dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Chotomów Grupa
  1. Marian44 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marian44 Zarejestrowany: 05.11.2005 Posty: 161
    UKF - pisz proszę jak najwięcej . Pilnuj tematów i poruszaj je na bieżąco . Ja z racji wieku zapominam , ale jak sobie przypomnę , to też piszę . przypominam wszystkim o zebraniu , bo jak śniegi stopnieją to każdy zacznie myśleć o sobie , a władza nie pilnowana zrobi to co zechce . A tak na marginesie : czy pani Kajdanowicz z gminy czasem mi nie ubliża pisząc " publikc relation" ....
  2. Renatka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Renatka Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 825
    Mario list jest świetny!!! Masz takie lekkie pióro, ale konkretnego kalibru

    Kochani, podzielę sie z Wami radosną nowiną: radni zatwierdzili wreszcie plan i wkrótce będę mogła ubiegać sie o pozwolenie na budowę.
  3. Olena STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Olena Zarejestrowany: 27.02.2004 Posty: 420
    Cytat Napisał Renatka
    Kochani, podzielę sie z Wami radosną nowiną: radni zatwierdzili wreszcie plan i wkrótce będę mogła ubiegać sie o pozwolenie na budowę.

    Renatko to cudownie!!! Załatwiaj szybciutko papierki i zaraz nas dogonisz z robotami
  4. Rocky DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Rocky Zarejestrowany: 14.10.2003 Posty: 654
    Cytat Napisał RRobert
    Czy ktoś z Was buduje się w tamtej okolicy i mógłby mi ewentualnie pomóc namierzyć "sprzedającego"? Na mapce Waszej grupy w tamtych rejonach zaznaczony jest Mario1977.
    Z góry dziękuję
    Witaj RRobert, popytaj okolicznych mieszkańców, powinno się udać zdobyć namiary na właścicieli.

    UKF, Marian44 i inni życzę wytrwałości! Ja będę sobie mieszkał w gminie Serock , ale za to Wy macie blizej do stolicy

    Cytat Napisał Renatka
    Kochani, podzielę sie z Wami radosną nowiną: radni zatwierdzili wreszcie plan i wkrótce będę mogła ubiegać sie o pozwolenie na budowę.
    Renatka superrr, zaczynaj jak najszybciej!

    mik99 kiedy ruszasz z ocieplaniem? Gdzie kupujesz wszystkie materiały?

    U nas właśnie zamontowano okna i drzwi, na szczęście wszystkie zmieściły się w otworach . A teraz elektrycy kończą instalację. Tak więc już o krok bliżej do przeprowadzki
  5. UKF DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    UKF Zarejestrowany: 23.02.2004 Posty: 654
    Renatko, super nowina!!! Oby dalej wszystko szło jak z płatka

    Rocky, fajnie, że prace się posuwają

    Co do gminy, to będę pytać...... Ale to już po weekendzie, bo w niedzielę mam egzamin i muszę się troszkę pouczyć....

    Pozdrowienia, Maria
  6. Renatka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Renatka Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 825
    Olena , pokrzepiające jest to doganianie z robotami. Chyba jakieś super turbo z dopalaczem byłoby potrzebne

    Rocky, dzięki i zazdroszczę drzwi i okien

    Mario, dziękuję i trzymam mocno kciuki za pomyślne zaliczenie egraminu.
  7. Marian44 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marian44 Zarejestrowany: 05.11.2005 Posty: 161
    Rocky -dzięki za wsparcie , ja z wnusią za wiele nie zdzialam , ale mlodzież ?????????????? -zobaczymy , brawa dla UKF
  8. Olena STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Olena Zarejestrowany: 27.02.2004 Posty: 420
    Cytat Napisał Rocky
    U nas właśnie zamontowano okna i drzwi, na szczęście wszystkie zmieściły się w otworach . A teraz elektrycy kończą instalację. Tak więc już o krok bliżej do przeprowadzki
    U nas będą montować we środę Teraz nam schną wylewki. A ja zaczynam z obłędem w oczach szukać terakoty i glazury
  9. Rocky DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Rocky Zarejestrowany: 14.10.2003 Posty: 654
    Cytat Napisał Olena
    Teraz nam schną wylewki.
    A kto Wam robił wylewki? Jak poszło i jakie są ceny?
  10. Marian44 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marian44 Zarejestrowany: 05.11.2005 Posty: 161
    Olena- zajedż do sklepu na ul. Kościuszki w Legionowie , przed g-sem , wejście po schodkach . BARDZO duży wybór glazur i terakot po przystępnych cenach . To najbliżej , a dalej to jeśli chcesz to podpowiem Ci jak szukać .
  11. Olena STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Olena Zarejestrowany: 27.02.2004 Posty: 420
    Marian44 dzięki za namiary. Co prawda nie wiem gdzie jest ul. Kościuszki ale zaraz spojrzę na plan i może we środę się tam wybiorę. Jak na razie biegam bo duzych, niepolecanych marketach - upatrzyłam sobie jedną terakotę w Castoramie. Jutro po drodze na obiadek u teściów mam hurtownię Valdi - mam zamiar wstąpić

    A dziś zamówiliśmy wkład do kominka Wiecie, że pod naszą "Grupę Chotomowską" podpinają się ludzie i z innych miejscowości?
  12. Marian44 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marian44 Zarejestrowany: 05.11.2005 Posty: 161
    Olena- to co u Waldiego znajdziesz prawie w każdym sklepie tylko na zamówienie ale o kilkanaście % taniej . Musisz wiedzieć czego szukasz.
  13. mik99 Lider FORUM (min. 2800)
    mik99 Zarejestrowany: 07.01.2004 Posty: 3109
    Czy u WAS też drogi zamieniły się w górskie potoki?

