dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. tygrysek12 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tygrysek12 Zarejestrowany: 07.04.2007 Posty: 497
    Witajcie,

    Dzis przyszdł projekt chatki (ale jeszcze nie zdązyłam odebrac z poczty). Mam nadzieje ze ruszymy teraz z kopyta. Jeszcze architekt i szybko pozwolenie na budowe . Akurat jutro przywiozą słupki na ogrodzenie, wiec mam nadzieje ze budowa własciwa rozpocznie sie za 2 tygodnie (zalezy ile czeka sie na pozwolonko).

    Ufff......
  2. Alexs FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Alexs Zarejestrowany: 20.09.2006 Posty: 254
    Cytat Napisał Senser
    Cytat Napisał Alexs
    Pewnie czegoś się dowiem więcej po zebraniu, jak coś podsłucham od sąsiadów.
    To jak się czegoś dowiesz to daj znać...
    Wogóle jak się ktoś wybierze to proszę o relację...
    mojego "love" mamusi koleżaneczki tam będą bo jakiś komitet anty ściekowy założyły, wiec dam znać pewnie w długi weekend się wybiorę tam,

    Cytat Napisał tygrysek12
    Witajcie,

    Dzis przyszdł projekt chatki (ale jeszcze nie zdązyłam odebrac z poczty). Mam nadzieje ze ruszymy teraz z kopyta. Jeszcze architekt i szybko pozwolenie na budowe . Akurat jutro przywiozą słupki na ogrodzenie, wiec mam nadzieje ze budowa własciwa rozpocznie sie za 2 tygodnie (zalezy ile czeka sie na pozwolonko).

    Ufff......
    ja czekam już 7 tygodni, ale mam komplikacje typu dreny i uzgodnienia w melioracjach, standardowo to trwa nie mniej niż miesiąc o tej porze roku,
    pozdr
  3. jakub jankowski STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jakub jankowski Zarejestrowany: 08.01.2007 Posty: 365
    Dzisiaj kupiłem rynny. Dachlux był bezkonkurencyjny. Na mój malutki daszek rynny marley wycenili na 4100zł
  4. jakub jankowski STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jakub jankowski Zarejestrowany: 08.01.2007 Posty: 365
    Szukam kogoś do wykonania podmurówki pod płot. Moja ekipa na takie rzeczy nie ma czasu.
  5. D&R DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    D&R Zarejestrowany: 20.05.2006 Posty: 691
    czeee
    jakub z tym co napisałeś to jest prawda DACHLUX ma najlepsze ceny na rynny i dachy też kupiłem u nich dach i robotę + oczywiście rynny
  6. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał jakub jankowski
    Witam
    U mnie budowa dostała "speda"
    Mam już ok 100 stępli ale potrzebuję jeszcze 100szt 3m jeśli ktoś chce odsprzedać.

    No proszę...hala produkcyjna już rośnie...
    Kiedy wjeżdzają maszyny??
  7. Alexs FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Alexs Zarejestrowany: 20.09.2006 Posty: 254
    Wczoraj miłam spotkanie z kierownikiem "naszej grupy", Pan Błaszczak prosi żebyśmy mu dali trochę pożyć, bo co telefon to każdy klient z forum muratora . Planowałam też spotkanie z geodetą - p. Zielińskiem ale nie doszło do skutku nie z mojej winy , no nic już sie też dogadaliśmy, Pan przepraszał bardzo i mam nadzieję, że będę miała dobry rabat za tą stratę czasu i paliwa...,
    dziękuję za namiary
  8. _bogus_ ELITA FORUM (min. 1000)
    _bogus_ Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 2104
    Jakieś kilka dni temu dostałem informację że gmina (Grodzisk) planuje uruchomić darmowy internet (256 kb). Darmowy w sensie braku opłat miesięcznych. Opłata jednorazowa, na starcie, 200 zł (za urządzenie, podłączenie i konfigurację). Ktoś coś wie więcej?
  9. kubi41 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubi41 Zarejestrowany: 02.01.2007 Posty: 63
    Cytat Napisał _bogus_
    Jakieś kilka dni temu dostałem informację że gmina (Grodzisk) planuje uruchomić darmowy internet (256 kb). Darmowy w sensie braku opłat miesięcznych. Opłata jednorazowa, na starcie, 200 zł (za urządzenie, podłączenie i konfigurację). Ktoś coś wie więcej?

    Coś takiego podobno jest w Raszynie....mieszkam w nim od 10 lat i nie słyszałem o nim. Ten modem za 200zł ma zasięg do 1km, za mocniejszy trzeba juz zapłacić 600zł. Ciekawe jak to będzie w Grodzisku.
  10. jakub jankowski STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jakub jankowski Zarejestrowany: 08.01.2007 Posty: 365
    Cytat Napisał _bogus_
    Jakieś kilka dni temu dostałem informację że gmina (Grodzisk) planuje uruchomić darmowy internet (256 kb). Darmowy w sensie braku opłat miesięcznych. Opłata jednorazowa, na starcie, 200 zł (za urządzenie, podłączenie i konfigurację). Ktoś coś wie więcej?
    Każdy zameldowany w gminie Grodzisk Maz. dostaje indywidualne hasło. Jeśli masz laptopa lub wbudowaną kartę wi-fiwszystko masz bezpłatnie. Płacisz tylko za karte jeśli jej nie masz. Jak masz idziesz tylko do gminy z dow os. po kod dostępu bezpłatnie
  11. tygrysek12 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tygrysek12 Zarejestrowany: 07.04.2007 Posty: 497
    Czesc wam....

