dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. Joanna&Tomasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Joanna&Tomasz Zarejestrowany: 29.05.2009 Posty: 197
    Cytat Napisał emilus18 Zobacz post
    Joanna&Tomasz,

    macie jakieś fotki Waszych drzwi? Gdzie zamawialiście? Jak na razie moje poszukiwania kończyły sie na znacznie wyższych kwotach - ok. 1600-1800/szt z montażem

    Dzięki!
    Fotki można znaleźć tu: http://picasaweb.google.pl/ASIK.TOMASZ/Wnetrza# , zamawialiśmy bezpośrednio u producenta. Można je również obejrzeć na żywo w Starej Wsi
    Zapraszamy

    ps. drzwi montowal mąż ze szwagrem...
  2. ros11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ros11 Zarejestrowany: 03.09.2009 Posty: 26
    Witam

    Joanna&Tomasz -jaka to dachówka jest na waszym domku??chodzi mi o kolor i firmę??

    Pozdrawiam
  3. Joanna&Tomasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Joanna&Tomasz Zarejestrowany: 29.05.2009 Posty: 197
    Cytat Napisał ros11 Zobacz post
    Witam

    Joanna&Tomasz -jaka to dachówka jest na waszym domku??chodzi mi o kolor i firmę??

    Pozdrawiam
    Roben, średzka falista, kolor brąz.
  4. roslanka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    roslanka Zarejestrowany: 13.02.2010 Posty: 81
    Moi Drodzy,
    szukam architekta, który zrobi mi projekt wnętrza. Na tym etapie zanim postawie fundamenty mogę jeszcze coś ewentualnie zmienić.
    Może możecie kogoś polecić za rozsądną cenę bo jak dostałam jedna wycenę to mało nie spadłam z krzesła.
    Pozdrawiam
    roslanka
  5. Joanna&Tomasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Joanna&Tomasz Zarejestrowany: 29.05.2009 Posty: 197
    A my szukamy kogoś kto zrobi nam drogę dojazdową do działki. Tylko (!) 300mb, szer. 2,5 - 3m. Może ktoś z Was ma ekipę do polecenia?
  6. ros11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ros11 Zarejestrowany: 03.09.2009 Posty: 26
    Dzięki za odpowiedź i jeśli można zapytać jeszcze o rynny, są plastikowe czy metalowe??
    Pozdrawiam
  7. ros11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ros11 Zarejestrowany: 03.09.2009 Posty: 26
    Zapomniałem się jeszcze zapytać z jaką firmą podpisaliście umowę na gaz i czy w umowie jest zapis na zużycie odpowiedniej (bardzo dużej) ilości gazu ?? z góry dziękuję.
    Pozdrawiam
  8. Joanna&Tomasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Joanna&Tomasz Zarejestrowany: 29.05.2009 Posty: 197
    Cytat Napisał ros11 Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź i jeśli można zapytać jeszcze o rynny, są plastikowe czy metalowe??
    Pozdrawiam
    Rynny są plastikowe.

    Zapomniałem się jeszcze zapytać z jaką firmą podpisaliście umowę na gaz i czy w umowie jest zapis na zużycie odpowiedniej (bardzo dużej) ilości gazu ?? z góry dziękuję.
    Pozdrawiam
    Nie mamy umowy na gaz, kupiliśmy butlę na własność (koszt z projektem i podłączeniem ok 8600zł), gaz bierzemy tam gdzie taniej
  9. ros11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ros11 Zarejestrowany: 03.09.2009 Posty: 26
    Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi. Jak masz dobrego pana od dachu, elektryka i hydraulika to poproszę kontakt na priv. i jeżeli pamiętasz ile ci wyszło za dachówkę z dodatkami i za robociznę, byłbym naprawdę wdzięczny, a, i w jakiej hurtowni kupiłaś dachówkę? sorki za ilość pytań!!
    Pozdrawiam
  10. PiotrTok FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    PiotrTok Zarejestrowany: 11.08.2007 Posty: 136
    Cytat Napisał Joanna&Tomasz Zobacz post
    Rynny są plastikowe.


    Nie mamy umowy na gaz, kupiliśmy butlę na własność (koszt z projektem i podłączeniem ok 8600zł), gaz bierzemy tam gdzie taniej
    Ta cena to za butlę podziemną czy naziemną i jakiej pojemności? Tak z ciekawości ile płaciliście za litr propanu?
  11. azusa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    azusa Zarejestrowany: 09.04.2010 Posty: 268
    Witam, Joanna&Tomasz,
    macie fajne WC pod schodami, my też będziemy mieć coś takiego. Mój wydaje mi się bardzo malutki. Jakiej wielkości sedes i umywalkę tam zmieściliście?
    Pozdrawiam
  12. Joanna&Tomasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Joanna&Tomasz Zarejestrowany: 29.05.2009 Posty: 197
    Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi. Jak masz dobrego pana od dachu, elektryka i hydraulika to poproszę kontakt na priv. i jeżeli pamiętasz ile ci wyszło za dachówkę z dodatkami i za robociznę, byłbym naprawdę wdzięczny, a, i w jakiej hurtowni kupiłaś dachówkę? sorki za ilość pytań!!
    Pozdrawiam
    Firmy od dachu nie polecę bo spaprali dach strasznie i walczyliśmy ok. 2 miesięcy z poprawkami (Dachlux) - niektórzy forumowicze polecają tę firmę, sami też na forum ją znaleźliśmy ale chyba trafilismy na kiepską ekipę bo mają kilka. Dach kosztował ok. 31 000zł, dachówka, folia, rynny, obróbka blacharska z robocizną, bez więźby. Hydraulika miałam z lubelskiego i niechętnie tu pracuje bo daleko, elektryk - P. Jan Putra tel. 509-950-088. Elektryke robił znajomy, ale Pan Jan poprawiał i zrobił odbiór, naprawdę polecam!



