dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Dajcie jakieś namiary na fachowców od tynków i wylewek.
  2. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Tynki - Kuba Sacha 513 162 182
    Wylewki - 512 197 665

    Polecam bez jakichkolwiek zastrzeżeń: szybko, tanio i solidnie. Ekipy słowne i czyste, nie brudzą, nie piją , robią równiutko, czyściutko, nie trzeba poprawek, spokojnie można ich brać do roboty.
  3. modena DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    modena Zarejestrowany: 04.07.2012 Posty: 780
    Cytat Napisał tomekatomek
    Dajcie jakieś namiary na fachowców od tynków i wylewek.
    Tomekatomek Ty już jesteś tak daleko czy zapisujesz na przyszłość ?
    Na jakim jesteś etapie?
  4. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Szykuję się do szybkiej budowy i muszę być przygotowany na każdy etap budowy . Także dzięki za każdy namiar na dobrych wykonawców. Mając namiary nie tracę czasu na ich szukanie wtedy, gdy ich już potrzebuję do roboty. Staram się planować każdy etap z wyprzedzeniem.
  5. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Cytat Napisał modena
    Tomekatomek Ty już jesteś tak daleko czy zapisujesz na przyszłość ?
    Na jakim jesteś etapie?
    Rozmawialiśmy kiedyś na temat dachówki - kupiona Nelskamp F10 - czeka na swoją kolej
  6. modena DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    modena Zarejestrowany: 04.07.2012 Posty: 780
    Cytat Napisał tomekatomek
    Rozmawialiśmy kiedyś na temat dachówki - kupiona Nelskamp F10 - czeka na swoją kolej
    Fajnie , ładna no nie

    Rozumiem z tymi namiarami spisywanymi naprzód , też mam zapiski z przed budowy ( a i tak szukam na bieżąco )

    Tomekatomek jeżeli nie masz jeszcze ekipy to polecam Ci swoją . Super chłopaki ( 4 osoby) , pracowici, rzetelni i słowni. Rewelacja .Dokładnie ich sprawdziłam na dwóch poprzednich budowach i mieli też bardzo dobre opinie .Polecam.
    Adam Stronczek z Jastrzębia tel. 501 560 350

    Mogę też polecić beton od Matuszka , wszystko bardzo sprawnie .

    Gdybyś planował okna Schuco z Hekaplastu , lub rolety Krispol to polecam Art Okna z Bielska Białej 508 239 299
    u mnie się spisali bardzo dobrze.

    Powodzenia
  7. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Dzięki modena za namiary. Powiedz mi z ciekawości czym będziesz ogrzewać dom ? Ile płaciłaś za beton u Matuszka ? Co do okien Schuco to chyba Grzomba ma - czemu uderzałaś, aż do Bielska - jakaś różnica w cenie ?
  8. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    No fakt, okna Schucco u Grzomby- mam i polecam. Cena w porządku, montaż bez poprawek, rolety superowe. Siostrzenica użytkuje już 5 lat- nie narzeka. U nas dopiero 2 rok ale też nie mam zastrzeżeń.
    Beton warto sprawdzić w Prefrowie, mają dobrej jakości ( leją autostrady), gruszki terminowe, cena niższa niż Lubar, zero problemów. Tak przynajmniej było jak myśmy brali
  9. modena DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    modena Zarejestrowany: 04.07.2012 Posty: 780
    Cytat Napisał tomekatomek
    Dzięki modena za namiary. Powiedz mi z ciekawości czym będziesz ogrzewać dom ? Ile płaciłaś za beton u Matuszka ? Co do okien Schuco to chyba Grzomba ma - czemu uderzałaś, aż do Bielska - jakaś różnica w cenie ?
    Ogrzewanie - gaz ziemny.
    Koszt betonu na priv.

