dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
lubelskie
  1. Drake STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Drake Zarejestrowany: 23.01.2010 Posty: 430
    Cytat Napisał Tomasz13
    Myśmy brali dofinansowanie w postaci kredytu w banku BOŚ. Bank zapłacił firmie za pompe my spłacaliśmy kredyt minus dofinansowanie.W sumie wyszło nam coś koło 18tyś dofinansowania.Pozdrawiam
    Ciekawie to brzmi. A jak w rzeczywistości wygląda? Te 18 tysięcy to koszt odsetek czy jeszcze coś z ceny pompy? Ile finalnie kosztowała taka pompa?

    A z innej bajki... Może macie namiary gdzie w dobrej cenie zakupię ogrodzenie z pustaków łupanych typu joniec, Jadar, drew-bet?
  2. jacas100 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacas100 Zarejestrowany: 13.01.2010 Posty: 31
    Witam

    Szukam solidnego brukarza w rozsądnej cenie (mam do ułożenia ok 140 m2 kostki w okolicach Lublina).
    Może macie kogoś godnego polecenia ?

    Pozdrawiam
    Jacek
  3. jacekpo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacekpo Zarejestrowany: 29.10.2013 Posty: 35
    Cytat Napisał Drake
    Ciekawie to brzmi. A jak w rzeczywistości wygląda? Te 18 tysięcy to koszt odsetek czy jeszcze coś z ceny pompy? Ile finalnie kosztowała taka pompa?

    A z innej bajki... Może macie namiary gdzie w dobrej cenie zakupię ogrodzenie z pustaków łupanych typu joniec, Jadar, drew-bet?
    Ja ogrodzenie jak i kostkę brukową brałem w Inwest-Dom na Mickiewicza w Lublinie. Kupowałem kostkę i pustaki Semmelrock. Sporo tego brałem bo miałem około 80 m ogrodzenia. Dobrze mi się z nimi dogadywało, cenowo OK (pewnie kwestia negocjacji) transport na czas - ja mogę polecić.
  4. Drake STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Drake Zarejestrowany: 23.01.2010 Posty: 430
    Cytat Napisał jacekpo
    Ja ogrodzenie jak i kostkę brukową brałem w Inwest-Dom na Mickiewicza w Lublinie. Kupowałem kostkę i pustaki Semmelrock. Sporo tego brałem bo miałem około 80 m ogrodzenia. Dobrze mi się z nimi dogadywało, cenowo OK (pewnie kwestia negocjacji) transport na czas - ja mogę polecić.
    Dziękuję za odpowiedź.
    Ja po kilku wycenach jednak zdecydowałem się odpuścić betonowe na rzecz cegły ręcznie formowanej.
  5. ankiety123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ankiety123 Zarejestrowany: 13.02.2017 Posty: 64
    Witam wszystkich Budowniczych z woj. lubelskiego.
    Po długich i namiętnych dyskusjach z małżonką postanowiliśmy budować dach nad głową ok 10 km od Lublina.
    Z racji tego ze zarówno ja i jak i moja druga połowa zajmujemy sie na co dzień zupelnie czym innym niż budowlanka postanowiłem szukać wiedzy i doradztwa w Państwa szanownym gronie.
    Jak to na początku prosiłbym o namiary na konkretnego i znającego sie na swoim rzemiośle architekta, geodetę i kierownika budowy.
    a przy okazji co Państwo sadzą o projektach:
    https://www.domoweklimaty.pl/pl/proj...-domu-virgo-ii bez garażu, wole chyba oddzielny domek dla samochodu
    http://projekty.muratordom.pl/projek...t,1596,0,0.htm
    chodzi mi szczególnie o funkcjonalność, koszty budowy i przemyślenia co można a co trzeba zmienić.
    Aha rodzina 2+2
    Może jest ktoś na forum kto buduje lub wybudował już projekt Virgo II Domowe Klimaty lub Magnat c218 Murator.
    Z góry dziękuje za wszystkie rady będę wdzięczny.
  6. Maciejka2 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Maciejka2 Zarejestrowany: 26.05.2009 Posty: 458
    Ankiety, namiary wysłałam Ci na PW. Co do projektów, to oba domy są ładne same w sobie. Zastanów się, czy posiadanie tylu skosów na poddaszu nie będzie lekko problematyczne , np. gdzie ustawisz szafy na ubrania. Na podanej przez Ciebie stronie, są linki do dzienników budowy Virgo, np. http://virgo2.mojabudowa.pl/ czy https://forum.domoweklimaty.pl/viewtopic.php?f=2&t=192. Tam pewnie uzyskasz więcej informacji Jeżeli zdecydujesz się na Virgo bez garazu, to ja bym zrobiła w kotłowni identyczne okno jak w kuchni, tak żeby było symetrycznie od frontu.
  7. ankiety123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ankiety123 Zarejestrowany: 13.02.2017 Posty: 64
    Cytat Napisał Maciejka2
    Ankiety, namiary wysłałam Ci na PW. Co do projektów, to oba domy są ładne same w sobie. Zastanów się, czy posiadanie tylu skosów na poddaszu nie będzie lekko problematyczne , np. gdzie ustawisz szafy na ubrania. Na podanej przez Ciebie stronie, są linki do dzienników budowy Virgo, np. http://virgo2.mojabudowa.pl/ czy https://forum.domoweklimaty.pl/viewtopic.php?f=2&t=192. Tam pewnie uzyskasz więcej informacji Jeżeli zdecydujesz się na Virgo bez garazu, to ja bym zrobiła w kotłowni identyczne okno jak w kuchni, tak żeby było symetrycznie od frontu.
    Dziękuję Maciejka2 za odpowiedź oraz namiary, co do skosów na poddaszu zdaje sobie z tego sprawe ze skosy to troche problem ale na gorze są na tyle duże pokoje ze szafy pod skosami da sie zrobić, najchętniej budowałbym "klocka" ale niestety ogranicza mnie tu mocno MPZP.
  8. email9 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    email9 Zarejestrowany: 12.01.2014 Posty: 72
    Możecie polecić glazurnika do zrobienia łazienki z białej podlaskiej lub okolic?
  9. mari50 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mari50 Zarejestrowany: 19.04.2010 Posty: 46
    Czy ma ktoś namiary na dobrych wykonawców mebli kuchennych?
  10. JedrulaLSW SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JedrulaLSW Zarejestrowany: 16.01.2013 Posty: 61
    Cytat Napisał mari50
    Czy ma ktoś namiary na dobrych wykonawców mebli kuchennych?
    DrewutniaUM 793-090-051 P. Marcin. Polecam.
  11. fleyvor SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fleyvor Zarejestrowany: 02.10.2016 Posty: 12
    Witam

