dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~
  1. mpudlo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mpudlo Zarejestrowany: 15.03.2008 Posty: 266
    Woda juz sie przelewa we wschodniej czesci Polnej przez droge i mostki. W mojej, zachodniej, jeszcze jakos trzyma sie w rowie. Ale ma dzis i jutro padac deszcz Jakos tak niepewnie sie czuje...

    pozdro,
    mp
  2. EwkaS SYMPATYK FORUM (min. 10)
    EwkaS Zarejestrowany: 23.07.2008 Posty: 64
    U nas już się nie da podjechać pod dom - łąki zalane, droga zalana. Mieszkamy w gębi od Polnej a teraz musimy zostawiać samochód na Polnej, kaloszki i piechotką do domu...Zastanawiam się tylko jak szambiarka i śmieciarka dojedzie...masakra
  3. akapap STAŁY BYWALEC (min. 300)
    akapap Zarejestrowany: 21.02.2008 Posty: 498
    Szukaj dobrego i niedrogiego stolarza, który wykona drzwi zewnętrzne. Możecie kogoś polecić?

    Pozdrawiam.
  4. Amelia 2 Lider FORUM (min. 2800)
    Amelia 2 Zarejestrowany: 09.06.2008 Posty: 3692
    Może ktoś wie i podpowie gdzie w okolicy można kupić węgiel EKO-groszek Pieklorz orginalnie pakowany i suchy, przechowywany pod dachem?
  5. spiochu SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spiochu Zarejestrowany: 12.06.2007 Posty: 93
    Cytat Napisał Amelia 2
    Może ktoś wie i podpowie gdzie w okolicy można kupić węgiel EKO-groszek Pieklorz orginalnie pakowany i suchy, przechowywany pod dachem?
    Spróbuj tu, ale zaznaczam, że nie wiem jak jest przechowywany ani czy oryginalny.
    http://www.carbon.net.pl/cennik.html
  6. Ola i Michał FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ola i Michał Zarejestrowany: 17.01.2008 Posty: 164
    hej

    gdyby ktoś z Was potrzebował podaję namiary do sprawdzonego gościa od wykończenia poddaszy - ocieplenie, płyty G-K , szpachlowanie itp. oraz montaż parapetów i drzwi, chłopaki robią we dwóch, numer do jednego z nich:
    p. Darek 507 463 144
    mozna się na mnie powołać

    pozdrawiam
    Ola
  7. Amelia 2 Lider FORUM (min. 2800)
    Amelia 2 Zarejestrowany: 09.06.2008 Posty: 3692
    Cytat Napisał Ola i Michał
    hej

    gdyby ktoś z Was potrzebował podaję namiary do sprawdzonego gościa od wykończenia poddaszy - ocieplenie, płyty G-K , szpachlowanie itp. oraz montaż parapetów i drzwi, chłopaki robią we dwóch, numer do jednego z nich:
    p. Darek 507 463 144
    mozna się na mnie powołać

    pozdrawiam
    Ola
    A jakie ceny mają?
  8. Amelia 2 Lider FORUM (min. 2800)
    Amelia 2 Zarejestrowany: 09.06.2008 Posty: 3692
    Pilnie poszukuję namiarów na tynkarzy robiacych cem-wapienne Adam Tatala z synem Grzegorzem. Może ktoś wie gdzie mieszka , gdzie obecnie robi lub nr telefonu - zgubiłam swój telefon z wszelkimi kontaktami
  9. daria.k SYMPATYK FORUM (min. 10)
    daria.k Zarejestrowany: 06.10.2009 Posty: 23
    bylismy zobaczyc jak ma sie nasza dzialka w trakcie roztopow i jestesmy troche przerazeni, stan wod na Polnej jest naprawde wysoki, woda z rowow wdarla sie na dzialke... obawiam sie,ze budowa ruszy pozniej jak sobie poradziliscie z tym probleme w Debem? czy podwyzszenie terenu i udroznienie rowu wystarczy?
    (wiedzialam,ze tam moze tak byc,ale nie,ze az w takim stopniu)


    pozdrawiam!
  10. mpudlo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mpudlo Zarejestrowany: 15.03.2008 Posty: 266
    Cytat Napisał daria.k
    bylismy zobaczyc jak ma sie nasza dzialka w trakcie roztopow i jestesmy troche przerazeni, stan wod na Polnej jest naprawde wysoki, woda z rowow wdarla sie na dzialke... obawiam sie,ze budowa ruszy pozniej jak sobie poradziliscie z tym probleme w Debem? czy podwyzszenie terenu i udroznienie rowu wystarczy?
    (wiedzialam,ze tam moze tak byc,ale nie,ze az w takim stopniu)


    pozdrawiam!
    Ja w tamtym roku przywiozlem pod koniec sierpnia z 5 wywrotek ziemi. I, niestety, do teraz lezy ona nierozgarnieta, bo na dzialce przez caly ten czas bylo tak mokro, ze nie mozna bylo wjechac koparka.