    Od Grzomby Schuco nie brałam dlatego że cena była taka sama ale Grzomba sam składa profile ( okucia siegienia) a w Art Okna mają z Hekaplastu ( okucia winkhaus).
    Wybrałam Hekaplast .
  10. Zaneta1010 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zaneta1010 Zarejestrowany: 09.02.2013 Posty: 82
    A czy ktoś ma okna z Wodzisławia Ślaskiego Termo Profil z tego co wiem okna mają dobre parametry.
    Znajomy też kupił okna z firmy koło Katowic Expresokna i niby w porządku. Jestem na etapie okien i mam problem co wybrać. Biorę pod uwagę i to poważnie z termo Profil bo jest blisko.
  11. TomaszNow1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    TomaszNow1 Zarejestrowany: 07.11.2013 Posty: 20
    Nie orientujecie się gdzie w Rybniku kupię płyty Wedi ?
  12. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał Zaneta1010
    A czy ktoś ma okna z Wodzisławia Ślaskiego Termo Profil z tego co wiem okna mają dobre parametry.
    Znajomy też kupił okna z firmy koło Katowic Expresokna i niby w porządku. Jestem na etapie okien i mam problem co wybrać. Biorę pod uwagę i to poważnie z termo Profil bo jest blisko.
    W obecnym domu mam Termo Profil, kolor mahoń obustronny, trzyszybowe, uchylnorozwieralne. Nie narzekam, mimo iż są szkody górnicze okna sprawują się dobrze. Kupowaliśmy już parę lat temu ( chyba 6 albo 7), teraz są na pewno lepsze rozwiązania. My braliśmy wersję tanią, bo nie chcieliśmy inwestować. Porównaj sobie parametry kilku producentów i będziesz mieć rozeznanie. Chyba mają produkcję ok bo z tego co wiem eksportują za granicę. Na rynku już też istnieją z 20 lat chyba, jak byłby szajs to by upadli
  13. Nadulka Lider FORUM (min. 2800)
    Nadulka Zarejestrowany: 30.05.2010 Posty: 2852
    Witajcie
    Ktoś kiedyś podawał namiar na panią rozliczającą vat,nie wiem gdzie tego szukać,tyle nowych wpisów się pojawiło
    Jeśli ktoś ma to proszę o kontakt
  14. agusia_x DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agusia_x Zarejestrowany: 05.11.2007 Posty: 686
    Cytat Napisał Nadulka
    Witajcie
    Ktoś kiedyś podawał namiar na panią rozliczającą vat,nie wiem gdzie tego szukać,tyle nowych wpisów się pojawiło
    Jeśli ktoś ma to proszę o kontakt
    793541668
  15. Malka26 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Malka26 Zarejestrowany: 05.08.2012 Posty: 93
    Witam. Z kat zaopatrywali sie panstwo w drewno na wiezbe? musze przyznac, ze na tapecie mam obecnie dach i dwoch wykonawcow, cena za robocizne podobna z ta roznica, ze jeden sprowadza drewno z Kielc w cenie 680zl za kubik (juz zainpregnowane cisnieniowo) natomiast drugi bierze drzewo z pobliskiego tartaku.rownica w cenie to az 3800zl. Moze ktos cos podpowie czy warto zaryzykowac?
  16. Zaneta1010 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zaneta1010 Zarejestrowany: 09.02.2013 Posty: 82
    Cytat Napisał halina46
    W obecnym domu mam Termo Profil, kolor mahoń obustronny, trzyszybowe, uchylnorozwieralne. Nie narzekam, mimo iż są szkody górnicze okna sprawują się dobrze. Kupowaliśmy już parę lat temu ( chyba 6 albo 7), teraz są na pewno lepsze rozwiązania. My braliśmy wersję tanią, bo nie chcieliśmy inwestować. Porównaj sobie parametry kilku producentów i będziesz mieć rozeznanie. Chyba mają produkcję ok bo z tego co wiem eksportują za granicę. Na rynku już też istnieją z 20 lat chyba, jak byłby szajs to by upadli

    Ja też się buduje na terenach górniczych Hehe, gdzie ich nie ma u nas . Robiłam porównanie,ale dużo przemawia, że firma jest blisko.
    I parometrowa są podobne do innych, dzięki za informację.
  17. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Cytat Napisał Malka26
    Witam. Z kat zaopatrywali sie panstwo w drewno na wiezbe? musze przyznac, ze na tapecie mam obecnie dach i dwoch wykonawcow, cena za robocizne podobna z ta roznica, ze jeden sprowadza drewno z Kielc w cenie 680zl za kubik (juz zainpregnowane cisnieniowo) natomiast drugi bierze drzewo z pobliskiego tartaku.rownica w cenie to az 3800zl. Moze ktos cos podpowie czy warto zaryzykowac?
    Cena 680 za więźbę impregnowaną ciśnieniowo ? Daj może jakiś namiar - chętnie podpytam, bo niedługo będę potrzebował na swój dach.
  18. Malka26 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Malka26 Zarejestrowany: 05.08.2012 Posty: 93
    Cytat Napisał tomekatomek
    Cena 680 za więźbę impregnowaną ciśnieniowo ? Daj może jakiś namiar - chętnie podpytam, bo niedługo będę potrzebował na swój dach.
    Poszlo na priv.
  19. modena DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    modena Zarejestrowany: 04.07.2012 Posty: 780
    Witam
    Potrzebuję pilnie jakąś dobrą firmę do zrobienia alarmu , najlepiej taką która wie jak podłączyć kontaktrony a zwłaszcza czujki iniercyjne. Właśnie mój wykonawca zrejterował

    Czy macie jakiś sprawdzony namiar ?
  20. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Będę chwalipiętą i się pochwalę- piwnice wykafelkowane( zostały robótki kosmetyczne) Obecnie "robi się" zabudowa poddasza. Wełna gotowa, teraz stelaże pod k-g. Kto robił sam i może podzielić się spostrzeżeniami na co ewentualnie zwracać uwagę? Kto może podpowiedzieć czego unikać, a co ewentualnie może usprawnić tę żmudną robotę?? Będę wdzięczna za sugestie- mąż robi to samodzielnie pierwszy raz, nie ma zbyt dużego doświadczenia i boi się jak diabeł święconej wody. Więc może dodacie biednemu otuchy???
Pokaż wyniki od 33141 do 33160 z 34093