dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa otwocka
  1. RÓZIA SYMPATYK FORUM (min. 10)
    RÓZIA Zarejestrowany: 08.03.2013 Posty: 23
    .
  2. MajekD SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MajekD Zarejestrowany: 07.02.2015 Posty: 21
    Jakoś powoli do przodu
    Pytanko ... możecie polecić ekipę do ocieplenia budynku?
  3. franelka1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    franelka1 Zarejestrowany: 31.01.2008 Posty: 305
    Szukam ekipy do układania cegły klinkierowej na elewacji. Możecie kogoś polecić?
  4. sherif DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sherif Zarejestrowany: 13.09.2010 Posty: 797
    Witam !

    Sprzedam prowizorkę budowlaną, erbetkę pozostałą po budowie.
    W skład wchodzi:
    - słup drewniany ok 7m
    - 3 skrzynki (jedna przyłączeniowe, druga z głównym bezpiecznikiem oraz miejscem na licznik, trzecia z różnicówkę oraz bezpiecznikami (3-fazowe oraz 1-fazowe)
    - 2szt kabli przyłaczeniowych ok 10-11m, wraz zaciskami
    - do słupa domontowane jest gniazdo 380V oraz podwójne 230V









    Odbiór Warszaw Wawer. Cena 350zł.
  5. Nieta WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Nieta Zarejestrowany: 30.01.2013 Posty: 5
    Cytat Napisał tombus
    Witam. Poszukuję osoby do zrobienia adaptacji projektu budowlanego do działki. Najchętniej osoba z okolic Otwocka, może kogoś polecicie?
    Bardzo sprawna i życzliwa architekt p. Anna Żebrowska z Celestynowa tel. 784914921. Ja zamierzałam robić adaptację a ostatecznie zdecydowałam się na nowy projekt i nie żałuję. Bardzo uczciwe pieniądze zapłaciłam w porównaniu z ofertami innych okolicznych "gwiazd architektury". POLECAM !
  6. franelka1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    franelka1 Zarejestrowany: 31.01.2008 Posty: 305
    Znacie dobry skład z kamieniem ogrodowym? Szukam łupka gnejsowego na suchy murek.
  7. kot_behemot SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kot_behemot Zarejestrowany: 26.08.2009 Posty: 31
    Witam, mam do sprzedania kibel drewniany/sławojkę - odbiór Górki k. Dębego Wielkiego. Cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt na priv.
  8. .:Paco:. STAŁY BYWALEC (min. 300)
    .:Paco:. Zarejestrowany: 08.03.2015 Posty: 460
    Witam,

    Fajny wątek - przeczytałem cały. Z żoną też planujemy budowę w następnym roku w Józefowie (rejon ul. Polnej) i dobrze wiedzieć,że część ekip się sprawdziła. Mam kilka pytań:
    1. Czy w okolicy jest jakaś dobra hurtownia budowlana - ceny/rabaty - czy raczej wszystko "zwoziliście" z różnych miejsc?
    2. Czy ktoś się budował we zachodnim MIchalinie albo najlepiej rejonie Polnej i czy robiliście badania geotechniczne? Ktoś wie na jakiej głebokości jest lustro wody albo budował piwnicę?
    3. A już do szczęścia czy ktoś budował dom z pompą ciepła (gruntową nie powietrzną) - byłbym wdzięczny za info....niestety PGNIG nie podłączy nas do gazu póki co.

    Pozdrawiam!
  9. margarets WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    margarets Zarejestrowany: 22.10.2015 Posty: 1
    Witam,
    poszukuje sprawdzonego architekta z okolic Otwocka, który stworzy projekt indywidualny.
  10. feniks3 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    feniks3 Zarejestrowany: 01.04.2004 Posty: 26
    Witam
    Tanio sprzedam stemple i deski po budowie 695 332 273
    Odbiór osobisty Otwock Wielki
  11. Michal16a WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Michal16a Zarejestrowany: 26.02.2016 Posty: 1
    Witam. Sprzedam kontener budowlany o wymiarach 6 x 2,5 m. Kontener znajduje się w Otwocku.