    Jazda po okolicznych budowach przypomina mi rajd camel trophy, mozę niebawem odważe się na kilka extremanlnych zdjęć.
  14. grazia111 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    grazia111 Zarejestrowany: 27.06.2004 Posty: 510
    Cytat Napisał Olena
    U nas będą montować we środę Teraz nam schną wylewki. A ja zaczynam z obłędem w oczach szukać terakoty i glazury

    Niedawno byłam na Bartyckiej. Bardzo podobały mi się tam glazury i terakoty.
  15. grazia111 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    grazia111 Zarejestrowany: 27.06.2004 Posty: 510
    Cytat Napisał mik99
    Czy u WAS też drogi zamieniły się w górskie potoki?

    Jazda po okolicznych budowach przypomina mi rajd camel trophy, mozę niebawem odważe się na kilka extremanlnych zdjęć.

    Wraz z wprowadzeniem się do swojego wymarzonego domu trzeba zakupić jeszcze samochód terenowy, żeby te drogi nie sprawiały problemu.
  16. UKF DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    UKF Zarejestrowany: 23.02.2004 Posty: 654
    Cytat Napisał mik99
    Czy u WAS też drogi zamieniły się w górskie potoki?
    Nie, my zażywamy kąpieli błotnych (samochody i buty)

    Maria
  17. UKF DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    UKF Zarejestrowany: 23.02.2004 Posty: 654
    Cytat Napisał Renatka
    Kochani, podzielę sie z Wami radosną nowiną: radni zatwierdzili wreszcie plan i wkrótce będę mogła ubiegać sie o pozwolenie na budowę.
    Dziś na stronie naszej gminy przeczytałam:
    "Witam,
    właśnie dowiedziałam się, że plan zagospodarowania przestrzennego dla Dąbrowy Chotomowskiej i części północnej Chotomowa nie został przyjęty przez Radę Gminy. Jakie są przyczyny nie przyjęcia tego planu? Czym jest to uzasadnione? Rozumiem, że plan stanął w martwym punkcie. Jakich zmian domagają się radni? Którym radnym nie podoba się ten plan?
    (Grażyna, 23.02.2006 r.)

    Odpowiedź:
    Na ostatniej sesji Rady Gminy 22.02.2006 pod głosowanie radnych poddany był wniosek Komisji Rozwoju, dotyczący „odesłania uchwały w sprawie uchwalenia planu ponownie do Komisji Rozwoju, celem sprawdzenia przez Zespół Prawny Urzędu Gminy wydanych decyzji podziałowych na terenie objętym planem pod względem ich zgodności z prawem (...)”. (...)
    Wstrzymanie uchwalenia planu ma, zgodnie z wnioskiem, na celu zbadanie zgodności z prawem decyzji podziałowych, wydanych na terenie objętym planem w przeszłości, co nie ma wpływu na kształt projektu przedstawionego Radzie do uchwalenia."

    oraz:
    "W dniu 28.12.2005 r. odbyła się XLVI sesja Rady Gminy Jabłonna, podczas której podjęto decyzje w następujących sprawach:
    (...)
    Rada podjęła decyzję o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Jabłonna zachodniej części wsi Chotomów;"

    Renatko, mam nadzieję, że żaden z tych planów nie dotyczy Twojej działki....

    Pozdrawiam, Maria
  18. Renatka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Renatka Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 825
    Mario, ten pierwszy wymieniony dotyczy mojej działki. Plan został zatwierdzony po konsultacji w Komisji Rozwoju i przyjęty przez Radę Gminy w środę 22.03.2006. Hurra!!!
    Plan nie jest doskonały, ale w porę nie zareagowałam. Nie podoba mi się sprawa drogi dojazdowej i narzucona obowiązkowa linia zabudowy wynosząca 6 metrów.
  19. grazia111 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    grazia111 Zarejestrowany: 27.06.2004 Posty: 510
    Cytat Napisał Renatka
    Mario, ten pierwszy wymieniony dotyczy mojej działki. Plan został zatwierdzony po konsultacji w Komisji Rozwoju i przyjęty przez Radę Gminy w środę 22.03.2006. Hurra!!!
    Plan nie jest doskonały, ale w porę nie zareagowałam. Nie podoba mi się sprawa drogi dojazdowej i narzucona obowiązkowa linia zabudowy wynosząca 6 metrów.

    czy to jest rzeczywiście obowiązkowa linia zabudowy? może chodzi o to, że nie można bliżej do drogi, ale dalej można.
    Trzeba będzie dopytać u projektanta podczas zagospodarowywania działki.
  20. sonal STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sonal Zarejestrowany: 10.01.2005 Posty: 465
    o ile pamiętam w swoim przypadku (gdy nie było jeszcze planu) dostałem WZ w których stało ze "nieprzekraczalna linia zabudowy wynosi 6 m"
    po zatwierdzeniu planu na obszar w którym znajduje się moja działka słowo "nieprzekraczalna" zamieniono na "obowiązująca" - czyli wszyscy muszą w jednej linii

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Nieprze...linia_zabudowy
Pokaż wyniki od 2981 do 3000 z 6194