dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. agacia_1983 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agacia_1983 Zarejestrowany: 20.02.2018 Posty: 5
    Cytat Napisał Get
    Witam serdecznie wszystkich grupowiczów!

    chcielibyśmy z żoną rozpocząć budowę domu energooszczędnego w Owczarni na gruntach słabononośnych. Ponieważ sam nie mam w tej dziedzinie doświadczenia, poszukuję osób skłonnych udzielić mi kilku wskazówek na początek. Przede wszystkim chodzi o typ konstrukcji, ale także sposób wyboru firmy wykonawczej, dobrego kierownika budowy itp. Np. nigdzie porządnego rankingu firm wykonawczych na razie nie znalazłem. Jak wśród gąszczu firm znaleźć te własciwą?

    Czy mógłbym liczyć na pomoc ze strony przyszłych krajan?

    Pozdrawiam,
    Planuje budowę domu pasywnego w Bronisławowie. Polecam ci dobrego architekta, który napewno współpracuje z konstruktorem. Czyli projekt nie gotowy z gazety, a na indywidualne zamówienie. Zaoszczędzisz sobie problemów i zastanawiania się. Trzeba zatrudnić fachowca. Konstrukcja - raczej należny iść w posadowienie domu na płycie fundamentowej, ale wcześniej dobrze zrobić badania geotechniczne ok. 3 odwierty pod dom.
  2. strix FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    strix Zarejestrowany: 09.05.2008 Posty: 187
    Cytat Napisał Agnieszka74
    hydraulika do całości prac - instalacje wod-kan, podłogówka cały dom, kotłownia itd. np rekuperacja
    Nadal na 100% polecam do ogrzewania i hydrauliki p. Michała Jurczaka - Ma-box z Jaktorowa www.ma-box.pl . Również do rekuperacji na systemach Zehnder + jeśli trzeba od razu zrobią system odkurzacza centralnego przy jednym kuciu pod rury CO. Dobieranie rozwiązań poparte wiedzą, kompleksowe wykonanie, tylko dobre materiały (warto patrzeć na wyceny i szczegóły - inni wyceniają ostatniio bazując na chińskim chłamie - stąd różnice w cenach - pójdzie pod podłogę, klient zapłaci 5 lat napewno wytrzyma...) Tu mamy ofertę na częściach KAN itp najlepszych producentów.
    Kultura pracy i robota. np. Dziury przelotowe w stropie robione specjalnymi wiertnicami a nie wywalanie dziur młotem udarowym w stropie, odpowiednie narzędzia zaciskowe zgodne z technologią a nie jakieś patenty na sznurek - takie różne szczegóły, ale to powoduje, że cały obraz naprawdę zupełnie inny u innych wykonawców.

    pozdro
    strix
  3. kemot_p Lider FORUM (min. 2800)
    kemot_p Zarejestrowany: 23.01.2014 Posty: 4358
    Witam, szukam hydraulika do wykonania rozprowadzenia instalacji wody i kanalizacji pod chudziakiem.
    Okolice Podkowy Leśnej.
  4. astryld SYMPATYK FORUM (min. 10)
    astryld Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 10
    Witam,
    Szukam ekipy do budowy SSO w Brwinowie. Kogo polecacie?
  5. CasaD SYMPATYK FORUM (min. 10)
    CasaD Zarejestrowany: 25.01.2012 Posty: 30
    Macie moze kogos polecanego do bram i ogrodzen ?
  6. vihura SYMPATYK FORUM (min. 10)
    vihura Zarejestrowany: 15.03.2011 Posty: 10
    Witam,


    Sprzedam pustaki gazobeton Solbet 24x24x60 pozotsałość po budowie. Ilość ok. 50szt. Cena 3PLN/szt. Grodzisk Mazowiecki, Szczęsne

    694 496 328
  7. Kariooka WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kariooka Zarejestrowany: 27.03.2017 Posty: 9
    Szukam wykonawcy sufitów podwieszanych ok. 110 m2 i gładzi szpachlowych ok. 400 m2 w nowym domu w gminie Nadarzyn.
    Zależy mi na sprawnej i profesjonalnej ekipie. Czy możecie polecić firmę, która zajmuje się takim zakresem robót i z której usług jesteście zadowoleni? Chętnie wysłałabym prośbę o wycenę.
  8. Pablo_11 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Pablo_11 Zarejestrowany: 01.03.2016 Posty: 403
    Poszukuję ekipy/firmy do wykonania ogrodzenia - siatka na gotowej podmurówce - ok. 120 mb. Ew. montaż furtki i bramy przesuwnej. Budowa w okolicach Błonia. Gdyby ktoś coś itp.
  9. Di. STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Di. Zarejestrowany: 13.03.2017 Posty: 359
    Witam,
    poszukuje wykonawcy plyty fundamentowej, lub ekipy zbrojazy, okolo 180m2 okolice Tarczyna.
    Moze ktos cos podpowie?
  10. [email protected] SYMPATYK FORUM (min. 10)
    damzawa@op.pl Zarejestrowany: 29.03.2010 Posty: 38
    Witam
    Zakończyłem budowę i został mi zbiornik 1000 l po czystej wodzie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt [email protected]
  11. karola43 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karola43 Zarejestrowany: 21.11.2018 Posty: 17
    Witam,Architekt poszukiwany


