dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. BetaGreta Lider FORUM (min. 2800)
    BetaGreta Zarejestrowany: 03.06.2008 Posty: 3752
    Witaj rraphal,
    my też budujemy parterówkę z płaskim dachem.
    Jak masz już wybrany projekt to pochwal się koniecznie.
  2. gospodarz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gospodarz Zarejestrowany: 09.09.2007 Posty: 173
    Witam,
    Czy ma ktoś może jakiś wzór szczegółowej umowy na wykonanie ogrodzenia? Mam wykonawcę, który robi w dobrej cenie. Ale wolałbym wszystkie szczegóły spisać na papierze.
  3. mery26 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mery26 Zarejestrowany: 31.07.2005 Posty: 760
    Cytat Napisał Aglaia
    Ten iPlus dobrze działa? Miałam kiedyś "przyjemność" przebywać w Kajetanach (Nadarzyn) gdzie miałam mobilnego Orange i jakość była oględnie mówiąc średnia.
    Rewelacji nie ma-ale działa. Na GPRS (2G) to można żyły ciąć , ale jak złapie HSDPA (3G)-czy jak to się określa - to spoko po FM można pobrykać. Zalezy też od modemu.
  4. korek_kk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    korek_kk Zarejestrowany: 14.03.2008 Posty: 88
    witam
    poszukuje projektanta zjazdu, jakby ktoś mógł polecić
    Jaki to jest koszt??
    pozdr
  5. Igrek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Igrek Zarejestrowany: 07.02.2009 Posty: 241
    Cytat Napisał Magda i Michał
    A ja takie pytanie zadam bardziej na czasie:

    czy już kupowaliście żywe choinki? Po ile teraz chodzą i gdzie? Macie w doniczkach czy w stojaku?
    Ja chciałabym kupić tak z 2,5 m... i żeby chociaż trochę pachniała...
    Kupowałem choinki w Woli Mrokowskiej (trasa krakowska) przed zjazdem na miejscowość Jastrzębiec jest tam szkółka, nie mam nr telefonu ale jak trzeba to wracając do domu mogę zerknąć (wg google to jest to www.kordus.pl +48 22 756-15-84 )
    - 2 kupiłem i obie dzielnie rosną sobie na mojej ziemi, tylkko małe były - 1 miała 1m druga tak 1,5m bo większe nie zmieściłyby się w mieszkaniu,
  6. Darcy ELITA FORUM (min. 1000)
    Darcy Zarejestrowany: 03.11.2007 Posty: 1142
    A nam gazownia sprawiła świąteczny prezent - dostaliśmy warunki przyłączenia naszego domu w Starej Wsi do sieci gazowej!

    Fizyczne przyłączenie może jeszcze potrwać ze dwa lata, ale perspektywa gazrurki jest cudowna! Istnieje szansa, że tylko rok pomęczymy się ze zbiornikiem w ogrodzie.

    Wszystkim mieszkającym w Starej Wsi, którzy nie mogą się doczekać gazu, mocno sugeruję składanie wniosku o przyłączenie. Nas zebrało się 20 domówi nagle inwestycja "spełnia kryteria ekonomiczne".
  7. tomanio FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zarejestrowany: 28.02.2009 Posty: 107
    Nagrzewnica na gwałt potrzebna - obecną szlag trafił - może ktoś podrzuci gdzie można wypożyczyć, lub pożyczyć( w ramirencie w jankach nie mają - potrzebuje na olej) bo mi wylewki szlag trafi
  8. gospodarz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gospodarz Zarejestrowany: 09.09.2007 Posty: 173
    Cytat Napisał tomanio
    Nagrzewnica na gwałt potrzebna - obecną szlag trafił - może ktoś podrzuci gdzie można wypożyczyć, lub pożyczyć( w ramirencie w jankach nie mają - potrzebuje na olej) bo mi wylewki szlag trafi
    Nie wiem, czy cię to poratuje, ale ja mam jedną z tych nagrzewnic. Jeśli cię to jeszcze będzie interesowało, to będę ją oddawał w Ramirencie we środę 23.12!
  9. BetaGreta Lider FORUM (min. 2800)
    BetaGreta Zarejestrowany: 03.06.2008 Posty: 3752
    Cytat Napisał tomanio
    Nagrzewnica na gwałt potrzebna - obecną szlag trafił - może ktoś podrzuci gdzie można wypożyczyć, lub pożyczyć( w ramirencie w jankach nie mają - potrzebuje na olej) bo mi wylewki szlag trafi
    Napisz do Pasie ona pożyczała więc może Ci podpowie.
  10. coulignon OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    coulignon Zarejestrowany: 13.09.2007 Posty: 6268
    mieszkam!!!
  11. BetaGreta Lider FORUM (min. 2800)
    BetaGreta Zarejestrowany: 03.06.2008 Posty: 3752
    Cytat Napisał coulignon
    mieszkam!!!
    Wow, gratulacje!
    Fajnie, tak na święta się przeprowadzić.
  12. tomanio FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zarejestrowany: 28.02.2009 Posty: 107
    Cytat Napisał BetaGreta
    Cytat Napisał tomanio
    Nagrzewnica na gwałt potrzebna - obecną szlag trafił - może ktoś podrzuci gdzie można wypożyczyć, lub pożyczyć( w ramirencie w jankach nie mają - potrzebuje na olej) bo mi wylewki szlag trafi
    Napisz do Pasie ona pożyczała więc może Ci podpowie.

