dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. izat Lider FORUM (min. 2800)
    izat Zarejestrowany: 20.09.2003 Posty: 4028
    może jakieś spotkanko??
  2. jakub jankowski STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jakub jankowski Zarejestrowany: 08.01.2007 Posty: 365
    Cytat Napisał izat
    może jakieś spotkanko??
    Jestem za
  3. izat Lider FORUM (min. 2800)
    izat Zarejestrowany: 20.09.2003 Posty: 4028
    Cytat Napisał jakub jankowski
    Cytat Napisał izat
    może jakieś spotkanko??
    Jestem za
    to u mnie czy u Ciebie??
  4. sylvia1 OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    sylvia1 Zarejestrowany: 25.10.2004 Posty: 5914
    Cytat Napisał jakub jankowski
    Cytat Napisał izat
    może jakieś spotkanko??
    Jestem za
    oki ja tyż
  5. jakub jankowski STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jakub jankowski Zarejestrowany: 08.01.2007 Posty: 365
    Cytat Napisał izat
    Cytat Napisał jakub jankowski
    Cytat Napisał izat
    może jakieś spotkanko??
    Jestem za
    to u mnie czy u Ciebie??
    bądź cicho bo się wyda
  6. Justkow FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Justkow Zarejestrowany: 03.08.2007 Posty: 119
    Ja oczywiście tez jestem za, ale czy nikt naprawde nie ma namiarów na jakąs firmę od ogrzewania...???
  7. m_wujek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    m_wujek Zarejestrowany: 11.04.2007 Posty: 192
    Cytat Napisał Zorka31
    Wróce do kwestii architekta. Korzystałam z usług P. Firlej, generalnie nie jest źle, ale...
    1. Projekt miał być na koniec listopada, a był chyba w lutym i to po moich interwencjach.
    2. Dach mam inny, bo pani zapomniała jaki chciałam.
    3. Projekt wszystkich instalacji trzeba zrobić samemu.
    4. Brak wyliczonej ilości potrzebnych materiałów.
    Z plusów
    5. Składa wniosek o pozwolenie na budowę.
    Generalnie jest dobrze tylko trzeba dokładnie wszystko sprawdzać, ale Pani jest elastyczna i można sie dogadać.
    Zorka,

    piszesz, że p. Firlej nie robi projektów instalacji. Nie orientujesz się, czy ma może zaprzyjaźnionych projektantów instalacji? Po adaptacji będą potrzebne zmiany, a nie mam ochoty szukać kolejnych fachowców i wolałbym zlecić jej całość.
  8. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał Bellucci
    Żeby podziękować Senser to trzeba mieć za co
    Dokładnie to samo powiedziałem...
  9. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał Justkow
    Ja oczywiście tez jestem za, ale czy nikt naprawde nie ma namiarów na jakąs firmę od ogrzewania...???
    Książeczka....tam jest kilku hydraulików...
  10. Justkow FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Justkow Zarejestrowany: 03.08.2007 Posty: 119
    OK no słyszałam o tej książce, ale jak tam się dostac??
  11. m_wujek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    m_wujek Zarejestrowany: 11.04.2007 Posty: 192
    Cytat Napisał m_wujek
    Cytat Napisał Zorka31
    Wróce do kwestii architekta. Korzystałam z usług P. Firlej, generalnie nie jest źle, ale...
    1. Projekt miał być na koniec listopada, a był chyba w lutym i to po moich interwencjach.
    2. Dach mam inny, bo pani zapomniała jaki chciałam.
    3. Projekt wszystkich instalacji trzeba zrobić samemu.
    4. Brak wyliczonej ilości potrzebnych materiałów.
    Z plusów
    5. Składa wniosek o pozwolenie na budowę.
    Generalnie jest dobrze tylko trzeba dokładnie wszystko sprawdzać, ale Pani jest elastyczna i można sie dogadać.
    Zorka,

    piszesz, że p. Firlej nie robi projektów instalacji. Nie orientujesz się, czy ma może zaprzyjaźnionych projektantów instalacji? Po adaptacji będą potrzebne zmiany, a nie mam ochoty szukać kolejnych fachowców i wolałbym zlecić jej całość.
    Podpowiedzcie, jak to jest z p. Firlej.
    Da się jej zlecić całość, czy jednak będę musiał szukać branżowców?
  12. kubi41 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubi41 Zarejestrowany: 02.01.2007 Posty: 63
    Cytat Napisał monia251
    Witamy przyszłych sąsiadów!

    Chcielibyśmy dołączyć do Waszej Grupy
    Kupiliśmy działkę w Starej Wsi koło Nadarzyna. Zamierzamy rozpocząć budowę na wiosnę 2008.

    Stąd też prośba o pomoc
    Wybraliśmy projekt ale chcemy wprowadzić kilka zmian więc poszukujemy architekta. Czy możecie nam polecić kogoś dobrego i w miarę przystępnego cenowo.

    Ile takie zmiany, adaptacja projektu może kosztować?