    Czy ktoś ma namiary na dobrego architekta z okolic (Grodzisk, Milanówek, Żyrardów itp)- który robi projekty indywidualne domów? Potrzebuję zrobić projekt domu parterowego na podstawie innego gotowego.
    dziękuję za namiary.


    Pozdrawiam
    Karola
  12. Edyta1212 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Edyta1212 Zarejestrowany: 06.03.2019 Posty: 3
    Witam. Poszukujemy hydraulika do wykonania przyłącza wodno - kanalizacyjnego do budynku. Gm. Żabia Wola. Możecie Państwo kogoś polecić??
  13. Edyta1212 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Edyta1212 Zarejestrowany: 06.03.2019 Posty: 3
    Cytat Napisał tomanio
    BetaGreta,
    jak chcesz to podam kontakt na pw - mi miły Pan za przyłącze krzyknął 3400 - uciąłem do 3000 - doprowadzenie do budynku około 20m - i co najważniejsze obeszło sie bez projektu - cena z wykonaniem i odbiorem protokolarnym bo Pan jest przedstawicielem spółki

    Witam. Czy jest możliwość uzyskania kontaktu do osoby która robi przyłącze??
  14. Edyta1212 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Edyta1212 Zarejestrowany: 06.03.2019 Posty: 3
    Cytat Napisał mpiotrek
    Chciałbym złożyć wniosek o przyłącze energetyczne do działki w miejscowości Wycinki Osowskie (gm. Żabia Wola). Gdzie w związku z tym trzeba się udać? Chodzi mi o zakład/operatora w tym rejonie.
    Do Żyrardowa ul. MAzowiecka 1
  15. Slawko123 Lider FORUM (min. 2800)
    Slawko123 Zarejestrowany: 13.08.2006 Posty: 3817
    Witam.
    Poszukuje ekipy do zabudowy poddasza.
    podzielcie się namiarami na swoich wykonawców.
  16. Prega SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Prega Zarejestrowany: 20.02.2012 Posty: 18
    Cytat Napisał karola43
    Witam,Architekt poszukiwany


    Czy ktoś ma namiary na dobrego architekta z okolic (Grodzisk, Milanówek, Żyrardów itp)- który robi projekty indywidualne domów? Potrzebuję zrobić projekt domu parterowego na podstawie innego gotowego.
    dziękuję za namiary.


    Pozdrawiam
    Karola
    Polecam Pana Błaszczaka w Grodzisku Maz. tel. 606281698, o ile oczywiście sprawa nadal aktualna
  17. kemot_p Lider FORUM (min. 2800)
    kemot_p Zarejestrowany: 23.01.2014 Posty: 4358
    Witam, mam do sprzedania po budowie:
    - 40 stempli 3 m i ok. 150 krótszych 2,5-2,8 m
    - deski szalunkowe, blaty itp.
    - 2 tuby szalunkowe 25cm średnicy 3,5m długości
    Do odebrania w gminie Brwinów.
  18. Stara Wieś WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Stara Wieś Zarejestrowany: 20.05.2019 Posty: 1
    Dzień dobry Wszystkim,
    szukam kontenera budowlanego w rozsądnej cenie, wynajem. Czekam na kontakt
  19. margaryt FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    margaryt Zarejestrowany: 25.08.2010 Posty: 231
    Dzień dobry,
    szukam murarza na listopad. Budowa w Milanówku. Macie sprawdzoną ekipę? U kogo budował Andrzej Ciołek Kontakt: 512 488 035? Polecacie? Pozdrawiam
  20. reksiunio SYMPATYK FORUM (min. 10)
    reksiunio Zarejestrowany: 23.07.2014 Posty: 21
    Cytat Napisał Slawko123
    Witam.
    Poszukuje ekipy do zabudowy poddasza.
    podzielcie się namiarami na swoich wykonawców.
    Witam.
    U nas robił poddasze (ścianki z płyt gips -karton) Pan Chmiel z Grodziska ( ma stronę w necie). Jesteśmy zadowoleni.
    Ale niestety długo się na Niego czeka.
Pokaż wyniki od 18741 do 18760 z 18780