    Jakoś przeżyłem na dwóch gazowych , uff



    Podziękowania za odwiedziny
  13. tomanio FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zarejestrowany: 28.02.2009 Posty: 107
    Cytat Napisał coulignon
    mieszkam!!!

    Gratulki !!!!!!

    uzupełnij dziennik o jakieś fotki !
  14. BetaGreta Lider FORUM (min. 2800)
    BetaGreta Zarejestrowany: 03.06.2008 Posty: 3752
    Cytat Napisał tomanio
    Cytat Napisał BetaGreta
    Cytat Napisał tomanio
    Nagrzewnica na gwałt potrzebna - obecną szlag trafił - może ktoś podrzuci gdzie można wypożyczyć, lub pożyczyć( w ramirencie w jankach nie mają - potrzebuje na olej) bo mi wylewki szlag trafi
    Napisz do Pasie ona pożyczała więc może Ci podpowie.

    Jakoś przeżyłem na dwóch gazowych , uff



    Podziękowania za odwiedziny
    W zasadzie to się wprosiliśmy i to bez zapowiedzi.
    Miło mi było Cię poznać i zobaczyć Twój dom. Jestem pod wrażeniem. Widać, że wszystko masz przemyślane.
  15. tomanio FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zarejestrowany: 28.02.2009 Posty: 107
    Cytat Napisał BetaGreta
    Cytat Napisał tomanio
    Cytat Napisał BetaGreta
    Cytat Napisał tomanio
    Nagrzewnica na gwałt potrzebna - obecną szlag trafił - może ktoś podrzuci gdzie można wypożyczyć, lub pożyczyć( w ramirencie w jankach nie mają - potrzebuje na olej) bo mi wylewki szlag trafi
    Napisz do Pasie ona pożyczała więc może Ci podpowie.

    Jakoś przeżyłem na dwóch gazowych , uff



    Podziękowania za odwiedziny
    W zasadzie to się wprosiliśmy i to bez zapowiedzi.
    Miło mi było Cię poznać i zobaczyć Twój dom. Jestem pod wrażeniem. Widać, że wszystko masz przemyślane.

    To się jeszcze okaże
  16. pajogor STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pajogor Zarejestrowany: 17.11.2008 Posty: 449
    Cytat Napisał coulignon
    mieszkam!!!
    Super. Gratuluje
  17. BetaGreta Lider FORUM (min. 2800)
    BetaGreta Zarejestrowany: 03.06.2008 Posty: 3752
    Dla całej naszej grupy serdeczne życzenia:

  18. agagali SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agagali Zarejestrowany: 26.02.2008 Posty: 36
    Cytat Napisał coulignon
    mieszkam!!!

    Gratulujemy
  19. Agnieszka Płuciennik WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agnieszka Płuciennik Zarejestrowany: 26.12.2009 Posty: 1
    Witam serdecznie! Jestem żoną Gospodarza, który tutaj na tym forum się udziela i piszę aby uczulić wszystkich na wydarzenia, które miały miejsce w pierwszy dzień świąt. Otóż ok. godz. 20.00 ktoś podpalił dom naszego sąsiada na ulicy Rodzinnej - tylko szczęśliwym zbiegiem okoliczności nadjechał on w chwili kiedy zaczęły się palić drzwi garażowe... podpalono prowizoryczny podjazd z desek i styropian przed domem. Nasz sąsiad wezwał nadarzyńską polcję, która spisała wydarzenia itd... mój mąż w tym czasie był w naszym budującym się domu i przestawiał w pomieszczeniach nagrzewnice. Rozmawiał z sąsiadem i ok. 21.00 wrócił do domu. Ok. 22.30 zadzwonił nasz sąsiad z informacją, że... palą się worki z opakowaniami po różnych budowlanych elementach na naszym tarasie!!! Natychmiast przystąpił do gaszenia ze swoją rodziną bo podpalacz tak ustawił worki by opierały się o drzwi tarasowe oraz leżące tam deski... tym razem policja nie przyjechała twierdąc, że (sic!) jakbyśmy sprzątnęli worki ze śmieciami to nie byłoby czego podpalać... nie powiem jakimi słowami operował mój mąż do dyżurującego na komisariacie.... nie mniej proszę wszystkich o zwracanie uwagi na kręcące się obce osoby... mam nadzieję, że ten piroman już zakończył działalność bo nieszczęście było blisko!
  20. agagali SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agagali Zarejestrowany: 26.02.2008 Posty: 36
    Jezu , co za ludzie .......
Pokaż wyniki od 13761 do 13780 z 18780