dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie
  1. Deysi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi Zarejestrowany: 27.07.2012 Posty: 183
    Gdzie zamawialiscie swoje kuchnie i czy byliscie zadowoleni? Chodzi mi bardziej o kuchnie lakierowane
  2. elmagra STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra Zarejestrowany: 27.09.2010 Posty: 440
    Cytat Napisał Deysi
    Gdzie zamawialiscie swoje kuchnie i czy byliscie zadowoleni? Chodzi mi bardziej o kuchnie lakierowane
    Ja zamawiałam w Panelu (jak się jedzie na Gliwice). Lakierowane fronty oni zamawiali z jakiejś zewnętrznej firmy. Całość jest dobrze zrobiona. Pan Krzysiu to fajny montażysta.
  3. kriszbro SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kriszbro Zarejestrowany: 11.01.2012 Posty: 22
    Zaglądam z Tarnowskich Gór. Widzę, że jest tu mocna grupa Przymierzamy się do podłogówek. Szukam hydraulika, który wszystko podłączy w kotłowni, rurki porozkładamy sami. Gdzie kupowaliście materiał? Może coś doradzicie.
  4. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał trusiaa
    Poszukuję dobrego tynkarza/y!! Bardzo bym Was prosiła o jakieś namiary, szczególnie od osób, które są już po tynkowaniu i z czystym sumieniem mogą polecić Będę bardzo wdzięczna !
    Inco bud Kuba Sacha z Żor tel. 513 162 182 lub 511 604 520 , tynkują ekstra, ekipa jak się patrzy, mogę ich polecić. Powołaj się na mnie i negocjuj cenę
  5. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał Deysi
    Gdzie zamawialiscie swoje kuchnie i czy byliscie zadowoleni? Chodzi mi bardziej o kuchnie lakierowane
    Ja mam z Wodzisławia (targowisko) ale nielakierowaną. Generalnie wszyscy fronty lakierowane zamawiają gdzieś-tam a potem składają i montują u klienta. Mogę polecić salon Mebland na ul. Raciborskiej 318 w Radoszowach ( trasa Rybnik- Racibórz). Facet był u mnie na pomiarze, ma pojęcie i nie jest drogi. Robi bardzo fajne meble, pod zamówienie , za rozsądne pieniądze. Szafki w pralni u nas są lakierowane. Spróbuj u niego , nazywa się Piejko Henryk tel. 32 457 40 17
  6. rewqq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rewqq Zarejestrowany: 01.05.2012 Posty: 102
    smieci budowlane, wycena z transgóru:
    kurs 233zł, dzierzawa kontenera 6zł, tona smieci 250zł
    zakladam że możnaby od razu zapełnić kontener (mamy w workach popakowany) to i tak dużo

    A jak Wy sprzątaliście plac z resztek materiałów, styropianów itd?
  7. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał rewqq
    smieci budowlane, wycena z transgóru:
    kurs 233zł, dzierzawa kontenera 6zł, tona smieci 250zł
    zakladam że możnaby od razu zapełnić kontener (mamy w workach popakowany) to i tak dużo

    A jak Wy sprzątaliście plac z resztek materiałów, styropianów itd?
    Resztki ciężkie ( stłuczki, obcinki pothermów, betoniki , cegły itp. ) znalazły swoje miejsce pod tarasem. Wszystko pięknie ubite, zagęszczone, zafoliowane, zazbrojone i zalane betonem. Na to folia i wylewka. Drobnica do kubłów oraz pod wjazd. Styropianu nie mieliśmy ale duże kawałki od sąsiada poszły pod beton podłogowy do piwnic. Na to folia i wylewki. Drzewo i palety wiadomo- pocięte na opał. Najgorzej poszło nam z butlami i plastikami po różnych mazidłach, farbach itp. Dużo tego- do worków na kilka wywozów było. Do wywózki zostały jeszcze obcinki ze stelaży k-g i resztki płyt k-g. Rozdzielamy do kubłów po sąsiadach żeby szybciej się tego pozbyć Jest co sprzątać, a gdzie tam koniec robót
  8. rojmar WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rojmar Zarejestrowany: 02.02.2015 Posty: 1
    Witam. To mój pierwszy post na tej stronie. Chce podjąć się budowy domu i potrzebuję trochę Waszych opini!! Chce zacząć od projektu, tak więc szukam jakiegoś dobrego i taniego projektanta (projekt indywidualny). Prosze o jakies polecenia i opinie
  9. Daga&Adam OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Daga&Adam Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 5831
    Stelaze po kg i wszystkie pozostale metalowe rzeczy - na zlom! Do mnie co miesiac przyjezdzaja zlomiarze z duzym autem i jak ktos nie ma transportu zeby zawiezc to samemu, to oni wezma Ale warto pociac na male kawalki i wywiezc samemu - mozna sie zdziwic ile za to mozna dostac Ja ostatnio robilem porzadki to jednym kursem w bagazniku oddalem zlomu za ponad 120 pln, a do zlomu mam z 3km wiec sie oplaca

    Resztki plyt kg rabalem siekiera na drobnice - wyszlo z 12 duzych workow, rozdzielilem po okolicznych smietnikach osiedlowych

