dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska
Strona 1 z 395
  1. misiak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    misiak Zarejestrowany: 23.05.2006 Posty: 487
    Witam, mam nadzieje ze tu bedziemy umieszczac namiary na firmy i aktualne/atrakcyjne ceny na towary ktore wyszukalismy w gaszczu milina ofert na poszczegolnych etapach naszej budowy !
    Mysle ze kazdemu to ulatwi selekcje i zaoszczedzi sporo szukania
    ja zaczynam moze stan 0 jeszcze w tym roku (jak dobrze pojdzie ) a cala para chce ruszyc na wiosne !

    pozdr
    misiak
  2. anstak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anstak Zarejestrowany: 25.09.2005 Posty: 248
    Hej hej witam na nowej grupie
    Ja co prawda jestem na nieco wyższym stanie zaawansowania budowlanego, ale odpowiadam Misiek na Twoje pierwsze pytania

    >>>obecnie szukam siatki ogrodzeniowej lesnej 160x15x15 i kolkow (moga byc krzywe steple) siatka w liroju 167 za 50 m a stemple krzywe jakies 7 zl netto w tartaku w kiekrzu

    Ja kupilam siatkę w Komornikach u producenta, wiem także, ze drugi sklep mają wgdzies w Poznnaiu na uil. Ostaniej ich www www.siatki.com.pl
    ceny na pewno nizsze niz w liroju, bo porownywalam w komornikach i bylo ok.

    co do stempli to najlepiej popytac tutaj na forum, uzywane a dobre ida za pól ceny. Ja np bede miala do oddania za ok 2 tygodnie

    A moje pytanie, gdzie teraz kupiliście lub kupujecie swoje działki w WLKP? Ja juz swoją mam, ale dalsza rodzina szuka)
  3. majania DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majania Zarejestrowany: 26.05.2005 Posty: 587
    Witam I za zaczynam w 2007. W tym roku jak się uda fundamenty. Działka jest, budynek wytyczony...czekamy na wejście brygady...

    Rozeznanie w cenach zrobione:
    1. Stal - Centrostal szczecinek;
    2. Bloczki - Borówiec
    3. Beton - Stanbud

    Pozdrawiam
  4. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    hmm, ale grupa zaczynająca budowę w 2007 już istnieje...
  5. Mice ELITA FORUM (min. 1000)
    Mice Zarejestrowany: 09.10.2006 Posty: 1971
    Proponuję, żeby jeszcze każdy dorzucił, do info o sobie, gdzie się buduje, tak jak ja wrzuciłem będzie milej

    Anstak, ja kupowałem rok temu i wtedy na tapecie były : Rokietnica i okolice, Szczytniki, Kamionki, Borówiec, Suchy Las, Morasko, okolice Swarzędza (Garby, Nowa Wieś itd).

    Swoją drogą mam pytanie o architekta naprawdę godnego polecenia do przeróbek gotowego projektu. Projekt mam ale chciałbym go trochę przerobić.
  6. Acidtea DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Zarejestrowany: 30.06.2005 Posty: 595
    Ja też się chętnie zapiszę do tej grupy

    agnieszkakusi
    tak, masz rację, ale to jak w tytule postu, dotyczy tylko wielkopolski.
  7. Acidtea DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Zarejestrowany: 30.06.2005 Posty: 595
    My w Pokrzywnie. Chyba, że test 11 listopada wypadnie negatywnie?
  8. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    Acidtea.....może to i racja. Można w swoim regionie wymieniać się informacjami o hurtowniach, materiałach... Tez chyba założę taką grupę, ale nie widzę na forum zbyt wiele osób z okolic Torunia..
  9. Acidtea DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Zarejestrowany: 30.06.2005 Posty: 595
    agnieszkakusi

    oczywiście do grupy 2007 też zaglądadam, ale ma to o tyle sens, o ile są wspólne tematy, typu raczej ogólnego. Co do cen, ceny z Twojego rejonu lub ze Śląska, na pewno różnią się od wielkopolskich, jak zresztą ceny w Poznaniu są inne niż w mniejszych miastach w wielkopolsce.

