dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa kampinoska
  1. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    My na razie pełną parą tylko wybieramy okna. I dojdziemy chyba powoli do wspólnego, wysokiego upustu u Gebauera. Dzięki niemu ten "Mercedes" wychodzi o dziwo taniej niż samochody niższej klasy . Jakby ktos chciał się dołączyć to ostatnia szansa - za tydzień musimy dać ostateczną odpowiedź.
  2. Maco ELITA FORUM (min. 1000)
    Maco Zarejestrowany: 14.11.2001 Posty: 2764
    No to świetnie !

    Ja już chyba przekroczyłem próg ilości analiz i porównań i chciałbym podjąć decyzję. Na razie Gebauer ma nr.1 więc czekam na conajmniej drugiego chętnego !
  3. JMaciek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JMaciek Zarejestrowany: 09.07.2003 Posty: 344
    Witam!

    Jestem w podobnej sytuacji. Dom w Marianowie na etapie stanu surowego i stoję przed wyborem okien. Jak narazie najlepszą ofertę dostałem z Techmaprojekt (profil Veka Perfecline) polecanej przez Pchełka - forumowego doradcy od okien. Pisałem także do firmy Deceuninck o podanie producentów korzystających z ich profili z okolic Warszawy ale nie podali oni firmy Gebauer. Sprawdziłem że są z Opola stąd pytanie czy mają przedstawicielstwo w Warszawie i jak można się z nim skontaktować w celu wyceny i pomiarów?

    Pozdrawiam,
    Maciek Jot
  4. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    Witaj JMaciek! Gebauer ( http://www.gebauer.com.pl ) ma tylko okna drewniane i my z Macem właśnie na takie jesteśmy zdecydowani. Rozumiem, że Tobie chodzi o PCV.

    PS. Ładny domek zbudowałeś!
  5. mbz OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 5509
    Witaj Maciek
    Domek rzeczywiscie bardzo ladny a gdzie dokladniej jest Marianow (Marianowo )?
  6. Grzegorz Saczek ELITA FORUM (min. 1000)
    Grzegorz Saczek Zarejestrowany: 23.07.2003 Posty: 2184
    Za Lesznem w kierunku Sochaczewa na prawo od drogi
  7. mbz OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 5509
    oj, to juz troszke dalej niz sie "zapuszczalam"
  8. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    Tam to się dopiero zaczynają piękne krajobrazy, tylko ta odległość...
  9. JMaciek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JMaciek Zarejestrowany: 09.07.2003 Posty: 344
    Odległość rekompensuje okolica - naprawdę jest tu ładnie...
    Odnośnie okien to na stronie Gebauera jest odnośnik do sekcji stolarki PCV (profil Deceuninck) - wysłałem do nich właśnie zapytanie i czekam na odpowiedź.

    Pozdrawiam,
    Maciek Jot

    PS. Projekt domku wybrała małżonka - przekażę słowa uznania . Dzięki!
  10. melatonina SYMPATYK FORUM (min. 10)
    melatonina Zarejestrowany: 15.05.2003 Posty: 41
    Po długiej przerwie wywołanej budowowstrętem i budowofobią melduję się na mojej ulubionej grupie. Mój dom już ocieplony i wytynkowany. Właśnie wybrałam kafelki do łazienki i robimy przymiarki do kominka. Na razie wykańczamy tylko jedno piętro, chyba że ono wykończy nas prędzej
    Pozdrawiam Gośka
  11. świerszcz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    świerszcz Zarejestrowany: 25.02.2003 Posty: 84
    Cześć!
    A ja mam okna stolbud włoszczowa, firma spod Kielc, ale mają przedstawicielstwo na Kłobuckiej. Drewniane, solidnie wykonane, niedrogie, a najważniejsze, że wstawiane w zeszłym roku w styczniu, przypomnę, że ubiegłoroczna zima była o wiele gorsza, a okienka są cały czas jak nowe. Nic się z nimi na szczęście nie dzieje, odpukać poza kilkoma rysami, które zrobiła moja suczka
    Poza tym u nich też kupiłam drzwi antywłamaniowe zewnętrzne wejściowe i wewnętrzne, co pozowliło dobrać dokładnie ten sam kolor, co okien.
    Pozdrawiam
    Świerszcz
  12. MarcinM STAŁY BYWALEC (min. 300)
    MarcinM Zarejestrowany: 08.05.2003 Posty: 340
    Witajcie,
    nastał najprzyjemniejszy dzień w trakcie inwestycji - kupno projektu
    Dalej będzie już tylko ... bliżej do własnego domu
    Nieoczekiwanie spotkałem na forum przyszłego sąsiada z Marianowa - Witaj JMaciek Najpierw dom z fotki wydał mi się skądś znany Resztę napiszę na priv.
    Dla zainteresowanych (CKwadrat i Opal świadkami, że rozterki z wyborem trwały dłuzej niż wojna 100-letnia wybraliśmy w Peoniach Archonu. Wygrał duuuży zadaszony taras.
    Pozdrawiam
  13. JMaciek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JMaciek Zarejestrowany: 09.07.2003 Posty: 344
    Witaj Marcin!

