dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. do-la SYMPATYK FORUM (min. 10)
    do-la Zarejestrowany: 04.12.2005 Posty: 19
    Basia1112 przykro mi, wiadomość prywatna nie doszła.

    Pozdrawiam Do-la
  2. Basia1112 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Basia1112 Zarejestrowany: 29.08.2006 Posty: 473
    DO-la będę jutro dzwonic.Pozdrawiam
  3. daggulka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    daggulka Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 15932
    Piejar...ty tu nie ściamniaj, ino trza spotkanie nasze forumowe lokalne organizować.... .

    I pytanko....powiedzcie mi kochani...ile minimum powienien stać zalany strop nad parterem zanim można zdjąć szalunki i zacząć coś tam na nim stawiać (no, konkretnie ściany i dach ). Mam go jeszcze nie rozszalowny, i zastanawiam się czy mogę na nim postawić materiał na ściany na paletach ...będzie tego trochę. Zalaliśmy 7 czerwca.

    Pozdrawiam, smoczyca.
  4. txk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    txk Zarejestrowany: 30.12.2006 Posty: 94
    Cytat Napisał daggulka
    I pytanko....powiedzcie mi kochani...ile minimum powienien stać zalany strop nad parterem zanim można zdjąć szalunki i zacząć coś tam na nim stawiać (no, konkretnie ściany i dach ). Mam go jeszcze nie rozszalowny, i zastanawiam się czy mogę na nim postawić materiał na ściany na paletach ...będzie tego trochę. Zalaliśmy 7 czerwca.
    W miejscach gdzie są wewnętrzne ściany nośne można spokojnie postawić parę palet.

    "na środku" płyt stropowych na upartego też by można coś postawić, ale gdyby to był mój domek bym nie ryzykował
  5. sebo8877 Lider FORUM (min. 2800)
    sebo8877 Zarejestrowany: 03.11.2005 Posty: 4324
    Min 28 dni - po tym czasie beton uzyskuje wiekszośc - 75-85% swojej wytrzymałosci (wszystko zalezy łod warunków)

    Sebo8877
  6. daggulka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    daggulka Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 15932
    Dzięki chopaki za odpowiedzi.
    Przed chwilą dzwoniłam do wykonawcy i stwierdził że w czwartek juz wchodza rozszałowywać strop (to bedzie 21 dni od zalania). Co prawda ścian wewnętrznych u góry stawiac nie będą (dopiero po zrobieniu dachu-teraz tylko ściany zewnętrzne góry), mam nadzieję, że zanim rozszałują i porobią na dole wszystko to już minie te 28 dni .

    Pozdrawiam, smoczyca.
  7. jamles REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jamles Zarejestrowany: 15.11.2002 Posty: 18833
    Cytat Napisał daggulka
    Dzięki chopaki za odpowiedzi.
    Przed chwilą dzwoniłam do wykonawcy i stwierdził że w czwartek juz wchodza rozszałowywać strop (to bedzie 21 dni od zalania). Co prawda ścian wewnętrznych u góry stawiac nie będą (dopiero po zrobieniu dachu-teraz tylko ściany zewnętrzne góry), mam nadzieję, że zanim rozszałują i porobią na dole wszystko to już minie te 28 dni .

    Pozdrawiam, smoczyca.
    7 dni będą rozszałowywać .....to wakacje sobie robią
    moim zdaniem przerzedzić stemple mogą, ale żeby wszystkie to raczej dopiero
    po niedzieli
    ja na nierozszałowany strop postawiłbym te palety
  8. piejar ELITA FORUM (min. 1000)
    piejar Zarejestrowany: 18.11.2004 Posty: 2160
    U mnie palety z MAX-ami stały na stropie już kilka dni po zalewaniu. Oczywiście strop był całkowicie zaszałowany i podparty. Póki co chałupa stoi .
    Spotkanie .... łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak już to będzie trochę lepiej wyglądało to zrobimy. Realnie druga połowa września. Jeżeli są chętni do zwiedzania już teraz to zapraszam. Czekam na podłączenie kanalizacji. Z kanalizą to można imprezować na całego
  9. Ewelinka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ewelinka Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 405
    Cytat Napisał Sarnaaa
    hej byłam zobaczyć okna na ul.Wodzisławskiej i ceny mnie ogromnie zaskoczyły...okna Awantgarde w promocji..na 99% będziemy tam zamawiać...
    brakuje mi jeszcze tego 1% hehe- te okna wg.Waszej opini są ok?

