dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. stw Guest
    Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    PrzemB, tak sobie myślę... Mam znajomych z Warszawy, którzy mieli budować się tej wiosny - ona Ania, on Przemek i to z nazwiskiem na "B". Tylko miejsce się nie zgadza - oni mieli budować w Opypach Czy twoja Ania programuje symulatory f16? Jeśli nie, to i tak śmieszny zbieg okoliczności. Jeśli tak, to jeszcze śmieszniejszy
  2. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał PrzemB
    Dzięki za namiary, czy ktoś może współpracował z podanymi osobami? Jakieś uwagi?
    Jeśli mówisz o namiarach pochodzących z książki to tam nie ma innych namiarów jak TYLKO sprawdzone i polecane przez forumowiczów.
    Jeśli mieliby oni jakieś uwagi, to dodaliby je do informacji o firmie.
    Więc, do każdego z tej książki możesz dzwonić jak do sprawdzonego.
    To nie są ogłoszenia firm. To są informacje pochodzące wyłącznie od nas samych.
  3. PrzemB SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PrzemB Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 33
    Cytat Napisał stw
    PrzemB, tak sobie myślę... Mam znajomych z Warszawy, którzy mieli budować się tej wiosny - ona Ania, on Przemek i to z nazwiskiem na "B". Tylko miejsce się nie zgadza - oni mieli budować w Opypach Czy twoja Ania programuje symulatory f16? Jeśli nie, to i tak śmieszny zbieg okoliczności. Jeśli tak, to jeszcze śmieszniejszy
    No to najwyraźniej jest zbieg okoliczności U nas to do symulatorów bliżej mi niż mojej żonie
  4. PrzemB SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PrzemB Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 33
    To nie są ogłoszenia firm. To są informacje pochodzące wyłącznie od nas samych.
    Tak myślałem, ale czasami nie zaszkodzi się upewnić. Dzięki i czekamy na możliwość rejestracji w Grupie.
  5. sylvia1 OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    sylvia1 Zarejestrowany: 25.10.2004 Posty: 5914
    Cytat Napisał Tamlin
    Witam,
    Co do wylewek to musze się niestety poskarżyć na Eimunda, bo mi teraz wychodzą różne kwiatki z poziomami. Róznice nie są strasznie duże, około 2-3cm co u mnie przekłada się na większe ilości kleju do płytek.... W jednym pomieszczeniu mam tez róg zadarty do góry.
    Pozdrawiam
    Tamlin
    oj Tamlin ja miałam to samo z ta samą ekipą... efekt- mam płaszczyznę w salonie ale nie poziom
  6. Tamlin FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Tamlin Zarejestrowany: 23.01.2005 Posty: 252
    Cytat Napisał sylvia1
    Cytat Napisał Tamlin
    Witam,
    Co do wylewek to musze się niestety poskarżyć na Eimunda, bo mi teraz wychodzą różne kwiatki z poziomami. Róznice nie są strasznie duże, około 2-3cm co u mnie przekłada się na większe ilości kleju do płytek.... W jednym pomieszczeniu mam tez róg zadarty do góry.
    Pozdrawiam
    Tamlin
    oj Tamlin ja miałam to samo z ta samą ekipą... efekt- mam płaszczyznę w salonie ale nie poziom
    Witam,
    Proponuję wszystkim, którzy są przed wylewkami i chcą je robić z mixokreta aby przypilnowali ekipy i wylali do każdego pomieszczenia ze 2 wiadra wody w celu sprawdzenia poziomu. Teoretycznie po to sie robi agregatem, żeby skrócić czas schnięcia ale uważam że warto dołożyć po 2 wiadra na pomieszczenie niż później 5 worków kleju po 50zł/worek. Zresztą i tak się podlewa wylewki...

    Pozdrawiam
    Tamlin
  7. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał PrzemB
    Tak myślałem, ale czasami nie zaszkodzi się upewnić. Dzięki i czekamy na możliwość rejestracji w Grupie.
    Sprawdź na stronie książki > statystyki, jeśli się tam pojawisz to znak, że możesz się już rejestrować.
  8. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał Tamlin
    Witam,
    Proponuję wszystkim, którzy są przed wylewkami i chcą je robić z mixokreta aby przypilnowali ekipy i wylali do każdego pomieszczenia ze 2 wiadra wody w celu sprawdzenia poziomu. Teoretycznie po to sie robi agregatem, żeby skrócić czas schnięcia ale uważam że warto dołożyć po 2 wiadra na pomieszczenie niż później 5 worków kleju po 50zł/worek. Zresztą i tak się podlewa wylewki...

    Pozdrawiam
    Tamlin
    Jeśli mowa o wylewaniu w kontekście sprawdzenia roboty to się zgodzę.
    Ale, że "i tak się podlewa wylewki" to się nie zgodzę.
    Wcale nie trzeba tego robić!!
    Ja swoje przykryłem folią. To wystarczyło.

    Natomiast co do płacenia za rozliczenia się za tą robotę...
    Można to zrobić jeszcze inaczej...
    Czyli np. umówić się na rozliczenie kolejnego dnia, kiedy będzie można już wejść na wylewkę i naprawdę to sprawdzić...
    Dokładnie nie pamiętam, ale ja chyba tak właśnie zrobiłem...

    A generalnie jestem w szoku co do Eidmunda...
    U mnie też robił i wyszło gites.

