dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Bydgosko-Torunska
  1. angel_&_yac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    angel_&_yac Zarejestrowany: 14.05.2007 Posty: 252
    Cytat Napisał mkkafe
    takie gotowce typu Porta - podcinaja?? myslalam ze to nei przejdzie
    Bez zamawiania podwójnego ramiaka można pociąć chyba 3 czy 4 cm, nie pamiętam dokładnie, z podwójnym ramiakiem nawet 6 cm, przynajmnie tak jest w Porcie. Teraz mamy drzwi Lutostańskiego, były podcinane i nie ma żadnego śladu.
  2. dori DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dori Zarejestrowany: 31.05.2005 Posty: 750
    Ponawiam pytanie o
    skrzynkę elektryczną na budowę
    czy ktoś chciałby się jej już pozbyć/odsprzedać? Szukam dla znajomego.
  3. mkkafe ELITA FORUM (min. 1000)
    mkkafe Zarejestrowany: 30.06.2006 Posty: 1137
    Dori - ja mam tylko mini rozdzielnie tymczasowa na zbyciu
  4. dori DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dori Zarejestrowany: 31.05.2005 Posty: 750
    Dzięki mkkafe
    A wiesz, jeśli chodzi o te drzwi zewnetrzne z naświetlem, to my ostatecznie wstawiliśmy jeszcze jedno nadproże, obniżając wysokość drzwi tak aby wstawić standardowe i już!
    Gdyby w przyszłości chciało nam się to zmienić (jak już rozpadną się nasze nufki-nierdzefki drzwi), możemy przy wyborze następnych powrócić do koncepcji drzwi z naświetlem górnym.
    A teraz są drzwi z pięknym przeszkleniem zamiast naświetla.
  5. eli2 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    eli2 Zarejestrowany: 27.02.2007 Posty: 289
    Cytat Napisał dori
    Dzięki mkkafe
    A wiesz, jeśli chodzi o te drzwi zewnetrzne z naświetlem, to my ostatecznie wstawiliśmy jeszcze jedno nadproże, obniżając wysokość drzwi tak aby wstawić standardowe i już!
    [...]
    Ja zrobiłem identycznie
    Jedynie zastanawiam się nad jednym
    Wszystki nadproża (To pierwotne nad drzwiami wejściowymi też) mam usadowione na cegłach. A to obniżone (nie przenosi ciężaru prócz swojego) mam bezpośrednio na gazobetonie.

    Ale mam nadzieję, ze to nie bład w sztuce.
  6. androzek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    androzek Zarejestrowany: 11.07.2004 Posty: 789
    W odpwiedzi kto robił schody.Ta sama firma .Cena około 16 kzł.Drzwi sosna.Schody buk ale można sobie zażyczyć rodzaj materiału oraz wzór dzrwi i schodów.Zrobią wszystko.
    Ta sama firma .Cena około 16 kzł.
  7. mkkafe ELITA FORUM (min. 1000)
    mkkafe Zarejestrowany: 30.06.2006 Posty: 1137
    dori, eli - my tez rozwazalismy obnizenie drzwi dolaczajac nadproze - - ale ta "babranina" przypadlaby w udziale mojemu mezowi - ktory chyba ma juz dosc murarki i ostatecznie przednie i tylne drzwi zamowilismy z naswietlem gornym
  8. MARAG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MARAG Zarejestrowany: 26.05.2008 Posty: 25
    Witam serdeczni. Darwo sie nie odzywaliśmy ale nie było o czym pisać. susza panujwe wiec jedyne prace jakie wykonywaliśmy to "zalewanie" działki z węża strażackiego.Jednak na dniach gedeta skończy swoje prace związane z podziałem działki i czeka nas wizyta u notariusza. Jak sądzicie ile bedzie kosztowala nas ta przyjemność? działka to darowizna w pierwszej linii. a może znacie jakiegoś godnego polecenia notariusza? pozdrawiam
  9. mkkafe ELITA FORUM (min. 1000)
    mkkafe Zarejestrowany: 30.06.2006 Posty: 1137
    Marag - my korzystalismy wielokrotnie z uslug p. Anny Mrotek z ul. Niedzwiedziej
  10. angel_&_yac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    angel_&_yac Zarejestrowany: 14.05.2007 Posty: 252
    Cytat Napisał mkkafe
    Marag - my korzystalismy wielokrotnie z uslug p. Anny Mrotek z ul. Niedzwiedziej
    My również korzystaliśmy z usług Pani Mrotek i polecamy.
  11. MARAG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MARAG Zarejestrowany: 26.05.2008 Posty: 25
    Ulica Niedzwiedzia jest w Bydgoszczy, tak? dziękuję badzo za polecenie. A orientujecie sie drodzy forowicze ile taki akt notarialny może kosztować? ja gdzieś w necie znalazłam ze sama taksa notariałna to 710 zł, co wy na to?
  12. mkkafe ELITA FORUM (min. 1000)
    mkkafe Zarejestrowany: 30.06.2006 Posty: 1137
    wszystko zalezy od rodzaju zawieranej transakcji, stron.....przy sprzedazy mieszkanie kupujacy zaplacili ponad 6 tys - podatek i cala reszta..zadzwon - przedstaw sytuacje - pani wszystko ci wyliczy
  13. partner DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    partner Zarejestrowany: 27.08.2003 Posty: 589
    wiem że nie na temat ale to mój znajomy a może i ktoś z forumowiczów też Go zna - wczoraj był pogrzeb Doktora Jarka. Takich tłumów nie widziałem jak żyję. Jak urna była chowana do ziemi i odpalono motory to po plecach szły takie ciarki że wszyscy płakali.

