dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa kampinoska
  1. chopinetka ELITA FORUM (min. 1000)
    chopinetka Zarejestrowany: 11.10.2005 Posty: 1500
    Witam

    Proszę was o pomoc, nie mogę znaleźć ekipy do ocieplenia elewacji ale wełną wszyscy lecą styro. Jak by się przypadkiem coś o uszy wasze obiło w tym temacie to proszę o info.
    Widzę, że grupa znacznie się powiększyła

    pozdrawiam
  2. Wojtek-Karzyński FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wojtek-Karzyński Zarejestrowany: 16.05.2007 Posty: 108
    Poszukuję sprawnej ekipy do tynków cementowo-wapiennych. Od miesiąca mieliśmy zaklepanych tynkarzy, mieli jutro wchodzić, ale okazali się niepoważni i zrezygnowali bez podania przyczyny.
    Możecie polecić kogoś sprawdzonego?
    Z góry dzięki.
    ________________
    Kasia, Wojtek i Zosia
  3. Sylwia Darek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sylwia Darek Zarejestrowany: 22.02.2007 Posty: 77
    KrAg - my już mamy szambo - właśnie w sobotę zostało dowiezione. Szkoda, że się wcześniej nie zgadaliśmy - cena za transport byłaby na 2 osoby.

    pozdrawiamy
  4. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    KrAg
    Czy możecie dać namiar na P. Tadzia .Może zrobi zadaszenie na drewno.
    Pozdr.
  5. RenataS DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    RenataS Zarejestrowany: 25.10.2006 Posty: 673
    mam ogłoszenie,

    naszym murarzom wypadła jedna budowa i w ziązku z tym mają wolny termin jeśli ktoś potrzebuje to tel. 609 769 701 , budują w okolicach Warsawy już kilka dobrych lat, u mnie kończa gdzieś pod koniec września
  6. wcesarz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wcesarz Zarejestrowany: 03.07.2007 Posty: 16
    Czy znacie wykonawcę Tomasza Wojtczaka (firma ZRB Wojtczak) z Zaborowa?
    Czy budował dla kogoś z Grupy Kampinoskiej?
    Gratuluje pokonywania problemów z szambem.
    wojtek
  7. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    Przy budowie nie należy zapominać o zdrowiu .
    Link do poczytania
    http://bioter.pl/prasa/rak.htm
    Pozdr.
  8. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    [quote="Włodek W."]

    Nie strasz ludzi w sile wieku . Lepiej nie myśleć o chorobach, póki nas nie atakują. A racjonalnie odżywiać się zawsze trzeba- nawet (zwłaszcza) wtedy, gdy budujemy nasz dom I badania robić regularnie... To co przeczytałam o ... trochę mnie rozbiło wewnętrznie i zaniepokoiło... Zwykle daleka jestem od takich myśli
  9. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    niezapominajka
    PSS (Pomózmy Sobie Sami),a bedziemy zdrowi Troche soku z sokowirówki 2buraki, 4marchewki,3 pietruszki,1 jabłko. i juz jest bardzo dobrze .Rano miód aktywny i lekarze łapke liżą .
    Pozdr.
  10. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    [quote="Włodek W."]
    PSS (Pomózmy Sobie Sami),a bedziemy zdrowi


    dzięki za przepis na zdrowy soczek I nie palić , nie pić (alkoholu zwłaszcza) i nie używać ( przeróżnych używek) ... Znaczy- żyć zdrowo
  11. KrAg SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KrAg Zarejestrowany: 03.04.2007 Posty: 26
    Włodek W

    Dzis będę na działce to zapytam o namiar na pana Tadka. Z tego co wiem to bierze około 100 zł za dzień + parę piw w czasie pracy.

