dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa kampinoska
  1. Maco ELITA FORUM (min. 1000)
    Maco Zarejestrowany: 14.11.2001 Posty: 2764
    Cytat Napisał Włodek W.
    maco
    Czy już masz reku zamontowany .Byłem w Wrocławiu.,na wystawie wynalazków Widziałem reku o sprawności ok.90% ,,ŻUBR" .Jest dużo mniejszy od Bartosza . ,.Bedzie kasa to taki sobie zafunduje
    Tak, mam Bartosza zamonotwanego. Ale niewiele mogę powiedzieć na temat skuteczności działania. Chodzi cały czas i jak czyszczę filtry to są brudne...
  2. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    maco
    A jak z praktycznego punktu ile taniej za ogrzewanie ca. +,-. Masz juz doswiadczenie jak by nie było ,ja tylko teoria pukico .Pozdr.
  3. filipek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    filipek Zarejestrowany: 08.04.2003 Posty: 233
    Cytat Napisał Włodek W.
    filipek
    Czy przyłącze też .Mam takiego u mnie zrobili ,mogę polecić z czystym sumieniem ,zawodowcy wiedzą co i jak maja zrobić i na czas.Plany też robią. pan Jarek I Marcin 660959567. koszt usługi jest rózny zależy ile będzie pionów itp.rozgałęzien .Przyjadą to powiedzą .ja zapłaciłem ok 3.jeżeli dobrze pamietam .
    Dzieki.
    Na razie przepust (przedłużenie wodociągu w trakcie załatwiania).
    3 - na razie to zanosi się na niezły drenaż kieszeni .

    Pozdr
    filipek
  4. Maco ELITA FORUM (min. 1000)
    Maco Zarejestrowany: 14.11.2001 Posty: 2764
    Cytat Napisał Włodek W.
    maco
    A jak z praktycznego punktu ile taniej za ogrzewanie ca. +,-. Masz juz doswiadczenie jak by nie było ,ja tylko teoria pukico .Pozdr.
    Obawiam się, że nie jestem w stanie nawet ca Pi-razy-oko powiedzieć.
    Mogę powiedzieć, że za zeszły sezon grzwczy (od września do kwietnia) zapłaciłem 2500zł. Dom 150m2. W domu cały czas utrzymywałem temperaturę około 20C (czasem 21 czasem 19). Nie miałem podłączonego kominka.
    Na pewno powietrze wdmuchiwane było o wiele cieplejsze niż na zewnątrz. Przez kilka dni badałem to prymitywnym termometrem ale nie zapisywałem wyników.
  5. Jerzysio OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jerzysio Zarejestrowany: 09.06.2004 Posty: 5923
    Filipek

    ...firma jest za Zegrzem, coś w okolicach mostu na Wolicę ( chyba )
    ale zapewniają transport..
    Pozdro
    J
  6. filipek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    filipek Zarejestrowany: 08.04.2003 Posty: 233
    Cytat Napisał Jerzysio
    Filipek

