dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Na jaką podłogę ??? tzn gdzie bo od tego zależy grubość, i jeszcze jedna ważna rzecz
    jak wspomniałam to grubość ok 3-4 mm więc podłoże czyli beton musi być idealny, ale taka grubość to już cena od około 80 zł netto w górę zależy od producenta,
    Generalnie wychodzi drogo i pytanie gdzie to chcesz, to Ci napiszę czy będziesz się potem wkurzać.

    A najlepiej sobie kiedyś podjedź i zobacz u mnie, organoleptycznie i wtedy Ci wyjaśnie zalety i wady.

    Foty chyba mam zrobione, bo chciał P. Paweł i kamieniarz, ale nie mam kiedy wysłać ))
  2. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał Ewus

    Foty chyba mam zrobione, bo chciał P. Paweł i kamieniarz, ale nie mam kiedy wysłać ))
    podeslij do mnie - wysle mu razem z moimi za kilka dni !!
  3. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Cytat Napisał mea
    podeslij do mnie - wysle mu razem z moimi za kilka dni !!
    Zaraz poszukam , maila mi daj
  4. marek.Bud FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marek.Bud Zarejestrowany: 06.10.2007 Posty: 270
    Mam epoksyd basf'a (austria ?), na garaz ok. ale rysuje sie tzn np. pod ciezszym sprzetem przesuwanym jak np. zageszczarka po zoli. warstwa malowana/rozciagana walkiem.
    i tak jak ktos juz wspomnial trza miec idealna wylewke bo wszystko wychodzi.
  5. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    poznałam co to mieszkanie "na gruncie"...miałam dziś dwa mega pająki w domu...a jako osoba z arachnofobią....to było straszne...wiem że nie powinno sie ich zabijać...ale ja ich do domu nie zapraszałam...jeden wlazł przez taras a drugi przez garaż chyba...tego drugiego "upiłam" - popsikałam ajaxem i zesztywniał...miał prawie 7 cm średnicy !!
    od dziś zapalam wszystkie światła
  6. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    tak mysle hipotetycznie o np salonie i kuchni ... kafle to tania wersja kolo 50zl/m2 ... do tego 30 za polozenie, klej fuga ... mysle ze to porownywalna sumka ... a wyglada oryginalnie, jest cieple i nadaje sie na podlogowke ...

    moze w drugim domu kiedys
  7. dzogurt STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dzogurt Zarejestrowany: 20.09.2009 Posty: 466
    Cytat Napisał Ewus
    Na jaką podłogę ??? tzn gdzie bo od tego zależy grubość, i jeszcze jedna ważna rzecz
    jak wspomniałam to grubość ok 3-4 mm więc podłoże czyli beton musi być idealny, ale taka grubość to już cena od około 80 zł netto w górę zależy od producenta,
    Ewus, hipotetycznie zakladajac, interesuje mnie takie cos w garazu, czy warstwa 3-4mm wystarczy? Jaki to ma kolor koncowy i czy ta cena ok 80zl/m2 to jest z robocizna?
  8. aro_32 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aro_32 Zarejestrowany: 27.12.2009 Posty: 220
    Cytat Napisał preem82
    aro_32 i quenne jeśli teraz p. Damian wam tynkuje, to jesli moge wiedziec o ile predzej zamawialiscie u niego termin ???
    Coś około czerwca się umawiałem. Tyle że na sierpień. Ostatecznie przeniosłem na wrzesień, a wyszło w październiku.
  9. qqq SYMPATYK FORUM (min. 10)
    qqq Zarejestrowany: 07.07.2010 Posty: 85
    przyszłam do was z drinkiem, przycupnę sobie i poczytma o życiu
    mam krwawą mery
  10. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    krwawa to u mnie była gonitwa za pająkiem
    sorry ale nie moge dojsc do siebie zeby takiego gada gonic po korytarzu..
  11. aro_32 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aro_32 Zarejestrowany: 27.12.2009 Posty: 220
    Cytat Napisał Ewus
    Sprzeczać się nie będę, bo i po co .

