dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał NINI79
    Witam, czy ktoś korzystał z usług dekarza Marka Buchalika? Proszę o opinie
    O ekipie Marka mogę powiedzieć jedno- perfekcyjni Zero problemów, brak poprawek, bezbłędnie. Dachy, które nam robił sprawują się dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo solidna firma, cieśle z doświadczeniem, dekarze super chłopaki. Szybko, sprawnie, dokładnie i dla mnie było terminowo. Cena nie najniższa ale warto, bo nie trzeba się użerać z poprawkami. Ja mogę polecić z czystym sumieniem. Ci , którym polecałam też nie narzekali
  2. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał Deysi
    Gdzie zamawialiście drzwi wewnętrzne i czy byliście zadowoleni. I jeszcze chciałabym podpytac o szklane drzwi bo do wiatrołapu chciałabym zaszalec
    Ja mam drzwi z Drewholza za niewielkie pieniądze, jak się zniszczą to kupię sobie nowe- bez żalu. Szklane to chyba na zamówienie u szklarza na Wodzisławskiej - tam pytaj, lub być może w Castoramie ( do szaf i przesuwne są).
  3. elmagra STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra Zarejestrowany: 27.09.2010 Posty: 440
    Witajcie, jakoś długo mnie nie było. Podczytuję od czasu do czasu, ale nie piszę. Pomóc nie mogę, doradzić za bardzo też nie, nie mamy w domu (tak, tak, w domu, a nie na budowie!) nic ekskluzywnego i bajeranckiego. Mikołaj nam zrobił prezent i od 6 grudnia dom jest już domem - tzn pan stolarz zakończył montaż schodów. Teraz tylko kończymy to co nie zostało zrobione wcześniej, a co aż tak bardzo nie przeszkadza w użytkowaniu (jak np bajzel w garażu, czy niedomalowane ściany tu i ówdzie).
  4. amian3 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    amian3 Zarejestrowany: 01.10.2011 Posty: 47
    Witajcie mam do was pytanie,gdzie kupilscie wkład kominkowy polecacie kogoś?
    dzięki z góry za odpowiedz
  5. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał amian3
    Witajcie mam do was pytanie,gdzie kupilscie wkład kominkowy polecacie kogoś?
    dzięki z góry za odpowiedz
    Salon firmowy Kratki.pl w Stanowicach prowadzony przez forumowego Foresta Naturę,wkład Basia

    Przy okazji jak jestem,mam do odstąpienia proszek PUR,słynny proszek Pigeona do izolacji stropów,fundamentów itp.zostało mi tego z 200 worków po 15-20kg jeden,10worków to 1m3.
    U mnie wyglada to tak po wysypaniu na stropie:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6679830
  6. amian3 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    amian3 Zarejestrowany: 01.10.2011 Posty: 47
    Cytat Napisał Arturo72
    Salon firmowy Kratki.pl w Stanowicach prowadzony przez forumowego Foresta Naturę,wkład Basia

