dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Toruń i okolice...:-)))
Strona 1 z 539
  1. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    A niech tam, spróbuję...powstała taka grupa z Wielkopolski. Może znajdę na forum osoby, które zaczynają budowę w 2007r z okolic Torunia?
  2. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    no i tak myslałam, że nikogo nie ma....
  3. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    no cóż w Toruniu chyba ludzie nie zaglądają na forum...bo buduje się dosyć dużo..
  4. Izawi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Izawi Zarejestrowany: 07.05.2006 Posty: 128
    Oj tam zaraz nie zaglądają Jest grupa toruńsko-bydgoska..
    My jesteśmy już na półmetku budowy ( w Wielkiej Nieszawce)
  5. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    tak, tylko w grupie bydgosko-toruńskiej jest tylko Murowaniec...
  6. Izawi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Izawi Zarejestrowany: 07.05.2006 Posty: 128
    A gdzie będziecie budować?
  7. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    Kopanino, 2 km za Złotorią. W sumie to właśnie kończymy fundamenty. Ale na ten rok to wszystko.
  8. piotrulex OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    piotrulex Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 5383
    Cytat Napisał Izawi
    Oj tam zaraz nie zaglądają Jest grupa toruńsko-bydgoska..
    My jesteśmy już na półmetku budowy ( w Wielkiej Nieszawce)
    a gdzie budujecie bo my tez mamy dzialeczke w wielkiej nieszawce i plan na wiosna 2007 / grudzien 2008
  9. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    ooooo...reaktywacja...
  10. patikop SYMPATYK FORUM (min. 10)
    patikop Zarejestrowany: 21.10.2006 Posty: 55
    no to ja też się dopiszę..
    Działkę w przyszłym tygodniu kupujemy.
    Projekt był wybrany, ale po konsultacji na forum jakoś tak mój zapał się zmniejszył. Więc poszukiwań ciąg dalszy.
    Działka w Kopano, więc z Agnieszką będziemy sąsiadkami.
    I chyba lepiej trafić nie mogłam.
  11. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Witam

    Cieszę się, że ktoś zainicjował nową grupkę z naszego miasta.

    Ja także startuję wiosną. Zaczynam w Małej Nieszawce na granicy z Toruniem. Obecnie na naszej działce gmina właśnie kładzie wodę i kanalizę. Prąd już w skrznce na działce. Gaz będzie późną wiosną - no i czeka komplet dokumentów i papierów w segregatorze. Będę czekał z niecierpliowścią aż zejdą śniegi (jeśli będą ).
    Obecnie rozmawiam z ekipami - macie może już jakieś doświadczenia z wykowacami - na rynku jest tragicznie.

    Pozdrawiam

    Thomass


    http://www.projekty.murator.pl/proje...74&IdKolekcji=
  12. Izawi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Izawi Zarejestrowany: 07.05.2006 Posty: 128
    O kurczę, grupa się rozkręca. Witam koleżeństwo z Nieszawek (Małej i Wielkiej
    A my chcemy spędzić Boże Narodzenie już w nowym domu.
    Tomek, zastanawiam się, czy nie jesteś czasem kolegą mojego męża, bo i imię się zgadza i miejsce
  13. kosiu SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kosiu Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 46
    Witam Wszystkich!

    A my kupilismy dzialke po drugiej stronie Wisly w Zlejwsi Malej...