    O dziwo Teraz w roztopy ziemie na podworku "polyka" wode w dosc szybkim tempie, a bloto jest zdecydowanie mniejsze niz jesienia.
  11. Brunchilda FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Brunchilda Zarejestrowany: 15.03.2009 Posty: 138
    Witam, poszukuję TYNKARZY "prostych i gładkich"
    Bardzo proszę o namiary na godne polecenia ekipy od tynków tradycyjnych.
    Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
  12. Essa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Essa Zarejestrowany: 06.02.2006 Posty: 586
    Z tego co ja widzę -> w ostatni wtorek woda przelewała sie w dwóch miejscach przez droge na Górki; rowy wypełnione na full, wody Mieni płynęły równo z brzegami, były nawet dwa rozlane zakola rzeczki; pole przy ul. Nadrzecznej zamienione w rozlewisko...
    Minęło kilka dni i wszystko wróciło do normy, rowy wypełnione w połowie, koryto rzeki również. Dramat pewnie jest tam, gdzie działka jest gliniasta, ale ogólnie nasza okolica raczej leży na piaskach i dobrze sobie poradziła z tak ogromna iloscią śniegu.
  13. Timil SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Timil Zarejestrowany: 10.01.2010 Posty: 77
    Witam,

    czy mozecie powiedziec cos dobrego lub zlego o tym hydrauliku

    p. Sławomir Celej

    Kolonia Górzno 59a

    pozdrawiam i z gory dziekuje
  14. exwamac21 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    exwamac21 Zarejestrowany: 18.12.2009 Posty: 3
    Witam! Pytanie z innej beczki. Może byłby ktoś zainteresowany kupnem działki w Olesinie?? Mam do sprzedania takową o pow.1163m2 z warunkami zabudowy. Ogłaszam się tutaj bo nie mam czasu na bieganie po agencjach nieruchomości
  15. pobik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pobik Zarejestrowany: 06.10.2004 Posty: 77
    Cytat Napisał exwamac21
    Witam! Pytanie z innej beczki. Może byłby ktoś zainteresowany kupnem działki w Olesinie?? Mam do sprzedania takową o pow.1163m2 z warunkami zabudowy. Ogłaszam się tutaj bo nie mam czasu na bieganie po agencjach nieruchomości
    A jaka cena ?? Pytam bo znajomy szuka działki w okolicy
  16. pobik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pobik Zarejestrowany: 06.10.2004 Posty: 77
    Witam
    nie macie może kogos sprawdzonego do polecenia do ułozenia kostki brukowej ??
  17. Artus70 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Artus70 Zarejestrowany: 08.06.2007 Posty: 27
    Witam poszukuje jakiegoś sprawdzonego i nie drogiego transportu do przewiezienia kilkudziesięciu ton gruzu betonowego z Warszawy na Chroślę. Może ktoś z was ma kogoś takiego, jakiegoś dobrego "przewoźnika" z tych okolic. Proszę o jakąkolwiek informacje. Pozdrawiam
  18. Brunchilda FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Brunchilda Zarejestrowany: 15.03.2009 Posty: 138
    Artus70, spróbuj zadzwonić do p.Biernackiego tel. 503-99-77-21.
    To facet z okolic Dębego. Ma duże samochody, którymi piach mi woził.
    Ogólnie (jeśli nie ma prac polowych) jest chętny do wszelkiej wsółpracy.
  19. Sowa113 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sowa113 Zarejestrowany: 29.07.2008 Posty: 32
    Witam
    Mam na zbyciu budkę, która służyła jako składzik gratów w czasie budowy. Wymiary ok. 2,00 m x 2,50 m. Dla zainteresowanych zdjęcia na e-mail. Lokalizacja - gm. Dębe Wielkie.
  20. Lolek70 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Lolek70 Zarejestrowany: 24.11.2006 Posty: 430
    Witam,

    Czy ktoś z Was orientuje się, jakie są koszty wykonania przyłącza kanalizacyjnego?
    (oczywiście materiały +robocizna)

    dziękuje i pozdrawiam
Pokaż wyniki od 2001 do 2020 z 3458