dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
~ budujący w okolicach mińska mazowieckiego ~
Strona 1 z 173
  1. -justyna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    -justyna Zarejestrowany: 28.02.2006 Posty: 26
    Witam!
    Mamy działkę w wiosce co się Chrośla zowie i jesteśmy na wstępie drogi pt "Spełnianie Marzeń tj budowa domu" Czy ktoś jest z tej okolicy lub będzie tak jak my tam budował?
    Buziaki
  2. ewa007 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewa007 Zarejestrowany: 01.03.2006 Posty: 30
    witam co prawda nie bede budowała ponieważ kupiłam dom już gotowy,ale jestem na etapie poszukiwania ekip wykończeniowych mam nadzieje ze nie mnie a mieszkam w Sulejówku to niedaleko od Mińska.Pozdrawiam
  3. Pera SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pera Zarejestrowany: 09.02.2006 Posty: 19
    Witam!

    My zaczynamy wkrotce budowe w Gorkach (gm. Debe Wielkie) wiec blisko Minska Maz.

    Pozdrowienia!

    P.
  4. -justyna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    -justyna Zarejestrowany: 28.02.2006 Posty: 26
    Witajcie!
    Co prawda dopiero tam będziemy coś robic ale moja babcia mieszka tam od zawsze więc znam te okolice od dziecka. Dlatego też Sulejówek mam po drodze a Górki niedaleko Dębego gdzie również mam rodzinę

    Pera a kiedy zaczynacie? Macie juz projekt? A skąd w ogóle jesteście?

    ewa a na jaki domek się skusiłaś?

    Pozdrawiam i w razie chęci pogaduszek (na temat ten lub każdy inny )zapraszam na gg 4117422
  5. Pera SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pera Zarejestrowany: 09.02.2006 Posty: 19
    Teraz mieszkamy na Bielanach, ale mamy plan zeby w przyszlym roku miec juz inny adres Zaczac chcemy na przelomie maja/czerwca - jak tylko zbierzemy wszystkie wymagane papiery... Na razie szukamy tylko energicznie dobrego i zaangazowanego kierownika budowy (wszystkie propozycje mile widziane).
    Projekt juz mamy choc zamierzamy zrobic w nim troche zmian (takie drobiazgi jak pokoj zamiast garazu). Projekt przed zmianami jest tutaj: http://www.domoweklimaty.pl/index.php?id=4&hid=758

    Pozdrowienia!
  6. -justyna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    -justyna Zarejestrowany: 28.02.2006 Posty: 26
    Pera sympatyczny (i duży) domek. My to mamy na oku połowę tego. Jutro spotkanie z gminnym architektem i dopiero podejmiemy jakieś konkretne decyzje. Na razie ustalilismy, że dom parterowy do 100 m2. A obecnie mieszkamy na Ochocie
  7. ewa007 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewa007 Zarejestrowany: 01.03.2006 Posty: 30
    czesc witajcie Justynka kupiłam dom w stanie surowym z bala świerkowego,narazie ma tylko okna i drzwi,ale dzis zaczely sie roboty,tzn.powstaje komin.Poczatek jest dobry,ale ponieważ szybko podjęłam decyzję o kupnie miałam problem z fachowcami,ale mam juz wszystkich,mam nadzieje ze sie sprawdza.
  8. Agawa* SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agawa* Zarejestrowany: 29.09.2005 Posty: 82
    Hej Justynka. W maju rozpoczynamy budowę w Józefinie gm Halinów
    Do tej pory tez mieszkaliœmy na Ochocie, ale z uwagi na odległoœć od działki przeprowadziliœmy się do Rembertowa. Brakuje mi tamtych okolic
    Projekt indywidualny 150mkw, bo jakoœ nic nie mogliœmy znaleŸć
    Pozdrówka
  9. -justyna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    -justyna Zarejestrowany: 28.02.2006 Posty: 26
    Witajcie!
    NARESZCIE się zdecydowliśmy na projekt. Mały miał być, prosty... i padło na Słoneczko http://nowydom.onet.pl/3197,projekt.html Jak Wam się podoba?
    Jesteśmy dopiero na wstępie ale facet z gminy niemal prowadzi nas za rekę w zbieraniu papierków (na razzie przynajmniej), nadzór i adaptacja ugadane... Wszystko czeka na projekt i żyjemy nadzieję, że czerwiec/lipiec ruszymy. Oby postawic mury, przykryć dachem i zaknąć na zimę -tego bym sobie zyczyła na ten rok. Bardzo

    ewa007 jak idą roboty? Ekipa nie nawala? I daj Boże by tak juz było do końca!!! My też długo się wahaliśmy. Juz bylismy skłonni do budowy domu z drewna ale tak jakoś wyszło...

    Agawa* witaj! No to trzymam kciukas! Halinów to też rzut beretem od naszej przyszłej wioski Mam tam znajomych No i nasz na razie jedyny kandydat na boba-budowniczego (z ekipą) jest z za Halinowa (w stronę Miłosnej). W przyszłym tyg. poznam go osobiście bo jak na razie to tylko tel (dopiero kupujemy projekt).
  10. hefalump FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    hefalump Zarejestrowany: 04.09.2005 Posty: 156
    Czesc Agawa*!

    Ja z rodzinka tez buduje sie w Jozefinie - w zasadzie na pograniczu Jozefina i Halinowa.
    Moze skoczysz do naszego forum?
    Mam zdjety humus i podciagnieta wode... Po swietach, 19ego sciaga ekipa. Mam nadzieje do konca tygodnia wylac fundamenty...
  11. bezele DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    bezele Zarejestrowany: 08.07.2005 Posty: 582
    ......Justyna mamy do siebie rzut beretem ja buduje w Dębem Wielkim ..
  12. hefalump FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    hefalump Zarejestrowany: 04.09.2005 Posty: 156
    A u mnie kopia fudamenty, zamawiam towar i z przerazeniem patrze jak rozmijam sie z budzetem...
    Materialy mialy mnie kosztowac 16 000 tys, a juz teraz wstepnie widze ze bedzie sporo na ponad 18 000... wszystko przez ta wode...
  13. Essa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Essa Zarejestrowany: 06.02.2006 Posty: 586
    Cytat Napisał Pera
    Witam!

