dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. asiaf1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asiaf1 Zarejestrowany: 06.06.2006 Posty: 207
    Cytat Napisał konmak
    to chyba z powodu upału
    proponuje rąsia, klapa, goździk i po sprawie
    Senser jesteś liderem tego forum więc nie sugeruj innym, że sie rozpychają
    i nie jest fajne wrzucanie prywatnych wiadomości na forum publiczne

    ale ogólnie nie warta chyba skórka wyprawki

    Upał wzmaga agresje , a może tak na śnieg na gołe klaty...............

    ja tylko chcialam się pochwalić że umowa z ZEWT do nas przyszła, w załączeniu warunki przyłącza wydane 11.05.2007, zapłon mają nie ma co!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Aga_i_Janusz STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Aga_i_Janusz Zarejestrowany: 02.12.2006 Posty: 363
    Cytat Napisał asiaf1

    ja tylko chcialam się pochwalić że umowa z ZEWT do nas przyszła, w załączeniu warunki przyłącza wydane 11.05.2007, zapłon mają nie ma co!!!!!!!!!!!!!!!
    Oj tam, ze tylko dwa miesiace szły
  3. Aga_i_Janusz STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Aga_i_Janusz Zarejestrowany: 02.12.2006 Posty: 363
    A wogóle to dzień dobry

    nie było mnie troszkę bo się wczasowałam, ale pragnę się pochwalić, że w przyszłym tygodniu zamykamy stan zero, a potem niech się mury pna do góry

    Życzę nam wszystkim słonecznej, ale mniej upalne pogody, choc w Egipcie było 40 st wiec powinnam być przyzwyczajona
  4. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    nuuuuu

    ogloszenie juz nieaktualne
  5. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał Victoria
    nuuuuu

    ogloszenie juz nieaktualne
    Czyli już się ktoś znalazł?? Z forum ??
  6. tygrysek12 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tygrysek12 Zarejestrowany: 07.04.2007 Posty: 497
    Witam
    No a u nas kręca zbrojenia, kopią dołki. W przysłym tygodni zawołamy duzą betoniarkę by wylała fundamento....

    AgaiJanusz gratuluje stanu zero?? Kiedy lecicie dalej?
  7. jakub jankowski STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jakub jankowski Zarejestrowany: 08.01.2007 Posty: 365
    Cytat Napisał Senser
    Co do spotkania...
    Aktualnie jest fifty/fifty...no ale dodać głos Uli to będzie jeden więcej za 28 Lipca.
    Ale ogólnie będzie się pewnie taka "rozdwojona" tendencja utrzymywać.
    Więc zorganizujmy teraz tego 28 Lipca spotkanko ze względu na brak propozycji to chyba zostaniemy przy Pizzeri w Milanówku (k. szkoły).

    Spotkanie na godzinę....14 ??

    A później przy jesieni zorganizujemy kolejne wtedy da się pogodzić całość??
    jak dla mnie 14 może być
  8. Tamlin FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Tamlin Zarejestrowany: 23.01.2005 Posty: 252
    Cytat Napisał LuMa
    Cytat Napisał Tamlin
    Cytat Napisał LuMa
    Wojtek, dzięki za namiary. Nie omieszkam zadzwonić i czekam na efekty u Was

    Tamlin, bez podbitki może i da się żyć, ale nasza folia chyba nie najlepiej to znosi. Zwłaszcza, że dach mamy już dawno zrobiony, a pogoda jaka jest, każdy widzi. Na szczęście do tej pory trafialiśmy na słownych ludzi. No może poza jednym elektrykiem i ludźmi od podbitki.
    Pozdr, LuMa
    PS. Zostały nam rusztowania po poprzedniej ekipie, więc jak masz urlop, to ... zapraszam
    A ile płacisz?
    Odpowiem jak to zwykli odpowiadać "fachowcy" - jakoś się dogadamy
    Hello
    To raczej ja jako "fachowiec" powinienem tak powiedzieć a nie potencjalny inwestor

