dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 19.05.2009 Posty: 2253
    BTW :
    ale się ostatnio gorąco u nas na Grupie zrobiło, hihihi.
  2. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 18.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał AGA NR 1
    BTW :
    ale się ostatnio gorąco u nas na Grupie zrobiło, hihihi.
    lato, to gorąco
  3. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 18.07.2009 Posty: 682
    a tak na powarznie,,, to dzis dostałem cynka ze nasza brama z furtką i balustrada własnie jest w cynkowni,,,,

    wiec po weekendzie, może środa może czwartek będzię sie montować
  4. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Aga dobrze,że chociaż u nas gorąco,bo na dworze nie bardzo.....
  5. mea Lider FORUM (min. 2800)
    mea Zarejestrowany: 25.07.2008 Posty: 4903
    Cytat Napisał GabrysiaBP
    Aga dobrze,że chociaż u nas gorąco,bo na dworze nie bardzo.....
    nie marudz jest zupelnie niezle !!
  6. GabrysiaBP ELITA FORUM (min. 1000)
    GabrysiaBP Zarejestrowany: 16.09.2009 Posty: 1266
    Ha,ha może w Rybniku,ja dzisiaj jestem w Katowicach na urodzinkach taty i marznę.
  7. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 19.05.2009 Posty: 2253
    A ja w Bytomiu i też marznę....
    Lato... lipne w tym roku.
  8. AGA NR 1 ELITA FORUM (min. 1000)
    AGA NR 1 Zarejestrowany: 19.05.2009 Posty: 2253
    Cytat Napisał preem82
    a tak na powarznie,,, to dzis dostałem cynka ze nasza brama z furtką i balustrada własnie jest w cynkowni,,,,

    wiec po weekendzie, może środa może czwartek będzię sie montować
    To czekamy na fotki.
  9. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 18.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał AGA NR 1
    To czekamy na fotki.
    cykniem to wrzucim
  10. Ewus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ewus Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 790
    Cytat Napisał preem82
    a tak na powarznie,,, to dzis dostałem cynka ze nasza brama z furtką i balustrada własnie jest w cynkowni,,,,

    wiec po weekendzie, może środa może czwartek będzię sie montować
    Też chętnie pooglądam
  11. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał preem82
    a tak na powarznie,,, to dzis dostałem cynka ze nasza brama z furtką i balustrada własnie jest w cynkowni,,,,

    wiec po weekendzie, może środa może czwartek będzię sie montować
    Cynkownia to pierwszy etap - mam nadzieje ze potem jeszcze oddasz do malowania proszkowego? W Rybniku jest swietny zaklad LECH-MAL w ktorym maluja proszkowo - groszowe sprawy a wyglada pieknie i taki cynkowany + malowany proszkowo element wytrzymuje na zewnatrz te 20-30 lat bez problemu Mi malowali brame i furtke zrobionych glownie z profili zamknietych i kosztowalo to jakies 200 pln, wiec naprawde grosze, a proszek to proszek - nie moze sie IMHO rownac zadnej innej farbie
  12. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 18.07.2009 Posty: 682
    https://picasaweb.google.com/101637960555753025604/DOM#

    to jest projekt naszego autorstwa a jak bedzie gotowe to wrzuce fotki z real-a
  13. preem82 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    preem82 Zarejestrowany: 18.07.2009 Posty: 682
    Cytat Napisał Daga&Adam
    Cynkownia to pierwszy etap - mam nadzieje ze potem jeszcze oddasz do malowania proszkowego? W Rybniku jest swietny zaklad LECH-MAL w ktorym maluja proszkowo - groszowe sprawy a wyglada pieknie i taki cynkowany + malowany proszkowo element wytrzymuje na zewnatrz te 20-30 lat bez problemu Mi malowali brame i furtke zrobionych glownie z profili zamknietych i kosztowalo to jakies 200 pln, wiec naprawde grosze, a proszek to proszek - nie moze sie IMHO rownac zadnej innej farbie
    no w cenie elementu kutego mamy własnie cynkowanie + malowanie proszkowe
  14. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał preem82
    no w cenie elementu kutego mamy własnie cynkowanie + malowanie proszkowe
    No no no Taka brama posluzy dlugie lata Nie to co przesla/bramy z LEROYa czy CASTORAMy ktore rdze puszczaja juz bedac na wystawie w markecie
  15. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    MEA: mialem wkleic foty szafy wiec wklejam To moja mala szafencja w przedpokoju - malo skomplikowana bo trzy drazki + pare polek, bez zadnych szuflad etc. Szafa jeszcze nie jest skonczona bo nie ma srodkowych drzwi w ktorych srodkowa czesc bedzie zrobiona z lustra (jeszcze pare dni na nie poczekam). Z "bajerow" to mam cichy samodomykacz wszystkich drzwi - ot walisz skrzydlem ile wejdzie (lub lekko przesuwasz a one sie z boku amortyzuja i same domykaja w ciagu 3-4 sekund - jak "silent close" w BLUMie w kuchni

    Za pare dni bede robil znacznie bardziej skomplikowana szafe w sypialni do ktorej bedzie mozna wejsc, a ktora bedzie miala wiecej bajerow (wysuwane w pelni szuflady, sciagane w dol drazki z ubraniami i takie tam pierdy derdy).

