dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. imrahil Lider FORUM (min. 2800)
    imrahil Zarejestrowany: 28.05.2012 Posty: 4090
    Cytat Napisał immoral
    hej, też szukam kogoś do ocieplenia, ale widzę, że nie padło zbyt wiele propozycji? czyżby wszystkie firmy były jakieś nie bardzo?
    tak naprawdę, żeby dobrze zaizolować dom, to trzeba nad każdą możliwą ekipą stać i pilnować szczegółów. ja np. miałem ekipę z polecenia, ale długo się u mnie męczyli, zrobili kilka baboli (panie, tak zawsze robimy i klient zadowolony; panie, ile też ciepła panu przez ten kawałek wieńca ucieknie), które na innych budowach uchodzą im płazem, a u mnie musieli poprawiać.
  2. immoral DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    immoral Zarejestrowany: 29.11.2014 Posty: 533
    ja rozumiem, że najlepiej samemu, ale robimy sami środek i nie damy rady wszystkiego....
    czekam na jedną wycenę po znajomości, ale chciałam też sprawdzić jakieś dobre firmy. Niestety nie znam żadnej, a wycena od firmy z internetu nic nie mówi mi na temat jakości jej prac.
  3. imrahil Lider FORUM (min. 2800)
    imrahil Zarejestrowany: 28.05.2012 Posty: 4090
    niekoniecznie samemu, ale trzeba pilnować. swojej ekipy nie polecę, bo wg mnie nie do końca wiedzieli jak dobrze zaizolować dom, chociaż przypuszczam, że 80% klientów byłoby zadowolonych. ostatecznie dom jest dobrze ocieplony (tak jak chciałem), ale tylko dlatego, że ktoś ich pilnował i palcem pokazywał co jeszcze zrobić. tynk położyli w porządku, wg mnie ponadprzeciętnie.
  4. tadek73 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tadek73 Zarejestrowany: 10.05.2016 Posty: 9
    Witam,

    Jako że jesienią albo najpóźniej wiosną przyszłego roku chciałbym zacząć budowę "Domu w Aurorach" w Rudach szukam sprawdzonego inspektora nadzoru inwestorskiego czyli w moim rozumieniu kogoś kto doradzi kolejne kroki, dopilnuje ekipy na budowie, sprawdzi wykonanie itd... Chciałbym aby taka osoba była faktycznie zaangażowana w proces budowy, a nie tylko tzw. "figurant z pieczątką".
    Korzystaliście w trakcie budowy z takiej osoby/firmy? Możecie kogoś polecić?
  5. ewa1990 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ewa1990 Zarejestrowany: 16.08.2016 Posty: 1
    Hej Może ktoś poleci sprawdzonego stolarza, schody samonośne,
    Konkurencyjne ceny Dzięki
  6. Arturo72 Guest
    Arturo72 Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał ewa1990
    Hej Może ktoś poleci sprawdzonego stolarza, schody samonośne,
    Konkurencyjne ceny Dzięki
    Ha ha
  7. aga71 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aga71 Zarejestrowany: 24.09.2008 Posty: 83
    Jeśli ktoś chciałby zabezpieczyć swój dom na etapie budowy /co polecam/,
    to chętnie odstąpię swój używany i w pełni sprawny alarm /istnieje możliwość montażu/.
    W zestawie: obudowa, akumulator, syrena, klawiatura, centrala, czujki. W bardzo dobrym stanie, wszystko działa bez zarzutu, oczywiście
    Cena 500 zł za komplet, do negocjacji.

    Chciałabym sprzedać z tego względu, iż do większych gabarytów domu potrzebuję docelowo rozbudowany system.

