dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa kampinoska
  1. jprzedworski ELITA FORUM (min. 1000)
    jprzedworski Zarejestrowany: 06.12.2002 Posty: 1574
    Cytat Napisał chopinetka
    Witam
    Bardzo cieszę się wspólnie z mężęm, że na forum znaleźliśmy sąsiadów. Mam do was dużo pytań, zacznę może od prośby o informacje w sprawie okien - gdzie można kupić dobre i niedrogie.

    pozdrawiam
    Jeśli PCV, spróbuj Wacławka w Babicach http://www.waclawek.pl
  2. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Cytat Napisał ckwadrat
    Faktem jest, że jeden z handlowców delikatnie mówiąc tracił poczucie z rzeczywistością (nie oddzwaniał, pomylił kolory z ich własnej oferty) ale w sumie zrobilil wszystko, co chcieliśmy - uwzględnili grzecznie (choć trwało to parę tygodni) naszą reklamację, wiążącą się z wyrwaniem, przemalowaniem i powtórnym montażem wszystkich parapetów.
    Poza jednym wyjątkiem.Są nam winni pieniądze.Ale to drobiazg.
  3. chopinetka ELITA FORUM (min. 1000)
    chopinetka Zarejestrowany: 11.10.2005 Posty: 1500
    Witam
    Bardzo Wam dziękujemy za wszelkie informacje na temat okien, choć nie sądziliśmy,że macie tak różne doświadczenia. Tak naprawdę z oknami zaczniemy na wiosnę, mamy więc trochę czasu. Jednak dobrze być zorientowanym w temacie.
  4. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    chopinetka
    Z oknami sprawdż jeszcze tu .Ja jestem zadowolony z zakupu .Właściciel kocha swoją pracę i zna sie na tym co robi http://www.karo.pl/ jakość jest OK.Warto było jechać na mazury .Nie daleko zrobili mi też drzwi też OK Firma Westo,Jeżeli mnie pamięć nie myli ..pozdr.
  5. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Włodek,czy Ty mieszkasz w samym Zaborowie czy może w Wyględach.
    Bo znam jednego Włodka,może to Ty?
  6. MarioG3 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MarioG3 Zarejestrowany: 25.06.2005 Posty: 6
    Witam ziomali i ziomalki

    No nie sadzilem, ze jest tutaj taka grupa, wiec moje zdziwienie jest tym wieksze.

    Wiec moze powiem cos o Nas. Wraz z zona Aniczkiem, budujemy domek w Lesznie, wiec lapiemy sie pod region jak sadze . zakonczony zostal wlasnie etap zamkniecia chaty i garazu. Za chwile wchodza kolesie od dachu, elektryki, hydrauliki ... wszyscy na raz prawie. Budowa to niezla gimnastyka i ciekawe doswiadczenie.

    Co do zalatwiania formalnosci, o ktorych pisaliscie, to jestem super zadowolony. Wszystkie papiery w Lesznie to 2 dni , podlaczenie pradu zajelo chlopaka z Pruszkowa jedynie 1 dzien, a zrobili to tydzien po zlozeniu wniosku. Oczywiscie uzylem przyspieszacza, ale jestem zadowolony. Mase moglbym pisac, ale nowemu raczej nie wypada.

    Dodam, ze budujemy projekt Archipelagu: POLA, ktory zmienilismy w stosunku do projektu oryginalnego (co za idiota to projektowal) nie do poznania .

    Powodzenia zycze wszystkim budujacym.

    Mario
  7. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    opal
    Jeszcze nie mieszkam ,ale bedę mieszkał w Zaborowie w samym środku wsi .
  8. Maco ELITA FORUM (min. 1000)
    Maco Zarejestrowany: 14.11.2001 Posty: 2764
    Cytat Napisał Włodek W.
    opal
    Jeszcze nie mieszkam ,ale bedę mieszkał w Zaborowie w samym środku wsi .
    Patrz, a ja myślałem, że środek to przy kościele raczej....
  9. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    maco
    Kosciół jest na początku wsi ,a ja bedę mieszkał na środkowej w ,,centrum "
  10. chopinetka ELITA FORUM (min. 1000)
    chopinetka Zarejestrowany: 11.10.2005 Posty: 1500
    Witam
    Dzięki za podpowiedź z oknami. Widzę, że wszyscy mieszkacie przed Kampinosem (oczywiście patrząc z Warszawy). My niestety jeszcze troszkę za Kampinosem, mamy was po drodze Ale kiedy my tam będziemy mieszkać... Jeszcze długa droga przed nami.
    Może na wiosnę jakieś spotkanko towarzysko -zapoznawcze?
    pozdrawiam
  11. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    Cytat Napisał MarioG3
    Witam ziomali i ziomalki

    No nie sadzilem, ze jest tutaj taka grupa, wiec moje zdziwienie jest tym wieksze.

    Wiec moze powiem cos o Nas. Wraz z zona Aniczkiem, budujemy domek w Lesznie, wiec lapiemy sie pod region jak sadze . zakonczony zostal wlasnie etap zamkniecia chaty i garazu. Za chwile wchodza kolesie od dachu, elektryki, hydrauliki ... wszyscy na raz prawie. Budowa to niezla gimnastyka i ciekawe doswiadczenie.

