dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
lubelskie
  1. kumirek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kumirek Zarejestrowany: 01.12.2010 Posty: 10
    Cytat Napisał dorciaz
    Właśnie z Prawiednik jest p.Marcin tel.696715205. Jest bezkonkurencyjny....
    Dzięki Dorciaz, czy on jest z tej firmy z Prawiednik co produkuje wkłady kominkowe?
  2. czekereke SYMPATYK FORUM (min. 10)
    czekereke Zarejestrowany: 02.07.2010 Posty: 39
    Witam;

    Poszukuje sprawdzonej i solidnej ekipy od tynków tradycyjnych.
  3. URB SYMPATYK FORUM (min. 10)
    URB Zarejestrowany: 27.03.2011 Posty: 17
    Cytat Napisał czekereke
    Witam;

    Poszukuje sprawdzonej i solidnej ekipy od tynków tradycyjnych.
    Zadzwoń pod nr 606 629 287
  4. arabell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    arabell Zarejestrowany: 31.03.2011 Posty: 29
    Witam!
    Właśnie zalaliśmy strop i zostało nam trochę pustaków stropowych Teriva I - dwukomorowych (z Radomia, ok. 40 sztuk). Chętnie odsprzedam, oczywiście z rabatem Wiadomość na priva.
  5. Przemmekk81 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Przemmekk81 Zarejestrowany: 16.02.2011 Posty: 47
    Cytat Napisał kasiastaszek
    Witajcie,
    czy macie moze namiary na tani gruz czy tluczeń (wraz z transportem), potrzebne na utwardzenie drogi na czas budowy?Budowa za Turką.

    A ja ze swojej strony oferuję małe kotki,moze jacyś chętni?
    mam troche gruzu, głownie ceglanego u siebie w Świdniku
  6. Przemmekk81 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Przemmekk81 Zarejestrowany: 16.02.2011 Posty: 47
    Cytat Napisał kasiastaszek
    Witajcie,
    czy macie moze namiary na tani gruz czy tluczeń (wraz z transportem), potrzebne na utwardzenie drogi na czas budowy?Budowa za Turką.

    A ja ze swojej strony oferuję małe kotki,moze jacyś chętni?
    mam troche gruzu, głownie ceglanego u siebie w Świdniku
  7. dorciaz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dorciaz Zarejestrowany: 20.02.2009 Posty: 101
    Cytat Napisał kumirek
    Dzięki Dorciaz, czy on jest z tej firmy z Prawiednik co produkuje wkłady kominkowe?
    ....a nie wiem ....ale fachowiec dobry
    Pozdr.
  8. budu SYMPATYK FORUM (min. 10)
    budu Zarejestrowany: 07.10.2010 Posty: 45
    Cytat Napisał arabell
    Witam!
    Właśnie zalaliśmy strop i zostało nam trochę pustaków stropowych Teriva I - dwukomorowych (z Radomia, ok. 40 sztuk). Chętnie odsprzedam, oczywiście z rabatem Wiadomość na priva.
    Arabell, a możecie podać namiary na ten Radom, słyszałam , że jest taniej niż u nas w lubelskim
  9. arabell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    arabell Zarejestrowany: 31.03.2011 Posty: 29
    Cytat Napisał budu
    Arabell, a możecie podać namiary na ten Radom, słyszałam , że jest taniej niż u nas w lubelskim
    Nasze pustaki i belki pochodzą z Wytwórni Betonów z ul. Mokrej z Radomia (zauważyłam, że w slangu branżowym funkcjonują po prostu jako Mokra). Nasi wykonawcy byli zadowoleni (do tego stopnia, że właśnie dzisiaj majster wyraził chęć odkupienia tego, co nam zostało, więc te 40 sztuk już nieaktualne - ale domyślam się, że chcesz kupić na cały strop). My kupowaliśmy strop przez hurtownię na Choinach 57 tu na miejscu w Lublinie - to chyba jakiś przedstawiciel Mokrej, tak wynika z pieczątki na KP. Facet taki trochę niepozbierany w tej hurtowni, ale wszystko przywieźli i z materiału jesteśmy zadowoleni. Za powierzchnię ok. 140 m2 zapłaciliśmy 8 tys. (przedpłata w marcu).