    A może są osoby z Bydgoszczy, Włocławka, Grudziądza itp?

    pozdrawiam
  10. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    Acidtea, no chyba nie ma.... założyłam wątek i poczekam na wyniki...
  11. misiak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    misiak Zarejestrowany: 23.05.2006 Posty: 487
    Cytat Napisał anstak
    Hej hej witam na nowej grupie
    Ja co prawda jestem na nieco wyższym stanie zaawansowania budowlanego, ale odpowiadam Misiek na Twoje pierwsze pytania

    >>>obecnie szukam siatki ogrodzeniowej lesnej 160x15x15 i kolkow (moga byc krzywe steple) siatka w liroju 167 za 50 m a stemple krzywe jakies 7 zl netto w tartaku w kiekrzu

    Ja kupilam siatkę w Komornikach u producenta, wiem także, ze drugi sklep mają wgdzies w Poznnaiu na uil. Ostaniej ich www www.siatki.com.pl
    ceny na pewno nizsze niz w liroju, bo porownywalam w komornikach i bylo ok.

    co do stempli to najlepiej popytac tutaj na forum, uzywane a dobre ida za pól ceny. Ja np bede miala do oddania za ok 2 tygodnie

    A moje pytanie, gdzie teraz kupiliście lub kupujecie swoje działki w WLKP? Ja juz swoją mam, ale dalsza rodzina szuka)
    wiec sprawdzilem ta firme i tak
    siatka 160x15x15 (50m) w siatki.com.pl cena za metr brutto 3,97 a w liroju 3,52

    siatka 160x15x30 (25m) w siatki.com.pl cena za metr brutto 3,17 a w liroju 3,40

    a ale tez dziwne bo dzwoniac na poznanski nr. co innego mowia i w komornikach co innego jeszcze dokladnie spradze!

    a buduje sie w rokietnicy !
  12. misiak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    misiak Zarejestrowany: 23.05.2006 Posty: 487
    Cytat Napisał agnieszkakusi
    hmm, ale grupa zaczynająca budowę w 2007 już istnieje...
    wiem ze istnieje ale zakladajac grupe chcialem zeby bylo przejrzyscie
    bo zabardzo mnie nie interesuja ceny w gdansku czy warszawie
    a jak jest ogolna grupa to w gaszczu nic nie idzie poszukac
    i wiekszosc postow zostaje bez odpwiedzi
    mam nadzieje ze pomniejszona grupa bedzie silniej wspolpracowac i wymieniac sie informacjami
  13. misiak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    misiak Zarejestrowany: 23.05.2006 Posty: 487
    oto moj pierwszy zakup na dzialke
    garaz blaszany 5x3 z drzwiami do gory otwieranymi 1800 zl (cena z transportem - Krakow , i montazem ) tel 509574644
    wer. drzwiami normalnie otwieranymi 1500 zl
    to jakies 300 zl tanie niz szukalem w poznaniu i oklicach !

    a garaz wyglada tak ( to nie jest z tej firmy - tylko fotka !!!)
    Garaz taki jak moj
  14. krys1 ELITA FORUM (min. 1000)
    krys1 Zarejestrowany: 29.08.2006 Posty: 1912
    Cytat Napisał anstak
    Hej hej witam na nowej grupie

    A moje pytanie, gdzie teraz kupiliście lub kupujecie swoje działki w WLKP? Ja juz swoją mam, ale dalsza rodzina szuka)
    #@$%^&**(())
  15. krys1 ELITA FORUM (min. 1000)
    krys1 Zarejestrowany: 29.08.2006 Posty: 1912
    Cytat Napisał Mice

    Swoją drogą mam pytanie o architekta naprawdę godnego polecenia do przeróbek gotowego projektu. Projekt mam ale chciałbym go trochę przerobić.
    Jeszcze nie mam sprawdzonego bo dopiero robi nam projekt. Ale nam go polecano. Możesz z nim pogadać, nam odpowiadała jego cena za projekt indywidualny.
    Wiesław Vowie z Szamotuł tel.0-61 29 22 821
    29 32 144
  16. Mice ELITA FORUM (min. 1000)
    Mice Zarejestrowany: 09.10.2006 Posty: 1971
    Ja mam działkę w Tarnowie podgórnym
    Tam mieszka moja siostra, 50m od kościoła

    Cytat Napisał krys1
    Cytat Napisał Mice

    Swoją drogą mam pytanie o architekta naprawdę godnego polecenia do przeróbek gotowego projektu. Projekt mam ale chciałbym go trochę przerobić.
    Jeszcze nie mam sprawdzonego bo dopiero robi nam projekt. Ale nam go polecano. Możesz z nim pogadać, nam odpowiadała jego cena za projekt indywidualny.
    Wiesław Vowie z Szamotuł tel.0-61 29 22 821
    29 32 144
    Super, dzięki, jakby co będę dzwonił do niego.
  17. krys1 ELITA FORUM (min. 1000)
    krys1 Zarejestrowany: 29.08.2006 Posty: 1912
    [quote="Mice"]
    Ja mam działkę w Tarnowie podgórnym
    Tam mieszka moja siostra, 50m od kościoła