    My jako firma kładziemy te żywice od 20 lat, czołowych producentów - więc uwierz mi na bieżąco jestem, nie chciałam się wymądrzać


    I znam wszystkie wady i zalety tej powłoki ) sama mam ale w pomieszczeniach gospodarczych.
    I wiem jak wygląda i po ilu latach użytkowania w różnych warunkach.

    Ale jakby nie było są to powłoki przemysłowe - więc bardzo trwałe.

    I na końcu nie to jest ładne co jest ładne , tylko co się komu podoba ).
    Jak pytałem jedną ekipę co robią takie wypasione żywice ok. 3mm grub. to mi rzucili cenę 300PLN za 1m2. Jakiś pewny niemiecki materiał z zabezpieczeniem przeciw żółknięciu. Chciałem (i dalej chcę) to mieć w garażu ale ta cena odpada. Czy można coś trwałego w tej technologii uzyskać za 100-120PLN tak by 20 lat mieć z tym spokój?
  12. qqq SYMPATYK FORUM (min. 10)
    qqq Zarejestrowany: 07.07.2010 Posty: 85
    o, a u mnie tynkuje pan Adam forumowy
  13. qqq SYMPATYK FORUM (min. 10)
    qqq Zarejestrowany: 07.07.2010 Posty: 85
    Queene dobrze, że to ty jego a nie na odwrót, wiesz....
  14. qqq SYMPATYK FORUM (min. 10)
    qqq Zarejestrowany: 07.07.2010 Posty: 85
    ja już planuję mały, jednoosobowy, parterowy domek dla siebie na starość
    więcej wódki sobie muszę dolać
  15. qqq SYMPATYK FORUM (min. 10)
    qqq Zarejestrowany: 07.07.2010 Posty: 85
    czuję się osamotniona, co wy, śpicie?
  16. wrzosowa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wrzosowa Zarejestrowany: 11.03.2011 Posty: 37
    Z moich informacji cena żywicy epoksydowej zaczyna się od 65zł netto (taka najtańsza - jak dla mnie bardziej garażowa), wszystko zależy od wielkości inwestycji. Normalne, że jeśli do położenia jest 20m2 to cena będzie wyższa. To są ceny materiału z robocizną (więc wg mnie całkiem nieźle wychodzi w porównaniu z płytkami). Kolory - praktycznie pełna paleta.
    Taka jaką mamy w mieszkaniu (na piasku kwarcowym) wyjdzie ok. 150zł/m2 i z tą naprawdę nic się nie dzieje.

    W domu w przeważającej większości planujemy właśnie żywicę (bo się sprawdziła), będzie tylko odrobinę drewna i może (ale to pod wielkim znakiem zapytania) w jednym pomieszczeniu beton. Z poliuretanem na pewno damy sobie spokój.
  17. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał qqq
    o, a u mnie tynkuje pan Adam forumowy
    a nie ma u ciebie przypadkiem pana Franka ?? jak jest to mozesz odemnie dac mu w pysk a jak zapyta za co to poprawic /dzołk ofkorz/ do dzis mi sie czkawka odbija

    a co do drinka ... nareszcie moge sie czegos napic mrauuu


    tylko czemu jak q mam alkohol w sypialni i nie moge nic wyciagnac bo mloda obudze !!!!
  18. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał qqq
    czuję się osamotniona, co wy, śpicie?
    dzieciaki uspałam i wreszcie mam jakis tam luz (poza wypatrywaniem pająków serio mam fobie )

    a na starość to wyłączysz góre i masz parter do używania
  19. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    ja tez tu siedze i nadrabiam serialowe zaleglosci z okolo roku

    i nadal chce mi sie drinka ... chyba powinnam pojsc spac ...
  20. adiqq Guest
    adiqq Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał mea
    ja tez tu siedze i nadrabiam serialowe zaleglosci z okolo roku

    i nadal chce mi sie drinka ... chyba powinnam pojsc spac ...
    ja też nadrabiam serialowe zaległości.....w przerwach między pilnowaniem młodego...Mea, co oglądasz?
Pokaż wyniki od 23161 do 23180 z 34093