    Gratuluję zakupu projektu i... czekamy na spotkanie w Marianowie .
    Wysłałem odpowiedź na priv (mam nadzieję, że dotarła).
    Chyba już jest tu na Forum nas 4 z Marianowa - a to pewnie początek Wielkiej Migracji do Puszczy... .

    Świerszcz - w Stolbudzie także byłem i najprawdopodobniej zdecyduję się na ich stolarkę z drewna (drzwi wejściowe i wewnętrzne).

    Pozdrawiam,
    Maciek Jot
  14. ckwadrat ELITA FORUM (min. 1000)
    ckwadrat Zarejestrowany: 21.05.2002 Posty: 2408
    MarcinM - bardzo ładny projekt. Nie tylko zadaszone tarasy duuuze ale i sam domek niczego sobie! Masz rację, że to jest najprzyjemniejszy moment budowy. Później to już tylko schody...
  15. Maco ELITA FORUM (min. 1000)
    Maco Zarejestrowany: 14.11.2001 Posty: 2764
    Ładny. I tak mi się trochę z górami kojarzy...
  16. MarcinM STAŁY BYWALEC (min. 300)
    MarcinM Zarejestrowany: 08.05.2003 Posty: 340
    Hej!
    dzięki za miłe słowa
    długo trwały poszukiwania projektu, którego nie trzeba by było zupełnie przerobić, a ten odpowiada naszym warunkom (było ich 11
    Poza tym zadaszony taras - warunek konieczny Zaproszę Was na przecięcie wstęgi. JMaciek z rodziną będzie miał najbliżej
    Pozdrawiam
  17. mbz OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 5509
    Kochani, a ja musze wam sie pochwalic, ze w sobote na mojej dzialce odbylo sie pierwsze w tym roku prawdziwe ognisko z kielbaskami !!!
  18. Rad-T SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rad-T Zarejestrowany: 24.01.2002 Posty: 35
    Witam sasiadow,

    Po ostatnim naglym ociepleniu bardzo pilnie przyjme gruz (najchetniej jakis betonowy). Nie moge sie dostac autkiem do domu - zostaje mi zostawianie go u zyczliwych sasiadow - tak mi strasznie dzialka rozmokla.

    Miejscowosc Grady - to jest pierwsza wioska za Lesznem.

    Pozdrawiam

    Radek
  19. Maco ELITA FORUM (min. 1000)
    Maco Zarejestrowany: 14.11.2001 Posty: 2764
    Rzeczywiście się mocno ociepliło.

    W sumie to dal mnie bardzo dobrze. Dzisiaj położyli mi płyty k-g na sufit więc dobrze, że byo +10 !!!
  20. Jezier OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jezier Zarejestrowany: 05.01.2002 Posty: 6130
    Maco a co z twoim dziennikiem.
Pokaż wyniki od 1001 do 1020 z 4084