    Alexs mam nadzieje jednak ze potrwa 2 tyg, nie dłużej. Miesiąc to za dłuuugo.....bo co wówczas robić
    A pogoda coraz ładniejsza....budowy ruszaja jedna za drugą. Własnie odebrałam z Archonu projekt domu......i tak sobie oglądam co by tu zmienic.
  12. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Ciekawe jaki zasięg geograficzny będzie miał ten internet...
  13. tygrysek12 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tygrysek12 Zarejestrowany: 07.04.2007 Posty: 497
    Własnie ja tez sie zastanawiam czy coś w Milanówku jest czy zero internetu? Mam nadzieje ze przez 1,5 roku jeszcze cosik wymyślą
  14. Jajcek REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Jajcek Zarejestrowany: 07.10.2005 Posty: 12096
    Cytat Napisał _bogus_
    Jakieś kilka dni temu dostałem informację że gmina (Grodzisk) planuje uruchomić darmowy internet (256 kb). Darmowy w sensie braku opłat miesięcznych. Opłata jednorazowa, na starcie, 200 zł (za urządzenie, podłączenie i konfigurację). Ktoś coś wie więcej?
    Zasieg ma byc teoretycznie na terenie calej gminy grodzisk, uruchomic podobno to maja w najlepszym wypadku pod koniec tego roku, bedzie to dzialalo radiowo czyli wiadomo jak (dla nie w tajemniczonych to przy duzym ruchu i nie dajboze opadach deszczu albo jeszze gorzej sniegu to moze byc baaardzo roznie) ale nie czepiajmy sie skoro za darmo, a jakby ktos chcial wiecej niz 256kb to podobno bedzie mozliwosc 512kb i 1Mb ale oczywiscie juz za opolata abonamentowa, ale jaka to nikt jeszcze nie potrafi tego stwierdzic.
  15. Alexs FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Alexs Zarejestrowany: 20.09.2006 Posty: 254
    Cytat Napisał tygrysek12
    Czesc wam....

    Alexs mam nadzieje jednak ze potrwa 2 tyg, nie dłużej. Miesiąc to za dłuuugo.....bo co wówczas robić
    A pogoda coraz ładniejsza....budowy ruszaja jedna za drugą. Własnie odebrałam z Archonu projekt domu......i tak sobie oglądam co by tu zmienic.
    może i poleży 2 tyg w starostwie, w lutym były takie przypadki gdzie po 2 tyg ludzie odbierali. Jednak zanim zlożysz to musisz uzbierać papierki, chyba, że masz warunki przyłączenia prądu itd musi Ci go ktoś zaadoptować, co trwa w sumie jeden dzień, ale jeśli zmieniasz cosik to już wiecej roboty, na swoją kolejkę też trzeba poczekać. Więc jeśli zamierzasz ruszyc z pozwoleniem to nie ma możliwości za dwa tyg
  16. tygrysek12 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tygrysek12 Zarejestrowany: 07.04.2007 Posty: 497
    No prąd,gazownia mamy załątwione. jeszcze architekt został i skłądamy o pozwolenie.
  17. Alexs FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Alexs Zarejestrowany: 20.09.2006 Posty: 254
    Cytat Napisał tygrysek12
    No prąd,gazownia mamy załątwione. jeszcze architekt został i skłądamy o pozwolenie.
    no to macie z górki, wypis z planu zagospodarowania aktualny, mapki przed architektem jeszcze, chyba, że też już macie, do czerwca powinniście się wyrobić
  18. tygrysek12 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tygrysek12 Zarejestrowany: 07.04.2007 Posty: 497
    Czesc...
    No niby mam z górki, ale na pazurki
    Jeszcze mam duzo do przemyslenia wzgledem projektu domu. Najbardziej niepokoi mnie czy salon 28 m2 to wystarczająca powierzchnia. Mój mąż mówi zebym nie przesadzała, a ja nadal chce powiekszać dom
  19. sylvia1 OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    sylvia1 Zarejestrowany: 25.10.2004 Posty: 5914
    Cytat Napisał tygrysek12
    Czesc...
    No niby mam z górki, ale na pazurki
    Jeszcze mam duzo do przemyslenia wzgledem projektu domu. Najbardziej niepokoi mnie czy salon 28 m2 to wystarczająca powierzchnia. Mój mąż mówi zebym nie przesadzała, a ja nadal chce powiekszać dom
    u nas jest 29 i jest ok
  20. Ogniowy FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ogniowy Zarejestrowany: 09.06.2006 Posty: 262
    Witajcie...
    Nieuchronnie zbliz asię moment w którym będę na dłuższy czas pożegnać się z Państwem.
    Kreyt przyznany, transza na koncie, rozpoczyna się jazda z zakupem i rezerwowaniem materiałów.
    Izat bardzo dizękuję za namiar do pani Kierbud - jest OK i dogadalismy się.
    Pan Paluchowski 5 maja zrobi mi studnię wierconą a w zasadzie wkręci filtru do ziemi i ma być woda...jaka to się okaże , napewno do ogrodu i na budowe wystarczy
    Poza tym jak wspomniałem dom buduje samodzielnie, może z pomocą jakiegoś tubylca , więc pracy jest co niemiara, ale jesteśmy dobrej myśli.
    Ponieważ trudno będzie mi udzielać się na forum i pracować przy budowie a tym bardziej że na naszym polu na razie netu nie ma to pomalutku przyzwyczaję Państwa do mojej nieobecności. Zainteresowanych budową domu z pustaków styropianowych Izodom zapraszam na nasze pole.
Pokaż wyniki od 6761 do 6780 z 18780