    Co do zalatwiania formalnosci, o ktorych pisaliscie, to jestem super zadowolony. Wszystkie papiery w Lesznie to 2 dni , podlaczenie pradu zajelo chlopaka z Pruszkowa jedynie 1 dzien, a zrobili to tydzien po zlozeniu wniosku. Oczywiscie uzylem przyspieszacza, ale jestem zadowolony. Mase moglbym pisac, ale nowemu raczej nie wypada.

    Dodam, ze budujemy projekt Archipelagu: POLA, ktory zmienilismy w stosunku do projektu oryginalnego (co za idiota to projektowal) nie do poznania .

    Powodzenia zycze wszystkim budujacym.

    Mario

    Mario, witaj ziomie!!! Nawet nie wiesz, jak bliskimi sąsiadami... byliśmy Jak obejrzałem film na Twojej stronce to po prostu o mało z krzesła nie spadłem już na samym poczatku
  12. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Cytat Napisał Włodek W.
    opal
    Jeszcze nie mieszkam ,ale bedę mieszkał w Zaborowie w samym środku wsi .
    Czyli tam,gdzie jest to osiedle dworków?
    I taki maleńki sklep jest?
  13. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Cytat Napisał ckwadrat
    Cytat Napisał MarioG3
    Witam ziomali i ziomalki

    No nie sadzilem, ze jest tutaj taka grupa, wiec moje zdziwienie jest tym wieksze.

    Wiec moze powiem cos o Nas. Wraz z zona Aniczkiem, budujemy domek w Lesznie, wiec lapiemy sie pod region jak sadze . zakonczony zostal wlasnie etap zamkniecia chaty i garazu. Za chwile wchodza kolesie od dachu, elektryki, hydrauliki ... wszyscy na raz prawie. Budowa to niezla gimnastyka i ciekawe doswiadczenie.

    Co do zalatwiania formalnosci, o ktorych pisaliscie, to jestem super zadowolony. Wszystkie papiery w Lesznie to 2 dni , podlaczenie pradu zajelo chlopaka z Pruszkowa jedynie 1 dzien, a zrobili to tydzien po zlozeniu wniosku. Oczywiscie uzylem przyspieszacza, ale jestem zadowolony. Mase moglbym pisac, ale nowemu raczej nie wypada.

    Dodam, ze budujemy projekt Archipelagu: POLA, ktory zmienilismy w stosunku do projektu oryginalnego (co za idiota to projektowal) nie do poznania .

    Powodzenia zycze wszystkim budujacym.

    Mario

    Mario, witaj ziomie!!! Nawet nie wiesz, jak bliskimi sąsiadami... byliśmy Jak obejrzałem film na Twojej stronce to po prostu o mało z krzesła nie spadłem już na samym poczatku

    No to teraz już wiem,kto tak szalał po nocach i hałasował.
    Jak nam tu będziesz tak hasał,to pogonię.
  14. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    opal
    Do sklepu mam 100m, tego malutkiego ,a do dworków ca. 400m
  15. Marcin R FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marcin R Zarejestrowany: 23.03.2002 Posty: 130
    Zakupiłem blueconneckt i jestem prawie szczęśliwy......
    Mam pytanie za 100 pkt. czy ckwadrat np lub kotoś inny wie ile osób zalicza się do naszego klubu???????
    Byłem ostatnio na radzie gminy...... ludzie ale jaja.....
    Zaczepiła mnie Pani z TBSów, zakładają stowarzyszenie... aby mieć wpływ na decyzje podejmowane w gminie....
    Prorok z Warszawy olał nas i twierdzą że wojt jest ok w sprawie naszej fabryki styropianu.... ale jaja..... był plan zagospodarowania i go nie ma...... To jest nasza POLSKA!!!
    Pozdrowienia
    Marcin R
  16. Jerzysio OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jerzysio Zarejestrowany: 09.06.2004 Posty: 5923
    ..klub jest luźną strukturą i czasami ludzie z 2giego krańca Polski czynnie uczestniczą w "pracach"
    ..można wyliczyć "twardy" rdzeń grupy, ale w czasie i tak to się zmienia...
    Pozdro
    J
  17. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    Marcin R
    Na całym świecie i u nas też jest wszystko kwestią ceny .
    Polskę też sprzedali za Judaszowe srebniki . Piąty rozbiór polski .Mamy stan jak 170 lat temu, kiedy Polski nie było na mapie .A ty o jakimś planie, jakieś fabryczce styropianu płakać sie chce O co nasi dziadowie i ojcowie walczyli eh długo by pisał .Trzeba się napić
    Pozdr.
  18. Ola i Piotr SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ola i Piotr Zarejestrowany: 23.02.2004 Posty: 52
    Witam,
    Po raz kolejny w okolicach Wiktorowa jest akcja "gaz ". W sklepiku przy Topolowej sa formularze do wypelnienia. Zobaczymy moze tym razem cos ruszy.

    My tez sie wlasnie przeprowadzilismy do wlasnego M-dom (kolor taki mieszany-niebieski) przy Lesnej. Mimo wielu kompromisow i trudow to jednak inna jakosc mieszkania.

    Pzdr.
    Piotrek
  19. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    Ola i Piotr
    Gratulki z osiagnietego celu Jesteśmy tuz tuż za wami
  20. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    Ola i Piotr, gratulacje. No to mieszkamy przy tej samej ulicy!
Pokaż wyniki od 2001 do 2020 z 4084