dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Zagłębie dąbrowskie
  1. jamles REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jamles Zarejestrowany: 15.11.2002 Posty: 18833
    my ........... żona kupiła kuchnię z BRW coś ok.6m szafek, górnych
    mniej o 1,5m( okno) za niecałe 5kzł, spiórkali jeden blat z winy jakiegoś
    przedstawiciela z Wodzisławia Śl., ale sklep z Rybnika w którym zamawialiśmy meble załatwił wymianę blatu i nie wiem kto za to płacił, ja
    nie . Kolega- stolarz, który robi kuchnie wyliczył nasz metraż na 8,5-9kzł + sprzęt AGD
  2. Grzegorz63 ELITA FORUM (min. 1000)
    Grzegorz63 Zarejestrowany: 10.02.2003 Posty: 2467
    Jutro spodziewam się wyceny mebli z BRW. Ciekawe ile zaśpiewają...
  3. jamles REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jamles Zarejestrowany: 15.11.2002 Posty: 18833
    Cytat Napisał Grzegorz63
    Jutro spodziewam się wyceny mebli z BRW. Ciekawe ile zaśpiewają...
    cieńko jak "Słowiki"
  4. magdak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    magdak Zarejestrowany: 02.06.2004 Posty: 354
    a ja nareszcie dzisiaj podpisałam umowę na meble kuchenne - www.azkuchnia.com.pl - po długich negocjach i kompromisach jakoś udało się w końcu osiągnąć konsensus...
  5. magdak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    magdak Zarejestrowany: 02.06.2004 Posty: 354
    termin przeprowadzki zbliża się milowymi krokami
  6. Grzegorz63 ELITA FORUM (min. 1000)
    Grzegorz63 Zarejestrowany: 10.02.2003 Posty: 2467
    magdak, fajnie masz, że etap wyboru kuchni już za Tobą. Oglądałem te kuchnie. Super! Jaki model wybrałaś?
  7. magdak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    magdak Zarejestrowany: 02.06.2004 Posty: 354
    moja kuchnia będzie podobna do modelu Acros - kolor forniuru Wenge, termin realizacji niestety spory, będzie gdzieś ok. 16-20 maja...
    teraz dla odmiany szukam jakiegoś sprawdzonego fachowca robiącego szafy zabudowane...
  8. Krystian Lider FORUM (min. 2800)
    Krystian Zarejestrowany: 02.05.2003 Posty: 4144
    Witajcie.
    Wy tu o kuchniach głównie a ja wracam do etapu okien... tym razem wymieniam ,,w bloku"
    Firma będzie ta sama, okna chyba też, więc problemy z wyborami odpadają...
    Pozdrawiam!
  9. Grzegorz63 ELITA FORUM (min. 1000)
    Grzegorz63 Zarejestrowany: 10.02.2003 Posty: 2467
    Krystian, to Ty inwestujesz i w dom i mieszkanie? No to chyba przeprowadzka do nowego domu znowu się czasowo oddala... Ja postawiłem tylko na nowy dom, efektem czego jest np. urwana od pół roku deska sedesowa w starym domu...
  10. magdak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    magdak Zarejestrowany: 02.06.2004 Posty: 354
    u nas deska jest w porządku, ale za to są problemy ze spłuczką.... jak zaczyna lecieć woda - to trzeba zakręcić zawór żeby przestała.... - ale mój mąż ma takie same podejście do tego jak Ty Grzegorz....
  11. Krystian Lider FORUM (min. 2800)
    Krystian Zarejestrowany: 02.05.2003 Posty: 4144
    Deska, spłuczka - u mnie działają...
    Mieszkanie z założenia miało zostać
    (taki dodatek do emerytury , albo mieszkanie dla córki),
    dlatego budowa jest rozłożona na 10 lat...
  12. Majka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Majka Zarejestrowany: 05.11.2001 Posty: 17439
    Cytat Napisał Krystian
    Deska, spłuczka - u mnie działają...
    Mieszkanie z założenia miało zostać
    (taki dodatek do emerytury , albo mieszkanie dla córki),
    dlatego budowa jest rozłożona na 10 lat...
    może powinno się liczyć na przyszłego zięcia sądzisz, że inaczej ją nie wydasz za mąż, jak tylko z takim posagiem?
  13. olinek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    olinek Zarejestrowany: 03.08.2004 Posty: 445
    Witajcie ponownie Zagłębiowscy Forumowicze. Postanowiłem zajrzeć do Was (nas ?) na Zagłębie i pozdrowić wszystkich ponieważ (nie ukrywam radości że) 35 strona została otwarta bez "pompy" i "rankingu" stron co sprawia, że Zagłębie Dąbrowskie zaczyna stanowić jakąś grupę ludzi pomagających sobie i rozmawiających o wąsko pojętych tematach dotyczących regionu Zagłębia Dąbrowskiego. Szczególnie podziwiam (i pozdrawiam) Krystiana za to że powstrzymał się przed podaniem informacji o "nowo otwartej stronie" - myślę, że takie stratystyki prowokują do pisania " o niczym," miło czyta się posty w których są wymieniane doiświadczenia; ceny kuchni, producenci i inne pierdoły myślę, że kobiety (Magdak, Rena) troszeczkę "przewietrzyły" to forum i być może warto tutaj poddawać pod dyskusję nurtujące człowieka tematy. Szanowni Forumowicze Zagłębiowscy - myślę, że region zamieszkania motywuje do wymiany doświadczeń - jeśli mamy sobie pomagać radą to najpredzej tutaj - Polska jest duża a Zagłębie małe - tu jest inny świat - Polska nie wie, że gdzieś jest "teren górniczy", że gdzieś przez 100 lat kopali wegiel i z tego żyli a potem przestali i myślą jak żyć dalej, nie wie jak wyglądają rzeki płynące ponad domami bo domy zapadły się w wyniku prac górniczych a więc Polska nie pomoże bo nie rozu mie - tylko region i regionalne doświadczenia !! Stwórzmy więc grupę - nie zwracając uwagi na innych - pomagajmy przede wszystkim reginalnie, rozmawiajmy stwórzmy Zagłębie - taką małą grupę nacisku . PS: Nie śmiejcie się ze mnie - please !
  14. Grzegorz63 ELITA FORUM (min. 1000)
    Grzegorz63 Zarejestrowany: 10.02.2003 Posty: 2467
    olinek, fajnie, że się "od-obraziłeś". W sprawie "pompy" i "rankingów:
    Znamy się osobiście z Reną, Adamem, Krystianem... Jest to jakaś forma zabawy i wygłupów.
    Analogia: wczoraj w TV oglądałem świetny program o wspaniałej polskiej aktorce Irenie Kwiatkowskiej. Jej przyjaciel, Wojciech Młynarski wspominał, że od lat, gdy tylko się spotkają całuje ją w rękę i się przedstawia:
    - Dzień dobry! Wojciech Młynarski.
    Na to Irena od lat odpowiada niezmiennie:
    - Nic mi to nie mówi...
  15. Grzegorz63 ELITA FORUM (min. 1000)
    Grzegorz63 Zarejestrowany: 10.02.2003 Posty: 2467
    Cytat Napisał Majka
    ...może powinno się liczyć na przyszłego zięcia sądzisz, że inaczej ją nie wydasz za mąż, jak tylko z takim posagiem? ...
    Co racja, to racja!
    Krystian, daj sobie spokój z tymi oknami, zamów meble kuchenne!!!
  16. Adam___ ELITA FORUM (min. 1000)
    Adam___ Zarejestrowany: 30.10.2002 Posty: 1052
    Cytat Napisał Grzegorz63
    Znamy się osobiście z Reną, Adamem, Krystianem...
    Ja sie jeszcze z Magdak znam
    I paroma innymi osobami

