dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. bobo30 ELITA FORUM (min. 1000)
    bobo30 Zarejestrowany: 08.01.2004 Posty: 1624
    Muszę Wam powiedzieć, że jak jeżdżę po budowach sprawdzając dekarzy i rozmawiam z inwestorami, to czarno to widzę. Chyba już nic mnie nie zaskoczy, żadna niefachowość, nieterminowość, olewanie inwestora, ignorancja, po prostu nic. Smutne to wszystko. Najgorsze jest to ,że nawet tym poleconym i niby sprawdzonym się zdarza.
  2. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Niestety Bobo ja to samo zauważyłem...u kogoś było ok, a umnie to czy tamto...

    A już najgorsze tak jak u Victorii...końcówka, półmetek a w sumie najważniejszy, dach zrobić i już, już koniec....a nie da rady!!
    Innemu mojemu znajomemu identyczny numer wywineła jakaś ekipa...
  3. izat Lider FORUM (min. 2800)
    izat Zarejestrowany: 20.09.2003 Posty: 4028
    Bobo
    dziękuję za zainteresowanie moim problemem
    jestem Ci wdzięczna za wszelkie namiary i podnoszenie na duchu

    niestety, olewactwo w budownictwie jak za czasów komuny
    nic się nie zmieniło
    oprócz prania kieszeni Inwestora

    znacie może Panią Jolę Duczmalewską?
    podała mi kilka namiarów

    pozdrawiam wszystkich z grupy
    iza
  4. bobo30 ELITA FORUM (min. 1000)
    bobo30 Zarejestrowany: 08.01.2004 Posty: 1624
    Cytat Napisał Senser
    Niestety Bobo ja to samo zauważyłem...u kogoś było ok, a umnie to czy tamto...

    A już najgorsze tak jak u Victorii...końcówka, półmetek a w sumie najważniejszy, dach zrobić i już, już koniec....a nie da rady!!
    Innemu mojemu znajomemu identyczny numer wywineła jakaś ekipa...

    Senser mial na mysli oczywiscie Izat, a nie Victorie, ktora swoja droga natrafila na pierwsze problemy

    Iza nie ma za co. Oby ci sie udalo, i nam wszystkim
  5. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    No tak... Bobo ma rację..późna pora robi swoje
  6. bobo30 ELITA FORUM (min. 1000)
    bobo30 Zarejestrowany: 08.01.2004 Posty: 1624
    Senser.. nie o takich godzinach siedziales na forum
  7. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    A ty to chyba zaczepki szukasz?? Już nie śledź bo jakąś aferę wywężysz!! I będzie muratorgate !!
  8. bobo30 ELITA FORUM (min. 1000)
    bobo30 Zarejestrowany: 08.01.2004 Posty: 1624
    chcesz mnie pobic?
  9. izat Lider FORUM (min. 2800)
    izat Zarejestrowany: 20.09.2003 Posty: 4028
    mój wykonawca zwinął się na dobre
    wczoraj zabrał swój barak i narzędzia

    rozmowa telefoniczna, to jak rozmowa z dzieckiem, nawet gorzej
    "zamknął oczy i udaje, że go nie widać"
    żadnej woli współpracy

    nie mam innego wyjścia jak zgodnie z umową zatrudnić wykonawcę zastępczego na jego koszt i podać sprawę do sądu o odsetki karne za zerwanie umowy- a jest o co walczyć
    ale to pewnie potrwa ze dwa lata
    macie może jakieś inne pomysły?

    pozdrawiam
    iza
  10. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Niestety..w warunkach w jakich odbywa się w Poslce egzekwowanie prawa to jest nic innego jak promocja bezprawia....indolencja, lenistwo oraz zamknięcie tego środowiska powoduje to co jest...
    Że człowiek w takich sytuacjach ma do wyboru Ukraińców bądź Komando z Pruszkowa..niestety...
  11. guliwer SYMPATYK FORUM (min. 10)
    guliwer Zarejestrowany: 25.07.2004 Posty: 39
    Bobo30 - mam prosbe o kontakt do stali, prosze podeslij na priv

    A tak poza tym, w nawiazaniu do Twojego komentarza o Kascie, to moje doswiadczenia sa takie: w prawie kazdym skladzie budowlanym na wejsciu mowia zabojcze ceny ale jesli uzgodni sie zaopatrzenie we wszystkie (lub prawie wszystkie... ) materialy to ceny nagle okazuja sie akceptowalne. Tak bylo u mnie - na poczatku Kasta byla droga, ale jak siedlismy do negocjacji to okazalo sie ze ceny nagle okazaly sie bardzo przystepne, duzo przystepniejsze niz w kilku innych skladach w okolicy. Do tego czasem mozna uzgodnic zakupy bez niepotrzebnych narzutow podatkowych...... .

