dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa kampinoska
  1. Kret001 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kret001 Zarejestrowany: 30.10.2007 Posty: 158
    Witam wszystkich budowniczych i o zdanie pytam.
    Już za 2 miesiące startujemy z naszą budową i czas po mału rozpocząć kompletowanie materiałów na budowę.
    Czy budując wasze wymarzone domy zaopatrywaliście się w kompleksowo w jednym składzie, jeśli jest on godny polecenia (cenowo) to w którym. Czy też robiliście tzw. konkurs ofert i kupowaliście po trochu w różnych miejscach?
  2. _ANIA STAŁY BYWALEC (min. 300)
    _ANIA Zarejestrowany: 10.07.2007 Posty: 327
    Mam do odsprzedania stemple, około 250 do 300 sztuk, rozmiary ok.2,7m - 3m. Transport we własnym zakresie.
  3. micha$ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    micha$ Zarejestrowany: 06.02.2006 Posty: 92
    Cytat Napisał Kret001
    Witam wszystkich budowniczych i o zdanie pytam.
    Już za 2 miesiące startujemy z naszą budową i czas po mału rozpocząć kompletowanie materiałów na budowę.
    Czy budując wasze wymarzone domy zaopatrywaliście się w kompleksowo w jednym składzie, jeśli jest on godny polecenia (cenowo) to w którym. Czy też robiliście tzw. konkurs ofert i kupowaliście po trochu w różnych miejscach?
    99% materiałów brałem z girls-budu z macierzysza. Prowadzą go 2 bardzo sympatyczne panie. Sprawdzałem wyrywkowo ceny zawsze były najtańsze. Towar zawsze miałem maxymalnie następnego dnia... czułem się u nich jak VIP naprawdę polecam. za to odradzam Piotra w leszni, straaaasznie drogo i zawsze pod górkę...
  4. miol DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    miol Zarejestrowany: 14.05.2004 Posty: 722
    Cytat Napisał Kret001
    Witam wszystkich budowniczych i o zdanie pytam.
    Już za 2 miesiące startujemy z naszą budową i czas po mału rozpocząć kompletowanie materiałów na budowę.
    Czy budując wasze wymarzone domy zaopatrywaliście się w kompleksowo w jednym składzie, jeśli jest on godny polecenia (cenowo) to w którym. Czy też robiliście tzw. konkurs ofert i kupowaliście po trochu w różnych miejscach?
    Ja z kolei brałem z różnych hurtowni (z Girlsbud styropian ale głównie dlatego że było to w tamtym roku w okresie gdy nagle wszystkiego brakowało a akurat tam było, cena była normalna), dużo materiału brałem z hurtowni z Błonia, z Centrobudu (ceny średnie) i z Majbudu (niektóre ceny były dużo niższe niż u innych, ale nie zawsze, chociaż stal kupiłem bo 2,7tys/t gdy u Piotra w lesznie była po 3,4tys/t) Zgadzam się z opinią o Piotrze z Leszna, chociaż warto sprawdzić, może coś się zmieniło, zraziłem się do niego na początku bo był drogi ale pod koniec budowy coś tam od niego brałem bo ceny zaczeły być średnie (chyba dlatego że kupili dużo materiału na zapas)
  5. Zbyszek 1' FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zbyszek 1' Zarejestrowany: 21.01.2008 Posty: 157
    Ja także brałem większość w Girls-bud'zie - ceny mają bardzo dobre a jeszcze lepszą obsługę. Jak sprawdzałem ceny u Piotra zawsze było najdrożej.
  6. Kret001 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kret001 Zarejestrowany: 30.10.2007 Posty: 158
    A gdzie jest ten Girls-bud i czy moglibyście podesłać jakiś telefon do nich?
  7. Zbyszek 1' FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zbyszek 1' Zarejestrowany: 21.01.2008 Posty: 157
    Girls-Bud
    Macierzysz, ul. Wojska Polskiego 13
    tel 227221358
  8. figga1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    figga1 Zarejestrowany: 14.10.2007 Posty: 157
    Czy może ktoś z Was wie ile kosztuje położenie m2 płytki klinkierowej? I może możecie kogoś polecić?
  9. magnolcia FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magnolcia Zarejestrowany: 17.04.2006 Posty: 224
    O G Ł O S Z E N I E

    W piątek nasz szalony kocurek wyruszył sobie po marcować i do dziś nie wrócił!!
    Może ktoś z forumowiczów z Marianowa spotkał lub przygarnął tego małego zdrajcę za którym bardzo tęsknimy

    Prosimy o informację i z góry dziękujemy za pomoc.

