dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Chotomów Grupa
  1. alkasta SYMPATYK FORUM (min. 10)
    alkasta Zarejestrowany: 20.02.2013 Posty: 13
    Witam,

    mamy zamiar budować tym razem w Jabłonnie na koniec marca. Czy ktoś może ma do sprzedania stemple ok 3m, pompę ręczną?

    K.S.
  2. pacyfist FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pacyfist Zarejestrowany: 13.12.2012 Posty: 126
    Witam wszystkich z okolic Chotomowa.
    Od jakiegoś czasu śledzę wyrywkowo wątek tej grupy ponieważ bardzo podoba mi się Chotomów jako przyszłe miejsce zamieszkania
    Miałem budować się w na działce blisko PKP ale okazało się że projektowany Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje drogę w miejscu działki na którą miałem podpisaną umowę przedwstępną i po budowie
    W związku z tym znowu muszę szukać działki...
    Byłbym wdzięczny mieszkańcom Chotomowa bywającym na grupie za namiary na działki (a jeszcze lepiej za kontakt do właściciela) w pobliżu PKP, max do 1km od stacji PKP ponieważ oboje z żoną będziemy codziennie jeździć pociągiem do pracy w Warszawie.
    Szukam działki w tej konkretnej lokalizacji już od wakacji. Byłem bliski kupna dwóch działek ale póki co nic z tego nie wyszło
    Będę wdzięczny za wszelką pomoc, pomóżcie mi zostać waszym sąsiadem
  3. piohal FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    piohal Zarejestrowany: 09.07.2006 Posty: 181
    Do sprzedania kompletna rozdzielnica budowlana (gniazda 230 i siłowe) stojąca na nóżkach z zainstalowanym profesjonalnie podlicznikiem. Odbiór w Warszawa Rembertów.
    Cena 300 zł
    tel. 0608 838 268
    [email protected]
  4. jarekd07 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarekd07 Zarejestrowany: 25.08.2012 Posty: 16
    Cytat Napisał pacyfist
    Witam wszystkich z okolic Chotomowa.
    Od jakiegoś czasu śledzę wyrywkowo wątek tej grupy ponieważ bardzo podoba mi się Chotomów jako przyszłe miejsce zamieszkania
    Miałem budować się w na działce blisko PKP ale okazało się że projektowany Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje drogę w miejscu działki na którą miałem podpisaną umowę przedwstępną i po budowie
    W związku z tym znowu muszę szukać działki...
    Byłbym wdzięczny mieszkańcom Chotomowa bywającym na grupie za namiary na działki (a jeszcze lepiej za kontakt do właściciela) w pobliżu PKP, max do 1km od stacji PKP ponieważ oboje z żoną będziemy codziennie jeździć pociągiem do pracy w Warszawie.
    Szukam działki w tej konkretnej lokalizacji już od wakacji. Byłem bliski kupna dwóch działek ale póki co nic z tego nie wyszło
    Będę wdzięczny za wszelką pomoc, pomóżcie mi zostać waszym sąsiadem


    Jeśli interesuje Was okolica ulicy Jasnej (chotomow) to mam namiar na właściciela.
    My własnie tam w zeszłym roku kupiliśmy działeczkę super okolica .
  5. pacyfist FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pacyfist Zarejestrowany: 13.12.2012 Posty: 126
    Cytat Napisał jarekd07
    Jeśli interesuje Was okolica ulicy Jasnej (chotomow) to mam namiar na właściciela.
    My własnie tam w zeszłym roku kupiliśmy działeczkę super okolica .
    Dzięki Jarekd07 za odpowiedź, jezdziłem tam swojego czasu szukając działki, faktycznie fajna okolica tylko zbyt daleko od PKP jak dla mnie. Tak czy inaczej dzięki za chęć pomocy.
  6. Lobelka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Lobelka Zarejestrowany: 20.07.2007 Posty: 125
    Witajcie, szukam ekipy do montazu podbitki w domu w Chotomowie. Nachetniej drewnianej. Pewnie to banalne, co napisze, ale zalezy mi na ekipie, ktora starannie wykonuje swoja prace, nie idzie na skroty. Czy mozecie kogos polecić? Bede wdzieczna na namiary.

    pozdrawiam
  7. beerboobs SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beerboobs Zarejestrowany: 17.02.2013 Posty: 16
    Witam wszytkich, my również zaczelismy budowę 01-03-2013 w Skrzeszewie. Budujemy dom z archonu Dom w winogronach G z kilkoma zmianami. Ławy już wylane, czekamy na pogodę albo zmieniamy projekt na iglo.
  8. kaaajtek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaaajtek Zarejestrowany: 27.02.2013 Posty: 5
    Witam serdecznie,
    planuję budowę domu w Skierdach - obecnie jestem na etapie czekania na warunki zabudowy, także jeszcze mnie czeka z papierologii m.in. pozwolenie na budowę w starostwie w Legionowie. Generalnie będę potrzebował wszystkiego począwszy od kierownika budowy, poprzez ekipy murarzy, dekarzy itp. Dajcie proszę znać jeżeli macie kogoś naprawę wartego polecenia (wiem, że już różne polecenia pojawiały się wczesniej na forum - czytałem, niemniej jednak jeżeli te same nazwiska znowu się powtórzą to będzie jedynie świadczyć o fachowości tychże ludzi/ekip).
    JAk myślicie, jak długo będę czekał na pozowolenie na budowę ze starostwa? Macie jakieś metody, żeby to było jak najszybciej? Chciałbym jeszcze w tym roku zacząć i doprowadzić do SSO.
    pozdrawiam,
  9. beerboobs SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beerboobs Zarejestrowany: 17.02.2013 Posty: 16
    Cytat Napisał kaaajtek
    JAk myślicie, jak długo będę czekał na pozowolenie na budowę ze starostwa? Macie jakieś metody, żeby to było jak najszybciej? Chciałbym jeszcze w tym roku zacząć i doprowadzić do SSO.
    pozdrawiam,