    ...firma jest za Zegrzem, coś w okolicach mostu na Wolicę ( chyba )
    ale zapewniają transport..
    Pozdro
    J
    Firma z Serocka. Dzwoniłem ceny faktycznie niskie (FS20 8cm 145 brutto/m3) tylko dla mojej ilości transport własny.
    Pozdr
    filipek
  7. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    maco
    To te koszty nie są takie wysokie, przy tym metrażu ,Znaczy, ze masz ciepły domek gratulki .Ciekaw jestem jak to będzie u mnie w praktyce .Teoretycznie ja też powinienem tyle zalacić za ogrzewanie .Czas pokaże . pozdr.
  8. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    No to my już, a może dopiero, bo trochę ta budowa trwała.. mieszkamy! Dokładnie od wczoraj.
    Pierwsze wrażenia:
    - jakby się mieszkało u kogoś, choć to nie czas ani letnich ani zimowych wakacji..,
    - walka z piecem bo albo za zimno albo za ciepło a jak toto obsługiwać to już zapomniałem,
    - latania co niemiara, dosołwnie kilometry, nie mówiąc o ciągłym wchodzeniu/schodzeniu parter/poddasze, bo przecież trudno mieć wszystko pod ręką, szczególnie podczas urządzania się.. a wydawało nam się, że za mały dom budujemy,
    - strach czy nie wyłączą prądu (zamarzniemy) albo czy szambo się nie przepełni (oszczędzamy wodę),
    - zamiatanie wnoszonego brudu praktycznie non-stop,
    - bez samochodu w taką pogodę ani rusz - najbliższy sklep ok. 700 m ale też..
    - wreszcie brak problemów z parkowaniem
  9. Jezier OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jezier Zarejestrowany: 05.01.2002 Posty: 6130
    Ckwadrat. Super. Gratulacje.
  10. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    ckwadrat
    gratulacje z osiągnięcia celu, Biegniemy za tobą tuż,tuż. Pozdr. Włodek
  11. chopinetka ELITA FORUM (min. 1000)
    chopinetka Zarejestrowany: 11.10.2005 Posty: 1500
    Gratulacje dla ckwadrat - i witam serdecznie grupę kampinoską. Nieśmiało wyrażam chęć dołączenia do Was tz ja Iwona i mój małż Paweł. Budujemy nieduży domek w Zawadach. Narazie stan surowy otwarty. Jeżeli pozwolicie chętnie skorzystamy z Waszego doświadczenia a jeżeli będziemy mogli w czymś pomóc to chętnie to zrobimy.

    pozdrawiam
  12. Jerzysio OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jerzysio Zarejestrowany: 09.06.2004 Posty: 5923
    C2

    ...no to gratulki, bo nie ma to jak WŁASNY DOM

    ....no i miłej PA - RA - PE - TÓ - WY

    J
  13. mbz OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 5509
    Ckwadrat i Opal - gratulacje Wiem juz, jak to jest, bo od niecalych dwoch tygodni tez mieszkam w swoim domku
  14. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    Dzięki wszystkim za dobre słowo i życzę Wam jak najszybszego zamieszkania w swoich domach. A Tobie Mbz - oczywiście też gratuluję!
  15. chopinetka ELITA FORUM (min. 1000)
    chopinetka Zarejestrowany: 11.10.2005 Posty: 1500
    Witam
    Bardzo cieszę się wspólnie z mężęm, że na forum znaleźliśmy sąsiadów. Mam do was dużo pytań, zacznę może od prośby o informacje w sprawie okien - gdzie można kupić dobre i niedrogie.

    pozdrawiam
  16. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    Jeśli chodzi o okna drewniane to my do ostatniej chwili wybieraliśmy spośród Natury, Gorana, Stollara (porównywalna, dobra jakość i cena), by w końcu zdecydowac się na Naturę (w salonie fabrycznym na Bartyckiej). Nieco droższy jest Gebauer (też go braliśmy po uwagę ale nawet po dużym upuście i tak wypadał drożej od wspomnianej trójki) i Adpol.
  17. Maco ELITA FORUM (min. 1000)
    Maco Zarejestrowany: 14.11.2001 Posty: 2764
    Witamy w grupie !

    Ja mam okna z fiberglassu. To włókno szklane (robi się z tego np żaglówki). W cenie podobne chyba do tego o czym pisał ckwadrat, chociaż drzwi typu patio przesuwane mieli nieporównywalnie taniej.

    Firma OK-Team.
  18. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Z całego serca odradzam jakiekolwiek kontakty z firmą Natura!!
  19. Jerzysio OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jerzysio Zarejestrowany: 09.06.2004 Posty: 5923
    ...jak poprosiłem u nich o ofertę na drzwi wewnętrzne (12 szt. z nietypowym wykończeniem ) to od 1/2 roku cisza jak makiem zasiał .....

    ...no ale ktoś może trafił dobrze


    J
  20. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    Faktem jest, że jeden z handlowców delikatnie mówiąc tracił poczucie z rzeczywistością (nie oddzwaniał, pomylił kolory z ich własnej oferty) ale w sumie zrobilil wszystko, co chcieliśmy - uwzględnili grzecznie (choć trwało to parę tygodni) naszą reklamację, wiążącą się z wyrwaniem, przemalowaniem i powtórnym montażem wszystkich parapetów.
Pokaż wyniki od 1981 do 2000 z 4084