    Dawno sie w "donosiciela" nie bawilem.
    Tak wiec spiesze "doniesc" ze kolega gmalec rozpoczal juz sezon budowlany w tym roku.Mury pietra juz sie pna do gory
    Juz troche temu zaczal.
    Jednak nie wiem dlaczego nie powiadamialo mnie o nowych postach

    Grzegorz co ty tak pozno na budowie robisz??
    Jechalem kolo 20:30 i sie jeszcze swiatlo swiecilo

    Cytat Napisał olinek
    tu jest inny świat
    do tej pory - a mieszkam tu juz 3 lata - sie ze mnie smieja ze "gdzie ja sie to wyprowadzilem"
    Ale mimo tej "zagranicy" - kiedys na Brynicy byla granica - to wszyscy znajomi chetnie tu przyjezdzaja
    Chociaz osobiscie mam w nosie takie podzialy - ten ze Slaska,ten z Zaglebia.
    Czlowiek jest czlowiekiem

    P.S.
    Mam nadzieje ze za bardzo nikomu nie podpadlem tym moim wywodem
    Ufff,ale sie napisalem
  17. magdak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    magdak Zarejestrowany: 02.06.2004 Posty: 354
    Cytat Napisał olinek
    Witajcie ponownie Zagłębiowscy Forumowicze. Postanowiłem zajrzeć do Was (nas ?) na Zagłębie i pozdrowić wszystkich ponieważ (nie ukrywam radości że) 35 strona została otwarta bez "pompy" i "rankingu" stron co sprawia, że Zagłębie Dąbrowskie zaczyna stanowić jakąś grupę ludzi pomagających sobie i rozmawiających o wąsko pojętych tematach dotyczących regionu Zagłębia Dąbrowskiego.
    A mnie tam szkoda, że tym razem nie było rankingu, bo pierwszy raz mogłabym się na niego załapać
  18. olinek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    olinek Zarejestrowany: 03.08.2004 Posty: 445
    Cytat Napisał magdak
    A mnie tam szkoda, że tym razem nie było rankingu, bo pierwszy raz mogłabym się na niego załapać
    O rany - czuję się winny To w takim razie może gramium premiujące (Krystian) przyzna Ci "honorowe otwarcie strony" Takiego "otwarcia" nie ma jeszcze nikt Pozdrawiam
  19. Szadam DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Szadam Zarejestrowany: 22.02.2002 Posty: 892
    Dawno mnie tu nie było. Ale się towarzystwo POSUNĘŁO
    No no kuchnie sobie ustawiają. Przeprowadzkę planują
    Boże jak to dawno było
  20. Grzegorz63 ELITA FORUM (min. 1000)
    Grzegorz63 Zarejestrowany: 10.02.2003 Posty: 2467
    Dzisiaj układają mi panele. Razem około 200 m2. Jeden pokój przed chwilą wizytowałem. Wygląda nieźle!
    Szadam, ja ze swoją przeprowadzką jestem opóźniony prawie rok. "Przytrzymały" mnie media, a ściśle mówiąc ich brak.
Pokaż wyniki od 2021 do 2040 z 3955