    Powaznie sie zastanawiam czy nie zaczac tego robic "komercyjnie" bo pare takich szaf juz w zyciu zrobilem i pojecie o nich mam Takze jakby ktos potrzebowal to chetnie wycenie - patrzac na ceny szaf indeco / komandorow to moze byc sporo taniej, z lepszymi akcesoriami I mam dostep do maszyny CNC ktora wycina plyty w dowolnych lukach / wedlug projektu rysowanego wektorowo wiec mozna tworzyc cuda wianki z samych drzwi

    Foty slabe bo aktualnie jest ciemno - a i brakuje jeszcze katownika u dolu obu skrzydel











  16. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał queene
    tylko jak ja go rozpakuję....obejrzę....i stwierdzę ze jednak NIE....to potem znowu organizowac wysyłkę, czekać na zwrotną kasę...no nie wiem nie wiem, ogólnie wychodze z założenia że do niektórychh rzeczy warto dopłącić i kupić na miejscu....i chyba tak jest z lampami...generalnie LAMPY TO NAJBARDZIEJ PROBLEMATYCZNY ZAKUP W MOIM DOMU
    za dużo tego zeby coś wybrać
    u nas lampy byly chyba najlatwiejszym wyborem, cos uzylismy ze starego mieszkania a reszte weszlismy do agaty i co sie spodobalo poprostu kupilismy szkoda czasu i nerwow na jezdzenie i ogladanie
  17. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Dzięki Aga za namiary, mam taką listę i wieczorkiem ją prześlę
  18. queene Lider FORUM (min. 2800)
    queene Zarejestrowany: 06.06.2007 Posty: 4193
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    u nas lampy byly chyba najlatwiejszym wyborem, cos uzylismy ze starego mieszkania a reszte weszlismy do agaty i co sie spodobalo poprostu kupilismy szkoda czasu i nerwow na jezdzenie i ogladanie
    heh zazdroszczę chociaż w sumie to przyjemne, nie powiem ja w obecnym mieszkaniu mam same halogeny (montowane przez poprzedniego właściciela) i w domu na pewno chcę ich jak najmniej !!
    a dziś byłam w tej Agacie....i chyba sobie narobiłam smaka na taką jedną...
    Maciek udało sie coś wytargować ? bo ja dziś pytałąm i niechętnie bardzo bo akurat te super schodzą
  19. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Cytat Napisał Maciek&Kamila
    u nas lampy byly chyba najlatwiejszym wyborem, cos uzylismy ze starego mieszkania a reszte weszlismy do agaty i co sie spodobalo poprostu kupilismy szkoda czasu i nerwow na jezdzenie i ogladanie
    U mnie tak dlugo kombinowalismy, przegladalismy i szukalismy ze w koncu w salonie zawisly lampy ze starego mieszkania - kupione kiedys w IKEI. Powiedzialem zonie ze jak je powiesze to dam sobie glowe uciac ze beda tu wisiec przez pare kolejnych lat i... wszystko wskazuje ze tak bedzie W pozostalych pomieszczeniach mam wszedzie oprawy halogenowe. Z nimi przynajmniej nie ma problemu - kupowalismy wszystkie takie fajne z philipsa po 60 pln / 3 szt. Mimo ze chyba jestem najmlodszy z Was to juz czuje, ze z wiekiem czlowiek robi sie coraz bardziej praktyczny i leniwy, a przede wszystkim - szybko sie do wszystkiego przyzwyczaja
  20. Maciek&Kamila ELITA FORUM (min. 1000)
    Maciek&Kamila Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 1181
    Cytat Napisał manbud
    Szanowny Panie daję Panu 7 dni na usunięcie bzdur , które Pan napisał a potem spotykamy się w sądzie. Nie będę opisywał szczegółów natomiast kolejny raz powtarzam , że przy tynkowaniu zima po opuszczeniu budowy przez tynkarzy budynek trzeba dogrzewać o czym Pan doskonale wiedział - zmarznięte tynki to nie reklamacja!!!Firma Lubar nie ma nic wspólnego z kilkoma metrami zmarzniętego tynku wyłącznie z Pana winy i to również radzę szybko sprostować zanim właściciele tej firmy zareagują . Dodam jeszcze tylko , że jeden z właścicieli - Sylwek- koleś jak Pan go nazywa przez tydzień po skończeniu roboty z własnej inicjatywy i na własny koszt dogrzewał Pana piwnicę czego nie musiał robić .
    u nas tez tynkowali w zimie i pozniej poprawiali usterki. mysle, ze to wlasnie wykonawca znajac ryzyko nie powinien tego robic i basta!!! bierzecie kase za robote i Sczesc Boze, tyle nas widzieliscie ! na szczescie niektore ekipy potrafia naprawic swoje bledy
Pokaż wyniki od 20001 do 20020 z 34093