dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. mrysiak82 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mrysiak82 Zarejestrowany: 06.11.2011 Posty: 27
    Witam wszystkich,

    mam takie zapytanie czy możecie kogoś polecić do suchej zabudowy z karton gipsu?Nie wiem czy dobrze to napisałem,chodzi mi o zrobienie półki w kształcie

    "eski" na ścianie w salonie.Niby nic trudnego ale żona się uparła na "fachowca" bo ja to do końca roku sie za to nie zabiore.

    I jakiegoś może glazurnika do jakiś poprawek,ogólnie drobnej robótki.

    Z Góry Dziękuje,

    Pozdrawiam
  2. kosik76 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kosik76 Zarejestrowany: 23.03.2009 Posty: 95
    Cytat Napisał jjka
    Czy możecie polecić firmę, która tanio układa kostkę brukową razem z zaprojektowaniem podjazdu na terenie Grodziska?
    W ogóle nie wiem jak się zabrać za ułoznie kostyki tzn, nawet nie wiem jak ją rozplanować, żeby było funkcjonalnie i ładnie na małym podwórku. Jakieś rady, może fajne zdjęcia, albo jakiś program?

    Dziękuję.
    J.
    Ja mogę polecić firmę TCG - Rafał Przybylski. Telefon 609 610 989

    Robili u nas kostkę w zeszłym roku i wyszła ładnie. Co prawda wg. naszego projektu i koncepcji, ale mają też projektanta.
    Przy powierzchni powyżej 150 m2 projekt jest gratis.

    Firma rzetelna i szybka. Dają 3 lata gwarancji na materiał i usługę.
  3. kosik76 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kosik76 Zarejestrowany: 23.03.2009 Posty: 95
    Cytat Napisał Kor_Nelia
    My korzystaliśmy z usług pana Rafała tel. 506-655-051 i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy.
    My też. Rafał to super gość. Dokładny i umie doradzić.
    Cenowo atrakcyjny i rzetelny przy rozliczeniach.

    W 100% możemy go polecić
  4. kosik76 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kosik76 Zarejestrowany: 23.03.2009 Posty: 95
    Cytat Napisał mrxaoo
    Pytanko o kable elektryczne - gdzie kupowaliście kable do instalacji prądowej? 3x2,5mm, 3x1,5mm? Jakaś hurtownia w naszej okolicy? Może warszawa? Jakieś konkretne firmy, czy brać jak leci?
    Cały osprzęt elekrtyczny (kable, tablice, bezpieczniki, różnicówki w poniższych firmach:

    Merkurion Grodzisk

    Elektromag Brwinów

    CSEiE Ursus
  5. kosik76 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kosik76 Zarejestrowany: 23.03.2009 Posty: 95
    Cytat Napisał sylvia1
    szambo- 602822691
    Ciekawe, że forumowicze nawet nie wiedząc często korzystają z tych samych fachowców
    Również polecam tego Pana od szamba - korzystam od 6 miesięcy i nie będę zmieniał
  6. owieczkaasia WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    owieczkaasia Zarejestrowany: 08.02.2013 Posty: 8
    Cytat Napisał Hektorek
    Ja jak zawsze polecam panią architekt z Grodziska - Teresa Firlej http://www.pkt.pl/firlej-t-mgr-inz-a...-1/?type=local
    pozdrawiam
    A nas Pani Firlej bardzo zawiodła. Projekt do adaptacji zawieźliśmy do niej w marcu dokumenty o pozwolenie złożyła 28.04. Co robiła przez 2 miesiące z gotowym projektem? Adaptowała. Ciągle nie uchwytna, nie ogarniała kto do niej dzwoni, o co chodzi. Potrafiła się umówić na konkretny dzień i godzinę i się bardzo zdziwić, że jesteśmy. Może ma wiedzę ale chyba przeliczyła się z ilością pracy i nie daje rady. My się nią rozczarowaliśmy.
  7. giro SYMPATYK FORUM (min. 10)
    giro Zarejestrowany: 14.05.2013 Posty: 57
    Witam,

    Gdzie kupić tanio gazobeton i ewentualnie jakie ceny?

    pozdrawiam
  8. aga2183 ELITA FORUM (min. 1000)
    aga2183 Zarejestrowany: 02.08.2011 Posty: 1146
    Witam ponownie,
    potrzebujemy dobrego sposobu na utwardzenie drogi. Droga w Brwinowie, teren dość podmokły i torfowy. Chodzi o to, żeby w czasie budowy była przejezdna dla samochodów ciężarowych itp, jak to na budowie. Jest to odcinek ok 150 m długi i 4 m szeroki. Może ktoś ma jakiś kontakt, sam miał problem z drogą dojazdową ....
  9. skrip SYMPATYK FORUM (min. 10)
    skrip Zarejestrowany: 02.03.2009 Posty: 67
    A ja szukam tym razem firmy do zabudowania wewnętrznych schodów betonowych.
    Drewno dębowe, podstopnie z blachy nierdzewnej + wykonanie balustrady.
    Możecie kogoś polecić ?
  10. yaco181 ELITA FORUM (min. 1000)
    yaco181 Zarejestrowany: 15.02.2009 Posty: 1352
    Cytat Napisał skrip
    A ja szukam tym razem firmy do zabudowania wewnętrznych schodów betonowych.
    Drewno dębowe, podstopnie z blachy nierdzewnej + wykonanie balustrady.
    Możecie kogoś polecić ?