    Nasz kocur w całej okazałości...
  10. Kret001 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kret001 Zarejestrowany: 30.10.2007 Posty: 158
    Miol czy mógłbyś podać jakiś namiar na ten Majbud?
  11. wonsbelfer SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wonsbelfer Zarejestrowany: 16.10.2007 Posty: 27
    Cytat Napisał Kret001
    Miol czy mógłbyś podać jakiś namiar na ten Majbud?
    To jest w Błoniu przy ulicy ukosem łączącej drogę Błonie- Kazuń i szosę poznańską pomiędzy bazą TIR (PEKAES) i pierwszym łukiem szosy poznańskiej w Błoniu (patrząc od Warszawy).
  12. Zbyszek 1' FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zbyszek 1' Zarejestrowany: 21.01.2008 Posty: 157
    Cytat Napisał Kret001
    Miol czy mógłbyś podać jakiś namiar na ten Majbud?
    Tel 227255429 lub 602628302
  13. kasiamarcin FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kasiamarcin Zarejestrowany: 01.11.2005 Posty: 150
    witam,

    poszukujemy sprawdzonej i przystępnej cenowo ekipy do budowy ogrodzenia

    M
  14. EDZIA OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    EDZIA Zarejestrowany: 17.04.2002 Posty: 6228
    Z inicjatywy Forumowiczów została zorganizowana aukcja na rzecz pomocy dla Stefka syna Zeljki i Gabora syna Izy.
    Licytowane przedmioty są naprawdę atrakcyjne, http://forum.muratordom.pl/tu-mozesz...my,t126304.htm

    Jeżeli coś Ci się spodobało i chcesz pomóc tu możesz zalicytować
    http://forum.muratordom.pl/a-tu-licytujemy,t126307.htm

    Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji
  15. Kret001 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kret001 Zarejestrowany: 30.10.2007 Posty: 158
    Witam wszystkich budowniczych
    Czy ktoś z was wykonywał odwiert do wody i wlasne ujęcie? Może macie jakieś namiary na ekipe wiertaczy?
    Jeszcze jedna kwestia to beton z gruchy.Z której betoniarni braliście beton na ławy i strop?
  16. Iwona i Robert SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Iwona i Robert Zarejestrowany: 16.01.2008 Posty: 21
    Do projektu dopiero sie przymierzam. I czuje zę bez indywidualnego sie nie obejdzie. W poniewaz marzy mi sie piwnica to zrobiłem badania geotechniczne.

    Na wyniki szczegółowe czekam ale juz wiem ze lustro wody jest na poziomie -3.1 m. I w związku z tym małe pytanie: Czy ktoś orientuje sie jakie sa sezonowe wahania lustra wody?

    Najlepiej w Marianowie albo w okolicach Leszna

    Pozdro
    Robert
  17. Jepil SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jepil Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 48
    Czy ktoś z was wykonywał odwiert do wody i wlasne ujęcie? Może macie jakieś namiary na ekipe wiertaczy?
    Dostałem namiar na studzniarzy od DMK. Pan Feliński wiercił kilku forumowiczom w okolicy i wszyscy byli zadowoleni. Przesyłam namiar na priva.
  18. Kret001 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kret001 Zarejestrowany: 30.10.2007 Posty: 158
    Jepil welki dzięki za namiary na studniarza
  19. wonsbelfer SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wonsbelfer Zarejestrowany: 16.10.2007 Posty: 27
    Cytat Napisał Iwona i Robert
    Do projektu dopiero sie przymierzam. I czuje zę bez indywidualnego sie nie obejdzie. W poniewaz marzy mi sie piwnica to zrobiłem badania geotechniczne.

    Na wyniki szczegółowe czekam ale juz wiem ze lustro wody jest na poziomie -3.1 m. I w związku z tym małe pytanie: Czy ktoś orientuje sie jakie sa sezonowe wahania lustra wody?

    Najlepiej w Marianowie albo w okolicach Leszna

    Pozdro
    Robert
    Bez obaw - standardowej głębokości piwnica jest bezpieczna. Użytkuję od przeszło ćwierć wieku. W tej okolicy. Zwłaszcza po zrobieniu melioracji w pierwszej połowie lat 1980. - naprawdę bez obaw. Na północ od drogi 580 są piaski z warstwami gliny zwałowej (ta szara glina jest na głębokości od kilku do kilkunastu, a gdzieniegdzie kilkudziesięciu metrów, o miąższości czasem nawet kilkudziesięciometrowej). To warstwa nieprzepuszczalna. Poniżej na stukilkudziesięciu metrach są warstwy wodonośne warszawskiego basenu artezyjskiego - objęte ustawową ochroną. Standardowo - warstwa wodonośna górna jest na kilku - kilkunastu metrach (w okolicach Leszna) Woda jest czysta biologicznie i chemicznie, tyle, że zażelaziona. Teren Puszczy Kampinoskiej jest podzielony równoleznikowo na kilka przemiennie ułożonych pasów wydm polodowcowych i obszarów podmokłych, a nawet bagiennych. Nasz teren to dawna równina sandrowa - szczery piaseczek.
  20. miol DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    miol Zarejestrowany: 14.05.2004 Posty: 722
    Cytat Napisał Kret001
    Witam wszystkich budowniczych
    ...
    Jeszcze jedna kwestia to beton z gruchy.Z której betoniarni braliście beton na ławy i strop?
    Ja brałem z Budokruszu w Grodzisku Maz., cenowo nie odbiegali zbytnio od innych a jakoś miałem większe zaufanie do nich, trzeba tylko mieć świadomość że oni doliczają koszt czasu dojazdu i mycia gruch i mają stosunkowo drogą pompę.
Pokaż wyniki od 3281 do 3300 z 4084