    Swoja droga mozesz mi podeslac na priv ceny betonu B15 i B20 - to mozemy porownac. Sam jestem ciekaw, moze jednak przeplacam ....

    Pozdrawiam

    ps. a tak poza tym to przepraszam lukasza i mclima ze tak dlugo musieli czekac na odpowiedz z priv - ale bylismy z zona i corka na krotkim urlopie
  12. guliwer SYMPATYK FORUM (min. 10)
    guliwer Zarejestrowany: 25.07.2004 Posty: 39
    i jeszcze jedno , po przeczytaniu zaleglych postow podczas naszego urlopu widze ze jest zapotrzebowanie na ekipe budowlana. U mnie sa jeszcze w trakcie ale skonczyli juz u kilku osob (w tym u mojego kolegi z pracy) i kazdy ich poleca: uczciwi, solidni, nie pija (za duzo ), mozna im zostawic pieniadze i zaliczki, a poza tym koncza przed czasem. Wiadomo ze trzeba pilnowac aby nie bylo drobnych bledow ale tego sie przeciez nie da uniknac.

    Takze jesli ktos zainteresowany to moge przekazac kontakt na priv.

    Pozdro
    G.
  13. ewak39 ELITA FORUM (min. 1000)
    ewak39 Zarejestrowany: 22.05.2004 Posty: 1229
    To ja poprosze, jezeli mozna.
  14. bobo30 ELITA FORUM (min. 1000)
    bobo30 Zarejestrowany: 08.01.2004 Posty: 1624
    Jak moja ekipa u mnie zacznie i będą dobrze robili to też ich Ci polecę. Przyjedziesz, zobaczysz. Zapraszam na plac budowy.
    Guliwer, a może razem tę stal kupimy? Wtedy rabaty są wyższe. To samo do Włodka. I transportem się podzielimy.
  15. lukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukasz Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 46
    Do bobo30:

    Czy masz jeszcze namiary na kogoś od tańszej wełny, pseudo zdaje się Olsen i czy to jeszcze akutalne?
    Aha stal też kupowałem w Ursusie, firma "Konsorcjum stali".

    Do wg:

    Włodek, czy pamiętasz gdzie kupowałeś silkę i za ile?

    A tak w ogóle to zaczeliśmy wreszcie budowę, aktualnie etap ziemno-szalunkowy.

    Pozdrawiam
  16. izat Lider FORUM (min. 2800)
    izat Zarejestrowany: 20.09.2003 Posty: 4028
    kochani pozanudzam Was jeszcze trochę
    poszukuję Kierownika Budowy oraz
    RB-etki, może być używana ale sprawna
    poza tym przydałby mi sie jakiś biegły rzeczoznawca, żeby mógł spisać protokół błędów i odstępstw od projektu poczynionych przez wykonawcę, będzie mi potrzebny w sądzie

    jeszcze raz chcę gorąco podziękować bobo i Joskul za wsparcie duchowe i namiary na wykonawców
    ogromne dzięki

    pozdrowienia dla wszystkich
    iza
  17. bobo30 ELITA FORUM (min. 1000)
    bobo30 Zarejestrowany: 08.01.2004 Posty: 1624
    Następny osobnik napisze 1000 post!

    Słuchajcie! Nie macie kogoś kto dobrze, fachowo obłoży murowane schody drewnem? Koleżanka z forum, która poleciła mi dekarza, szuka

    Bard13 i Nina to się chyba na nas obrazili. Senser, a jak ma się mapka? Może dodaj do dużej mapki malutką z miejscowością Barda i Niny oraz odnośnikiem ile kilometrów i gdzie?
  18. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Ano to kochani !!
    Co z tego, że bez Kozery Ale niech tam sutknę ten 1000 post w naszej Grupie
    A teraz Sto Lat Sto Lat
  19. bobo30 ELITA FORUM (min. 1000)
    bobo30 Zarejestrowany: 08.01.2004 Posty: 1624
    ... a kto z nami nie wypije...
  20. ewak39 ELITA FORUM (min. 1000)
    ewak39 Zarejestrowany: 22.05.2004 Posty: 1229
    Cytat Napisał bobo30
    Jak moja ekipa u mnie zacznie i będą dobrze robili to też ich Ci polecę. Przyjedziesz, zobaczysz. Zapraszam na plac budowy.
    Bobo, dzieki serdeczne. Skorzystam przy pierwszej okazji!
Pokaż wyniki od 981 do 1000 z 18780