dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
Strona 1 z 1705
  1. James 007 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    James 007 Zarejestrowany: 20.12.2005 Posty: 33
    A jednak postanowiłem zalozyc temat Rybnik. Moze okaze sie on pomocny dla budujacych w tym rejonie. Ja buduję w Orzepowicach i chetnie poslucham waszych doswiadczen z okolicznymi firmami. A propo szukam solidnych od co i wod-kan
  2. selimm OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    selimm Zarejestrowany: 01.06.2005 Posty: 6216
    umrze Ci ten topik
  3. REMIGIUSZ FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    REMIGIUSZ Zarejestrowany: 02.05.2005 Posty: 150
    jesli chodzi o wod.kan c.o.
    to moze moge pomoc. mam znajomego robi dobrze a przedewszystkim niedrogo.
    tel 880926689 do mnie
  4. James 007 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    James 007 Zarejestrowany: 20.12.2005 Posty: 33
    Cytat Napisał selimm
    umrze Ci ten topik
    Moze nie w Rybniku mieszka 140 tys ludzi , i powstaje bardzo duzo domow. Wiem ze istnieja inne grupy , ale ten rynek to zupelnie inna bajka niz Gorny Slask lub Zaglebie Dabrowskie
  5. James 007 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    James 007 Zarejestrowany: 20.12.2005 Posty: 33
    Cytat Napisał REMIGIUSZ
    jesli chodzi o wod.kan c.o.
    to moze moge pomoc. mam znajomego robi dobrze a przedewszystkim niedrogo.
    tel 880926689 do mnie
    czy gosc ma doswiadczenie z piecami na pelety lub eko groszek , zreszta zadzwonie do ciebie wieczorem
  6. Ewelinka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ewelinka Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 405
    Cytat Napisał James 007
    A jednak postanowiłem zalozyc temat Rybnik. Moze okaze sie on pomocny dla budujacych w tym rejonie. Ja buduję w Orzepowicach i chetnie poslucham waszych doswiadczen z okolicznymi firmami. A propo szukam solidnych od co i wod-kan
    Witajcie Rybniczanie,
    Cos widze zapomniany ten topik ale może uda sie go wskrzesić - w końcu idzie sezon budów
    Ja zaczynam sie w tym roku budować (mam nadzieję w tym miesiącu - wciąż czekam na pozwolenie) w Orzepowicach również...fajna okolica Narazie mam ściągnięty humus i wyczekuje upragnionego pozwolenia. Zrobiłam też rozeznanie po okolicznych składach budowalnych - na pewno budujemy ścianę jednowarstwową z BK. Raczej będzie to Solbet Kolbuszowa na ściany zewnętrzne i Termorex B-sko Biała na garaż oraz ściany wewnątrz. Aha budujemy systemem gospodarczym - czyli tato, brachol i mężulo Pozdrawiam wszystkich
  7. selimm OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    selimm Zarejestrowany: 01.06.2005 Posty: 6216
    podciągam topik -zeby nie bylo ze wykrakałem ...
  8. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Witam wszystkich Rybniczan i nie tylko!
    My tez ruszamy w tym sezonie a dokladnie w poniedzialek, dzis fadroma zrobila nam dziure w ziemi. Budujemy w Popielowie,. Planujemy porotherm 30cm plus 12 styropian - ściany, dachowke betonową,
    Jesli macie namiary na np tani beton stal czy bloczki no i tak dalej dobrych tynkarzy czy dekarzy. to bardzo prosze o kontakt.
    pozdrawiam wszystkich i duzo pogodnych dni zycze
  9. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    witaj Ewelinka
    bardzo ladny domek. troche duzy ale bardzo sympatyczny. a co z poddaszem bedzie urzytkowe czy narazie zostanie nie zagospodarowane. bo nie znalazlam tam schodow, ale ta lazienka z wykuszem bedzie napewno przecudna.Powodzenia zycze z tym pozwoleniem i nie tylko. nasz domek jest na www.domna5.pl o nazwie ISKIERKA , pozdrawiam Karina
  10. piejar ELITA FORUM (min. 1000)
    piejar Zarejestrowany: 18.11.2004 Posty: 2160
    Ja buduję w Radlinie więc nie będę więcej zabierał głosu. Póki co mieszkam w Rybniku.