    dla ciebie Jarku[*][*][*]

    "Znany bydgoski motocyklista zginął na Toruńskiej
    Jechał z nadmierną prędkością i uderzył w tył auto, które chwilę wcześniej wyjechało od strony hali Łuczniczka
    Do tragedii doszło w środę po godz. 15 na ul. Toruńskiej. 36-letni Jarosław M. pędził kawasaki ZX10R w kierunku ronda Toruńskiego. Nie zdążył opanować maszyny i uderzył w samochód, który włączył się do ruchu spod hali Łuczniczka. Motocyklista był reanimowany przez dwie kobiety, znające się na ratownictwie medycznym. Pomoc na nic się zdała. Motocyklista miał tak rozległe obrażenia, że lekarz pogotowia który zjawił się na miejscu, stwierdził zgon.

    Jarosław M. był - jako "Doktor"- jednym z najbardziej znanych bydgoskich motocyklistów. Prowadził poliklinikę weterynaryjną "Fila" przy ul. Grobla na ul. Górzyskowie."

    Źródło: Gazeta Wyborcza Bydgoszcz
  14. angel_&_yac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    angel_&_yac Zarejestrowany: 14.05.2007 Posty: 252
    Widziałam znicze na Toruńskiej. Tragedia. Szkoda młodego człowieka.
  15. angel_&_yac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    angel_&_yac Zarejestrowany: 14.05.2007 Posty: 252
    A w zupełnie innej sprawie... Czy ktoś wie coś na temat systemu multi-room?
  16. angel_&_yac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    angel_&_yac Zarejestrowany: 14.05.2007 Posty: 252
    Cytat Napisał MARAG
    Ulica Niedzwiedzia jest w Bydgoszczy, tak? dziękuję badzo za polecenie. A orientujecie sie drodzy forowicze ile taki akt notarialny może kosztować? ja gdzieś w necie znalazłam ze sama taksa notariałna to 710 zł, co wy na to?
    Tak, na Rynku, koło UM.
  17. jawrob FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jawrob Zarejestrowany: 01.04.2004 Posty: 234
    Witam!

    Jak w temacie - pozostalosc po budowie moze komus sie przyda?
    Mam jeszcze okolo uzywanych 15 palet i moze z palete cegiel mieszanych -pelnych i dziurawek..

    Pozdrawiam!


    Jawrob
  18. Aga - Żona Facia Lider FORUM (min. 2800)
    Aga - Żona Facia Zarejestrowany: 19.08.2005 Posty: 3317
    Cytat Napisał partner
    wiem że nie na temat:
    36-letni Jarosław M. pędził kawasaki ZX10R w kierunku ronda Toruńskiego. Nie zdążył opanować maszyny i uderzył w samochód, który włączył się do ruchu spod hali Łuczniczka.
    partner przepraszam - szkoda człowieka
    Tylko dlaczego jechał tak szybko jeżeli w mieście jest ograniczenie prędkosci.
  19. partner DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    partner Zarejestrowany: 27.08.2003 Posty: 589
    ??? - głupota?
  20. partner DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    partner Zarejestrowany: 27.08.2003 Posty: 589
    [quote="Aga - Żona Facia"]
    Cytat Napisał partner
    mieście jest ograniczenie prędkosci.
    a kto go przestrzega ?
Pokaż wyniki od 10001 do 10020 z 15661