    Mozemy!! Mirek 600 500 092. Mozna powolac sie na Jacka od poddaszy. Pozdrawiam
  11. jaro963 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jaro963 Zarejestrowany: 20.06.2010 Posty: 12
    Prośba o namiar na tani skład z drewnem. Potrzebuje deski na dach
  12. wojtas77 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wojtas77 Zarejestrowany: 26.08.2012 Posty: 76
    Witam serdecznie.

    Proszę o opinie na temat szamba szczelnego z firm:
    1. Eko-Trans
    2. Ekobet
    3. BUDMAR

    Z tego co wiem to wszystkie trzy montowały już swoje szamba w tych okolicach.
    Te z Radomia są sporo tańsze i nie wiem jak jest z ich jakością. Buduje się w Jaktorowie gdzie jest wysoki poziom wód gruntowych i zależy mi na szczelnym szambie.
    Bardzo proszę o pomoc przy wyborze.
  13. certa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    certa Zarejestrowany: 27.04.2008 Posty: 334
    Cytat Napisał jaro963
    Prośba o namiar na tani skład z drewnem. Potrzebuje deski na dach
    zobacz tu> http://www.drewplyt-pecka.pl/
  14. mikel_1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mikel_1 Zarejestrowany: 13.07.2009 Posty: 459
    Cytat Napisał wojtas77
    3. BUDMAR
    Budmar jak najbardziej ok. Zrobili, zogdnie z zaleceniem właściciela (tj. mnie) nie zasypali - pooglądałem, zatwierdziłem, zasypałem. Ciekło - uderzyli się w pierś że ich wina i naprawili. więcej nie ciekło (przynajmniej dopóki tego szamba żeśmy używali bo cywilizacja z kanalizacją dotarła...
    Cytat Napisał Joanna&Tomasz
    Potrzebuję namiaru na producenta sklep/ z siatką ogrodzeniową (ocynk) słupkami i podmurówką (płyty). Ktoś może się ostatnio grodził i może coś polecić?
    Jeśli jeszcze potrzeujesz, to ja tradycyjnie siat-mar polecam. Swego czasu najlepsza oferta, teraz warto sprawdzić.
    Cytat Napisał certa
    Potrzebuje kontakt na sprawdzonego glazurnika kogoś i schodów.
    Glazurnik - p.Piotr z okolic Błonia 504448175 schody - drewniane lub drewniane zabudowy (też drzwi i wszystko co może być w drewnie) - p.Stanisław 603690638
    Cytat Napisał giro
    gdize najtaniej kupic piasek pod fundamenty, gazobeton 24, bloczek fundamentowy
    gazobeton - dobrą cenę dostałem w Autopolu kiedyś, ale zamówienie było w styczniu bloczek - proponuję ci certus - rozpada się trudniej, niż ten z budokruszu (niektóre dotarły od razu połamane do mnie) i lepiej trzyma wymiar.
    Cytat Napisał wojtas77
    Możecie mi polecić kogoś niedrogiego do wykonania przyłącza wodociągowego w Jaktorowie.
    Pan Naparty - szybko, sprawnie i temat. niestety - nie wiem czy najtaniej, bo cena była dla mnie akceptowalna i nie szukałem dalej 691 714 647, cena - 60pln/mb + wcinka 400 + mat.do wcinki 550 (cena z 2011, jak na to teraz patrzę - kupa kasy, w trakcie budowy człowiek innymi kategoriami myślał )
    Cytat Napisał mrxaoo
    Pytanko o kable elektryczne - gdzie kupowaliście kable do instalacji prądowej? 3x2,5mm, 3x1,5mm? Jakaś hurtownia w naszej okolicy? Może warszawa? Jakieś konkretne firmy, czy brać jak leci?
    Bricomann połczyńska miał niezłe ceny, ostatnio biorę z CSEiE osprzęt Legranda i mają b.dobre ceny.
    Cytat Napisał certa
    Mój elektryk wszystko załatwiał samemu a zaopatrywał się w tej hurtowni
    http://sklep.cseie.com.pl/
    Widzę, że nie tylko ja
    Cytat Napisał Ania_i_Tomek
    Poszukuję firmy od instalacji wentylacji mechanicznej. Może moglibyście mi jakieś polecić.
    Jeśli nadal poszukujesz - TORA Częstochowa. Mają sporo realizacji w naszej okolicy, m.in. robili u mnie.

    długo mnie nie było, więc i post długi

    a poza tym, jeśli by ktoś potrzebował, sprzedam:

    • słup z rozdzielnią do przyłącza tymczasowego, słup 7m, drut ok. 20 mb (ok. 15m było między słupami) - 400 pln
    • rozdzielnia budowlana ruchoma (na kółkach) - 300 pln
    • siatka leśna Arcelor Mittal z Leroy'a: drut fi 1,5mm 22,7kg ~42mb drut fi 2mm 17kg ~30mb, czyli razem ponad 70mb, u mnei za 200pln
    • wychodek od stolarza, używany - 100 pln
    • pompa co DAB LFP 25Por40B - u mnie 240 pln

    jakby ktoś chciał cały zestaw, za 1100 pójdzie. można negocjować indywidualnie
    zdjęcia tutaj
    kontakt na priv.
  15. certa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    certa Zarejestrowany: 27.04.2008 Posty: 334
    Cytat Napisał mikel_1
    Glazurnik - p.Piotr z okolic Błonia 504448175 schody - drewniane lub drewniane zabudowy (też drzwi i wszystko co może być w drewnie) - p.Stanisław 603690638
    dzięki za kontakt, rozmawiałem i umówiłem na spotkanie,
    p.Stanisław to z Krakowa
  16. owieczkaasia WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    owieczkaasia Zarejestrowany: 08.02.2013 Posty: 8
    Witam,
    W jaki sposób rozwiązali Państwo sprawę WC na budowie? Myslę o wynajęciu kabiny, może znacie Państwo jakąs firmę godną polecania? Sprawa jest pilna, rozpoczynam budowę domu w Milanówku.
    Pozdrawiam
  17. certa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    certa Zarejestrowany: 27.04.2008 Posty: 334
    Cytat Napisał owieczkaasia
    Witam,
    W jaki sposób rozwiązali Państwo sprawę WC na budowie? Myslę o wynajęciu kabiny, może znacie Państwo jakąs firmę godną polecania? Sprawa jest pilna, rozpoczynam budowę domu w Milanówku.
    Pozdrawiam
    Najlepszym rozwiazaniem przenośna kabina. Ja korzystam z WCcHatki. Dzwonisz i nastepnego dnia cieszysz się z kainy.
  18. owieczkaasia WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    owieczkaasia Zarejestrowany: 08.02.2013 Posty: 8
    Cytat Napisał certa
    Najlepszym rozwiazaniem przenośna kabina. Ja korzystam z WCcHatki. Dzwonisz i nastepnego dnia cieszysz się z kainy.
    Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź
    Pilnie poszukuję, również geotechnika, który sprawdzi zagęszczenie gruntu pod płytę fundamentową.
    Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z taką osobą? Możecie kogoś polecić i jaki jest koszt takiej usługi?
    Podobno w okolicach Milanówka i Grodziska nie ma takiego specjalisty.
    Może ktoś z Państwa robił płytę fundamentową i chciałby się podzielić informacjami:
    gdzie kupował materiał - styropian, zbrojenie itd. Czy robił ogrzewanie podłogowe w takiej płycie?
    Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
    Dostaliśmy kilka dni temu pozwolenie na budowę i bardzo się śpieszymy bo chcemy rozpocząć budowę w lipcu.
    Pozdrawiam serdecznie
  19. DOSIEK SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DOSIEK Zarejestrowany: 21.08.2009 Posty: 33
    Cytat Napisał aga2183
    Witam ponownie,
    potrzebujemy dobrego sposobu na utwardzenie drogi. Droga w Brwinowie, teren dość podmokły i torfowy. Chodzi o to, żeby w czasie budowy była przejezdna dla samochodów ciężarowych itp, jak to na budowie. Jest to odcinek ok 150 m długi i 4 m szeroki. Może ktoś ma jakiś kontakt, sam miał problem z drogą dojazdową ....
    Ja miałam podobny problem błoto 500m do asfaltu . Właściciel drogi miał to gdzieś że nawet piechotą ledwo sie szło niemówiąc o samochodzie. U mnie sprawdziła się cegła z rozbiórki . W zeszłym roku płaciłam za dużą wywrotkę 250zł , przyjechał wysypał na drogę koparką troche rozciàgnął ubił . Oczywiście tych wywrotek było sporo , ale i tak wyszło najtaniej i wsumie w to błoto z gliną jedyne rozwiązanie. No oczywiście można wziąć jakiś kruszeń ale koszt niebotyczny.
  20. DOSIEK SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DOSIEK Zarejestrowany: 21.08.2009 Posty: 33
    Cytat Napisał owieczkaasia
    Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź
    Pilnie poszukuję, również geotechnika, który sprawdzi zagęszczenie gruntu pod płytę fundamentową.
    Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z taką osobą? Możecie kogoś polecić i jaki jest koszt takiej usługi?
    Podobno w okolicach Milanówka i Grodziska nie ma takiego specjalisty.
    Może ktoś z Państwa robił płytę fundamentową i chciałby się podzielić informacjami:
    gdzie kupował materiał - styropian, zbrojenie itd. Czy robił ogrzewanie podłogowe w takiej płycie?
    Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
    Dostaliśmy kilka dni temu pozwolenie na budowę i bardzo się śpieszymy bo chcemy rozpocząć budowę w lipcu.
    Pozdrawiam serdecznie
    Ja korzystałam z p.Henryka Walczaka z Raszyna , koszt 600 zł plus vat. W sumie wyrobił się w ciągu tygodnia z próbkami i opracowaniem.
Pokaż wyniki od 17601 do 17620 z 18780