    Cześć, z pozwoleniami na budowe już nie powinno być problemów, przynajmniej po artykułach w http://www.gazetapowiatowa.pl/artyku...twie,1828.html.

    ja dostałem bardzo szybko i sprawnie.

    pozdrawiam
  10. kaaajtek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaaajtek Zarejestrowany: 27.02.2013 Posty: 5
    Cytat Napisał beerboobs
    Cześć, z pozwoleniami na budowe już nie powinno być problemów, przynajmniej po artykułach w http://www.gazetapowiatowa.pl/artyku...twie,1828.html.

    ja dostałem bardzo szybko i sprawnie.

    pozdrawiam
    cześć,
    dzięki za odpowiedź. Ciekawy artykuł mam nadzieję, że i mi to sprawnie wydadzą. Napiszesz mi jak długo czekałeś? W tej chwili zaczyna się u mnie troszkę walka z czasem w załatwianiu formalności..... bo oczywiście zamiast zacząć w zimie w zeszłym roku, zacząłem nie tak dawno... i dlatego tak dopytuję o ten czas

    pozdrawiam,
  11. beerboobs SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beerboobs Zarejestrowany: 17.02.2013 Posty: 16
    Cytat Napisał kaaajtek
    cześć,
    dzięki za odpowiedź. Ciekawy artykuł mam nadzieję, że i mi to sprawnie wydadzą. Napiszesz mi jak długo czekałeś?
    Równo 30 dni 10.09 złożony wniosek, 10.10 PnB.
  12. jarekd07 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarekd07 Zarejestrowany: 25.08.2012 Posty: 16
    Cytat Napisał beerboobs
    Równo 30 dni 10.09 złożony wniosek, 10.10 PnB.
    kurcze niezły czas !!!!!
    Ja liczyłem na jakieś 2 miesiące .
  13. kaaajtek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaaajtek Zarejestrowany: 27.02.2013 Posty: 5
    Cytat Napisał beerboobs
    Równo 30 dni 10.09 złożony wniosek, 10.10 PnB.
    taaak.... też mnie ten termin pozytywnie zaskoczył jeżeli u mnie byłoby podobnie, to ten SSO w tym roku byłby całkiem realny
    dzięki za odpowiedź
  14. beerboobs SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beerboobs Zarejestrowany: 17.02.2013 Posty: 16
    Jeszcze a propo pozwolenia, to polecam przy wyborze architekta który będzie adaptował gotowy projekt, wsiąść taką pracownie projektowa, która załatwia wszystko za Ciebie. Wcale nie kosztuje to więcej. Jak ktoś potrzebuje to mogę podać na priv namiary na pracownie, która mnie obsługiwała i w starostwie byłem 2 razy, odebrać pozwolenie na budowę i po 2 tygodniach przybić pieczątkę że się uprawomocniło.

    P.S
    Przestałem wierzyć, że zima odejdzie....
  15. pieknyromek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pieknyromek Zarejestrowany: 01.03.2013 Posty: 690
    Cytat Napisał beerboobs
    Witam wszytkich, my również zaczelismy budowę 01-03-2013 w Skrzeszewie. Budujemy dom z archonu Dom w winogronach G z kilkoma zmianami. Ławy już wylane, czekamy na pogodę albo zmieniamy projekt na iglo.
    Zatem witam sąsiadów
    Mam nadzieję że nie będziecie musieli stawiać igloo
  16. jarekd07 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarekd07 Zarejestrowany: 25.08.2012 Posty: 16
    Witam
    Szukam solidnego murarza i pana koparkę ,możecie kogoś polecić?
    pozdrawiam Jarek
  17. kaaajtek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kaaajtek Zarejestrowany: 27.02.2013 Posty: 5
    jeszcze jedno pytanko mam do Szanownych Forumowiczów... potrzebuję miejscowego Pana złotą rączkę, lub bardziej jakiegoś cieślę do wykonania na działce drewnianego domku na narzędzia na wymiar (działka w Skierdach). Możecie kogoś polecić? pozdrawiam.
  18. driven22 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    driven22 Zarejestrowany: 02.08.2009 Posty: 15
    Witam,

    Mam 30 rolek wełny mineralnej ISOVER SUPERMATA 15 cm która została mi z właśnie ocieplonego poddasza - najcieplejsza na rynku , na poddaszu układa się rewelacyjnie nie pyli jak zwykła wełna i jest super elastyczna nie trzeba jej wiązać, nie osiada. Zostało mi wspomniane 30 szt wszystko leży w suchym garażu było przywiezione prosto z fabryki (a nie ze składu na którym leżą na zewnątrz i podmiękają). Sprzedam w super cenie 22 zł za m2. Proszę o kontakt Grzesiek 605131340- jestem z Wieliszewa w razie czego mogę podrzucić w okolice Legionowa/Chotomowa.
  19. szegad SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szegad Zarejestrowany: 04.05.2013 Posty: 28
    Cześć!
    Poszukuję sprawdzonego kierownika budowy, który pomoże mi w odebraniu budowy od sprzedającego w stanie sur. zamkniętym (sprawdzenie zgodności z projektem i jakości robót) i kontynuowanie budowy. Takie, który coś podpowie i da się z nim pogadać.
    Pozdrawiam!
    S.
  20. Monika.Sz-a STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a Zarejestrowany: 27.11.2008 Posty: 456
    witam, jeśli ktos może polecić firmę wykonującą ogrodzenia z klinkieru, która nie wykończy mnie finansowo to będę wdzięczna..
Pokaż wyniki od 6141 do 6160 z 6194