dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. edyryt STAŁY BYWALEC (min. 300)
    edyryt Zarejestrowany: 06.06.2006 Posty: 424
    Cytat Napisał Senser
    Cytat Napisał edyryt
    Jasne, rano kawusia, potem obiad z deserem a wieczorem kolacja przy świecach I masz gwarancje że ekipa nie ucieknie.
    Żonce plecy umyją....
    Szorstkimi, spracowanymi łapkami zamiast gąbki plus masaż
  2. Bellucci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bellucci Zarejestrowany: 03.03.2007 Posty: 216
    Cytat Napisał psed
    Cytat Napisał Bellucci
    Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?
    mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam Załamka
    Tu jest do wzięcia - jeszcze ciepły: http://forum.muratordom.pl/sprzedam-...ght=barakowóz
    Zadzwoniłam do tego gościa, ma już jednego chętnego, ale może sie uda, bo tamten do końca jeszcze nie podjął decyzji.
    Dzięki
  3. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał Bellucci
    Zadzwoniłam do tego gościa, ma już jednego chętnego, ale może sie uda, bo tamten do końca jeszcze nie podjął decyzji.
    Dzięki
    Masz na myśli ten masaż ??
  4. Bellucci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bellucci Zarejestrowany: 03.03.2007 Posty: 216
    Cytat Napisał psed
    Cytat Napisał Bellucci
    Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?
    mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam Załamka
    I tak masz szczęście, że zgodzili się na barakowóz. Mnie majster z pod Chorzeli powiedział: 2 pokoje w okolicy inaczej nie podejmie się. No i znalazłem majstra z pod Tarnowa - ma już swoje lokum - nie dociekam gdzie.
    Ale ja miałam dla nich eleganckie lokum u męża w firmie w grodzisku, cieplutko, łazieneczka kuchnia, ale oni chcą spac na budowie bo martwią sie o swój sprzet jakiś tam i zażyczyli sobie barakowóz, masakra Skąd ja im teraz barakowóz wytrzasne na poniedziałek
  5. Bellucci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bellucci Zarejestrowany: 03.03.2007 Posty: 216
    Cytat Napisał edyryt
    Cytat Napisał Senser
    Cytat Napisał edyryt
    Jasne, rano kawusia, potem obiad z deserem a wieczorem kolacja przy świecach I masz gwarancje że ekipa nie ucieknie.
    Żonce plecy umyją....
    Szorstkimi, spracowanymi łapkami zamiast gąbki plus masaż
    haha ja dziekuję za takie atrakcje
  6. mery26 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mery26 Zarejestrowany: 31.07.2005 Posty: 760
    Cytat Napisał Bellucci
    Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?
    mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam Załamka
    jak jeszcze nie masz w okolicy to mam namiar na p. Bąkiewicza ze Strzeniówki k.Nadarzyna ma kilka szt. może jakiś wolny 602294565 ok 400zł/m-c (rok temu)
  7. edyryt STAŁY BYWALEC (min. 300)
    edyryt Zarejestrowany: 06.06.2006 Posty: 424
    Młodzi, przystojni, opaleni. No nie wiem, chyba ten ....
  8. Bellucci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bellucci Zarejestrowany: 03.03.2007 Posty: 216
    Cytat Napisał mery26
    Cytat Napisał Bellucci
    Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?
    mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam Załamka
    jak jeszcze nie masz w okolicy to mam namiar na p. Bąkiewicza ze Strzeniówki k.Nadarzyna ma kilka szt. może jakiś wolny 602294565 ok 400zł/m-c (rok temu)
    Niestety już nie ma, dzwoniłam do niego Ale dzięki za namiary
  9. Bellucci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bellucci Zarejestrowany: 03.03.2007 Posty: 216
    Cytat Napisał Senser
    Cytat Napisał Bellucci
    haha ja dziekuję za takie atrakcje
    Podziękujesz jak skorzystasz
    Żeby podziękować Senser to trzeba mieć za co
  10. Ntek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ntek Zarejestrowany: 15.08.2006 Posty: 412
    Cytat Napisał Bellucci
    Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?
    mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam Załamka

    Spróbuj tutaj, może jeszcze aktualne.