    My zaczynamy wkrotce budowe w Gorkach (gm. Debe Wielkie) wiec blisko Minska Maz.

    Pozdrowienia!

    P.
    Pera podaj jakies swoje namiary, czy twoj dom to ten kolo sklepu co mu wlasnie fundamenty wylali??
    Nasza dzialka to ta dalej pod dębem - jutro i pojutrze pewnie bede tam siedziec i sprzatac - ZAPRASZAM )))))))))))
  14. Essa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Essa Zarejestrowany: 06.02.2006 Posty: 586
    Witam,

    Chyba juz najwyzsza pora, zeby sie przedstawic na tym forum. Troche spozniona bedzie ta prezentacja, ale tak wypadlo.

    Pod koniec zeszlego roku kupilismy dzialke w Gorkach przy asfalcie. Dzialka byla niemozliwie zapuszczona i zarosnieta, a w papierach rolno-budowlana (co, jak wiadomo utrudnia kupno ).

    Do tej pory udalo nam sie:
    - mocno przyciac drzewa, czesciowo uporzadkowac dzialke,
    - zrobic badania wodno-gruntowe,
    - przymierzyc sie do Przydomowej Oczyszczalni Sciekow - sporo juz wiemy o ofercie na rynku i szukamy dalej, bo wysoki poziom wod gruntowych nie pozwala na instalacje zwyklej drenazowki.

    Projekt parterowego domku juz wlasciwie skonczony, ZEWT i warunki na przylacze kablowe przewalczone - wystarczy dolozyc projekt POS-ia i plyty fundamentowej i mozna skladac w starostwie.

    Mamy ambicje ruszyc z budowa w czerwcu/lipcu i byc moze nawet skonczyc w tym roku.
    Na razie sprobujemy przeniesc sie gdzies w poblize budowy, moze do Sulejowka. Teraz mieszkamy przy Arkadii i to jest bardzo, bardzo daleko od Gorek.

    Bardzo sie ciesze, ze pojawila sie "Grupa Debska" i licze na wymiane doswiadczen, kontaktow i namiarow na wszelkich budowlancow.

    Pozdrawiam
  15. Pera SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pera Zarejestrowany: 09.02.2006 Posty: 19
    Czesc Essa!

    Przepraszam za (bardzo) późną odpowiedź ale przez dluzsza chwile nie bylo mnie na forum (papierologia budowlana. Nasza działka jest na samym skraju Górek, juz pod lasem, przy drodze na Kąck. Zaczynamy budowe z poczatkiem czerwca wiec niedlugo mozesz nas tam wypatrywac (zapraszam. Jak Wasz harmonogram?
    PS/ Faktycznie macie kawalek z Arkadii do Górek (ja pracuje na Rondzie Babka i cos o tym wiem).

    Pozdrawiam!
  16. Essa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Essa Zarejestrowany: 06.02.2006 Posty: 586
    Witam,

    Nie wiem, ktora to jest droga na Kack, ale popatrze na mapie w najblizszym czasie.
    My mamy w tej chwili zlozony projekt w Starostwie i moze z koncem miesiaca bedziemy miec pozwolenie na budowe i "carte blanche", zeby udarzac do bankow po kredyt, no i szukac wszelkiej masci fachowcow.
    Swoja droga, czy Wy tez przerabialiscie w starostwie ten numer, ze projekt musi byc zszywany? My oblecielismy caly Minsk bez skutku, a potem blagali prawie na kolanach introligatora, zeby to igla i nitka jakos zeszyl...
    A poza tym, chyba pisalam juz, ze przenosimy sie w poblize budowy, do Sulejowka - w najblizszy weekend mamy przeprowadzke.
    Czy macie juz rozpoznane sklady budowlane ipt?
    Pozdrawiam, reszta kiedy indziej, bo dzis juz zasypiam na stojaco
  17. calibra2 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    calibra2 Zarejestrowany: 20.09.2005 Posty: 194
    My z mężem będziemy budować się w Dębe Wielkie

    pozdrawiam wszystkich z okolicy
  18. jarzomp WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jarzomp Zarejestrowany: 26.05.2006 Posty: 4
    witam wszystkich . My budujemy się w Dzielniku tj za Mińskiem Maz . W chwili obecnej przygotowujemy się na lanie stropu jak ne bedzie padało to w sobotę . Koszty od tych co liczyłem są niższe (miłe zaskoczenie) ale to narazie początek. Pozdrawiam wszystkich budujacych odwaznei . !9 kwietnia 06 przyszła do mnie koparka i wykopała fundamenty jutro (27 maj 06)strop chyba niezłe tempo ?
  19. Agutek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Agutek Zarejestrowany: 20.10.2004 Posty: 229
    My budujemy w Pustelniku, czyli jakies 15 km od Minska
    Wlasciwie to jeszcze nie budujemy, czekamy na decyzje z banku odnosnie kredytu. Chcemy zaczac w lipcu i na wiosne przyszlego roku sie wprowadzac.
  20. Essa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Essa Zarejestrowany: 06.02.2006 Posty: 586
    Pytanie do wszystkich juz budujacych:
    szukamy INSPEKTORA NADZORU I KIEROWNIKA BUDOWY GODNYCH POLECENIA - budujemy w Gorkach.

    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3458
Strona 1 z 173