dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Bydgosko-Torunska
  1. szabell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szabell Zarejestrowany: 26.06.2015 Posty: 16
    już się doszukałem na fb, że będzie Kiermasz Płytek z Ług więc to zawsze jakiś pewniak. no to komu w drogę temu wrotki w takim razie bo później już raczej okazji nie będzie - dzięki za namiary!
  2. nagor WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    nagor Zarejestrowany: 25.07.2015 Posty: 1
    Witam Wszystkich,

    ponieważ jest to mój pierwszy post to mówię dzień dobry Dopiero zaczynam budowę domu w Bydgoszczy dla tego mam pytanie do Was. Czy znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia firmy, które wybudują dom począwszy od fundamentów aż po stan surowy otwarty? Wiadomości na priv proszę.

    Pozdrawiam,
    Michał
  3. jadzia5 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jadzia5 Zarejestrowany: 24.06.2011 Posty: 46
    Dzień dobry.
    Ja już pobudowałam. Firmy różne, niektóre godne polecenia, niektóre wręcz przeciwnie. Zadowolona jestem z panów od więźby, dekarzy i tynkarzy, ich mogę polecić- poważni, kontaktowi, wszystko wykonane dokładnie i równo, ceny też przystępne. Jeśli ktoś chce namiar, proszę pisać na priva.
    A ja poszukuję sprawdzonej firmy, która wykonuje szafy-zabudowy oraz drewniane schody.
  4. neever SYMPATYK FORUM (min. 10)
    neever Zarejestrowany: 10.11.2011 Posty: 26
    Witam. Forumowicze buduje ktoś w okolicy projekt: "Dom przy alabastrowej 22" ? lub jego odrobinę większą odmianę "Dom przy alabastrowej 21" ? Chętnie bym zobaczył jak wygląda na żywo i porozmawiał z inwestorem. Mam zamiar budować projekt "Dom przy alabastrowej 22" i szukam godnego polecenia wykonawcy na stan surowy oraz inwestorów budujących ten projekt.

    Pozdrawiam
  5. Donuś WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Donuś Zarejestrowany: 10.01.2012 Posty: 5
    Witam poszukuje namiarów na dobrego stolarza z Bydgoszczy i okolic do zrobienia mebli na wymiar.
    Pozdrawiam
  6. Nefredyta SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Nefredyta Zarejestrowany: 01.01.2011 Posty: 17
    Witam.

    Ciekawi mnie temat kanalizacji w Murowańcu. Wiele razy pisałam maila do sołtysa (różnych kadencji) ale nidgy nie odpisał mi. Czy ktoś wie kiedy będzie kanalizacja ? Są w planach?

    Dzięki za info
  7. zieli DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zieli Zarejestrowany: 21.05.2008 Posty: 946
    Cytat Napisał Donuś
    Witam poszukuje namiarów na dobrego stolarza z Bydgoszczy i okolic do zrobienia mebli na wymiar.
    Pozdrawiam
    Polecam Pana który robił u mnie kuchnię, szafy, zabudowy. Kilku moich znajomych też już korzystało z jego usług i wszyscy zadowoleni, więc z czystym sumieniem polecam.
  8. jerrasek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jerrasek Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 36
    Cytat Napisał nagor
    Witam Wszystkich,

    ponieważ jest to mój pierwszy post to mówię dzień dobry Dopiero zaczynam budowę domu w Bydgoszczy dla tego mam pytanie do Was. Czy znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia firmy, które wybudują dom począwszy od fundamentów aż po stan surowy otwarty? Wiadomości na priv proszę.

    Pozdrawiam,
    Michał
    Ja zakończyłem budowę 2 lata temu. Miałem chyba szczęście do budowlańców, mogę polecić mojego, bo jak widzę to na naszej ulicy zbudował 5 domów więc to chyba o czymś świadczy. Możesz spróbować porozmawiać i ewentualnie ocenić jego pracę w okolicy Bydgoszczy, chociażby w Zielonce k. Bydzi gdzie mieszka. Mogę podać telefon jak jesteś zainteresowany na priv. W zeszłym tygodniu z nim rozmawiałem i wiem że ma moce przerobowe na jeszcze jedną bydowe. (ale to już z nim trzeba gadać)

    Pozdrawiam
    Jerzy z Zielonki
  9. aleksander_a SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aleksander_a Zarejestrowany: 23.11.2012 Posty: 65
    Cytat Napisał Nefredyta
    Witam.

