dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Bydgosko-Torunska
  1. EDA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    EDA Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 139
    Tak tylko jak i gdzie szukać działki. To takie pytanie jako wstęp...

    Maciej
  2. Macias FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 267
    On 2002-04-24 17:15, EDA wrote:
    Tak tylko jak i gdzie szukać działki. To takie pytanie jako wstęp...

    Maciej
    Jaka lokalizacja bardziej Ci odpowiada.
    - Osielsko,Biale-Blota,kruszyn kraj,Lochowo,Osowa Gora,Ostromecko,Brzoza,Niwy,Niemcz.
    Gdybys sprecyzowal mam mozliwosc dowiedziec sie kto, za ile i jaka duza dzialke sprzedaje.
    Hej
  3. EDA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    EDA Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 139
    Osowa góra, osówiec, to takie moje wstepne przemyślenia.
    PS Masz może GG ? Mój nr 500074
  4. Macias FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 267
    On 2002-04-24 17:28, EDA wrote:
    Osowa góra, osówiec, to takie moje wstepne przemyślenia.
    PS Masz może GG ? Mój nr 500074
    Musze konczyc bo zamykaja firme.
    gg nie mam.
    Obiecuje ze odpisze jutro [email protected] mozemy tak?
    Cos wymyslimy
    Pa
  5. Pawell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pawell Zarejestrowany: 18.01.2002 Posty: 76
    Na mojej działce trudno dopatrzeć się czegokolwiek związanego z budową, na razie rosną tylko dzikie roślinki. Moja działka znajduje się o 800m od Biskupinka, skręt w lewo jadąc do Poznania dokładnie na wysokości Biskupinka. Chciałbym rozpocząć budowę w sierpniu. W tej chwilii jestem na etapie szukania dobrego, oczywiście taniego wykonawcy od ław do wieńca, bo na tym etapie zapewne zakończę w tym roku (a może uda się z więżbą i pokryciem ? Kto wie). Rozglądam się po okolicznych hurtowniach i producentach także za materiałami - betonem na fundamenty , bloczkami betonowymi i betonem komórkowym.
    Tak nawiasem mówiąc czy ktoś może wie, gdzie ten Kruszyn zaczyna się, a gdzie kończy - do tej pory nie wiem w jakiej jego części buduję się? Mam nawet przed sobą mapkę z numerami działek rozległego obszaru aż po Murowaniec, ale jedyną rzucającą się w oczy granicą jest droga na Poznań.
    Trzymam kciuki za kolejne etapy budowy naszych domów
    Paweł

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Pawell dnia 2002-04-24 23:35 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Pawell dnia 2002-04-24 23:36 ]</font>
  6. Monisia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Monisia Zarejestrowany: 19.04.2002 Posty: 36
    Witam,
    Jezeli chodzi o to gdzie Kruszyn sie konczy, a gdzie zaczna to nie mam pojecia, nie mam tez pojecia gdzie jest tez Biskupinek . O rany, chyba trzeba urzadzic jakas wycieczke krajoznawcza po Kruszynie i okolicy. Do mnie na dzialke skreca sie z trasy na Poznan, przed stacja CPN - prosto do figurki i w lewo, az podjezdza sie do dzialek po lewej stronie. Jak chcesz moge dac Ci kontakt na ekipe ktora robi w tej chwili u nas, do polowy maja sa u nas, jak masz ochote zobaczyc jak sie sprawuje to zapraszam na budowe.
    Do Eda - jezeli chodzi o szukanie to ja przegladalam ogloszenia w gazetach. Najlepiaj rozmawiac bezposrednio z osoba sprzedajaca, zawsze omija sie koszty zwiazane z posrednikiem. Chociaz specjlisci od nieruchomosci maja przygotowane oferty " od reki" tylko wybierac i przebierac. Wybor miejsca, gdzie ma stac - ten nasz wymarzony domek - to juz bardzo indywidualan sprawa. My ogladalismy kilka miejsc, ale jak pojechalam do Kruszyna i zoabczylismy ta dzaileczke, to wiedzielismy, ze ta a nie inna. Teraz widzimy tez i minusy tej lokalizacji, ale nie zalujemy naszej decyzji. Zycze owocnych poszukiwan i trafnego wyboru -)))))
    Powodzenia
  7. Pawell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pawell Zarejestrowany: 18.01.2002 Posty: 76
    Biskupinek to ta pradawna osada kryta strzechą z napisem Coca-Cola(!) na drodze do Poznania przed stacją paliwową (obok przystanku autobusowego). Do ogródków działkowych mam około 400m.
    Czy Jesteś zadowolona ze swojej firmy i oczywiście czy mają przystępne ceny? Chętnie poznam namiary na nich.
    pozdrowienia Paweł
  8. Monisia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Monisia Zarejestrowany: 19.04.2002 Posty: 36
    Hejka,
    no tak...Biskupinek - to faktycznie pradawna osada gdzie pewnie cos mozna smacznego przekasic. Co do ekipy, to tutaj oddam glos mezowi - odzewie sie pozniej.
    Milego weekendu
  9. EDA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    EDA Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 139
    Jestem po wstępnych poszukiwaniach działki. I... myślę, że ludzie powariowali. W Osówcu wołaja 50-60 zł/m. To chyba lekka przesada ?
  10. EDA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    EDA Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 139
    Chyba grupa nam podupada. Zostaliście na budowach czy co ?
    Pozdrawiam
    Maciej