    Na poczatku przyszlego roku chcielibysmy ruszyc z papierkologia i uzyskac pozwolenie na budowe. Czy jest ktos na forum z tych okolic? Byc moze bedziemy mieli jakies pytania i byloby milo gdybysmy mogli skorzystac z Waszych doswiadczen...
  14. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    o jej... cos może z tej grupy wyjdzie ja już jestem troche dalej, bo własnie skończyliśmy fundamenty. Czekamy na wiosnę i zaczynamy stawiać ściany. Z racji sprzedanego mieszkania zaczynam juz kupować materiały. W tym tygodniu ma przyjechać przedstawiciel z Braasa. Zobaczymy jaką cenę mi zaoferuje. No i oczywiście poinformuję wszystkich gdzie co ile kosztuje

    Pati, dzięki....
  15. piotrulex OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    piotrulex Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 5383
    Cytat Napisał Izawi
    O kurczę, grupa się rozkręca. Witam koleżeństwo z Nieszawek (Małej i Wielkiej
    A my chcemy spędzić Boże Narodzenie już w nowym domu.
    my tez mamy plan na gwiazdke z tym ze 2008 toku
  16. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    U mnie patrząc realnie ... to szansze na Wigilię w 2007 w nowym domu raczej niewielkie, ale 22 lipca 2008 mogę obchodzić już hucznie !!!

    A na serio jeśli ktoś potrzebuje pomocy w papierologii to służę doradztwem i ewentualnymi kontaktami na lokalnym podtoruńskim podwórku.

    Izawi - może trochę mniej tajemniczo??? A nuż już kiedyś piliśmy razem piwo (lub winko)? Z mężem lub z Tobą.
    No a chociaż u nas w Nieszawce chociaż po wyborach wojt raczej nam się nie zmieni - gość jest raczej konkretny i wie o co chodzi w samorządzie.

    Pozdrawiam

    Thomass
  17. piotrulex OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    piotrulex Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 5383
    Cytat Napisał thomass28
    No a chociaż u nas w Nieszawce chociaż po wyborach wojt raczej nam się nie zmieni - gość jest raczej konkretny i wie o co chodzi w samorządzie.
    potwierdzam

    jakis czas pracowalem w urzedzie pod jego rzadami

    dobrze rzadzi choc nie zasze zatrudnia wlasciwych ludzi ale tak to jest
  18. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    ciekawe jak dużo osób buduje się z okolic Złotorii, Kopanina?? HALLO, jest tu ktoś??
  19. cemik1 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    cemik1 Zarejestrowany: 18.06.2006 Posty: 739
    Cytat Napisał kosiu
    Witam Wszystkich!

    A my kupilismy dzialke po drugiej stronie Wisly w Zlejwsi Malej...

    Na poczatku przyszlego roku chcielibysmy ruszyc z papierkologia i uzyskac pozwolenie na budowe. Czy jest ktos na forum z tych okolic? Byc moze bedziemy mieli jakies pytania i byloby milo gdybysmy mogli skorzystac z Waszych doswiadczen...
    Też tam buduję. Jestem na etapie wykończeniówki. Jak by co to pytaj, może będę coś mógł podpowiedzieć.
    Proponuję jednak rozważyć ruszenie niezwłocznie z papierami. Kosztuje to co prawda kilka tysięcy, ale skoro tylko ustąpi zima będziecie mogli ruszyć z pracami. Później wszystko okropnie się przeciąga i trudno znaleźć fachowców - począwszy od projektantów po murarzy. Także wczesna wiosna to najlepszy etap na negocjowanie cen w hurtowniach - są wygłodniali po zimie i mają część zapasów.
    Na Bydgoszcz i Murowaniec nie ma co się obrażać. Można też tam wiele posłuchać i włączyć się do dyskusji. Nie ma chyba co dzielić włosa na czworo.
  20. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    Cemik, ale nikt sie nie obraża załozyłam ten wątek na podobiznę wątka z Wielkopolski. Wiesz trudno w wielu kwetsich np. projektantów, cen hurtowni rozmawiać osobom z np. Złotorii z osobami z Murowańca. To jest odległość i ciężko będzie te rady wykorzystać. Jest jednak wiele ogólnych spraw, które można obgadać wspólnie. Nie uważam, żeby ten wątek był zły. A jeśli się nie przyjmie to umrze śmiercią naturalną, proste. A do wątku bydgosko-toruńskiego też często zaglądam
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 10774
Strona 1 z 539