    Ciekawi mnie temat kanalizacji w Murowańcu. Wiele razy pisałam maila do sołtysa (różnych kadencji) ale nidgy nie odpisał mi. Czy ktoś wie kiedy będzie kanalizacja ? Są w planach?

    Dzięki za info
    Nie do końca na temat, niemniej jednak...

    Mieszkam w Muro akurat i niestety nie wiem, ale zastanawia mnie czemu chcesz się zdawać na łaskę jakiegoś kolejnego podmiotu państwowego (gminnego)... Nie ma problemu aby w Muro zrobić sobie POŚ - ekologicznie, raz na rok wzywasz szambonurka, nie jesteś uwiązana z gminą, nikt Cię nie ściga że masz płacić co miesiąc albo nie grozi, że będą podwyżki...

    Pozdrawiam,
    Olek
  10. zubo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zubo Zarejestrowany: 20.03.2012 Posty: 17
    Dzień dobry wszystkim
    Poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia elewacji budynku parterowego, położenia tynków i wykonania podbitki. Czy ktoś z was może kogoś polecic? Budowa w Rogowie k. Żnina. Za info z góry dziękuję.
  11. marcin_wojo WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcin_wojo Zarejestrowany: 05.10.2015 Posty: 1
    Witam Wszytskich,
    Własnie rozpoczynam moją przygodę z budową domu, działka kupiona papiery w gminie złożone i czekam na warunki zabudowy. Mam ambitny plan żeby w czerwcu zacząć, projekt domu "w jabłonkach" z zmianami czy ktoś na forum budował taki dom, może jakieś uwagi co do niego? I od razu może jakaś sprawdzona i nie droga ekpia do SSO (budowa w Cielu).
    Pozdrawiam
  12. gutino SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gutino Zarejestrowany: 18.07.2011 Posty: 11
    Cytat Napisał marcin_wojo
    Witam Wszytskich,
    Własnie rozpoczynam moją przygodę z budową domu, działka kupiona papiery w gminie złożone i czekam na warunki zabudowy. Mam ambitny plan żeby w czerwcu zacząć, projekt domu "w jabłonkach" z zmianami czy ktoś na forum budował taki dom, może jakieś uwagi co do niego? I od razu może jakaś sprawdzona i nie droga ekpia do SSO (budowa w Cielu).
    Pozdrawiam
    Kończę swoją budowę w Bydgoszczy ale swojej ekipy nie mogę ci polecić. Jednak działkę obok sąsiadowi budowała firma Techbud z Zielonki (781 544 951) z której sąsiad jest zadowolony. Miałem okazję ich obserwować przez ostatnie miesiące i żałuję że nie budowali u mnie.
  13. aki007 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aki007 Zarejestrowany: 17.09.2010 Posty: 224
    Cytat Napisał jerrasek
    Ja zakończyłem budowę 2 lata temu. Miałem chyba szczęście do budowlańców, mogę polecić mojego, bo jak widzę to na naszej ulicy zbudował 5 domów więc to chyba o czymś świadczy. Możesz spróbować porozmawiać i ewentualnie ocenić jego pracę w okolicy Bydgoszczy, chociażby w Zielonce k. Bydzi gdzie mieszka. Mogę podać telefon jak jesteś zainteresowany na priv. W zeszłym tygodniu z nim rozmawiałem i wiem że ma moce przerobowe na jeszcze jedną bydowe. (ale to już z nim trzeba gadać)

    Pozdrawiam
    Jerzy z Zielonki

    Przestrzegam wszystkicj przed Ryszardem i Krystianem Kening z Szubina, robili u mnie wykonczeniowke domu.
    Miedzy innymi polozyli elewacje (siatka bez zakladow siatki, brak siatek diagonalnych, wzmocnien w naroach etc).
    Po trzech latach urzytkowania domu, elewacja wyglada w stanie oplakanym.
    Ci ludzie pracuja w Okolicach Zielonki i kruszyna krajenskiego widze, ze wykańczaja drugi dom, moze juz zwracaja uwage na szczegoly, niestety u mnie nie. Nie sa to wszystkie grzechy tych panow, nie bede sie rozpisywal szkoda czasu. po prostu uwazajcie na nich.
  14. Tika SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tika Zarejestrowany: 11.01.2016 Posty: 42
    Cytat Napisał jerrasek
    Ja zakończyłem budowę 2 lata temu. Miałem chyba szczęście do budowlańców, mogę polecić mojego, bo jak widzę to na naszej ulicy zbudował 5 domów więc to chyba o czymś świadczy. Możesz spróbować porozmawiać i ewentualnie ocenić jego pracę w okolicy Bydgoszczy, chociażby w Zielonce k. Bydzi gdzie mieszka. Mogę podać telefon jak jesteś zainteresowany na priv. W zeszłym tygodniu z nim rozmawiałem i wiem że ma moce przerobowe na jeszcze jedną bydowe. (ale to już z nim trzeba gadać)