    http://forum.muratordom.pl/post1979644.htm#1979644
  11. Justkow FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Justkow Zarejestrowany: 03.08.2007 Posty: 119
    czy macie namiary na kogoś od instalacji grzewczej...
  12. izat Lider FORUM (min. 2800)
    izat Zarejestrowany: 20.09.2003 Posty: 4028
    Belluci,
    swego czasu podawałam ostremu z naszej grupy namiar na gościa, który sprzedaje i wypożycza barakowozy
    wiem że on skorzystał z tego kontaktu
    napisz może do niego priva w tej sprawie
    możesz się na mnie powołać
    jutro jak będę przejeżdżać obok tego ogłoszenia to spiszę numer telefonu jeśli jeszcze tam jest albo sama podjedź
    z Pruszkowa to niedaleko
    jedziesz jak do Nadarzyna przez Komorów i tuż przed ostrym zakrętem w Nadarzynie, po lewej jest skład budowlany w drodze polnej Zino, po prawej stał barakowóz z numerem telefonu
    jeśli to już nieaktualne to sorry, że zaśmiecam wątek
  13. Bellucci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bellucci Zarejestrowany: 03.03.2007 Posty: 216
    Cytat Napisał izat
    Belluci,
    swego czasu podawałam ostremu z naszej grupy namiar na gościa, który sprzedaje i wypożycza barakowozy
    wiem że on skorzystał z tego kontaktu
    napisz może do niego priva w tej sprawie
    możesz się na mnie powołać
    jutro jak będę przejeżdżać obok tego ogłoszenia to spiszę numer telefonu jeśli jeszcze tam jest albo sama podjedź
    z Pruszkowa to niedaleko
    jedziesz jak do Nadarzyna przez Komorów i tuż przed ostrym zakrętem w Nadarzynie, po lewej jest skład budowlany w drodze polnej Zino, po prawej stał barakowóz z numerem telefonu
    jeśli to już nieaktualne to sorry, że zaśmiecam wątek
    Izat, wiem o kim piszesz, dzwoniłam już do tego faceta, wpisał mnie na liste oczekujących )) Ale dziękuje Ci bardzo )
  14. izat Lider FORUM (min. 2800)
    izat Zarejestrowany: 20.09.2003 Posty: 4028
    nie ma za co
    a może ostry zechciałby już swój odstąpić??
  15. m_wujek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    m_wujek Zarejestrowany: 11.04.2007 Posty: 192
    czy możecie podpowiedzieć jaka jest aktualnie rynkowa cena za zrobienie projektu przyłącza wodociągowego? Dziś usłyszałem 1400 netto - czy to nie za dużo?
  16. gawel REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    gawel Zarejestrowany: 03.02.2003 Posty: 10260
    Cytat Napisał m_wujek
    czy możecie podpowiedzieć jaka jest aktualnie rynkowa cena za zrobienie projektu przyłącza wodociągowego? Dziś usłyszałem 1400 netto - czy to nie za dużo?
    Ja placilem jakiejs złodziejce z wodrolu 450 zł za 11m przyłącza w 2003 roku. Wydaje mi sie ze te 1400 to zdecydowanie za drogo
  17. D&R DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    D&R Zarejestrowany: 20.05.2006 Posty: 691
    witam


    ja płaciłem za przyłącze dł 54m 1200 zł w 2006
  18. m_wujek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    m_wujek Zarejestrowany: 11.04.2007 Posty: 192
    Dzieki Gaweł,

    zobaczymy co jutro powie jak zobaczy warunki i mapke. U mnie będzie jakieś 50m do działki od istniejącego wodociągu który trzeba rozbudować + ok 20m przyłącza na działce.
  19. Zorka31 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zorka31 Zarejestrowany: 02.11.2006 Posty: 317
    Wróce do kwestii architekta. Korzystałam z usług P. Firlej, generalnie nie jest źle, ale...
    1. Projekt miał być na koniec listopada, a był chyba w lutym i to po moich interwencjach.
    2. Dach mam inny, bo pani zapomniała jaki chciałam.
    3. Projekt wszystkich instalacji trzeba zrobić samemu.
    4. Brak wyliczonej ilości potrzebnych materiałów.
    Z plusów
    5. Składa wniosek o pozwolenie na budowę.
    Generalnie jest dobrze tylko trzeba dokładnie wszystko sprawdzać, ale Pani jest elastyczna i można sie dogadać.
  20. m_wujek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    m_wujek Zarejestrowany: 11.04.2007 Posty: 192
    Cytat Napisał D&R
    witam


    ja płaciłem za przyłącze dł 54m 1200 zł w 2006
    To jest cena za projekt przyłącza, czy już za wykonanie?
Pokaż wyniki od 8761 do 8780 z 18780