    Może pora dodać ostrzeżenie w jego namiarze??
  9. papajoe SYMPATYK FORUM (min. 10)
    papajoe Zarejestrowany: 06.08.2007 Posty: 85
    Witam,

    działka 1200m2 42x27 cena 180.000 zl
    na osiedlu nowobudowanych kilkunastu domow w Kuklówce niedaleko szkoły

    bardzo ładne miejsce na górce lekko pochylona na strone południową
    z wjazdem od wschodu !

    właściciele założyli stowarzyszenie w celu wspólnego działania na rzecz zapewnienia: odpowiedniej infrastruktury i ochrony.

    pozdr

    Tomek

    dla forumowiczów rabat
  10. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał Fido__
    Cytat Napisał Senser
    Szukasz haków??
    Szukam gościa od centralnych odkurzaczy. Obiecałem żonie na urodziny Był taki polecany (kładł mi rurki), ale teraz go nie widzę w bazie.
    Ja polecam www.beam.pl
    Od instalacji po kupno jednostki centralnej.
  11. tygrysek12 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tygrysek12 Zarejestrowany: 07.04.2007 Posty: 497
    Cytat Napisał Senser
    Cytat Napisał Fido__
    Cytat Napisał Senser
    Szukasz haków??
    Szukam gościa od centralnych odkurzaczy. Obiecałem żonie na urodziny Był taki polecany (kładł mi rurki), ale teraz go nie widzę w bazie.
    Ja polecam www.beam.pl
    Od instalacji po kupno jednostki centralnej.

    Czesc wam......Senser a ile taka impreza kosztuje???
  12. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Ok. półtora tysia instalka i ok. trójaka odkurzacz.
  13. PrzemB SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PrzemB Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 33
    Cytat Napisał Senser
    Cytat Napisał PrzemB
    Tak myślałem, ale czasami nie zaszkodzi się upewnić. Dzięki i czekamy na możliwość rejestracji w Grupie.
    Sprawdź na stronie książki > statystyki, jeśli się tam pojawisz to znak, że możesz się już rejestrować.
    Wiem o tym, ale niestety Statystyki nie działają... Pojawia się odpowiedź:

    Warning: require_once() [function.require-once]: URL file-access is disabled in the server configuration in /home/ulisses/domains/grodzisk.info.pl/public_html/components/com_statystyka/statystyka.php on line 71

    Warning: require_once(http://www.skolniak.pl/grodzisk/cgi-bin/stat_inc.py) [function.require-once]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/ulisses/domains/grodzisk.info.pl/public_html/components/com_statystyka/statystyka.php on line 71

    Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'http://www.skolniak.pl/grodzisk/cgi-bin/stat_inc.py' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/ulisses/domains/grodzisk.info.pl/public_html/components/com_statystyka/statystyka.php on line 71
  14. Walaciki STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Walaciki Zarejestrowany: 09.09.2006 Posty: 395
    Drodzy Sąsiedzi

    UWAGA!!!!

    W OSOWCU ZNOWU KRADNĄ!!!

    dziś w ciągu dnia okadli nam majstrów, oni pracowali na górze a ktoś wszedł, zwinął pieniadze, telefony i uciekł,
    działka ogrodzona, ale drzwi były nie zamknięte na klucz,
    ktoś musiał obserwować dom bo udal się prosto do pokoju gdzie mieszkaja robotnicy, akurat w dzień kiedy alarm nie był uzbrojony

    to juz drugie podejscie do nas jakis czas temu probowali nam zwinac betoniarkę- skończyło się na przeciętym ogrodzeniu, zrezygnowali bo sprzęt miał odkrecone kółka
  15. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Już wcześniej słyszałem o tym na Osowcu....czego się nie imają i na jaki rympał wchodzą
  16. izat Lider FORUM (min. 2800)
    izat Zarejestrowany: 20.09.2003 Posty: 4028
    Cytat Napisał Senser
    Ok. półtora tysia instalka i ok. trójaka odkurzacz.
    kupiłam właśnie Beama 375 z LCD
    weszły teraz nowe modele
    zobaczymy jak się będzie sprawował ....
  17. aniawmuratorze OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    aniawmuratorze Zarejestrowany: 27.09.2007 Posty: 9490
    Cytat Napisał stw
    PrzemB, tak sobie myślę... Mam znajomych z Warszawy, którzy mieli budować się tej wiosny - ona Ania, on Przemek i to z nazwiskiem na "B". Tylko miejsce się nie zgadza - oni mieli budować w Opypach Czy twoja Ania programuje symulatory f16? Jeśli nie, to i tak śmieszny zbieg okoliczności. Jeśli tak, to jeszcze śmieszniejszy
    Ja też znam Anię i Przemka budujących się pod Wawą to ja i mój mąż ale nazwisko nie na B
  18. aniawmuratorze OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    aniawmuratorze Zarejestrowany: 27.09.2007 Posty: 9490
    stronkę otworzyłam tylko to nie RW
  19. Tomisław SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomisław Zarejestrowany: 01.01.2008 Posty: 39
    Drogi Senser zaktualizuj statystyki.
    "Prośbę swą motywuję" ........ że nic nie działa....... i powstaje jak na każdym Forum "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji"
    Nowi to dla Was beeee?
  20. aniawmuratorze OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    aniawmuratorze Zarejestrowany: 27.09.2007 Posty: 9490
    Cytat Napisał Tomisław
    Drogi Senser zaktualizuj statystyki.
    "Prośbę swą motywuję" ........ że nic nie działa....... i powstaje jak na każdym Forum "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji"
    Nowi to dla Was beeee?
    Tomi nie denerwuj się ja kilka tygodni temu też musiałam chwilę poczekać. Pewnie chcesz skorzystać szybko i nic.
    Senser jeśli możesz expresowo wpisać Tomisława do kółka adoracyjnego i oszczędzić nerwów plizzzzzz zrób to
Pokaż wyniki od 9941 do 9960 z 18780