dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Mi też na razie pasuje każdy

    Adiqq, a mnie zabierzesz ??? też mam po drodze hehehe

    Ale jakby co to MĄŻ PO MNIE PRZYJEDZIE

    Odnośnie punktów powyżej podanych - Mea ma rację, jedyną i 100 % , żeby nie było )
  2. Gosia samosia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gosia samosia Zarejestrowany: 15.10.2009 Posty: 85
    Cytat Napisał gilu
    Piwnice już stoją, mam już wodę w piwnicy, oczyszczalnię na działce i gotowe studnie chłonne na odwodnienie dachu, najbardziej martwi mnie wyciągnięcie i przykrycie, z resztą sobie poradzę
    Witaj Gilu.
    Jesteś nowa(ja wcale nie starsza )i od razu mam pytanko...jaką oszyszczalnie robiłaś i skąd...i jak sie to miało cenowo?
  3. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    narazie prym wiedzie 19 luty
    queene 12 starczy a i mozna wczesniej podejsc i zarezerwowac
  4. Riczi5 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Riczi5 Zarejestrowany: 23.04.2009 Posty: 30
    Witam.

    Przyznać się, kto ma perfekcyjnie wykonane tynki c.w.
  5. GracjanG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GracjanG Zarejestrowany: 02.07.2010 Posty: 15
    Witam
    Przymierzamy się do zakupu materiałów na ściany i w jednej z hurtowni zaproponowano nam poroton Pilcher 25 w cenie 4,80 brutto. W związku z tym mam pytanie czy któryś z JAŚNIE OŚWIECONYCH FORUMOWICZÓW ma jakiekolwiek doświadczenie z tym materiałem. Na internecie opinii o nim mało, jedyne co wyczytałem na allegro to współczynnik przenikania ciepłą - 0,68, czyli znacznie lepszy niż chociażby w Wienerbergerze ale czy to prawda to już inna bajka.
  6. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał GracjanG
    Witam
    Przymierzamy się do zakupu materiałów na ściany i w jednej z hurtowni zaproponowano nam poroton Pilcher 25 w cenie 4,80 brutto. W związku z tym mam pytanie czy któryś z JAŚNIE OŚWIECONYCH FORUMOWICZÓW ma jakiekolwiek doświadczenie z tym materiałem. Na internecie opinii o nim mało, jedyne co wyczytałem na allegro to współczynnik przenikania ciepłą - 0,68, czyli znacznie lepszy niż chociażby w Wienerbergerze ale czy to prawda to już inna bajka.
    jesli mialabym byc szczera - jak mialabym wylozyc takie pieniadze to udezylabym w material sprawdzony !!
  7. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Mi każdy termin pasuje.Adam zabierz żonę z sobą i nie będzie piła to Cię odwiezie.
    Ja tam twierdzę,że mam tynki c-w bardzo dobrze zrobione,ale to nie mnie oceniać.Jakby kto chciał namiar pisać.
  8. agreston FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agreston Zarejestrowany: 04.03.2010 Posty: 271
    Cytat Napisał mea
    narazie prym wiedzie 19 luty
    queene 12 starczy a i mozna wczesniej podejsc i zarezerwowac
    Dla mnie tylko 19ty pasuje.
  9. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał Riczi5
    Witam.

    Przyznać się, kto ma perfekcyjnie wykonane tynki c.w.
    jaaaaaa! namiary na wykonawcow w watku dot. wykonawcow (hm)
  10. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Mi każdy termin pasuje.Adam zabierz żonę z sobą i nie będzie piła to Cię odwiezie.
    Heheheh tak dobrze to nie ma !! Pozatym ona akurat w weekendy ma szkole wiec sie szybko kladzie spac
  11. gilu SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gilu Zarejestrowany: 23.01.2011 Posty: 10
    Cytat Napisał Gosia samosia
    Witaj Gilu.
    Jesteś nowa(ja wcale nie starsza )i od razu mam pytanko...jaką oszyszczalnie robiłaś i skąd...i jak sie to miało cenowo?
    Oczyszczalnię robiła mi firma z Gliwic z siedzibą w Bełku, płaciłam 8500, ale miałam trochę problemów z otrzymaniem dokumentacji. Oczyszczalnia jest dla 4-6 osobowej rodziny, terminu dotrzymali, jeżeli chodzi o realizację było ok.Formalności też oni załatwili, więc nie musiałam się o nic martwić.
  12. lagunaiii SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lagunaiii Zarejestrowany: 28.12.2009 Posty: 40
    Witam mam do was pytanie odnośnie ogrzewania podłogowego , ile płaciliście za metr bo dziś dostałem pierwszą wycene i 80zł nie wiem ,czy to dużo.
  13. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał lagunaiii
    Witam mam do was pytanie odnośnie ogrzewania podłogowego , ile płaciliście za metr bo dziś dostałem pierwszą wycene i 80zł nie wiem ,czy to dużo.
    Ale za co konkretnie? Styropian wliczony? Robocizna z materialem? Jaka gestosc rurek? Bo wiesz, moze byc 5cm a moze byc 30cm. Roznica w cenie rurek szesciokrotna
    pozdr.
  14. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    acha spotkanie jest wlasciwie dla wszystkich !! "swiezo upieczeni inwestorzy" tez sa mile widziani
  15. PATRYCJA I DARO SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PATRYCJA I DARO Zarejestrowany: 16.09.2008 Posty: 52
    Cześć mam pytanie
    jestem na etapie wyboru kostki brukowej
    jakich firm kostki polecacie i gdzie je można kupić w miarę tanio
  16. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    ale tu dzis pustki !!! masakra!!!
  17. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    ale tu dzis pustki !!! masakra!!!
    ja jestem
  18. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 17.07.2009 Posty: 682
    my tez jestemy ---> średnio co pół godziny ....
  19. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    uderz w stol a nozyce sie odezwa!!
    acha we czwartek wybieram sie do pana karola od drzwi ... ponoc ma u siebie jakies wyjatkowo piekne drzwi ktore w piatek ma jechac montowac
  20. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał mea
    uderz w stol a nozyce sie odezwa!!
    acha we czwartek wybieram sie do pana karola od drzwi ... ponoc ma u siebie jakies wyjatkowo piekne drzwi ktore w piatek ma jechac montowac
    Kurcze ja Ci powiem odnosnie drzwi zewnetrznych, ze popelnilem wielki blad. Kupilem drzwi CALa o takie:



    Tyle ze kolor orzech. Wszystko full wypas - drzwi debowe, zamki antywlamaniowe, super uszczelki i tak dalej.. Tylko kolor mi sie nie podobal bo byl za ciemny. Teraz sie juz jakos obyl i nawet mi sie podoba Aaaaale zaplacilem za nie jakos ok. 6k pln !! I jak teraz sobie na spokojnie mysle - to byl najbardziej nieudany zakup na calej budowie i przy wykanczaniu domu. Drugi raz kupilbym porzadne antywlamaniowe stalowe i ocieplane drzwi za 2-3k pln i juz CAL niby robi drzwi z wyzszej polki, pierwsza liga taka.. Ale zaluje - szczegolnie jak moj pies chcac isc na spacer rzuca sie na nie z pazurami (juz go tego oduczam z dobrym skutkiem).
    pozdr.
Pokaż wyniki od 12221 do 12240 z 34093