  10. Drake STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Drake Zarejestrowany: 23.01.2010 Posty: 430
    Cytat Napisał arabell
    Nasze pustaki i belki pochodzą z Wytwórni Betonów z ul. Mokrej z Radomia (zauważyłam, że w slangu branżowym funkcjonują po prostu jako Mokra). Nasi wykonawcy byli zadowoleni (do tego stopnia, że właśnie dzisiaj majster wyraził chęć odkupienia tego, co nam zostało, więc te 40 sztuk już nieaktualne - ale domyślam się, że chcesz kupić na cały strop). My kupowaliśmy strop przez hurtownię na Choinach 57 tu na miejscu w Lublinie - to chyba jakiś przedstawiciel Mokrej, tak wynika z pieczątki na KP. Facet taki trochę niepozbierany w tej hurtowni, ale wszystko przywieźli i z materiału jesteśmy zadowoleni. Za powierzchnię ok. 140 m2 zapłaciliśmy 8 tys. (przedpłata w marcu).
    Radom Mokra: 603565016
    Numer jest do działu sprzedaży stropów. Pustak w listopadzie kosztował 3,33zł brutto, na palecie zawsze w tej samej cenie jest kilkanaście deklowanych. U mnie wystarczyło podać ilości i długości belek, żadnych zaliczek, transport przyjeżdża na miejsce i płatność u kierowcy.
  11. kazjan FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kazjan Zarejestrowany: 28.11.2010 Posty: 205
    Cytat Napisał KasiaSzyBa
    Wywołana do odpowiedzi donoszę, że w sobotę udało mi się wytyczyć domek, a jutro, jeśli pogoda pozwoli, kopiemy fundamenty. Na środę umówieni fachowcy do "skręcania drutów".
    Pozdrawiam,
    Kasia
    Świetnie tylko ostatni tydzień pogoda nie pozwala na prace na otwartym powietrzu! Ja od maja ogrodziłem działkę i przygotowuję teren pod budowę, zająłem się działką to ten od projektu trochę się spóźnia bo pozwolenie miało być na początek lipca, a na razie jeszcze w starostwie nie złożone! Koniec końców zrezygnowałem z płyty i do tego sam przygotowuję DZ (dolne źródło) pompy ciepła - co jeszcze 3 miesiące wcześniej było nie do pomyślenia!!! Będę Wam kibicował!!! Pozdrawiam Kazjan
  12. budu SYMPATYK FORUM (min. 10)
    budu Zarejestrowany: 07.10.2010 Posty: 45
    Dzieki bardzo Arabell i Drake za namiary na Mokrą . Dzwonię w takim razie i ustalam zasady zakupu. Takich informacji potrzebuje w tej chwili bardzooo.
  13. Tomasz13 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomasz13 Zarejestrowany: 26.06.2005 Posty: 36
    planuję zakup garażu " blaszak " .Ofert w necie jest mnóstwo ale może ktoś ma namiary na sprawdzoną i solidną firmę która oferuje takie "blaszaki" wraz z montażem.Dzięki za info.
  14. arabell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    arabell Zarejestrowany: 31.03.2011 Posty: 29
    Cytat Napisał Tomasz13
    planuję zakup garażu " blaszak " .Ofert w necie jest mnóstwo ale może ktoś ma namiary na sprawdzoną i solidną firmę która oferuje takie "blaszaki" wraz z montażem.Dzięki za info.