    Sprzedane
  12. Zarejestrowany: 05.03.2016 Posty: 6
    http://www.facebook.com/budowa.mazowieckie
    Witam ! Chciałem zaoferować swoje usługi w zakresie wykonania zlecenia, Budowa domów mazowieckie
  13. Lucky Mike FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lucky Mike Zarejestrowany: 02.09.2005 Posty: 235
    Dzień dobry

    Mam sprzedania meble Ikea: dwa regały na książki i łóżeczko rozsuwane (rosnące z dzieckiem).

    http://olx.pl/oferta/okazja-lozko-ro...8-IDfGLK7.html

    http://olx.pl/oferta/okazja-dwa-piek...8-IDfrhT1.html

    Do obejrzenia w Wawrze - Międzylesiu

    Pozdrawiam,
    M.
  14. .:Paco:. STAŁY BYWALEC (min. 300)
    .:Paco:. Zarejestrowany: 08.03.2015 Posty: 460
    ktoś, coś w tym roku w tej okolicy?

    Podbiję temat....sami w tym roku zaczynamy. Ktoś zna jakieś dobre hurtownie w okolicy?
  15. RÓZIA SYMPATYK FORUM (min. 10)
    RÓZIA Zarejestrowany: 08.03.2013 Posty: 23
    .
  16. seba197806 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    seba197806 Zarejestrowany: 12.11.2015 Posty: 21
    Przestrzegam przed firmą MAW BUD Marek Woźny niestety firma okazała się tą z czarnych komedii. Panowie budowlańcy których przysłał właściciel Marek Woźny "uczyli się" budować na naszym domu. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy dokumentacji uzytych materiałów. Po zapłaceniu ostatniej faktury kontakt stał się niemozliwy. Pan włascieel nie odbiera telefonów, nie odpowiada na sms-y. Niestety ich papractwo wychodzi teraz na każdym etapie. Mam zdjęcia nieprzytomnych pracowników więc zainteresowanych zapraszam na priv. OSTRZEGAM.
  17. MajekD SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MajekD Zarejestrowany: 07.02.2015 Posty: 21
    Możecie polecić kogoś z okolicy kto robi ogrodzenia?
  18. MajekD SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MajekD Zarejestrowany: 07.02.2015 Posty: 21
    Mam do sprzedania niepotrzebną już erbetkę pozostałą po budowie. Jak widać na zdjęciu "komplet" wraz ze słupem i warkoczem.
    Więcej na priv. Odbiór osobisty z Otwocka. Oczywiście jak ktoś sobie życzy bez słupa to również możemy się dogadać

  19. adk ELITA FORUM (min. 1000)
    adk Zarejestrowany: 19.01.2011 Posty: 2388
    "wyprzedaż garażowa"

    Mam na zbyciu:
    - styropian podłogowy Austrotherm STK EPS T akustyczny pod podłogówkę – mam 1 paczkę grubość płyt 5 cm – oddam za 3 dychy albo jak podpowiada Mąż za flaszkę (jakaś własna nalewka, albo cuś )
    - styropian parkingowy TYRON EPS 200-036 – u mnie posłużył do ocieplenia dachu płaskiego - grubość 10 cm do odsprzedaży mam : 2 paczki z płytami o wymiarach 1m x 0,5m 2 paczki i 1 paczka z płytami 2m x 1m - łącznie 18m2 sprzedam za 300 zł (można go dać na elewację, można go też położyć pod podłogówkę)
    - styropian szary elewacyjny IZOTERM EPS-S Fasada Max Lambda 031 - mam 1 paczkę, płyty z frezem 1mx0,5 m, grubość 15 mm – oddam za piękny uśmiech
    - mam również sporo kołków do styropianu na elewację – plastikowe – oddam za ładne Dziękuję
    - 1 płyte gk – biała, standardowa co do wielkości i grubości – oddam gratis,
    - cegła Hoffmanowska – cegła pełna palona ręcznie formowana, kolor „tradycyjna malinowa”, klasa 15, wymiary 250x120x65 mm, cegła z Cegielni Hoffmanowskiej w Kraśniku – mam ich ok 650-700 szt – chciałabym je odsprzedać za 650 zł, ale jestem otwarta na negocjacje. tutaj są zdjęcia: http://olx.pl/oferta/cegly-czerwone-recznie-formowane-CID628-IDhcKln.html

    Jako, że nie dysponuję przyczepką - jeśli ktoś się zdecyduje na wzięcie/odkupienie czegoś ode mnie musi sobie zapewnić transport własny.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany piszcie na priv.
  20. andibart WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    andibart Zarejestrowany: 31.07.2009 Posty: 6
    Sprzedam przenośną rozdzielnię budowlaną 150 zł, odbiór w Otwocku

Pokaż wyniki od 4461 do 4480 z 4496