    też byłaś u tego sympatycznego Pana na skrzyżowaniu na światłach?
    on ma naprawde dobre ceny.
    ja się chyba zdecyduję na Aluplasta bo czytałam trochę na forum o Avangarde i powiem Ci że opinie nie są za dobre....
    może masz jakieś inne informacje - a może u kogoś widziałaś te okna?
  10. Graszka1970 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Graszka1970 Zarejestrowany: 20.10.2006 Posty: 418
    No może przestalibyście już pracować przy budowach swoich wymarzonych domków
    Też bym popracowała, ale jeszcze wykonawca sie nie odezwał....
    no co za ludzie pieniądze im wciskam do rąk a oni cisza.......
  11. Kane66 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Kane66 Zarejestrowany: 06.11.2005 Posty: 351
    dla tych co szukaja okien - polecam sprawdzic OKF Mikołów (na profilu Schuco) - bardzo rozsadne okna, takze cenowo.
  12. piejar ELITA FORUM (min. 1000)
    piejar Zarejestrowany: 18.11.2004 Posty: 2160
    Cytat Napisał Graszka1970
    no co za ludzie pieniądze im wciskam do rąk a oni cisza.......
    Gorzej, jeżeli ktoś im wcisnął więcej .
    Zapili pewno i trzeźwieją
  13. Sarnaaa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sarnaaa Zarejestrowany: 20.03.2007 Posty: 53
    no byłam właśnie u tego sympatycznego pana...niestety nie znam okien aluplasta,ale słyszałam ze są ok. Mi się podobają te Awantgarde...ale już sama nie wiem na które się zdecyduję.A w ogóle Aluplast dużo droższy od Awantgarde??
    A jeszcze a propos tego sklepu,to mają tam też tanie drzwi...Chyba tam podjadę dziś zrobić zamówienie..
  14. Ewelinka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ewelinka Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 405
    Cytat Napisał Sarnaaa
    no byłam właśnie u tego sympatycznego pana...niestety nie znam okien aluplasta,ale słyszałam ze są ok. Mi się podobają te Awantgarde...ale już sama nie wiem na które się zdecyduję.A w ogóle Aluplast dużo droższy od Awantgarde??
    A jeszcze a propos tego sklepu,to mają tam też tanie drzwi...Chyba tam podjadę dziś zrobić zamówienie..
    aluplast jest w tej samej cenie co avangarde
    będziesz brała białe z obu stron? ja się chyba zdecyduje na brąz z zewnątrz.
    daj znac jak sie dowiesz coś ciekawego na temat tych okien
  15. Sarnaaa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sarnaaa Zarejestrowany: 20.03.2007 Posty: 53
    bierzemy kolorek:ciemny dąb z zewnątrz...popytam jeszcze gościa,które poleca...
  16. EDZIA OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    EDZIA Zarejestrowany: 17.04.2002 Posty: 6228
    Cytat Napisał piejar
    Spotkanie .... łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak już to będzie trochę lepiej wyglądało to zrobimy. Realnie druga połowa września. Jeżeli są chętni do zwiedzania już teraz to zapraszam. Czekam na podłączenie kanalizacji. Z kanalizą to można imprezować na całego
    Piejar- w poneidziałek mąż mnie łaskawie poinformował, że zaprosił pracowników swojego wydziału z rodzinami do nas na czwartek czyli dzis !!!!
    będzie tego z grubsza biorąc jakieś 40 osób z dziećmi.
    W myśl powiedzenia co nas nie zabije to nas wzmocni, jak przeżyję dzsiejszą imprezę śmiało można u mnie spotkanie grupy rybnickiej zorganizować

    Tylko proszę o liste obecności i termin

    pozdrawiam

    Edzia
  17. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    jeśli chodzi o panele deske i okna.drzwi to mogę polecić firmę REWON z ul. Wiejskiej....bardzo solidna firma i duży wybór, proponuję powołać sie na panią która chce budować dom na Hetmańskiej
  18. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    aha..właściciele tej firmy mieszkają w Ochojcu i to też moze być plus
  19. piejar ELITA FORUM (min. 1000)
    piejar Zarejestrowany: 18.11.2004 Posty: 2160
    Cytat Napisał EDZIA
    Cytat Napisał piejar
    Spotkanie .... łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak już to będzie trochę lepiej wyglądało to zrobimy. Realnie druga połowa września. Jeżeli są chętni do zwiedzania już teraz to zapraszam. Czekam na podłączenie kanalizacji. Z kanalizą to można imprezować na całego
    Piejar- w poneidziałek mąż mnie łaskawie poinformował, że zaprosił pracowników swojego wydziału z rodzinami do nas na czwartek czyli dzis !!!!
    będzie tego z grubsza biorąc jakieś 40 osób z dziećmi.
    W myśl powiedzenia co nas nie zabije to nas wzmocni, jak przeżyję dzsiejszą imprezę śmiało można u mnie spotkanie grupy rybnickiej zorganizować

    Tylko proszę o liste obecności i termin

    pozdrawiam

    Edzia
    Ach te kobiety... Dla nich nic nie jest niemożliwe
    Na spotkanie u Edzi zgłaszam oczywiście chęć. Ilość sztuk po uzgodnieniu z małżonką. Termin praktycznie dowolny bo nie planuję wyjazdu wakacyjnego.
  20. sebo8877 Lider FORUM (min. 2800)
    sebo8877 Zarejestrowany: 03.11.2005 Posty: 4324
    Cytat Napisał piejar
    Cytat Napisał EDZIA
    Cytat Napisał piejar
    Spotkanie .... łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak już to będzie trochę lepiej wyglądało to zrobimy. Realnie druga połowa września. Jeżeli są chętni do zwiedzania już teraz to zapraszam. Czekam na podłączenie kanalizacji. Z kanalizą to można imprezować na całego
    Piejar- w poneidziałek mąż mnie łaskawie poinformował, że zaprosił pracowników swojego wydziału z rodzinami do nas na czwartek czyli dzis !!!!
    będzie tego z grubsza biorąc jakieś 40 osób z dziećmi.
    W myśl powiedzenia co nas nie zabije to nas wzmocni, jak przeżyję dzsiejszą imprezę śmiało można u mnie spotkanie grupy rybnickiej zorganizować

    Tylko proszę o liste obecności i termin

    pozdrawiam

    Edzia
    Ach te kobiety... Dla nich nic nie jest niemożliwe
    Na spotkanie u Edzi zgłaszam oczywiście chęć. Ilość sztuk po uzgodnieniu z małżonką. Termin praktycznie dowolny bo nie planuję wyjazdu wakacyjnego.
    Edzia - mi pasuje 23-24 lipiec 2007 z mpojom małżowinką
Pokaż wyniki od 2401 do 2420 z 34093