    Monika i Sebastian

    Witam Monia
    Ja właśnie skończyłem stan surowy w Starej Wsi, skontaktuj sie ze mną na Priva lub GG może Ci coś pomogę i doradzę
    Pozdrawiam,
    Kuba i Moni
  13. kubi41 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kubi41 Zarejestrowany: 02.01.2007 Posty: 63
    Cytat Napisał jakub jankowski
    Mam ekipę od wylewek jest zaj....bista 275 m2 poddasza zrobiła w 1 dzień
    Witam, co prawda przede mną jeszcze hydraulik i elektryk, ale jeśl możesz to daj namiar na tą ekipę i napisz ile wzięli od Ciebie za1m2? Wogóle nie orientuję się jakie są stawki w naszych okolicach. Znajomi w Częstochowi płacili 12zł/m2 robocizny, czy w Wawie jest podobnie?
    Pzdr
    Kuba
  14. agnieszka1980 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agnieszka1980 Zarejestrowany: 03.04.2007 Posty: 178
    Witam serdecznie,
    czy możecie mi polecić sprawdzonego i godnego polecenia Kierownika Budowy /okolice Nadarzyn, Pruszków. Nie takliego co tylko się podpisze, ale i coś doradzi, podpowie.

    dzięki
  15. m_wujek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    m_wujek Zarejestrowany: 11.04.2007 Posty: 192
    Jeszcze Was pomęczę.
    Muszę ustanowić służebność na rzecz Zakładu Wodociągów, Gazowni i Zakładu Enegretycznego.
    Czy można zrobić to tylko poprzez notariusza, czy wystarczy wniosek do sądu o zrobienie takiego wpisu w księdze wieczystej?
  16. Walaciki STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Walaciki Zarejestrowany: 09.09.2006 Posty: 395
    Cytat Napisał m_wujek

    Podpowiedzcie, jak to jest z p. Firlej.
    Da się jej zlecić całość, czy jednak będę musiał szukać branżowców?
    Pani Firlej nie robi proj. branzowych, nei ma uprawnein, ale nie bedziesz musial daleko chodzic, Pani Firlej Ci kogos poleci, nam polecila do wody Pana Kurana- jest w ksiasce, ktory przyjmuje zreszta w godzinach pracy w starostwie w Grodzisku- wiec daleko nie jest,
    projekt pradu robila Pani Aldona Z. z ZE-tez jest w ksiazce, projekt gazu Pani Zofia O. z Gazowni-tez jest w ksiazce

    Pzdr
  17. Paulina&Pawe? FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Paulina&Pawe? Zarejestrowany: 01.05.2005 Posty: 272
    podpowiedzcie gdzie jest w okolicy najwiekszy wybór cegły klinkierowej? Chyba juz dobralam kolor ale zrobilam to na oko, wzięłam na jednym skladzie cegłę i okazała się ok ale jest ciut jasniejsza chociaz tonację koloru ma identyczną i na pewno na kominie ładnie skomponuje sie z kolorem dachówki. Ale wiecie jak to jest chcialabym sie upewnić czy na pewno nie ma czegoś co było w 100% identyczne jak kolor dachu.
  18. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał Paulina&Paweł
    podpowiedzcie gdzie jest w okolicy najwiekszy wybór cegły klinkierowej? Chyba juz dobralam kolor ale zrobilam to na oko, wzięłam na jednym skladzie cegłę i okazała się ok ale jest ciut jasniejsza chociaz tonację koloru ma identyczną i na pewno na kominie ładnie skomponuje sie z kolorem dachówki. Ale wiecie jak to jest chcialabym sie upewnić czy na pewno nie ma czegoś co było w 100% identyczne jak kolor dachu.
    Ktoś już chyba całkiem niedawno o to pytał....
    Ja polecam Klinkierbud w Konstancinie....
  19. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał Walaciki
    nam polecila do wody Pana Kurana- jest w ksiasce, ktory przyjmuje zreszta w godzinach pracy w starostwie w Grodzisku- wiec daleko nie jest,
    projekt pradu robila Pani Aldona Z. z ZE-tez jest w ksiazce, projekt gazu Pani Zofia O. z Gazowni-tez jest w ksiazce

    Pzdr
    No proszę jak dużo już tam jest
  20. Aga_i_Janusz STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Aga_i_Janusz Zarejestrowany: 02.12.2006 Posty: 363
    Kochani,

    ja jak zwykle z prośbą - czy mozecie mi polecic jakiś skład co ma dobrej jakości belki stropowy i gary (tak to sie chyba nazywa) i do tego potrzebuje jeszcze na tyle rozsądnego, zeby mi wyliczył ile tego trzeba, bo kierownik budowy grupowy czyli Pan Blaszczak jest niedostępny aktualnie a ja oczywiscie potrzebuje pilnie zamówić. Odpowiadając na pytania, które może sie zrodzić w Waszych głowach - wykonawca mi nie tego nie obliczy bo nie chce podjąć decyzji w którą stronę powinny iść te belki...

    pomóżcie

    a co do spotkania to nie wiem czy mam prawo zabierac głos, skoro na ostatnie nie przyszlam, ale ja chętnie
Pokaż wyniki od 8781 do 8800 z 18780