    Przy okazji jak jestem,mam do odstąpienia proszek PUR,słynny proszek Pigeona do izolacji stropów,fundamentów itp.zostało mi tego z 200 worków po 15-20kg jeden,10worków to 1m3.
    U mnie wyglada to tak po wysypaniu na stropie:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6679830
    Wkład Basia nadaje się do wentylacji mechanicznej?
  7. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał elmagra
    Witajcie, jakoś długo mnie nie było. Podczytuję od czasu do czasu, ale nie piszę. Pomóc nie mogę, doradzić za bardzo też nie, nie mamy w domu (tak, tak, w domu, a nie na budowie!) nic ekskluzywnego i bajeranckiego. Mikołaj nam zrobił prezent i od 6 grudnia dom jest już domem - tzn pan stolarz zakończył montaż schodów. Teraz tylko kończymy to co nie zostało zrobione wcześniej, a co aż tak bardzo nie przeszkadza w użytkowaniu (jak np bajzel w garażu, czy niedomalowane ściany tu i ówdzie).
    GRATULACJE Elmagra !! Oby w nowym domku mieszkało się Wam dobrze , życzę samych dni wypełnionych radością i spokojem.!!!!!
    Fajnie, macie prezent na gwiazdkę Super, my jeszcze troszkę roboty mamy. Nie daliśmy rady na święta niestety
  8. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał amian3
    Wkład Basia nadaje się do wentylacji mechanicznej?
    Nie zauważyłem żadnych negatywnych objawów czy skutków podczas palenia w kominku
  9. markow79 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markow79 Zarejestrowany: 12.09.2010 Posty: 93
    Cytat Napisał amian3
    Wkład Basia nadaje się do wentylacji mechanicznej?
    Wkład Zibi jest przeznaczony do domów z wentylacja mechaniczna
  10. robszw SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robszw Zarejestrowany: 03.05.2013 Posty: 18
    Grupo Rybnicka, potrzebne namiary na dobrych brukarzy, pozdrawiam
  11. TomaszNow1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    TomaszNow1 Zarejestrowany: 07.11.2013 Posty: 20
    Cytat Napisał Deysi
    Gdzie zamawialiście drzwi wewnętrzne i czy byliście zadowoleni. I jeszcze chciałabym podpytac o szklane drzwi bo do wiatrołapu chciałabym zaszalec
    Nie polecam drzwi szczególnie z duzej firmy Zwonowic- drzwi 2 razy reklamowane, kiepskie).
    Do wiatrołapu ze szklanych dzrwi polecam p.Adamę Gliwę www.esglas.pl (pełen profesjonalizm)
  12. robertsz ELITA FORUM (min. 1000)
    robertsz Zarejestrowany: 16.03.2009 Posty: 2246
    Cytat Napisał halina46
    Mam problem z ledami podstopniowymi na schodach. Bardzo słabo świecą - nie wiedzieć czemu a na " wyłączonym" się żarzą. O ile pamiętam Adam miał ten problem i mógłby poradzić ????
    Czy ten problem pojawił się po jakimś czasie, czy był od początku?
    Sprawdź napięcie zasilania jakie dochodzi do LED?
    (uszkodzony zasilacz, za duże spadki napięć na przewodach, przeciążony zasilacz, kiepskiej jakości LED)
  13. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał robertsz
    Czy ten problem pojawił się po jakimś czasie, czy był od początku?
    Sprawdź napięcie zasilania jakie dochodzi do LED?
    (uszkodzony zasilacz, za duże spadki napięć na przewodach, przeciążony zasilacz, kiepskiej jakości LED)
    Problem był od samego początku. Zasilacza nie było, bo to ledy na 230v. Skontaktowalam się ze sprzedawcą- potrzebny był kondensator za 0,80 zł i wszystko gra. Ledy są tak czułe, że "czerpią" z pobliskich źródeł zasilania ( gniazdko i wyłączniki schodowe). Zabudowaliśmy kondensatorek w jednej z lamp i jest ok. Reszta zaczęła świecić normalnie.
  14. TomaszNow1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    TomaszNow1 Zarejestrowany: 07.11.2013 Posty: 20
    Witam
    Poszukuję kogoś kto zamontuje mi na wiosnę płot panelowy drewniany (ok 50m) + zrobi mi nieduży taras
    Najlepiej jak by było tanio i dobrze Czy ktoś może kogoś polecić?
  15. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał halina46
    Mam problem z ledami podstopniowymi na schodach. Bardzo słabo świecą - nie wiedzieć czemu a na " wyłączonym" się żarzą. O ile pamiętam Adam miał ten problem i mógłby poradzić ????
    Mimo zastosowania tuff tape sufit i boczna ściana salonu ma mikropęknięcie typu "włos". Szlag by to........... Jasna cholera, tyle kasy i roboty, jeszcze nie zamieszkane a tu szkody górnicze się odzywają. Wrrrrrrrrrr.....
    Co do LEDów miałem faktycznie ten problem - chciałem je już odsyłać ale potem nagle wszystko zaczęło działać Nie mam zielonego pojęcia co się stało i czemu wcześniej tak ledwo świeciły. Od tamtej pory świecą cały czas normalnie

    Co do pęknięć - jak wykańczaliście styk sufitu ze ścianą? Nie czasem na sztywno z wklejeniem taśmy i zagipsowaniem?
  16. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Pomyślności i szczęścia w Nowym Roku dla wszystkich! Życzę szybkiego postępu prac budowlanych oraz napływu gotówki ( NAJLEPIEJ WARTKIM STRUMIENIEM) dla tych co budują i tych, co już zbudowali
    Adam, wszystko łączone akryl + tuff tape + uniflot. Te pęknięcia są naprawdę mikro ( jakby włosy na ścianie). Mamy je np. na ścianie kominowej, części sufitu w salonie , na klatce schodowej. Mam wrażenie , że szkody górnicze się uaktywniają , dom osiada i tak się dzieje. Strach pomyśleć co by było bez taśmy i uniflotu.
  17. elmagra STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra Zarejestrowany: 27.09.2010 Posty: 440
    Cytat Napisał halina46
    Pomyślności i szczęścia w Nowym Roku dla wszystkich! Życzę szybkiego postępu prac budowlanych oraz napływu gotówki ( NAJLEPIEJ WARTKIM STRUMIENIEM) dla tych co budują i tych, co już zbudowali
    Adam, wszystko łączone akryl + tuff tape + uniflot. Te pęknięcia są naprawdę mikro ( jakby włosy na ścianie). Mamy je np. na ścianie kominowej, części sufitu w salonie , na klatce schodowej. Mam wrażenie , że szkody górnicze się uaktywniają , dom osiada i tak się dzieje. Strach pomyśleć co by było bez taśmy i uniflotu.
    halina, my też mamy kondensatorek w ledach schodowych, bo wcześniej było jak u was. teraz jest ok.
    A co do pęknięć wokół sufitu, to my też mamy. Ale olewam to, bo to przecież chyba normalne w nowym domu. kiedyś to poprawimy pewnie.

    NO i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
  18. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Rany ale tu się nic nie dzieje
  19. monika&bartek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika&bartek Zarejestrowany: 13.02.2014 Posty: 90
    wszyscy odpoczywają przed nowym sezonem

    choć u nas praca wre - dach się robi
  20. trusiaa WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    trusiaa Zarejestrowany: 20.01.2015 Posty: 1
    Poszukuję dobrego tynkarza/y!! Bardzo bym Was prosiła o jakieś namiary, szczególnie od osób, które są już po tynkowaniu i z czystym sumieniem mogą polecić Będę bardzo wdzięczna !
Pokaż wyniki od 33861 do 33880 z 34093