    Kupimy jednak szambo plastikowe. Są w pobliżu jakieś niedrogie? Dziekuję

    pozdrawiam
    KrAg
  12. niezapominajka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    niezapominajka Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 446
    Dla zainteresowanych: 15-16.09. w godz.10-18 w BLUE CITY odbędą się targi systemów grzewczych i kominków. Ma być bezpłatne doradztwo architektów i instalatorów ( warto zabrać kopie projektu domu). Ponadto prelekcje na temat różnych form ogrzewania domu z prezentacją odnawialnych źródeł energii. Wręczono mi taka ulotkę dzis rano w Castoramie. Może być ciekawe. Pozdrawiam
  13. mencel FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mencel Zarejestrowany: 09.02.2006 Posty: 215
    Witajcie z grupy sąsiedniej...

    mam do odsprzedania 2 palety łupka kamiennego-ja mam ztego podjazd i obłożone murowane elementy płotu. Może ktos potrzebuje??
    aga Stare babice
  14. mziółko WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mziółko Zarejestrowany: 25.05.2006 Posty: 7
    Cytat Napisał Maruś i Asia
    _ANIA dzięki. Ale z tym geodetą to nie do końca rozumiem. Chyba w zeszłym roku geodeta wytyczał mi działkę, bo po 10 latach stwierdziłam, że ją ogrodzę. Dlatego dziwi mnie to, ile razy można wytyczać jedną i tą samą działkę, przecież nikt swoich granic nie przestawia.
    W projekcie, oczywiście po porozumieniu z architektem, chciałabym zmienić generalnie wszystkie okna i dodać 2 lub 3 okna połaciowe. To moim zdaniem już dość dużo zmian, tym bardziej, że co nieco zmieniłabym i w środku /ale tylko troszeczkę/.

    Witaj,
    buduję w Marianowie ten sam projekt tylko jest odbiciem lustrzanym i trochę przerobiony przez architekta, ciekawa jestem co zmieniacie w swoim projekcie? Ja już jestem na etapie poddasza i uważam, że projekt to jedno a tak naprawdę w trakcie budowy same nasuwają się niektóre zmiany
  15. KrAg SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KrAg Zarejestrowany: 03.04.2007 Posty: 26
    Włodek W. Pan Tadek (złota rączka) przesiaduje w ogródku piwnym przy sklepie w Wilkowie przy trasie Leszno - Kampinos. Tylko tam go można zastać.

    pozdrawiam
    KrAg
  16. Maruś i Asia FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maruś i Asia Zarejestrowany: 12.11.2006 Posty: 249
    Witaj,
    buduję w Marianowie ten sam projekt tylko jest odbiciem lustrzanym i trochę przerobiony przez architekta, ciekawa jestem co zmieniacie w swoim projekcie? Ja już jestem na etapie poddasza i uważam, że projekt to jedno a tak naprawdę w trakcie budowy same nasuwają się niektóre zmiany
    Witam
    My będziemy budować w sąsiedniej wsi Grądy. Polecony nam na forum architekt poszerzył nam troszeczkę schody, zmienił usytuowanie wc, które będzie znajdowało się pod schodami, minimalnie zmienił nam powierzchnię pokoi, jak również zamienił garderobę z łazienką, w której będzie wąskie okno, poza tym powiększył wszystkie okna (również lukarny). W pokojach na górze zlikwidował okna dachowe. W pokoju nad garażem zlikwidował okno na koszt dwóch okien dachowych (docelowo ma być tam garderoba, prasowalnia, może również suszarnia). Generalnie jest to projekt indywidualny.
    Na wszystkie zmiany zdecydowaliśmy się po obejrzeniu domu już wybudowanego (pod Szczecinem) przez ludzi poznanych na forum. Również oni podpowiedzieli nam co jest nie tak rozwiązane w projekcie gotowym.

    My jesteśmy dopiero na etapie papierologii. Obecnie czekamy na mapki do celów projektowych, a projekt mamy prawie gotowy.