    W sumie mogę polecić - bo użytkujemy już od lutego - garaż, który kupiliśmy przez allegro (typowy blaszak 3 x5). Firma nazywa się Konstal garaże (taki ma też nick na allegro). Ich oferta była nieco tańsza, niż u innych sprzedawców. Chłopaki są gdzieś spod Poronina i wożą te garaże po całej Polsce. Montaż trwa niecałą godzinę, tylko trzeba podszykować trochę grunt, czyli wypoziomować i położyć 4-6 bloczków betonowych.
    Pozdrawiam
  15. KasiaSzyBa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KasiaSzyBa Zarejestrowany: 15.08.2006 Posty: 100
    Chłopaki są gdzieś spod Poronina i wożą te garaże po całej Polsce. Montaż trwa niecałą godzinę, tylko trzeba podszykować trochę grunt, czyli wypoziomować i położyć 4-6 bloczków betonowych.
    Pozdrawiam
    Potwierdzam Właśnie dzisiaj taki garaż mi zamontowali. Pierwsza budowla na działce
    Tylko ja zamówiłam telefonicznie, kontakt na stronie: http://konstal-garaze.pl/view-order/
    Pozdrawiam,
    Kasia
  16. Bacalublin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bacalublin Zarejestrowany: 22.11.2010 Posty: 10
    Cytat Napisał Benior
    Witam,
    jakie biuro projektowe polecacie w Lublinie. Interesuje mnie projekt NIKE III z małymi zmianami i z podpiwniczeniem na całości , jakie to mogą być koszty.
    Przestrzegam przed Archiprojektem. mają 2 biura jeden na górze w Gali. Mnie robili cały rok a klienci których spotykałem o mało zawału nie przeszli. Bałagan nieuctwo, wyciąganie kasy, nieslownośc.
  17. Bacalublin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bacalublin Zarejestrowany: 22.11.2010 Posty: 10
    Cytat Napisał magda9k
    Witam
    potrzebuję namiary na projektanta z uprawnieniami do adaptacji projektu gotowego (+ małe zmiany) + przyłącza.
    nie chcę pośredników i maruderów oraz krwiopijców.
    Ostrzegam przed Archiprojektem. Czas wykonania to ponad rok , kase wyciąga, a balagan że szkoda gadać
  18. Bacalublin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bacalublin Zarejestrowany: 22.11.2010 Posty: 10
    Cytat Napisał Tomasz13
    planuję zakup garażu " blaszak " .Ofert w necie jest mnóstwo ale może ktoś ma namiary na sprawdzoną i solidną firmę która oferuje takie "blaszaki" wraz z montażem.Dzięki za info.
    Zobacz na allegro, Ja tam kupiłem za 1300 zł z montażem
  19. apieczyk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    apieczyk Zarejestrowany: 26.11.2007 Posty: 124
    Robię takie tam porządki i może ktoś by chciał takie mazidło - Dysprobit z Tytana (masa asfaltowo-kauczukowa, rozrabiana na wodzie), zostało mi jakieś 13kg z opakowania 20kg. Generalnie termin ważności upłynął miesiąc temu, ale otworzyłem to dzisiaj i jak najbardziej nadaje się do użycia, nie stężało, spokojnie wymieszałem po dolaniu niewielkiej ilości wody. Wolę, żeby to świństwo zostało wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem, a nie miałbym je wyrzucać. Za 20 dyszki z dowozem na terenie Lublina ktoś weźmie?
    Kontakt na priv.
  20. rudzik2005 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rudzik2005 Zarejestrowany: 08.09.2009 Posty: 54
    Forumowicze zostało mi trochę pustaków wentylacyjnych Leira pojedynczych 18szt i podwójnych 6 sztuk, chętnie upłynnię w dobrej cenie, dodatkowo mam "kozę" wszystko palną razem z rurami do podłączenia, odstąpię w dobrej cenie. Został mi też styropian Organiki Gold podłoga grubość 2cm, 5 pełnych paczek po15mkw każda oraz 5cm grubości prawie dwie paczki razem 11mkw, w dobrej cenie odsprzedam. Wiadomości na priv.
Pokaż wyniki od 14641 do 14660 z 16675