dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał Jasek
    Pati nikt ci nie powie po jakim czasie mozesz klasc plytki, minimum to pewnie ze 6 tygodni, ale to moze byc roznie sprawdzenie czy mozna klasc plytki jest dosc proste (chyba ze mnie murarz w preta robil bo od niego to wiem) kladziesz kawalek folii na wylewke przykrywasz po bokach deskami czy ceglami i jak bedziesz miala wilgotna folie to nie mozna.
    te wylewki to najgorsza część "programu"....najpierw przykrywac folią jak ktoś pisał zeby było wilgotno a potem energicznie suszyc....zabawa gorsza niż z ciastem w piecu

    mea ja wakacje chce spędzic juz u siebie nawet jesli bedzie to jesienią
  2. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał queene
    a wasze reku działają także w piwnicy ?
    Pewnie Wentylowac trzeba wszystko W piwnicy oczywiscie duzo mniejsze nastawy / przeplywy.
  3. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    ciągle jestem dobrej myśli ze wrzesień-październik są osiągalne
    maj-wylewki, początki sufitów na parterze (anhydrytowa wcześniej schnie)
    czerwiec-sufity c.d. , kafelki piwnica, parter też powinniśmy ruszyc na podłodze
    lipiec-malowanie, kuchnia, łazienki
    sierpień - kończenie tego co nie zdążymy wcześniej
    o czymś zapomniałam ?
  4. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    awaryjną kuchnie bede miec w piwnicy-wrzucam tą co mam teraz w mieszkaniu.....a bez drzwi da się żyć
  5. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    a ja juz chce kuchnie!!! w tej klitce tu w domu to idzie sie klaustrofobii nabawic !!!
  6. adamscool FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamscool Zarejestrowany: 19.04.2008 Posty: 152
    A mi dzisiaj rano przywiezli 18 palet porotermu na stropie ładnie stoi.
  7. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    a ja sobie obiecuje ze to ostatnia wielkanoc w starym domu !!!
    chociaz klitka kuchnia ma jedna zalete - mozna jednoczesnie ubijac biszkopt, wyjmowac ciasto z piekarnika i lac wode do szklanki
  8. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Ja mam postanowienie,że to ostatnie święta w mieszkaniu.Adam dzwoniłam do Twojego kierownika,fajny gość zdaje się być z niego.Mam nadzieję,że się dogadamy.Dzięki jeszcze raz
  9. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Ja mam postanowienie,że to ostatnie święta w mieszkaniu.Adam dzwoniłam do Twojego kierownika,fajny gość zdaje się być z niego.Mam nadzieję,że się dogadamy.Dzięki jeszcze raz
    Bardzo fajny. On mi znaleziona przez nas chatke "sprowadzil" do projektu, doprojektowal piwnice, pozmienial co trzebabylo i wzial za to jedyne 2500 pln Do tego za kierbudowanie calej budowy wzial 1000 pln (w promocji z projektem bylo taniej i bez zadnych problemow podpisywal kosztorysy dla banku, zmienial rodzaje stropow, kreslil i skreslal co chcialem w projekcie etc. Polecam go wszystkim jeszcze niewystartowanym
  10. rewo66 ELITA FORUM (min. 1000)
    rewo66 Zarejestrowany: 19.11.2010 Posty: 2124
    Niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Niech to będzie czas uroczy czas cudownej Wielkanocy. Wszystkim budującym i tym zaczynającym budowy zyczymy radosnych, pogodnych rodzinnych świąt Wielkanocnych i mokrego dyngusa. Życzy Wojtek z małzonką.
  11. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    ja mam juz drugi tydzien z rzedu na 12 w poludnie i czwarta sobote na 14, wiec juz obsuwy cale 2 tygodnie :]
  12. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    oj oby te zajace i barany spelnily nasze plany !!! a wszelkie inne barany niech sie nam straca z oczu
  13. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    a to juz święta...nie myslę o tym...moje młodsze dziecko w sobote dostało zapalenia wyrostka...na szczęście po antybiotyku sie to rozeszło, antybiotyk wczoraj sie skończył a od dziś bierze kolejny bo ma masakryczne zapalenie migdałków i od 24 h ma non stop powyżej 39 w porywach prawie 40st. C., nie mam zrobionych zakupów...odwołałam wszystkie spotkania na budowie, projekty łazienek poszły w odstawkę.... i zapomniałam o świętach

    życie potrafi przestawić priorytety...oj potrafi
  14. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał queene
    a to juz święta...nie myslę o tym...moje młodsze dziecko w sobote dostało zapalenia wyrostka...na szczęście po antybiotyku sie to rozeszło, antybiotyk wczoraj sie skończył a od dziś bierze kolejny bo ma masakryczne zapalenie migdałków i od 24 h ma non stop powyżej 39 w porywach prawie 40st. C., nie mam zrobionych zakupów...odwołałam wszystkie spotkania na budowie, projekty łazienek poszły w odstawkę.... i zapomniałam o świętach

    życie potrafi przestawić priorytety...oj potrafi
    to masz troche bardziej pokopane niz ja
  15. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał queene
    a to juz święta...nie myslę o tym...moje młodsze dziecko w sobote dostało zapalenia wyrostka...na szczęście po antybiotyku sie to rozeszło, antybiotyk wczoraj sie skończył a od dziś bierze kolejny bo ma masakryczne zapalenie migdałków i od 24 h ma non stop powyżej 39 w porywach prawie 40st. C., nie mam zrobionych zakupów...odwołałam wszystkie spotkania na budowie, projekty łazienek poszły w odstawkę.... i zapomniałam o świętach

    życie potrafi przestawić priorytety...oj potrafi
    bo sa rzeczy wazne i wazniejsze ... oby szybko goraczka spadla !!
  16. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Oj Queenie zdrówka życzę maluchowi .

    Mea, jak ja już nie chce oglądac co niektórych baranów, ale jeszcze troszkę , jeszcze chwileczkę .
    Mnie się już starej chałupki na Święta ogarniać nie chce, sprzątania mam po kokardki.
  17. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    jedź Adaś jedź
    rybnicka rejestracja pojedzie w rajdzie Paryż-Dakar ...




    p.s. dzięki za słowa otuchy, jak widzicie kolejna nieprzespana noc przede mną
  18. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    queene jak nocka ?? juz cos lepiej ??
  19. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    mea przepraszam że dopiero teraz Ci odpowiem na pytanie które zadałaś w moim dzienniku - nadbitkę malowaliśmy farbą Drewnochron, Impregnat Extra, kolor palisander średni.
  20. madzia11mk ELITA FORUM (min. 1000)
    madzia11mk Zarejestrowany: 29.06.2009 Posty: 1439
    Wczoraj zamówiłam okna, montaż 29.04.2011 r., ALUPLAST, pięciokomorowe, zewnętrzny kolor orzech, plus parapety zewnętrzne - w sumie wyszło nas to nie całe 9 tys. (14 okien, 2 x drzwi balkonowe pojedyńcze, drzwi tarasowe).
    Teraz trzeba jeszcze poszukać bramy garażowej i drzwi zewnętrznych...
Pokaż wyniki od 16401 do 16420 z 34093