    Pozdrawiam
    Tamlin
  9. Tamlin FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Tamlin Zarejestrowany: 23.01.2005 Posty: 252
    Ze spraw bierzących,
    Wczoraj zostały zamontowane okna - ukłony do Jareko i jego ekipy. Miałem porównanie co do fachowości i solidności w porównaniu do ekipy, która montowała tydzień wcześniej u sąsiada.
    Kilka przykładów:
    czas pracy: U mnie 7,5h u sąsiada 3h - ilość okien porównywalna
    ilość kotew na podobnych oknach: u mnie 3 u sąsiada 1
    inne usterki u sądsiada spowodowane partactwem montazystów:
    dolne profile ościeżnicy o długości 1m wygięte w łuk - jakiś 1cm różnicy pomiedzy końcem a środkiem (10 cm piany dali!!!)
    profile boczne równiez powyginane
    poziomu/pionu nic nie trzyma
    okna balkonowe i fixy tego samego rozmiaru w sumie 5 szt każda na innej wysokości (rozbierzność jakieś 3cm), jedno okno balkonowe z ruchomym słypkiem ma przekroczone graniczne wymiary dla tego profilu (jest bez przewiązki)
    mieli zamontować balkony 17cm od podłogi a zamontowali 20-23 "bo nie mieli co podłożyć oprócz silki z której dom jest zbudowany... - walnęli balkony i fixy na cegłe bez żadnych klinów i poziomowania
    A ta solidna firma to przedstawicielstwo Sokółki na Puławskiej, okna z profili aluplast
    Morał: nawet przyzwoite okna można spartaczyć przez montaż
    Jeszcze raz polecam Jareko

    Pozdrawiam
    Tamlin
  10. Senser Lider FORUM (min. 2800)
    Senser Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 4827
    Cytat Napisał LuMa
    Odpowiem jak to zwykli odpowiadać "fachowcy" - jakoś się dogadamy
    Oj jak ja lubie takie hasełka...
    A później jest tak...Inwestor: Ja myślałem, że będzie 4000 zł... Fachowiec: Nieeeee, skąąąąąd...to i to i jeszcze to 6000 zł!!
  11. Aga_i_Janusz STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Aga_i_Janusz Zarejestrowany: 02.12.2006 Posty: 363
    chetnie odkupię w rozsądnej cenie deski na szalunki na ogrodzenie. Jesli ktos ma troche zbytecznego drewna, nie musi byc oczywiscie najlepszej jakości, i np burzy mu sliczny obraz ogródka bo zawala to ja przyjade i to zabiore
  12. Aga_i_Janusz STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Aga_i_Janusz Zarejestrowany: 02.12.2006 Posty: 363
    Wreszcie przejrzałam zaległe strony forum i ciesze się, że kilka osób jest chętnych na wspólne kupowanie więźby.

    Jestem gotowa podjąć się negocjacji CEN w róznych składach tylko proszę o mejla na priva lub na [email protected] z informacją o :
    wielkości więźby,
    jej skomplikowaniu
    terminie odbioru
    rozumiem, że kazdy chce mieć drewno impregnowane?

    dla przypomnienia informuję, ze my jej potrzebujemy na koniec września, ale mysle, że można odbierać w róznym terminie
    pozdrawiam serdecznie

    Agnieszka
  13. Aga_i_Janusz STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Aga_i_Janusz Zarejestrowany: 02.12.2006 Posty: 363
    no i klops... wcale nie zaczniemy zaraz... okazało sie ze majstrowi odpadlo dwóch ludzi... jeden biduś miał wylew musi sie teraz kurowac, drugi spadl z dachu i sie poobijał...

    A przy okazji jak to jest z ubezpieczeniem pracowników na czas budowy? Czy my już powinniśmy ubezpieczyc czy jak? Nie mam żadnej umowy z Wykonawca wszystko na gębę załatwiamy...

    Zatem budowa rusza na koniec sierpnia dopiero...
  14. Tamlin FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Tamlin Zarejestrowany: 23.01.2005 Posty: 252
    Cytat Napisał Aga_i_Janusz
    no i klops... wcale nie zaczniemy zaraz... okazało sie ze majstrowi odpadlo dwóch ludzi... jeden biduś miał wylew musi sie teraz kurowac, drugi spadl z dachu i sie poobijał...