    Szukam ekipy budowlanej.

    Projekt: https://www.extradom.pl/projekt-domu-wiliam-iii-BBG1002

    Miejsce budowy - Świdnik - Krępiec

    Prosił bym o jakieś namiary bądź kontakt na PW.

    Interesuje mnie ten rok

    Pozdrawiam
  12. margolcia2908 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    margolcia2908 Zarejestrowany: 09.02.2011 Posty: 80
    Cytat Napisał mari50
    Czy ma ktoś namiary na dobrych wykonawców mebli kuchennych?
    Polecam Pachuta Michał tel. 602 282 526
  13. mari50 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mari50 Zarejestrowany: 19.04.2010 Posty: 46
    Dzięki Jedrula, dzięki margolcia
  14. margolcia2908 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    margolcia2908 Zarejestrowany: 09.02.2011 Posty: 80
    Szukam ziemi na podsypanie, wyrównanie terenu na działce. Ktoś coś???
  15. ankiety123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ankiety123 Zarejestrowany: 13.02.2017 Posty: 64
    Cytat Napisał margolcia2908
    Szukam ziemi na podsypanie, wyrównanie terenu na działce. Ktoś coś???
    Podjedź na Sp. Pracy tam gdzie buduja Ikea, pewnie da się załatwić, wiem ze można było a czy jeszcze można musisz sprawdzić.
  16. Tomaszs131 OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tomaszs131 Zarejestrowany: 27.10.2012 Posty: 5458
    Cytat Napisał JedrulaLSW
    DrewutniaUM 793-090-051 P. Marcin. Polecam.
    Również polecam Pana Marcina.
  17. Tomaszs131 OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tomaszs131 Zarejestrowany: 27.10.2012 Posty: 5458
    Czy ktoś z Was korzystał może z usług firmy brukarskiej:
    M-Bruk
    ul: Pierwsza 128
    23-100 Stara Wieś
    woj. lubelskie
  18. gubik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gubik Zarejestrowany: 06.01.2015 Posty: 230
    Dawno nie byłem, ale zatraca się duch forum, tylko "co gdzie i po ile". A można trochę z refleksją.
  19. Greg_81 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Greg_81 Zarejestrowany: 09.07.2009 Posty: 467
    Jak mogłem to podsyłałem info dla innych teraz ja potrzebuje namiary na tanich i dobrych wykonawców do przyłącza wodociągowego, ktoś pomoże ?
  20. Tomaszs131 OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tomaszs131 Zarejestrowany: 27.10.2012 Posty: 5458
    Ciekawa ta stronka w stopce, nie wiesz może gdzie można znaleźć średnią temp. w danym miesiącu?
Pokaż wyniki od 16601 do 16620 z 16675