    Jeśli byłoby to możliwe, to bardzo chętnie obejrzeli byśmy Twoją budowę i posłuchali Twoich rad. Interesują nas zmiany, które wprowadziłeś w swoim domu.
    Jeśli niechcący zmieniłam Ci płeć to bardzo przepraszam.
  17. mziółko WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mziółko Zarejestrowany: 25.05.2006 Posty: 7
    Cytat Napisał Maruś i Asia
    Witaj,
    buduję w Marianowie ten sam projekt tylko jest odbiciem lustrzanym i trochę przerobiony przez architekta, ciekawa jestem co zmieniacie w swoim projekcie? Ja już jestem na etapie poddasza i uważam, że projekt to jedno a tak naprawdę w trakcie budowy same nasuwają się niektóre zmiany
    Witam
    My będziemy budować w sąsiedniej wsi Grądy. Polecony nam na forum architekt poszerzył nam troszeczkę schody, zmienił usytuowanie wc, które będzie znajdowało się pod schodami, minimalnie zmienił nam powierzchnię pokoi, jak również zamienił garderobę z łazienką, w której będzie wąskie okno, poza tym powiększył wszystkie okna (również lukarny). W pokojach na górze zlikwidował okna dachowe. W pokoju nad garażem zlikwidował okno na koszt dwóch okien dachowych (docelowo ma być tam garderoba, prasowalnia, może również suszarnia). Generalnie jest to projekt indywidualny.
    Na wszystkie zmiany zdecydowaliśmy się po obejrzeniu domu już wybudowanego (pod Szczecinem) przez ludzi poznanych na forum. Również oni podpowiedzieli nam co jest nie tak rozwiązane w projekcie gotowym.

    My jesteśmy dopiero na etapie papierologii. Obecnie czekamy na mapki do celów projektowych, a projekt mamy prawie gotowy.

    Jeśli byłoby to możliwe, to bardzo chętnie obejrzeli byśmy Twoją budowę i posłuchali Twoich rad. Interesują nas zmiany, które wprowadziłeś w swoim domu.
    Jeśli niechcący zmieniłam Ci płeć to bardzo przepraszam.


    Witaj Asia,
    mam na imię Małgosia i zapraszam na budowę, chętnie pokażę a i przy okazji sama pewnie zobaczę to i owo może jeszcze da się coś zmienić???
    Przyznam, że pewne rzeczy widzi się dopiero w trakcie budowy i nie zawsze podejmuje się dobre decyzje. Nie wiem jak u Ciebie z czasem ja zawsze jestem późnym wieczorem na budowie ale prawie na pewno będę w sobotę w ciągu dnia na dłużej niż chwilę. To może do tego czasu jakoś się umówimy.
    Pozdrawiam
  18. Maruś i Asia FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maruś i Asia Zarejestrowany: 12.11.2006 Posty: 249
    Witam serdecznie

    Dzięki, że się odezwałaś i wyraziłaś chęć spotkania. Na pewno jakoś się umówimy, gdyż wraz z mężem chętnie obejrzymy już wybudowany domek i zmiany jakie wprowadziłaś.
    Pozwoliłam sobie na wysłanie Ci wiadomości na P.W.
  19. Krajka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Krajka Zarejestrowany: 19.07.2006 Posty: 36
    Witam wszystkich.
    Dawno mnie nie było na forum i pozdrawiam Grupę Kampinoską.
    Kochani, może moglibyście wspomóc sąsiadkę dobrym wskazaniem:
    1. po pierwsze majstra od dachów (mam kilka przeróbek),
    2. po drugie poleconego fachowca od schodów i podłóg drewnianych.

    Będę zobowiązana za wszelkie możliwe telefony i opisy.

    Krajka
  20. Włodek W. ELITA FORUM (min. 1000)
    Włodek W. Zarejestrowany: 06.04.2003 Posty: 1929
    KrAg
    Dzięki, ale jeżeli i można poproszę o telefon na priwa .Chyba nie będzie kłopotu .z góry dziękuję
    A tu post z 11 09 br.,który został ocenzurowany .Była adnotacja ogladac zakazano dużymi literami
    teraz spróbujemy małymi to może się prześliżnie.
    http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm#Main

    Pozdr.
Pokaż wyniki od 3081 do 3100 z 4084