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: EDA dnia 2002-05-07 22:12 ]</font>
  11. Macias FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 267
    Faktycznie malo aktywna.
    Wszyscy zabrali sie do budowania.
    EDA wracajac do naszej rozmowy to jak bedziesz w weekend. Mozemy tez podjechac do Kruszyna na inspekcje dzialek Genosa i Monisi.
    Oczywiscie jak bedziecie mieli ochote i pogoda dopisze.
    Bedziemy w kontakcie.
    Pozdrawiam
    Maciej

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Macias dnia 2002-05-08 08:34 ]</font>
  12. Monisia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Monisia Zarejestrowany: 19.04.2002 Posty: 36
    Witam ponownie,
    na inspekcje zapraszam, ale niestety nas nie bedzie na budowie w ten weekend. Za to moze bedzie nasza ekipa budowlana -
    Do Pawla, jezeli chodzi o ta nasz ekipe to sama nie wiem czy ich polecac. Jesli nie masz czasu ani ochoty ich kontrolowac, chcesz zlecic wszytko ekipie i przychodzic ogldac wspaniale efekty - to ich nie polecam. Moze robia czysto i porzadnie, ale trzeba ich przez caly czas kontrolowac, gdyby nie to ze maz tam ciagle jezdzi i przez pierwsze dwa tygodnie siedzial praktycznie na budowie z nimi, to nie wiem co by wyszlo z tego naszego domku. Z tego co wiem robia potworne bledy, jakby nie potrafili odczytywac rysunkow.
    Czy ktos z Was moze polecic jakiekos dobrego (czyt. taniego)projektanta ogrodow?
    Pozdrawiam
    Monia
  13. EDA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    EDA Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 139
    Witam

    Tak nisko dawno nas nie było. Sztucznie podciągne nas wyżej
    Cały czas szukam działki więc gdybyście coś wiedzieli to proszę o info

    Pozdrawiam
    Maciej
  14. Pawell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pawell Zarejestrowany: 18.01.2002 Posty: 76
    Kruszyn Krajeński około 20zł/m2 media wodociąg i prąd, do przystanku komunikacji miejskiej 600m
    pozdrawiam Paweł
  15. Macias FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 267
    Hej Pawel,
    A jak z twoja budowa?
    Rozpoczete jakies prace, jak dobrze pamietam to planowales zaczac w tym roku.
    Powodzenia
    Maciej
  16. Pawell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pawell Zarejestrowany: 18.01.2002 Posty: 76
    Niestety ciągle mam problemy z prądem. Nie wiadomo kiedy energetyka bedzie doprowadzać przewód. Z domem planuję ruszyć jesienią.
  17. genos SYMPATYK FORUM (min. 10)
    genos Zarejestrowany: 03.04.2002 Posty: 12
    Dawno się nie odzywałem . Wstawiłem okna i drzwi , rozprowadziłem wodą i kanalizację , kończę w tym tygodniu prąd .
    Planuję w przyszłym tygodniu zacząć wylewać posadzki . Tak wiec
    wszystko jak narazie idzie zgodnie z planem .
  18. EDA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    EDA Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 139
    A my (żona i ja) ciągle szukamy działki (nie miałem pojęcia, że to takie trudne) i nieśmiało rozglądamy sie za projektem (to jeszcze trudniejsze). Życzcie nam powodzenia i cierpliwości.

    Pozdrawiam
    Maciej
  19. Macias FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 267
    Genos czytam ze na urlopie nie proznowales.
    W tym roku planujesz sie wprowadzic?

    Eda drugie zmartwienie na glowie, projekt.
    Psychicznie to wytrzymasz?
    Pozdrawiam was.
    Maciej
  20. Grzesio SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Grzesio Zarejestrowany: 13.03.2002 Posty: 33
    Witam Wszystkich z naszych okolic.
    Buduję się (a właściwie wybudowałem) w Lubiczu pod Toruniem. EDA szukasz działki budowlanej? A może pooglądasz rolnicze (tylko pamiętaj, że musi mieć trochę ponad 1ha abyś mógł się na niej budować) są tańsze i większe. Problem może być potem z jej zagospodarowaniem, ale podobno od przybytku głowa nie boli.
    Pozdrawiam.
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 15661