    Kontener jest dla burzujow
  10. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    No , bratnia dusza się odezwała Myślę tak jak Ty. Płyty k-g poszatkowane i wywiezione już, obcinki stelaży czekają. My Adamie to zawsze megaoszczędnie, żeby nie powiedzieć przesadnie Ale dzięki temu można zaoszczędzić i nadwyżki przeznaczyć np." na przelew"
  11. adamscool FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamscool Zarejestrowany: 19.04.2008 Posty: 152
    Witam dawno nie pisałem ale czytam często.
    Potrzebuję pomocy w sprawie doboru firmy, kamieniarza do zrobienia blatu do łazienki.
    Chodzi o kogoś co sie na tym zna i obrobi wytnie w kamieniu.
    Pozdrawiam Adam
  12. selimm OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    selimm Zarejestrowany: 01.06.2005 Posty: 6216
    dysponuje ktoś sprawdzoną ekipą budowlaną ?
    mam małe wymagania
    : mo być tanio , mają nie pyskować , zbierać flaszki po sobie mają
  13. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał adamscool
    Witam dawno nie pisałem ale czytam często.
    Potrzebuję pomocy w sprawie doboru firmy, kamieniarza do zrobienia blatu do łazienki.
    Chodzi o kogoś co sie na tym zna i obrobi wytnie w kamieniu.
    Pozdrawiam Adam
    Zapytaj u Kowalskiego w Wodzisławiu ( ul. Rybnicka). My braliśmy tam blat i parapety do kuchni. Porządna firma i pewnie mają fachmanów co radzi po szychcie dorobią sobie do pensji.
  14. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18618
    Podajcie, prosze namiary na sprawdzonych kafelkarzy.... Mój zostawił mnie niejako na lodzie, odwołując termin. Wprawdzie kogoś mi w swoje miejsce zarekomendował, ale wolałbym jednak rekomendacje kogoś z inwestorów
  15. fotohobby REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    fotohobby Zarejestrowany: 19.08.2011 Posty: 18618
    Podajcie, prosze namiary na sprawdzonych kafelkarzy.... Mój zostawił mnie niejako na lodzie, odwołując termin. Wprawdzie kogoś mi w swoje miejsce zarekomendował, ale wolałbym jednak rekomendacje kogoś z inwestorów
  16. elmagra STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra Zarejestrowany: 27.09.2010 Posty: 440
    Witajcie. Mogę się pochwalić, że oficjalnie zakończyliśmy budowę. W ubiegły piątek (13.02) minęło 21 dni od zgłoszenia zakończenia, a dziś dostaliśmy numer domu. Fajnie będzie móc zdjąć tablicę informacyjną budowlaną.
  17. netmax FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    netmax Zarejestrowany: 07.09.2008 Posty: 145
    Cytat Napisał fotohobby
    Podajcie, prosze namiary na sprawdzonych kafelkarzy.... Mój zostawił mnie niejako na lodzie, odwołując termin. Wprawdzie kogoś mi w swoje miejsce zarekomendował, ale wolałbym jednak rekomendacje kogoś z inwestorów
    Z czystym sumieniem - jak coś to mogę zdjecia wrzucic:
    Mariusz O. tel. 604 828 582

    Pzdr
    Krystian
  18. netmax FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    netmax Zarejestrowany: 07.09.2008 Posty: 145
    Szukam:
    - projektanta ogrodów/aranżacji wszystkiego poza domem
    - wykonawców później tej aranżacji
    Moze to być firma która wykonuje to kompleksowo.

    Szukam takze:
    - sprawdzonej firmy od sprzedaży/ułożenia kostki brukowej (mam tego z okolo 180m2 do położenia)
    - sprawdzonej firmy ktora wykonuje ogrodzenia w takiej tonacji:
    http://eurofence.pl/produkty/horizon...iowe-drewniane

    Dzieki z góry za info.

    Krystian
  19. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał elmagra
    Witajcie. Mogę się pochwalić, że oficjalnie zakończyliśmy budowę. W ubiegły piątek (13.02) minęło 21 dni od zgłoszenia zakończenia, a dziś dostaliśmy numer domu. Fajnie będzie móc zdjąć tablicę informacyjną budowlaną.
    GRATULACJE!!!!!!! Niech każdy dzień w nowym domku będzie dla Was szczęśliwy i radosny. Oby słonko świeciło bezustannie a finansowe tarapaty Was omijały Serdecznie Wam gratuluję.

    Co masz w kuchni pomiędzy szafkami?? Może szkło z nadrukiem?? Jeśli tak to poproszę o zdjęcia i namiary kto robił. Mam do zrobienia szklane drzwi w formie suwanki do spiżarki. Jest z tym problem bo suwanka droga jak cholera a na marketowej się boję wieszać żeby nie pierdykło. I co dalej?? Jakieś pomysły?? Podpowiedzcie coś
  20. elmagra STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra Zarejestrowany: 27.09.2010 Posty: 440
    Cytat Napisał halina46
    GRATULACJE!!!!!!! Niech każdy dzień w nowym domku będzie dla Was szczęśliwy i radosny. Oby słonko świeciło bezustannie a finansowe tarapaty Was omijały Serdecznie Wam gratuluję.

    Co masz w kuchni pomiędzy szafkami?? Może szkło z nadrukiem?? Jeśli tak to poproszę o zdjęcia i namiary kto robił. Mam do zrobienia szklane drzwi w formie suwanki do spiżarki. Jest z tym problem bo suwanka droga jak cholera a na marketowej się boję wieszać żeby nie pierdykło. I co dalej?? Jakieś pomysły?? Podpowiedzcie coś
    Halina, dzięki za życzliwe słowa. Teraz czas się wziąć za podjazd i ogrodzenie, tj bramę i furtkę. Szukam inspiracji na niezbyt tradycyjną a nie nazbyt nowoczesną bramę, byle by była z automatem. Pokażecie swoje?

    Halina, w kuchni między szafkami mam po prostu szybę - pod spodem ściana jest pomalowana. Zdjęcia z naszego skromnego domku są tutaj w Komentarzach do Chabra. http://forum.muratordom.pl/showthrea...-Chaber3/page9

    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 33881 do 33900 z 34093