    Cytat Napisał PiotrTok Zobacz post
    Ta cena to za butlę podziemną czy naziemną i jakiej pojemności? Tak z ciekawości ile płaciliście za litr propanu?
    Naziemna, 2700 l, gaz tankowaliśmy dopiero 2 razy, raz za ok 1,7 7zł a drugi ok. 1,8 zł brutto. Przy pierwszym tankowaniu wchodzi ok. 2200l, kolejne po 2000l.
  13. Joanna&Tomasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Joanna&Tomasz Zarejestrowany: 29.05.2009 Posty: 197
    Cytat Napisał azusa Zobacz post
    Witam, Joanna&Tomasz,
    macie fajne WC pod schodami, my też będziemy mieć coś takiego. Mój wydaje mi się bardzo malutki. Jakiej wielkości sedes i umywalkę tam zmieściliście?
    Pozdrawiam
    WC jest obniżone więc nawet mozna się w nim obrócić Sedes standardowy dł. 53cm, umywalka szer. 35cm.
  14. emilus18 ELITA FORUM (min. 1000)
    emilus18 Zarejestrowany: 08.02.2009 Posty: 1177
    Roslanka,

    Mogę polecić mojego - niedrogi, zawsze odbiera telefon jak mam pytania, cierpliwie znosił moje marudzenie. Wizualki możesz zobaczyć na moim dzienniku - jeśli Ci się spodoba - prześlę namiary
  15. azusa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    azusa Zarejestrowany: 09.04.2010 Posty: 268
    Cytat Napisał Joanna&Tomasz Zobacz post
    WC jest obniżone więc nawet mozna się w nim obrócić Sedes standardowy dł. 53cm, umywalka szer. 35cm.
    Wow, świetny pomysł, że też nasz projektant na to nie wpadł. To moje WC wydaje mi się trochę ciasne i niskie, nie wiem czy jeszcze coś da się z tym zrobić...
  16. Marzena&Przemek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marzena&Przemek Zarejestrowany: 16.05.2010 Posty: 97
    Witajcie
    nadszedł czas pomyśleć o blachodachówce możecie polecić jakąś dobrą firme produkującą biachodachowke a także zastanawiamy się też nad oknami jakie macie profile i okucia które najlepiej wybrać może coś doradzicie kochani?

    Marzena
  17. azusa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    azusa Zarejestrowany: 09.04.2010 Posty: 268
    Blachodachówki nie polecę, bo mam dachówkę cementową Ale jeśli chodzi o okna, to mam profile Schuco z okuciami Winkhaus. Okna firmy Jezierski zakupione u forumowego jareko. Współpraca bez problemów, nie wiem jeszcze jak te okna będą się sprawować, bo mają dopiero miesiąc, ale wyglądają ładnie
  18. Joanna&Tomasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Joanna&Tomasz Zarejestrowany: 29.05.2009 Posty: 197
    Cytat Napisał Marzena&Przemek Zobacz post
    Witajcie
    nadszedł czas pomyśleć o blachodachówce możecie polecić jakąś dobrą firme produkującą biachodachowke a także zastanawiamy się też nad oknami jakie macie profile i okucia które najlepiej wybrać może coś doradzicie kochani?

    Marzena
    my mamy profile BRUGMANN ARTE braliśmy z tej firmy http://www.renoma-okna.pl/3/oferta ceny bardzo konkurencyjne
  19. Ramot STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ramot Zarejestrowany: 04.05.2008 Posty: 484
    Witajcie,
    zostało mi nieco towaru po budowie, może komuś się przyda. Oddam za symboliczne parę PLN
    6 płyt gk 1200x2600x12,5
    2 worki 25 kg kleju do siatki Mapei
    4 wiadra 15 kg masy tynkarskiej Kabe marmurit.
    Pzdr
  20. Szynaj SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Szynaj Zarejestrowany: 21.05.2009 Posty: 56
    Cytat Napisał Marzena&Przemek Zobacz post
    Witajcie
    nadszedł czas pomyśleć o blachodachówce możecie polecić jakąś dobrą firme produkującą biachodachowke a także zastanawiamy się też nad oknami jakie macie profile i okucia które najlepiej wybrać może coś doradzicie kochani?

    Marzena
    Witajcie ja polecam firme Domix-p (www.domix-p.opole.pl) z okolic Opola. Robią fajne okna na profilu Veka w okuciu Winkhausa.
    Fajne ceny dobra obsługa klienta.
Pokaż wyniki od 14761 do 14780 z 18780