    Pozdrawiam
    Jerzy z Zielonki
    Czy moge prosci o namiary na ta ekipe? Planuje zaczac budowe na wiosne w Bydgoszczy, Pozdrawiam
  15. Tika SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tika Zarejestrowany: 11.01.2016 Posty: 42
    Cytat Napisał neever
    Witam. Forumowicze buduje ktoś w okolicy projekt: "Dom przy alabastrowej 22" ? lub jego odrobinę większą odmianę "Dom przy alabastrowej 21" ? Chętnie bym zobaczył jak wygląda na żywo i porozmawiał z inwestorem. Mam zamiar budować projekt "Dom przy alabastrowej 22" i szukam godnego polecenia wykonawcy na stan surowy oraz inwestorów budujących ten projekt.

    Pozdrawiam
    Witam, My planujemy zaczac bodowe "Dom przy alabastrowej 9" na wiosne w Bydgoszczy. Czy u Pana juz cos widać?
  16. Kicker SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kicker Zarejestrowany: 21.03.2012 Posty: 13
    Witam,

    My zakończyliśmy na razie fazę projektu. Jeżeli ktoś by szukał architekta - głównie projekty indywidualne to mogę polecić na priv. Adaptacje raczej nie chętnie ale zrobił bratu więc po prostu trzeba pogadać Chłopaki robią też bardzo fajne wnętrza ale obawiam się, że na to nam już nie starczy kasy bo trochę to kosztuje
  17. martka101 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    martka101 Zarejestrowany: 06.10.2015 Posty: 1
    Witam
    My sie budujemy w Inowrocławiu Obecnie jestesmy na etapie wyboru kolorow. ))) Jak by ktos chcial z ochotą obejrze jakie ma propozycje kolorkow w swoim domku
  18. MałaR. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MałaR. Zarejestrowany: 26.02.2005 Posty: 249
    Cytat Napisał zieli
    Polecam Pana który robił u mnie kuchnię, szafy, zabudowy. Kilku moich znajomych też już korzystało z jego usług i wszyscy zadowoleni, więc z czystym sumieniem polecam.
    Poproszę o namiary na stolarza. Można gdzieś obejrzeć meble przez niego zrobione? Jak cenowo, oraz terminowość? Napisz, proszę, coś więcej.
  19. purg WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    purg Zarejestrowany: 12.02.2016 Posty: 5
    Witam wszystkich

    Wlasnie dostalem warunki zabudowy i od przyszlego tygodnia ruszam z adaptacja projektu kaszmir z mtm styl. Poszukuje sprawdzonej ekipy budowlanej do SSO z okolic torunia. Budowa bedzie w Silnie kolo Torunia. Ma ktos godna polecenia ekipe ?
  20. nowy85 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    nowy85 Zarejestrowany: 01.03.2016 Posty: 2
    Witam
    Ja na chwile obecną jeszcze sie nie buduje , na razie próbuje ustalić koszty .
    Zastanawiam się nada: http://archon.pl/projekty-domow/proj...md4f1fdc8785f0.
    Dostałem namiary od znajomych na firmę BELMUR Piotr Kuszel , robił dla nich wykończeniówkę i elewacje i byli zadowoleni. Podobno robi kompleksowo budynki.
    Rozmawiałem z nimi i nawet wstępnie wycenili mi domek do zamieszkania jak to on określił, na kwotę 500 tyś ( podobno przyjął do wyceny : ogrzewanie podłogowe, pompa wody , okna z pakietem 3 szybowym , ocieplenie - styropian 20 cm ...)

    Jak sądzicie ?? dużo , mało ???

    Niestety jak próbuje rozmawiać z innymi wykonawcami to mnie zbywają - niby na tym etapie to nie można rozmawiać o konkretach :/
Pokaż wyniki od 15621 do 15640 z 15661