  11. sebo8877 Lider FORUM (min. 2800)
    sebo8877 Zarejestrowany: 03.11.2005 Posty: 4324
    No witam jak widac w moim opisie ... z sentymentu będę do Was zaglądał
    Pozdrawiam

    Sebastian
  12. Ewelinka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ewelinka Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 405
    Cytat Napisał Kara
    witaj Ewelinka
    bardzo ladny domek. troche duzy ale bardzo sympatyczny. a co z poddaszem bedzie urzytkowe czy narazie zostanie nie zagospodarowane. bo nie znalazlam tam schodow, ale ta lazienka z wykuszem bedzie napewno przecudna.Powodzenia zycze z tym pozwoleniem i nie tylko. nasz domek jest na www.domna5.pl o nazwie ISKIERKA , pozdrawiam Karina
    hejeczka,
    kurcze mnie sie wydaje że jest mały a mój mąż podobnie jak Ty że duży...hmmm może coś w tym jest - zabaczymy jak już będzie stał tak naprawdę to jeśli chodzi o ilość pomieszczen to mamy bardzo podobne domki z tym że Wasz jest piętrowy. My planujemy kiedyś tam w przyszlości zagospodarować to poddasze - może jakiś odlotowe pomieszczenie kinowe aha wykusze w lazience zlikwidowane - za dużo z tym roboty i chyba byłoby tez to drogie. wasz domek naprawde sympatyczny. Co do stali i bloczkow to propunuje zapytać o ceny w Lubarze (chyba sami produkuja bloczki) i Budozbycie - z tego co się orientowała chyba tam będzie najtaniej. Informuj co tam u Was - my wciąż czekamy na pozwolenie - grrrr..... pozdorwionka
  13. selimm OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    selimm Zarejestrowany: 01.06.2005 Posty: 6216
    Kara na gorce masz hurtownie -idzie sie z nimi dobrze dogadać
    ceny dosyc dobre ...w lubarze nie kupuj "lajerka" -autopsja
    dobra cena bloczkow to 1.90 za te wieksze ..
  14. Ewelinka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ewelinka Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 405
    Cytat Napisał selimm
    Kara na gorce masz hurtownie -idzie sie z nimi dobrze dogadać
    ceny dosyc dobre ...w lubarze nie kupuj "lajerka" -autopsja
    dobra cena bloczkow to 1.90 za te wieksze ..
    a nie orientujesz sie jaka jest teraz "dobra" cena stali?
    gdzie można najlepiej utargować?
  15. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    hej witam wszystkich ktorym chce sie czytac moje wypociny
    dzis obskoczylam kilka miajsc. i tak
    lubar odpada nieda sie z nimi targowac, jest tam za duzo ludzi i kazdy o czym innym gada jeden sie zna na dachu ale juz nie na scianach inny zas o betonie i taka spychologia stracilam 3 godziny a ceny porazka.
    zadowolona jestem z Medremu kolo ronda przy wodzislawskiej. jest to mala hurt sympatyczni i konkretni sprzedawcy, jeden od wszystkiego i na wszystkim sie zna. dobre ceny od razu bez targowania. napewno jeszcze cos pozbijam ale jestem zadowolona.
    Po medremie podjechalam do Budozbytu, a tu na dzien dobry ceny kosmiczne, po pewnych negocjacjach mily Pan sposcil do cen medremowskich ale zabil mnie terminami dostaw a mianowice z minimalnym tygodniowym a nawet dwutygodniowym opoznieniem. Jak mam czekac dwa tygodnie na beton a potem znowu dwa na bloczki, jak moja ekipa daje mi dwa tygodnie na stan zero. W Medremie dostawy termin dwa dni.
    Ale sie rozpisalam, fakt jest jeden Budozbyt czy Lubar buduja sobie plaze fokusa, obi, carefour itp. i takie zuczki jak my jestesmy dla nich strata czasu. zysk marny bo zamowienia male a targujemy sie o kazda zlotowke.
    No nic trzeba isc spac, jutro jade jeszcze do kilku skladow.
    oczywiscie zdam relacje.
    pozdrawiam Karina
  16. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Sellim co to za sklad na górce? i gdzie kupiles takie tanie bloczki ja mam 2,34 za wieksze.
    a cena stali teraz za fi 12 okolo 2190 za tone z vatem.
  17. piejar ELITA FORUM (min. 1000)
    piejar Zarejestrowany: 18.11.2004 Posty: 2160
    O ceny stali spytaj w Centrostalu na Sygnałach (Gotartowice). Ja kupowałem tam całą stal. Twoja cena nie jest tragiczna. Mnie udawało się taniej w zeszłym roku ale ceny mocno się wahają bo jakoś tam przekłada się na to rynek światowy. Beton kupowałem w dawnym Eleasie (przy Elektrowni Rybnik) który dziś jest Budozbytem. Telefony wysłałem na priv
  18. jamles REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jamles Zarejestrowany: 15.11.2002 Posty: 18833
  19. Ewelinka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ewelinka Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 405
    Kara jeśli idzie o materiał na ściany to zasięgnij języka w Hadexie w Jastrzębiu - jeśli idzie o beton komórkowy to mają calkiem fajne ceny. Namiar na ich przesdtawiciela posłałam Ci na priva.
    Gdzie dostałaś taką cenę na stal?

    Piejar poślij prosze i mi te telefony.
    Dzięki
    pozdro
    Ewelina
  20. selimm OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    selimm Zarejestrowany: 01.06.2005 Posty: 6216
    Cytat Napisał Kara
    Sellim co to za sklad na górce? i gdzie kupiles takie tanie bloczki ja mam 2,34 za wieksze.
    a cena stali teraz za fi 12 okolo 2190 za tone z vatem.
    posłalem namiarki
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34093
Strona 1 z 1705