    Nie, to nie jest przy kościele, wręcz przeciwnie, trochę w kierunku na Kaźmierz, dużo ludzi się tu buduje, działki mają średnio po 700m kw.
  18. anstak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anstak Zarejestrowany: 25.09.2005 Posty: 248
    Cytat Napisał misiak

    wiec sprawdzilem ta firme i tak
    siatka 160x15x15 (50m) w siatki.com.pl cena za metr brutto 3,97 a w liroju 3,52

    siatka 160x15x30 (25m) w siatki.com.pl cena za metr brutto 3,17 a w liroju 3,40

    a ale tez dziwne bo dzwoniac na poznanski nr. co innego mowia i w komornikach co innego jeszcze dokladnie spradze!

    a buduje sie w rokietnicy !

    Hej ja porównywałam ceny na żywo w komornikiach tego samego dnia , w liroju było drozej srednio 50 gr na metrze.
  19. Marzin ELITA FORUM (min. 1000)
    Marzin Zarejestrowany: 26.12.2005 Posty: 2219
    Cytat Napisał majania
    Witam I za zaczynam w 2007. W tym roku jak się uda fundamenty. Działka jest, budynek wytyczony...czekamy na wejście brygady...

    Rozeznanie w cenach zrobione:
    1. Stal - Centrostal szczecinek;
    2. Bloczki - Borówiec
    3. Beton - Stanbud
    Mam pytanka:
    - bloczki po ile? Można jakis dokładny namiar
    - to samo stal. ceny i jakiś namiar.


    A teraz ja:

    Buduję (zaczynam) w Rokietnicy, pracuję w Tranowie podgórnym, a mieszkam w wynajętej kawalerce w Poznaniu

    i parę informacji
    - cement z gruchy załatwia mi budowlaniec. 190zł/m3 i bez Vat-u
    - bloczki 1,7zł/szt też bez Vat. Namiaru dokładnego nie mam, ale wiem jak tam dojechać - gdzieś w Sadach. Jutro bede jechał z roboty i to zajade, pogadam i dam zanć
    - płyty stropowe. Betoniarnia Międzychód. 43zł/m2 płyty. Cena bez transportu
    - Siporex 24-ka - jak do tej pory najtaniej zaproponowali mi w hurtowni w Szamotułach. 6,00zł/szt netto. Cena z dowozem

    A kto z Was jeszcze będzie kupował Siporex? Moze się zgadamy i wynegocjujemy gdzieś dobre ceny.


    Misiak podawał namiar na garaże. Ja też mam jeden.
    http://www.konstal.tit.pl/
  20. misiak STAŁY BYWALEC (min. 300)
    misiak Zarejestrowany: 23.05.2006 Posty: 487
    Cytat Napisał Marzin
    Cytat Napisał majania
    Witam I za zaczynam w 2007. W tym roku jak się uda fundamenty. Działka jest, budynek wytyczony...czekamy na wejście brygady...

    Rozeznanie w cenach zrobione:
    1. Stal - Centrostal szczecinek;
    2. Bloczki - Borówiec
    3. Beton - Stanbud
    Mam pytanka:
    - bloczki po ile? Można jakis dokładny namiar
    - to samo stal. ceny i jakiś namiar.


    A teraz ja:

    Buduję (zaczynam) w Rokietnicy, pracuję w Tranowie podgórnym, a mieszkam w wynajętej kawalerce w Poznaniu

    i parę informacji
    - cement z gruchy załatwia mi budowlaniec. 190zł/m3 i bez Vat-u
    - bloczki 1,7zł/szt też bez Vat. Namiaru dokładnego nie mam, ale wiem jak tam dojechać - gdzieś w Sadach. Jutro bede jechał z roboty i to zajade, pogadam i dam zanć
    - płyty stropowe. Betoniarnia Międzychód. 43zł/m2 płyty. Cena bez transportu
    - Siporex 24-ka - jak do tej pory najtaniej zaproponowali mi w hurtowni w Szamotułach. 6,00zł/szt netto. Cena z dowozem

    A kto z Was jeszcze będzie kupował Siporex? Moze się zgadamy i wynegocjujemy gdzieś dobre ceny.


    Misiak podawał namiar na garaże. Ja też mam jeden.
    http://www.konstal.tit.pl/
    a dowiadywales sie o ceny bo w ciagu miesiaca ceny ostro w gore poszly a w necie sa aktualizowane ostatnio w czerwcu ??


    tak wyglada ten co ja mam [/url]
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 7897
Strona 1 z 395