dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
lubelskie
  1. PPawluk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    PPawluk Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 245
    Agamon: czyli jak sie spotkamy w polowie drogi pomiedzy naszymi domkami to akurat bedzie w jakiejs knajpie nad zalewem ??

    Co do spotkania to jestem jak najbardziej za - dopoki nie zaczne robot - a predko nie zaczne - to jestem zawsze chetny na takie spotkania ...
  2. urko SYMPATYK FORUM (min. 10)
    urko Zarejestrowany: 18.05.2003 Posty: 73
    witam,
    Guit , moja budowa przy głównej drodze ( ul.szkolna) Trzeca posesja od skrzyżowania z ul. mełgiewską . Chciałem zdjęcie wysłać (mam całe mnóstwo cyfrówek) ale coś mi nie wychodzi . Moze dajcie jakieś wskazówki..
    A ta ziemia to taniutko jak za kopalnianą . Niektórzy sobie tyle licza za taką z wykopów . Daj mi koniecznie namiar (jeszcze dwa pyt.: ta przyczepka to takiej normalnej wielkości jak wszystkie ? i sypie na bok czy do tyłu ? )
  3. guit DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    guit Zarejestrowany: 11.06.2003 Posty: 808
    urko
    1. zdjecia musisz umiescic na serwerze i dac do nich url
    2. ziemia tanio, bo to moj dobry znajomy, ale podejrzewam, ze na franciszkow bedzie drozej (zapytam ile wezmie)

    pozdr,
  4. guit DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    guit Zarejestrowany: 11.06.2003 Posty: 808
    a przyczepka - taka zwykla do ciagnika sypie na bok
  5. yares FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yares Zarejestrowany: 24.10.2002 Posty: 168
    quit - niestety zbyt długą przerwę mialem na forum , więc się trochę postów nazbieralo i niestety nie sposób było je wszystkie dokładnie przeczytać , stąd takie niewybaczalne przeoczenie
    ale obiecuję poprawę
    stan na dzisiaj - oprócz prądu mam juz swoją wodę i nadal ogromną nadzieję, że w piątek będę zalewał ławy
  6. guit DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    guit Zarejestrowany: 11.06.2003 Posty: 808
    yareq - no to juz Jestes prawie na prostej
  7. yares FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yares Zarejestrowany: 24.10.2002 Posty: 168
    no cóż, to byłoby zbyt piękne - nici z piątkowych ław
    może będą za to sobotnie
    i to z 7% vatem
    PS. najbardziej z mojego budowania cieszą się chyba stacje benzynowe w ciagu tygodnia zrobiłem tyle kilometrów ile normalnie robię przez miesiąc
  8. PPawluk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    PPawluk Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 245
    Szukam projektanta ktory zrobil by adaptacje projektu, uzgodnienia ZUD oraz wprowadzil w nim troche zmian (np: dorobienie wykusza) i cos doradzil no i zeby nie byl bardzo drogi - Musi tez robic to dosyc szybko i sprytnie

    Prosze o namiary bo okazalo sie ze moj kontakt nie obsluguje miasta Lublina - nie wiem o co chodzi ...
  9. Ella ELITA FORUM (min. 1000)
    Ella Zarejestrowany: 12.11.2002 Posty: 1659
    Czy ktoś z Was zna tanie źródło dobrego drewna opałowego?
    Bardzo proszę o info.
  10. wukan FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wukan Zarejestrowany: 02.10.2003 Posty: 269
    Witam

    Wreszcie chyba i u mnie zacznie się coś ruszać na budowie. W czwartek jestem umówiony z murarzami i zacznę chyba wykopy (jescze dokadnie nie wiem, czy w czwartek, czy może od następnego poniedziałku). W związku z tym mam dwie prośby:

    - potrzebuję namiary na koparkę (najlepiej z łyżką i ze spychem) ze Świdnika lub okolic, proszę o telefony;

    - będę miał do zabrania ok. 50 m.sz. ziemi za darmo, proszę tylko o zapewnienie transportu do jej wywozu, dokładne namiary co, gdzie, kiedy i jak ok. czwartku.
    Pozdrawiam
  11. urko SYMPATYK FORUM (min. 10)
    urko Zarejestrowany: 18.05.2003 Posty: 73
    Witam , widzę że tu cichutko..
    Wukan, wysyłam ci na priva sprawdzoych przeze mnie operatorów koparek..
    ... i życzę wszystkim pozostałym wytrwałości..
  12. wukan FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wukan Zarejestrowany: 02.10.2003 Posty: 269
    Urko

    Nie otrzymałem Twoich namiarów na koparkę, prześlij mi je emailem

    Wiesiek
  13. urko SYMPATYK FORUM (min. 10)
    urko Zarejestrowany: 18.05.2003 Posty: 73
    Wukan, wysłałem ci jeszcze raz , tym razem na skrzynkę..
  14. PPawluk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    PPawluk Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 245
    Ponawiam prosbe o namiary na projektanta, ktory podjal by sie adpatacji projektu w Lublinie i wprowadzenia w nim zmian (niemalych) - kazdy z ogos takeigo korzystal wiec na pewno mieliscie kogos wartego polecenia
    plis, plis, plis ...
  15. guit DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    guit Zarejestrowany: 11.06.2003 Posty: 808
    wukan - ziemi juz sobie nawiozlem, ale jeszcze bede potrzebowal mam nadzieje, ze nikt jeszcze nie zaklepal?

    pozdr,
  16. urko SYMPATYK FORUM (min. 10)
    urko Zarejestrowany: 18.05.2003 Posty: 73
    Paweł, wysłałem , ci na priva , co nieco o mojej architektce , mam nadzieję że dojdzie ...
  17. dahlinek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dahlinek Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 53
    Jakieś HOT fotki??

    pozdra.
    Marcin
  18. PPawluk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    PPawluk Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 245
    nie doszlo
  19. Witol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Witol Zarejestrowany: 17.02.2004 Posty: 54
    Guit, gratuluję postępów prac przy ocieplaniu - nowe zdjęcie jest zdecydowanie ładniejsze od poprzedniego
  20. Witol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Witol Zarejestrowany: 17.02.2004 Posty: 54
    Aha, i mam pytanie: jak pozbyć się czarnych owadów muchopodobnych zamieszkujących na gałęziach drzew owocowych? Na moich drzewkach zaplęgło się to to i w tym roku wyjątkowo rozpleniło Drzewka od 4 lat nie były niczym pryskane, może więc dlatego znalazły znakomite warunki rozwoju. A teraz nawet nie można sobie spokojnie trawki wykosić, bo z drzew i źdźbeł zlatują te paskudztwa Czym to pryskać i kiedy, żeby można było potem zjeść własne owocki??
Pokaż wyniki od 1001 do 1020 z 16675