oczka 1200zł,okna dachowe 150 zł,2 parapety 10m-200zł
    rynniki bawolego oka 320 zł/
    i na gwałt szukamy dekarza.więżbę mamy postawioną i nas teraz zalewa cały czas.
    czy macie namiary na innych dekarzy z okolic ,krycie dachówką karpiówką,
    pozdro
  16. Kleco Guest
    Kleco Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Witam!!!
    Chce położyć kostkę granitową. Znacie jakiś dobrych fachowców z naszej okolicy?
    Za pomoc dzięki!!!
  17. Kleco Guest
    Kleco Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał JBL
    Mam prośbę o podrzucenie doświadczeń z wyborem dostawcy okien.
    JA wybrałem TP-OKNA z profilem Veki. Są na ul. Krótkiej. Uważam że mają dobre ceny.
  18. JBL SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JBL Zarejestrowany: 17.04.2005 Posty: 49
    Mają mi zamontować w poniedziałek ( z tygodniowym poślizgiem) okna z byłej NORMY 2000 ( na Warszawskiej). Ciekawe czy sie pojawią.
  19. JBL SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JBL Zarejestrowany: 17.04.2005 Posty: 49
    Bardzo prosiłbym o namiary na tynkarzy.
  20. lawinia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lawinia Zarejestrowany: 23.03.2005 Posty: 49
    Cytat Napisał JBL
    Bardzo prosiłbym o namiary na tynkarzy.
    p. Wąpierski 605-698-909 robi tynki maszynowo i nawet porządnie. Co do cen to nie znam szczegółów bo wszystko załatwia mąż, ale podobno nie jest drogo.
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 2662