    Mail:
    [email protected]
    tel. 609 022 584
  8. bulajev FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bulajev Zarejestrowany: 16.06.2009 Posty: 180
    Cytat Napisał bdan
    Czy ktoś może podać sprawdzony namiar na wykonawców studni głębinowej i ewentualnie podzielić się informacjami związanymi z kosztem takiej studni?
    www.wiercenie-studni.eu Witam , pare lat temu już -jak ten czas leci. kilka osób z forum wierciło studnie z tą firmą -ja to wszystko dogrywałem. Zadzwoń do nich i powiedz że namiar dał ci Jacek z Rybnika. Co do kosztów on ci wszystko powie co i jak wygląda . Sprawdzona i solidna firma.Pozdrawiam
  9. bulajev FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bulajev Zarejestrowany: 16.06.2009 Posty: 180
    Cytat Napisał immoral
    hej, też szukam kogoś do ocieplenia, ale widzę, że nie padło zbyt wiele propozycji? czyżby wszystkie firmy były jakieś nie bardzo?
    http://www.bassbud.pl/ pozdrawiam
  10. bulajev FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bulajev Zarejestrowany: 16.06.2009 Posty: 180
    Cytat Napisał ewa1990
    Hej Może ktoś poleci sprawdzonego stolarza, schody samonośne,
    Konkurencyjne ceny Dzięki
    http://www.ar1.jacekimonika.rybnik.mojabudowa.pl/ wejdź na mój blog i zobacz nasze schody. Może w grę wchodziłaby konstrukcja + stopnie drewniane? kolega Rafał Walczak tel.501362864 robi różnego rodzaju konstrukcje : schody, bramy,ogrodzenia. pozdrawiam
  11. bulajev FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bulajev Zarejestrowany: 16.06.2009 Posty: 180
    A tak przy okazji pozdrawiam wszystkich
  12. bulajev FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bulajev Zarejestrowany: 16.06.2009 Posty: 180
    Cytat Napisał ewa1990
    Hej Może ktoś poleci sprawdzonego stolarza, schody samonośne,
    Konkurencyjne ceny Dzięki
    http://www.ar1.jacekimonika.rybnik.mojabudowa.pl/ wejdź na mój blog i zobacz nasze schody. Może w grę wchodziłaby konstrukcja + stopnie drewniane? kolega Rafał Walczak tel.501362864 robi różnego rodzaju konstrukcje : schody, bramy,ogrodzenia. pozdrawiam
  13. monika&bartek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika&bartek Zarejestrowany: 13.02.2014 Posty: 90
    hop hop żyje tu ktoś jeszcze?

    firma do przydomowej oczyszczalni. Ktoś coś?
  14. sebastek09 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sebastek09 Zarejestrowany: 28.12.2011 Posty: 107
    Witam.
    Szukam sprawdzonego, dobrego kafelkarza, moglibyście mi kogoś polecić? Okolice Wodzisławia śląskiego.
    Pozdrawiam.
  15. lagunaiii SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lagunaiii Zarejestrowany: 28.12.2009 Posty: 40
    Proszę o pomoc w wyborze ekipy do układania kostki brukowej, proszę o opinie i ceny za metr.
    Dziękuję za każdą pomocną opinie, istnieje teraz tyle pseudo firm a mi zależy na jakości i solidności.
    Pozdrawiam serdecznie.
  16. Santa_ppc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Santa_ppc Zarejestrowany: 18.12.2008 Posty: 47
    Ludziska,

    Trzeba ożywić temat
    Na pewno Rybnik nie przestał się budować, a co nie którzy - jak ja - nie skończyli jeszcze...

    Prośbę mam do szczęśliwców mieszkających w swoich domach - jako, że mieszkacie już u siebie, to na chłodno możecie ocenić pracę niektórych firm.
    Potrzebuję konkretnej ekipy do najważniejszego elementu budynku - dachu. Prosty, dwuspadowy, dwa kominy i wyłazy dachowe, może jakieś okna.
    Na kogo zwrócić uwagę? kogo polecilibyście dzisiaj swoim znajomym, a przed kim byście ostrzegali?

    Druga sprawa - okna dachowe - ma je wielu z Was. Podzielcie się proszę opiniami na ich temat, bo słyszałem sprzeczne opinie. Czy są ciche, czy bębni jak diabli gdy pada deszcz i budzi po nocy?

    Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców i wszystkich, którzy walczą ze swoimi budowami!
  17. JTKirk Lider FORUM (min. 2800)
    JTKirk Zarejestrowany: 24.11.2014 Posty: 3383
    nie wiem czy to możliwe, żeby ożywić ten wątek...
    jedna z przyczyn, na pewno jest fakt, że wątki w grup budujących, nie pojawiają się na liście subskrypcji...gdyby mi wyskakiwało, na pewno bym częściej tutaj zaglądał...
    jak ci bardzo zależy, to porusz ten temat u redakcji forum...
  18. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 22.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał Santa_ppc
    Ludziska,

    Trzeba ożywić temat
    Na pewno Rybnik nie przestał się budować, a co nie którzy - jak ja - nie skończyli jeszcze...

    Prośbę mam do szczęśliwców mieszkających w swoich domach - jako, że mieszkacie już u siebie, to na chłodno możecie ocenić pracę niektórych firm.
    Potrzebuję konkretnej ekipy do najważniejszego elementu budynku - dachu. Prosty, dwuspadowy, dwa kominy i wyłazy dachowe, może jakieś okna.
    Na kogo zwrócić uwagę? kogo polecilibyście dzisiaj swoim znajomym, a przed kim byście ostrzegali?

    Druga sprawa - okna dachowe - ma je wielu z Was. Podzielcie się proszę opiniami na ich temat, bo słyszałem sprzeczne opinie. Czy są ciche, czy bębni jak diabli gdy pada deszcz i budzi po nocy?

    Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców i wszystkich, którzy walczą ze swoimi budowami!
    Cześć. Jeśli chodzi o dach, to moge polecić firmę, ktora robila w mojej rodzinie kilka dachów- wszystkie bez poprawek. To Marek Buchalik z Przegędzy wraz z dekarzem Darkiem Dziwokim z Boguszowic. Super fajna , rzetelna ekipa z doświadczeniem i sprzętem.
    Okna dachowe to wydawała mi się fajna sprawa ale w użytkowaniu się rozczarowałam. Jak jest słonecznie to grzeją niemiłosiernie ( kąt padania promieni słonecznych). Mam w garderobie i kilku pokojach na poddaszu- płowieje podłoga pod oknem i ubrania na wieszakach. Jedynym ratunkiem jest roleta w oknie ale wtedy tracisz naturalne światło. W czasie ulewy nie da się spać, jest bardzo hałasliwie. Ja osobiście już bym takiego rozwiązania nie dała. W miare możliwości okien dachowych jak najmniej, no chyba że lubisz bębniący i stukający dom.
  19. creative_21 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    creative_21 Zarejestrowany: 24.10.2011 Posty: 653
    Witam
    ktoś zna jakąś sprawdzoną ekipę okolice Rybnika
    wod-kan
    ogrzewanie podłogowe
    WM
    pompa ciepła

    pozdrawiam
  20. creative_21 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    creative_21 Zarejestrowany: 24.10.2011 Posty: 653
    Cytat Napisał Santa_ppc
    Ludziska,

    Trzeba ożywić temat
    Na pewno Rybnik nie przestał się budować, a co nie którzy - jak ja - nie skończyli jeszcze...

    Prośbę mam do szczęśliwców mieszkających w swoich domach - jako, że mieszkacie już u siebie, to na chłodno możecie ocenić pracę niektórych firm.
    Potrzebuję konkretnej ekipy do najważniejszego elementu budynku - dachu. Prosty, dwuspadowy, dwa kominy i wyłazy dachowe, może jakieś okna.
    Na kogo zwrócić uwagę? kogo polecilibyście dzisiaj swoim znajomym, a przed kim byście ostrzegali?

    Druga sprawa - okna dachowe - ma je wielu z Was. Podzielcie się proszę opiniami na ich temat, bo słyszałem sprzeczne opinie. Czy są ciche, czy bębni jak diabli gdy pada deszcz i budzi po nocy?

    Pozdrawiam wszystkich szczęśliwców i wszystkich, którzy walczą ze swoimi budowami!
    ja mogęci polecic ekipę DUDA-BUD z Raciborza robi tak jak ma być i doradzi naprawdę fachowo
Pokaż wyniki od 34061 do 34080 z 34093