    A przy okazji jak to jest z ubezpieczeniem pracowników na czas budowy? Czy my już powinniśmy ubezpieczyc czy jak? Nie mam żadnej umowy z Wykonawca wszystko na gębę załatwiamy...

    Zatem budowa rusza na koniec sierpnia dopiero...
    Defacto to Ty odpowiadasz za to co się dzieje na Twojej budowie... do spółki z kierbudem... więc jak by coś sie stało to prokurator (lub pokrzywdzony) Ciebie będzie ścigał a juz na pewno jak sie okaże że praca była na czarno, bez umowy.

    Pozdrawiam
    Tamlin
  15. Aga_i_Janusz STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Aga_i_Janusz Zarejestrowany: 02.12.2006 Posty: 363
    A czy ktos ubezpieczał swoich budowlańców? jak to wyglada w rzeczywisstosci? gdzie mam ich zglosic do ZUS czy do jakiego ubezpieczyciela...
  16. parr STAŁY BYWALEC (min. 300)
    parr Zarejestrowany: 04.01.2006 Posty: 312
    ...
  17. Aga_i_Janusz STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Aga_i_Janusz Zarejestrowany: 02.12.2006 Posty: 363
    Czy możecie wrzucić do ksiązki namiary na dekarzy (bo chyba tak sie ich nazwywa) ale nie od blachy tylko tych co układają dachówkę

    proszę proszę
  18. magdek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magdek Zarejestrowany: 28.09.2006 Posty: 74
    Cytat Napisał Aga_i_Janusz
    Czy możecie wrzucić do ksiązki namiary na dekarzy (bo chyba tak sie ich nazwywa) ale nie od blachy tylko tych co układają dachówkę
    dekarz to ogólne pojęcie, zajmuje się po prostu kryciem dachów, nie trzeba tworzyć nowej kategorii- ale uwaga słuszna- myślę, że polecając wykonawcę można dodać w jakiej technologii się specjalizuje
  19. LuMa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    LuMa Zarejestrowany: 24.06.2006 Posty: 174
    Cytat Napisał Tamlin
    Cytat Napisał LuMa
    Cytat Napisał Tamlin
    Cytat Napisał LuMa
    Wojtek, dzięki za namiary. Nie omieszkam zadzwonić i czekam na efekty u Was

    Tamlin, bez podbitki może i da się żyć, ale nasza folia chyba nie najlepiej to znosi. Zwłaszcza, że dach mamy już dawno zrobiony, a pogoda jaka jest, każdy widzi. Na szczęście do tej pory trafialiśmy na słownych ludzi. No może poza jednym elektrykiem i ludźmi od podbitki.
    Pozdr, LuMa
    PS. Zostały nam rusztowania po poprzedniej ekipie, więc jak masz urlop, to ... zapraszam
    A ile płacisz?
    Odpowiem jak to zwykli odpowiadać "fachowcy" - jakoś się dogadamy
    Hello
    To raczej ja jako "fachowiec" powinienem tak powiedzieć a nie potencjalny inwestor

    Pozdrawiam
    Tamlin
    Ja tylko zacytowałam "fachowców". To jak, chcesz dorobić?

    A jak już wszyscy się chwalą, to ja też. Nasz instalator zakończył prace przy CO i wodzie i w przyszłym tygodniu następna ekipa rusza z wylewkami. Pytanie do zaawansowanych: ile czasu muszą schnąć wylewki przy dobrej (czytaj słonecznej pogodzie z temp. około 20 stopni)?
    Pozdrawiam, LuMa
  20. A&P WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    A&P Zarejestrowany: 31.05.2007 Posty: 9
    Witajcie,

    mam do sprzedania ok. 700 szt betonu komórkowego SOLBET o wymiarach 590/240/240. Został mi z tegoroczej budowy. Atrakcyjna cena. Odbiór własnym środkiem transportu w Grodzisku.
    Może znajdzie się chętny???
Pokaż wyniki od 7801 do 7820 z 18780